how to draw ur feelings? - Kim Yeong

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸


ky.png

Kim1.png

image.png




김영
image_2023-06-26_212444708.png
Születési idő: 08/07/2005
Magasság: 161 cm
Testsúly: 52 kg
Hajszín: fekete

Tulajdonságok:
segítőkész
kreatív
kiszámíthatatlan
perfekcionista
zárkózott​
‎​
image_2023-06-26_212502355.png



image_2023-06-26_212027392.png

"A művészeten keresztüli önkifejezés bizonyítottan enyhíti a stresszt és jelentősen csökkenti a szorongást, depressziót."

▹Alacsony és aranyos, vékony karok és lábak, tiszta arcbőr, hatalmas csillogó szemek, apró orrocska. - Tagadhatatlanul édesanyja génjeit örökölte. Los Santos-ban született, Little Seoul-ban él családjával, közepesnek mondható életfeltételek mellett. A Richman Highschool tanulója.
Visszahúzódóbb, nem feltétlenül szeret a középpontban lenni. Nagyon könnyű zavarba hozni.
▹Nem szereti a színeket, ezért mindig fekete ruhákat hord. A Y2K divatot követi, nem különösebben fordít figyelmet márkás, designer darabokra. Ruhatára nagy részét helyi thrift shop-okból szerzi be.
▹Rajzfüzete a legfontosabb számára, melyet szinte mindig magánál hord. Legkönnyebben rajzaival tudja magát kifejezni - ha van ideje, ha nincs, rajzol/firkálgat. Érzéseiről nem szivesen beszél, inkább papírra veti azokat.

Néhány évente divattrendjeink „robbantanak a múltból”, ahol évtizedekkel ezelőtti kedvenc tárgyaink újjáélednek az üzletekben, az utcai ruhákban és a népszerű divatban. Az Y2K jelenlegi divatirányzata éppen egy ilyen irányzat – a ruházati és esztétikai trendek újbóli megjelenése a 90-es évek végétől a 2000-es évekig. Forrás: csajos.hu

343046535019211.png



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



bfly.png
C973B961-9FDC-4EEC-85BF-ADBD297C1A28.PNG
A teljes átalakulással fejlődő rovarok utolsó fejlődési stádiuma, amikor a lárva bebábozódik, majd a teljes átépülés után kikel. Egy lepke végső formája látványos és esztétikus, míg a megelőző hernyó forma az általános közízlés szerint cseppet sem az.

Kim-et már kicsi kora óta foglalkoztatta a művészet, kellő érzéke is megvolt hozzá. A szobák falaira firkált, festett. Nővére, Ryuk teljesen a lány ellentéte volt, beszédes, társaságkedvelő, ennek köszönhetően több figyelmet kapott a családtól, mint ő. Édesanyja nabi-nak hívta (koreaiul: pillangó), hisz egy színes személyiség volt, tele élettel. Kim mindig is példaképként tekintett rá, szeretett volna kikelni a burokból, ami kialakult körülötte. Szárnyalni kívánt.






26/05/2023


Kim estéjét Little Seoul utcáin töltötte, ahelyett hogy a másnapi dolgozatra tanult volna. Rajzfüzetével letelepedett az egyik padra, firkálgatott zene társaságában. Arra lett figyelmes, hogy már a harmadik lapot tépi ki és dobja a földre. Egy ismeretlen kéz közeledett felé. A kézben Kim egyik papírlapja, rajta három színekben pompázó és egy fekete pillangó rajzolva.


image_2023-06-26_213333424.png


 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



Screenshot 2023-06-26 213717.png
7D5F4B14-CC46-485B-A002-0EF2E9DC8930.png


Díjat kellett volna kapnom, amiért befogtam a számat, amikor annyi mindent kellett volna mondanom.

Teljesen átlagos mindennapok. Az édesapa felkel, félig-meddig kipihenten elindul munkahelyére, idejét a család anyagi helyzete javítására szánja. Anyuka szorgoskodik a ház körül, meleg ebéddel várja férjét egy fárasztó nap után. A gyerekek iskolába járnak, szórakoznak. - Hasonlóan nézett ki egy nap a Yeong családnál is. Az egyedüli étkezés, ahol együtt ültek asztalhoz, a reggeli volt. Kim mindig szótlanul majszolt, inkább szobájába zárkózva rajzolgatott. Szüleivel nem ápolt különösebben szóraméltó kapcsolatot, elhidegültek egymástól a kevés kommunikációnak köszönhetően. Édesanyja, Changgok, szegény családból származott, rossz körülmények között nőtt fel. A pénz hiánya nagyban befolyásolta életét, az életkörülményeknek köszönhetőan fiatalon férjhezment. Idősebb lányát mindenben támogatta, egyértelműen ő volt a kedvence. Ryuk tanulmányi eredményei kimagaslóak voltak, így sikerült felvételt nyernie a ULSA-re. Kim kiskora óta biztos abban, hogy művészettel szeretne foglalkozni, az egyedüli aki támogatta ebben őt, nővére volt.
"A firkáidból nem fogsz tudni megélni!" , "Foglald le magad olyasmivel, aminek értelme is van!" - többször is elhangzottak ezek a mondatok az édesanya szájából. Valószínűleg csak jót akart ezzel lányának, de Kim nem így fogta fel. Némán hallgatta végig ezeket a szavakat, ám legbelül gyötörte az, hogy édesanyja nem támogatta őt abban, amit szeret.



Kim02.png



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



Screenshot 2023-06-26 214059.png
B4E77804-7351-43DB-BE26-2A43EFAA9315.png

Aktív vulkán: olyan vulkánra utal, amely bármikor kitörhet és szunnyadó állapotban van.
27/05/2023

Átlagos napnak indult. A család közösen leült az asztalhoz, Kim szokásosan felvette a hallgatói szerepet, de édesanyja megtörte csendjét. ULSA, és jövő. - Az a téma, melyről a lány egyáltalán nem szeretett volna beszélni. Tervei voltak, de tudta, anyja nem fogja jól fogadni. Művészeti kar. - Az egyetlen helytelen válasz. Changgok kiborult, közölte lányával, hogy nem fogják pénzügyileg támogatni továbbtanulását, ha a művészeti mellett döntene. Kim lábai mindvégig remegtek az asztal alatt, nem hiába szerette volna elkerülni ezt a témát. Tudta, hogy érzéseit nem fogja tudni magában tartani, és ki fog törni, akárcsak egy vulkán. Könnybelábadt szemekkel hallgatta édesanyja szavait. Nem tudott tovább hallgatni. Felpattant az asztaltól és egy olyan oldalát mutatta meg, melynek létezéséről még ő sem tudott. A szavak lávaszerűen ömlöttek belőle - üvöltött, tombolt.



jwk.png

347403610027211.png


 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



sl.png
294C196D-1720-490F-A615-93E0DE324BA7.png
Csak akkor látod az igazi énem, ha közel állsz hozzám. Megbotlok a levegőben, az emberek lábában. Engem a legnehezebb megsérteni, de túl könnyű szörnyű érzést kelteni bennem. Utálok beszélni az embereknek a problémáimról; nem kell aggódniuk miattam. Inkább szeretek gondolkodni, mint beszélni. Esetlen vagyok, ügyetlen, furcsa... de ez vagyok én.

“Kim a szekrényében kutatott. Első rajzfüzete akadt meg kezében. Ledobta magát ágyára, óriási mosollyal arcán nézegette régi alkotásait. Édesanyja nyitott be szobájába, graffitkészlettel kezében, kíváncsiskodóan letelepedett a lány mellé, együtt nézegették tovább a műveket. Changgok arcán virított a büszkeség, alig várta, hogy kislánya folytassa tanulmányait a ULSA-n.” - ezen aprócska jelenet játszódott le Kim fejében. Hiába nem volt valós, mosolyt csalt arcára, reménykedett, hogy egy napon édesanyja támogatni fogja.



Kim elkövetkező pár estéjét a parkban töltötte egyedül. Ő maga sem tudta eldönteni, mit szeretne; élvezte a magányt, de érdekes módon társaságra is vágyott. Csakis arra tudott gondolni, hogy ömlöttek belőle a szavak azon a reggelen. Egy rejtett énjét ismerte meg, rájött, hogy nem élheti le úgy életét, hogy hallgat.





02/06/2023
Este zengett a Yeong család háza. A veszekedés tárgya természetesen ma is a ULSA volt. Ryuk nem tudta tovább szó nélkül hagyni azt, hogy testvére álmai nehezen valósulhatnak meg, így óriási szócsatába kerültek mind a négyen. Kim besokallt, kiviharzott a házból, a benzinkút felé vette az irányt. Társaságot keresett magának.

kkcg.png


332304856101211.png



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



1.png


DD26FC0A-C665-427D-AD93-9EE652F4EBC4.png
Végre kezdek neked megnyílni, kérlek ne hagyj itt.
Kim egyre közelebb érezte magát Gekko-hoz, szinte saját magát látta meg benne. Az este folyamán a társaság elkeveredett egy szórakozóhelyre, ahol Gekko és Kim kevésbé érezték jól magukat, ezért a lány kérésére a parkba vették az irányt.

*** Gekko és Kim gyalog tették meg az utat a parkig, mindketten zenét hallgattak közben.
Gekkō Koike mondja: Anoo, leülhetünk. *hümmög párat*
*** Kim Yeong bólint, lehuppan a padra.
*** Gekkō Koike felhúzza magát az ülőalkalmatosságra, lábaival együtt.
*** Kim Yeong nézelődik, elpillant jobbosára.

*** Egy járőr kocsi parkol az út szélén.
Kim Yeong mondja: Öömm? *hirtelen kapja fejét Gekko-ra*
Gekkō Koike mondja: Huh? *tekint vissza a lányra*
Kim Yeong mondja: M-miért állnak ezek itt?
*** Gekkō Koike megrántja vállait, sóhajt is egyet. F
elpattan a padról félmosollyal néz a lányra, ráhelyezi egyik kezét Kim térdére.
Gekkō Koike mondja: Majd máskor még befejezzük ezt, rendben?
Kim Yeong mondja: H-hova mész? *elakad hangja*
Gekkō Koike mondja: Csak beszélek velük. *bólogat*
Gekkō Koike mondja: Írok majd, hm? *megereszt egy újabb mosolyt*

*** Kim Yeong csak bólint párat, körmeit kezdi el rágcsálni, teljesen idegbe jön.
*** A lány szeme láttára verik bilincsbe Gekkot. Kim ezt követően hazasiet, végig facenetwork-ön lóg, várja a fiú üzenetét.
*** FN értesítés. Feladó: Gekko Koike.

1686225956070.png

*** Kim nehezen tud aludni, hibáztatja magát a történtek miatt, hisz ő erőltette a park témát.





kimgekko.png
360555865055211.png



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



2.png
6597EE1D-484B-453E-B212-E6C7006EE6B0.png
Gekkō Koike mondja: Olyan vagy mint a...az awai tsukiakari. *csettintget* A fakó holdfény. ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
*** Kim Yeong a holdat keresi tekintetével. ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
Kim Yeong mondja: M-miért? ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
Gekkō Koike mondja: Bizalmatlanul jelenik meg, de ahogy telik az idő, egyre magabiztosabban ragyog.



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



3.png


758811B2-B842-4ECE-A63C-DD6219408172.png



A cyber sigilism a modern kori szimbolográfia egyik formája, amely egyesíti a technológiát és a misztikát, hogy egyedi és személyre szabott tetoválási mintákat hozzon létre. Ez magában foglalja a digitális jelek, kódok és szimbólumok használatát, amelyek alapul szolgálnak a lenyűgöző tetoválási minták létrehozásához, amelyek mind technológiai, mind misztikus jelentőséggel bírnak. Gyakran bonyolultak, részletesek, és rejtett jelentéseket tartalmaznak, amelyeket csak a viselője ismer.

*** Kim délutáni óráiban az egyik Little Seoul-i motel lépcsőin ücsörgött, három ismeretlen srác szólította meg, bemutatkoznak egymásnak.
Landmari Blitz mondja: Erre laksz?
*** Kim Yeong csak bólogat.
Landmari Blitz mondja: Egy srácot keresek— *mutogat a benzinkútra* Ott dolgozik. Ismered esetleg?
*** Kim Yeong bólint párat. Lehet kiment erre a fesztivál izére. N-nem tudom.
Landmari Blitz mondja: De mondd csak Kim, ismerős vagy nekem. Nem láthattalak már valahol?
Kim Yeong mondja: Facenetwork, esetleg?
Landmari Blitz mondja: Szépen tudsz rajzolni, nem? Láttam egyszer a napodban. Te ezekhez értesz, Kim? Rajzolsz, satöbbi?

*** Kim Yeong apró mosolyt húz arcára, bólogatással válaszol.
Kanat Ozbilen mondja: Tintához is értesz?
Kim Yeong mondja: Mármint tetkók? Ümm, a-a. *megrázza fejét* De cybersilig stílusú rajzaim is vannak.

Kanat Ozbilen mondja: Azért kérdeztem, mert valamit dobhatnál a kezemre. Nem rossz a stílus.
Kim Yeong mondja: Nem tudok öhm.. tetoválni.
Landmari Blitz mondja: Ugye tudod Kim, hogy ezekkel pénzt is kereshetnél?
Kim Yeong mondja: Öhm, felvarrni nem tudom. Még. - De megtervezem szívesen.

*** A beszélgetés után Kim hazasiet, laptopjával ugrik ágyába, a tetoválás folyamatára keres rá. Tanulmányozni kezdi azt.



8074E7C3-677E-4D4D-BA75-15E4BC9B5D5C.png




 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



4.png

kndT39x.png

*** Kim és Gekko megbeszélik, hogy összefutnak a helyi bmx pályánál.
Kim Yeong mondja: Mondtam, hogy mesélnem kell! *elmosolyodik*
*** Gekkō Koike bólogat hevesen. Gyere akkor, üljünk le.
Gekkō Koike mondja: Na! Mesélj csak.
*** Kim Yeong telefonját kapja elő, galériáját nyitja meg. Kikeres egy képet, mutatja a kijelzőt a fiú felé nagy mosollyal arcán.
*** A képen egy láthatóan kezdő álltal készített tetoválás látható, műbőrön. Egy pillangót ábrázol.
*** Gekkō Koike közelebb ül Kim-hez, úgy tekinti meg a képet.
Gekkō Koike mondja: Aah! *bólogat közben* Aranyos minta, cho. Tetszik.
Kim Yeong mondja: Én csináltam, Gekko! Én! *izgatottá vállik*

*** Gekkō Koike széles mosolyt húz maszkja alatt, szemeiből látszódik a mimika.
*** Gekkō Koike elismerő bólogatás közepette szólal meg. Ügyes vagy, Tsuki!
Kim Yeong mondja: Pár srác vitt rá a dologra, látták néhány rajzom FN-en. Az egyik még egy kezdő tetkós szettet is beszerzett nekem!
Gekkō Koike mondja: Huh, akkor van miből dolgoznod, anoo? Van tehetséged hozzá.
Kim Yeong mondja: Aha, de még tanulom az egészet. De többen is mondták, ha szeretnék, ha én varrnék rájuk valamit! Csak... - Nem dolgozhatok otthon. Nem szeretném, hogy anyuék tudjanak róla. *húzza száját*

*** Gekkō Koike megrántja a vállait, közben letolja a maszkot állára.
Kim Yeong mondja: Láttam hogy van egy szalon Little Seoul-on, de nem mertem még írni a tulajnak.
Gekkō Koike mondja: Egy próbát mindenképp megérne, hm? Gyakorolni meg tudsz akár nálam is.
Kim Yeong mondja: Hm, írok is most a lánynak, hátha szüksége lenne rám. *telefonjáért kap, rákeres a "blossom leaf" szalonra*



myDaxWM.png

*** Kim Yeong Akame DM-jeibe csusszan, pötyög telefonján.
1686603601669.png
*** Kim Yeong hirtelen kap telefonjáért, csekkolja az üzenetet. Gekko képébe nyomja azt.
*** Gekkō Koike közelebb hajol, csekkolja az üzenetet.
Látod, ennyi az egész. Holnap megcsinálhatsz egy tetkót nekem, aztán bemegyek vele villogni.
*** A fiatalok beszélgetnek még egy ideig, mindketten otthonukba töltik éjszakájukat.




 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



5.png

image_2023-06-14_173854890.png

Gekkō (月光) means "moonlight" in Japanese.

1686757553178.png

*** Gekko és Kim megbeszélik a találkozót. A lány összepakolja tetováló felszerelését, felmennek Gekko lakására.
*** A lakásban füstölőillat van, egyedül a hálóból áramlik egy enyhe dohány-aroma.
*** Kim Yeong leteszi az asztalra a táskát, felnyitja azt.
Gekkō Koike mondja: Na, akkor...hm. *vakarja meg az állát,
végigmutat karjain, ahol viszonylagos helyhiány van már*
Gekkō Koike mondja: Szabad a pálya, válaszd ki a helyet. *nevetve*
*** Kim Yeong fordul a fiú felé, vet egy pillantást jobb kezére.
Itt jó? *simítja végig a kézfeje feletti területet*
Gekkō Koike mondja: Mh. *bólogatva* Te döntesz, Tsuki.

*** Kim Yeong előkészíti a bőrfelületet.
Kim Yeong mondja: Ne nézz oda, oké?
Gekkō Koike mondja: Huh? Miért ne? *felkacagva*
Kim Yeong mondja: Meglepetés.

*** Kim Yeong elkezdi felvarrni a körvonalat, kontúroz.
*** A kézen egy kör látható, valamennyire látszik rajta, hogy kezdő tetováló munkája.
*** Gekkō Koike enyhe mosollyal tűri a munkálatokat, átadja magát a pillanatnak.
*** Kim Yeong folytatja a kör kitöltésével, tűt cserél, satíroz. Le-le törli a felületet, ahol jobban megvérzik.

*** Lassan kialakul, láthatóan holdat varr a lány.
Kim Yeong mondja: Nézheteed!
*** Gekkō Koike feleszmél Kim hangjára, egy nyújtózás után tekint le a kész tetoválásra.
Gekkō Koike mondja: Tsuki. Hold. *bólogat mosolyogva*
Kim Yeong mondja: Mhm, tetszik?

*** Gekkō Koike megköszörüli torkát, elakadt benne a szó hirtelen.
Gekkō Koike mondja: Te jutsz róla eszembe.
*** Kim Yeong letöröli a maradék tintát és vért, lefóliázza a tetoválást.
>>> Kim teljesen zavarba jön, elpirul.
*** Elidőznek még a srácnál, Gekko bemutatja cicáját is. Kim akarata ellenére is rápislant Gekko képernyőjére, ahol olyasmit lát, ami teljesen lesokkolja.


*** Kim felkeresi Akame-t, hogy megmutassa első bőrre varrt munkáját.

image_2023-06-14_181722537.png
>>> Kim végig izgul, emellett a Gekko szobájában látottakon kattog.
*** Akame-nak tetszik Kim munkája, szeretné ha szalonkörülmények között is bizonyítana neki.
*** Megbeszélik, hogy másnap is találkoznak. Gekko magára vállalja a "próbababa" szerepet.


2023-06-13 20_20_55-Greenshot.png



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



6.png
4E72EB1B-61BC-468E-AC01-B9500D77C3E6.png
...

Kim mondja: Szerinted mi az élet értelme?
Ryuk mondja: Kim… Mégis mit lehet erre válaszolni?
*elmosolyodik*
Kim mondja: N-nem tudom. Valami értelme kell hogy legyen. *
fejét nővére vállára dönti, sóhajt egyet*
Ryuk mondja: Talán… az, hogy megtaláld az értelmét.
Kim mondja: És te megtaláltad már?
Ryuk mondja: Nézz rám, kicsi.

*** Kim elemeli fejét, nővére mogyoróbarna szempárjába pillant.
Ryuk mondja: Az élet egy egyedi élmény, mindenki számára más és más, és az a legfontosabb, mit hozunk ki belőle. Őrizz meg minden olyan pillanatot itt *mutató ujjával megböki Kim homlokát*, melyek mosolyt csaltak arcodra, és zárd be azokat az embereket ide *kezét a lány szívére teszi*, akik ezeket a pillanatokat okozták.
Kim mondja: És... Ryuk, voltál már szerelmes?

*** Ryuk mosolyt húz arcára, biccent egyet. Sosem gondoltam, hogy egyszer ilyesmit fogsz tőlem kérdezni. - Voltam.
Kim mondja: És... Honnan tudod, hogy az vagy?
Ryuk mondja: Képzeld el, hogy valaki megfogja a kezed, a tested öröm tölti el, jelenlétében zakatol a szíved. Tudod, hogy önmagad lehetsz mellette, azért szeret aki vagy, és úgy érzed, tiéd a világ.

*** Kim hümmög egyet, a földre vezeti tekintetét.
Kim mondja: És ezzel mit akarsz mondani?
Ryuk mondja: Gondoltál valakire, kicsi? - Innen tudod.

*** Kim csak egy pontba néz és mosolyog. Fejében kavarognak a gondolatok.


...



 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



Screenshot 2023-06-27 130515.png
28DC5DB3-9841-478C-9D39-9BFB1BA15B75.png
Minden gondolatomat ő köti le. Repülök, lebegek, szárnyalok, akár egy pillangó. Olyan, mintha mindig is ismertem volna őt.


...


*** Gekkō Koike a spotot kihasználva, feltekint a felhőkarcolókra.
Gekkō Koike mondja: Egyszer onnan is szívesen nézelődnék.
Kim Yeong mondja: Az azért már nagyon magas! *vezeti ő is felfelé tekintetét*
Gekkō Koike mondja: Akkor érezném magamat a világ urának. *álmodozó hangszínnel beszélve*
Kim Yeong mondja: Nem is szeretném úgy érezni magam.
Gekkō Koike mondja: Nem kell feltétlen szó-szerint érteni. Mindenki másképp és más miatt érzi azt hogy Övé a világ... Magas helyek meghódítása, célok elérése...vagy épp pont más valaki miatt.




...
4B8694BD-0AD8-43FB-B7B0-B84DCF86ED5F.png







Gekkō Koike mondja: Elég unalmas volt az utca. *mosolyog a semmibe* - Hiányoztál.
Kim Yeong mondja: Hiányoztam?
Gekkō Koike mondja: Aah, tudod...Te vagy az egyik legközelebbi...*nagyobb szünet, nem tudja hogy szólítsa Kim-et*
*** Kim Yeong akaratlanul is elmosolyodik.
Barátod?
Gekkō Koike mondja: A-azt hiszem...*ránézve Kim-re* Mondatjuk úgy is.
*** Kim Yeong csak szótlanul odabújik Gekko-hoz.
*** Gekkō Koike óvatosan átkarolja Kim-et, kissé bizonytalanul.

Kim Yeong mondja: Gekko. *felszólal halkan*
Gekkō Koike mondja: Kim...*utánozza le a hangszínt*
Kim Yeong mondja: Te... Voltál már szerelmes?
Gekkō Koike mondja: Tudod...volt egy lány régebben. Még otthon.
Gekkō Koike mondja: A neve...Cho volt.
Kim Yeong mondja: Mhhm.. *kissé jobban bújik oda*
Gekkō Koike mondja: Azt hiszem teljesen ellentétesek voltunk. Megfogott a misztikussága. Az az aura, ami körülvette. Hajtott hogy megismerjem, hogy Én legyek az a hősszerelmes aki fele majd megnyílik és segíthessem minden álmának elérésében. De..mégis. Azt hiszem vágytam arra hogy kiegészíthessem, ahogy Ő is engem. Nem csak azért mert gyönyörű volt vagy mert Ő volt az egyetlen aki nem csak egy túlpörgött, néha teljesen szituációkban elveszett kölyköt látott bennem. Hanem mert, tudtam hogy ugyanúgy szüksége van arra hogy ne egyedül nézzen szembe a jövővel mint nekem. Hogy valaki ott legyen mellette.
*** Kim Yeong hümmög egyet.
Gekkō Koike mondja: Én akartam lenni az a valaki.
*** Gekkō Koike Kim fejére hajtja sajátját, nem is kérdez vissza.
Kim Yeong mondja: Ugyanezt a kérdést feltettem a nővéremnek is. Hasonló dolgokat mondott ő is, hogy ilyen az, ha szeretsz valakit. De úgy igazán. - Nem értettem. Aztán csak annyit kérdezett, gondoltam-e valakire közben.
*** Kim Yeong nyel egy nagyobbat.
Gekkō Koike mondja: Sok mindenre rá tud venni, ha szeretsz valakit. Sok mindent megtennél érte....
*** Gekkō Koike megsimítja Kim hátát ahogy karolja.
Gekkō Koike mondja: Na és gondoltál valakire?
*** Kim Yeong válaszképp szorosan átöleli a fiút.
*** Gekkō Koike belesóhajt kellemesen az ölelésbe, dob egy puszit Kim fejének búbjára.
*** Kim Yeong mosolyog egy hatalmasat.
*** Gekkō Koike talán kettejük kémiája miatt érzi a mosolyt, Ő maga is elejt egy szép kereket. A kérdést nem firtatja tovább, ha nem kap választ.




277971298007201.png





 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸


Screenshot 2023-06-27 130529.png
232194719017212.png





1687459450695.png
*** Kim könnyek között olvassa el a Gekko által továbbított docx fájlt.

((A teljes fájl Gekko karaktertörténetében tekinthető meg,
"Gekkō Koike Inszomniás merengései" címek alatt.)))​



Kim Yeong mondja: Mi a öh, helyzet?
Gekkō Koike mondja: Aah...*megvakarja a tarkóját* S-semmi...*rázza meg végül a fejét*
Kim Yeong mondja: T-többiek?

*** Gekkō Koike megvonja a vállát. .
Gekkō Koike mondja: Fogalmam sincs. *hümmög párat*
Kim Yeong mondja: Mhm.
Gekkō Koike mondja: Mh. *bólogatva áll fel a helyről, nem bírja ezt a szinte fogható feszültséget*

*** Kim Yeong csendben bámészkodik.
Gekkō Koike mondja: Izé...kimegyek kicsit a helyemre. *viharzik el biciklivel végül*

*** Kim kisebb gondolkodás után bmx-re pattan, Gekko után indul. Felmászik az épületre.
*** Gekko az épület tetején üldögél.
Kim Yeong mondja: Tudtam, hogy itt leszel. *lecsüccsen a fiú mellé*
>>> A srác teljesen kifókuszálva, zenét hallgat, míg telefonján jegyzettömbe pötyögtet.
Kim Yeong mondja: Gekkoo.. *kirántja füléből a fülhallgatót*
Gekkō Koike mondja: Ah? *egy lassú pislogás után tekint rá Kim-re, telefonját maga mellé teszi*

*** Kim Yeong közelebb csusszan Gekko-hoz, fejét vállára dönti, bámul a távolba.
Gekkō Koike mondja: Szar estém volt. *nem tekint Kim-re közben*
Kim Yeong mondja: Mesélj.

*** Gekkō Koike felkacag egy halkat, legbelül próbál minél távolabbi tájakra fókuszálni.
Gekkō Koike mondja: Sok gondolat, sok hibával. Sok kimondatlan szó, annál is több elfojtott érzéssel.
*** Kim Yeong semmivel nem foglalkozva elemeli fejét, kap a fiú arcára, csókkal próbálja pecsételni ajkait válaszképp a hallottakra.
*** Gekko nem utasítja el a csókot, az árral evezve viszonozza azt.
*** Kim Yeong ahogy kilép a csókból, arcán óriási mosoly tör ki, fejét ismét a fiú vállára dönti.
*** Gekkō Koike végül ráhajtja fejét Kim kobakjára, úgy nézelődik tovább, igyekszik szóra ostorozni nyelvét.

Gekkō Koike mondja: Leírni sokkal egyszerűbb volt...
Kim Yeong mondja: É-én.. Én még ilyen szavakat nem kaptam senkitől.
Gekkō Koike mondja: Tudom hogy őrültnek nézel. *sóhajtva egyet*
Kim Yeong mondja: Nem vagy őrült, Gekko. Csak sok volt egyszerre, tudod?
Gekkō Koike mondja: Mh. *bólintva egyet* Megértem ha ezután nem akarsz majd beszélgetni. Én sem tenném.

*** Gekkō Koike lelógatja lábait a szirtről, úgy tekintget lefelé.
*** Kim Yeong követi Gekko-t, szintén lelógatja lábait.

Gekkō Koike mondja: Figyelj...nyugodtan hazamehetsz. *nem néz Kim-re, továbbra is csak lefele bámul* Nem muszáj itt lenned ha nem akarsz.
Kim Yeong mondja: Ha nem akarnék itt lenni, nem jöttem volna ide. És... akarok beszélgetni. Akarok.. időt tölteni veled. Jobban megismerni.

*** Gekkō Koike meglóbálja cipőfűzőit a szélben, saját magán gondolkozik.
Kim Yeong mondja: Én.. öhm.
Gekkō Koike mondja: Hm? Mi a baj?
Kim Yeong mondja: Semmi, csak.. Hangosan gondolkodom.

*** Gekkō Koike Kim felé fordulva keresi a tekintetét.
Gekkō Koike mondja: Sokat gondolkozol. De keveset mondasz ki... Ebben egyezünk.
Kim Yeong mondja: Ja.. Mindenben, Gekko. Mindenben.

*** Gekkō Koike átkarolja Kim-et, nézelődik az éjszakában.
Gekkō Koike mondja: Tudod, azért jöttem ide hogy megkeressem apámat. Valahol az államokban él. De helyette... megtaláltalak téged.
Kim Yeong mondja: Szóval megérte?
Gekkō Koike mondja: Szeretlek, Kim. *közben végig az utcát sasolva*
Kim Yeong mondja: Én is szeretlek, Gekko.

351472285044211.png


 
Utoljára szerkesztve:

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



ppl.png
image_2023-06-27_132429627.png
Whenever you have tough time in life, have patience and work hard. Once overcome the obstacles, look back and always have last winning smile.

*** Kim és Ryuk vacsora után kimennek a parkba, Kim végig hatalmas mosollyal arcán mesél nővérének.
Kim mondja: Képzeld! *dönti fejét Ryuk vállára* - Megnyitott a szalon, ahol most kezdtem el dolgozni!
*** Ryuk simít egyet testvére haján, figyel szavaira.
Kim mondja: Éés.. volt egy megnyitó bulink, és tök sokan eljöttek. Már tetováltam bőrre háromszor is!
Ryuk mondja: Büszke vagyok rád kicsi. Jól ment?

*** Kim bólogat párat, nevet egy nagyot. - Jól, de.. volt egy borzalmas vendégem! Folyamatosan mozgott, szívta a vérem. Totálisan zavarba hozott.
Ryuk mondja: Ehhez hozzá kell szokni.
*kuncog* Suli jól megy? Van időd a melóra is mellette?
Kim mondja: Van, persze. JW segít pénzt szerezni az ULSA-ra, ha már anyáék nem képesek támogatni.
*sóhajt egyet*
Ryuk mondja: Ne aggódj kicsi, teljesülni fog minden álmod.
Kim mondja: Remélem, Ryuk.. Remélem.
Ryuk mondja: Na ééés, hogy állsz a szerelemmel? Van kiszemelt?
*kacsint egyet*
Kim mondja: Öhm.. V-v-aa.. - Nincs!
Ryuk mondja: Hiába faggatnálak, ugye?

*** Kim csak szorosan magáhozöleli nővérét, bámul a csillagos égre, tekintetével a Holdat keresi.



image.png

422696242000211.png



 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
💸



Screenshot 2023-07-05 211533.png
372446716031211.png


in true love, the smallest distance is too great, and the greatest distance can be bridged.
...

Kim mondja: Te amúgy belegondoltál valaha abba, hogy egyszer meghalunk?
*** Ryuk jobbra-balra döntögeti fejét. Ez természetes kicsi. Ez az élet rendje.
Kim mondja: És szerinted... Te vagy én távozunk el előbb?
*** Ryuk erősebben fog rá testvére kezére. Kim. - Ne gondolkodj ilyesmin. Előttünk az élet, hé! Mi van veled, hogy ilyesmin kattogsz?
Kim mondja: M-meghalt.. egy ismerősöm. A napokban varrtam rá. *hatalmasat sóhajt, lehajtja fejét*
*** Ryuk simogatni kezdi Kim haját, nyugtatni próbálja.
Sajnálom. Jobb helyre került, Kim.
Kim mondja: Nehéz feldolgozni, tudod? Igaz, hogy egyáltalán nem jövök ki jól anyáékkal, de ők sem élnek örökké, Ryuk.
*lassan vezeti tekintetét nővérére, szeméből könnycsepp csordul ki*
*** Ryuk csak simogatja tovább a lányt, teljesen szótlan.

Kim mondja: Helyre kell hoznom a kapcsolatom velük. Nem.. - Nem tudnám megbocsájtani magamnak soha.. Meg kell nyílnom, Ryuk.
*** Ryuk hagyja kibontakozni Kim-et, ő maga sem hiszi el, amit hall.
Kim mondja: És.. Gekko! *hadarni kezd* Elhanyagolom. Nem hanyagolhatom el, Ryuk! Meg fogom bántani. Nem akarom megbántani. Szeret, szeret, szeret! - Én is... Mi van ha egyszer történik vele valami? *kezeit morzsolgatja, hadarna tovább* Nem...
*** Ryuk közbevág, nem tudja hova tenni Kim viselkedését. Jól vagy, kicsi?
*** Kim savanyú mosolyt erőltet arcára, bólint. Jól... leszek.


...



 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó