how to draw ur feelings? - Kim Yeong

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸



image_2023-07-05_222222456.png

320020619076211.png

@Vilmos


 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸



image_2023-07-12_153954558.png
*** Kim könnyes szemekkel szorít rá nővére kezére. Két hónap, de lehet hogy több, Ryuk! - Ez rengeteg idő.
Ryuk mondja: Kicsi, jelentkezz, élned kell. Tizenhét éves vagy, miért hagynál ki egy ilyen lehetőséget?
Kim mondja: Nem tudom Őt itt hagyni. *hatalmasat sóhajt* Nem...
*** Ryuk elmosolyodik, mélyen kishuga szempárjába pillant. - Ennyi szereted, mi?

*** Kim elnémul, csak nagyokat bólogat.
Ryuk mondja: Július végéig van még időd bőven. Szedd össze magad, beszélj vele. Nem várom el, hogy kitárd a lelked, úgysem fogod.
*** Kim magához öleli Ryuk-ot. Várj egy kicsit.

*** Kim szobájába siet, előkap egy papírlapot, szavait át sem gondolva ír egy levelet.
Kim mondja: Ha szavakban nem is tudnám magam kifejezni... olvasd el ezt, mindent érteni fogsz. *nyújtja a papírlapot nővérének*
*** Ryuk átfutja a szöveget, lassan vezeti tekintetét Kim-re.
Ryuk mondja: Jaj, Kicsi... Tényleg szereted őt. *halkabbra veszi a hangsúlyt*

Szörnyen érzem magam, Gekko. A szemedbe kellene mondanom, de úgy éreztem, ez a legjobb módja annak, hogy a lehető legvilágosabban fejtsem ki gondolataimat.
Az, hogy veled lehettem, rengeteget jelentett nekem. Kapcsolatunk tele volt hihetetlen csúcsokkal és fájdalmas mélypontokkal egyaránt, de mindig mindent sikerült megvalósítanunk. Szárnyaltunk, Gekko! És... mindigis erre vágytam. Szárnyalni kívántam.
Mindent neked köszönhetek. Kiteljesültem melleted. Bármennyire is fáj ezeket leírni most, és sosem bántanálak meg, de úgy érzem, az a legjobb, ha őszinte vagyok veled.
Valami megváltozott bennem. Ahogy benned is.
Lehetőséget kaptam, hogy Európába utazzak két, akár több hónapra. A hónap végén indulok. Világot akarok látni, Gekko. Elegem lett a kibaszott burokból. És... végre anyáék is támogatnak valamiben! Teljes lett az életem, érted? És ezt is neked köszönhetem.
Nem akarok tőled elbúcsúzni. Nem tudok. Minden apró kis pillanatunkat a szívembe zártam, és sosem fogom elfelejteni azokat a boldog pillanatokat, melyeket okoztál. Sírok, és nyelni sem tudok, még ezeket a sorokat írom, de...
Te is érzed, hogy valami megváltozott, igaz? Utálom magam emiatt, de nem hibáztathatlak. Ahogy te sem engem. Szeretlek.

Tsuki

*** Kim feladja a levelet Gekko-nak, a nap hátralévő részét azon a helyen tölti ahol elcsattant az első csók.



 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸



Kim-et már kicsi kora óta foglalkoztatta a művészet, kellő érzéke is megvolt hozzá. A szobák falaira firkált, festett. Nővére, Ryuk teljesen a lány ellentéte volt, beszédes, társaságkedvelő, ennek köszönhetően több figyelmet kapott a családtól, mint ő. Édesanyja nabi-nak hívta (koreaiul: pillangó), hisz egy színes személyiség volt, tele élettel. Kim mindig is példaképként tekintett rá, szeretett volna kikelni a burokból, ami kialakult körülötte. Szárnyalni kívánt.

Sikerült kikelnie a burokból, mindezt Gekko-nak köszönheti. Nyitottabb személyiséggé vállt. Társaságkedvelő lett, minél többet szeretne felfedezni a nagyvilágból. Megtanulta, milyen szeretni valakit. Tud beszélni érzéseiről. Szárnyal.

image_2023-07-12_185738834.png

Köszönjük mindenkinek, aki követte a kis drámánkat!
Külön köszönet @~Andy~ -nek, kimaxoltuk a két karaktert. 🖤
Puszi, ölelés.​


322814105254211.png


 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:507
.
HCRP elbíráló hozzászólás
A DC-n megbeszéltek alapján a témát zárom és helyezem @janette kérésére. Köszönjük az RP-t, amit Kim-el bemutattál és jövőben ha folytatni szeretnéd a storyt, keress fel minket.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó