Gyakoribb respawnolás, vagy nagyobb terület lefedése az állam területén loot helyekkel! (Fémdetektor)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jake Javier Heke / jake_heke «

Ötleted leírása

» Sziasztok!
Az ötletem végülis belefogalmazódott már a címbe is. Tudjuk, hogy nagy többségben sikeres fémdetektorozásra Cayo Perico szigetén van lehetőségünk. Viszont az ott található dolgok respawn ideje nem ad egyenlő esélyeket azok számára akik kimennek, s sajátos céljaik miatt keresgélnének. Példával élnék, jelenleg a sajátommal, mivel mással amúgy sem illik...
Személyszerint rengeteg kapcsolatomat ezen által alakítottam ki, s ápolom mai napig. Többnyire, mivel időm engedi, hajnalban, direkt akkori tájban mikor nincsenek fent a hozzámköthető személyek, -látogatok ki a szigetre, begyűjteni dolgokat, amikkel a nap későbbi felében kereskednék, ezáltal a fentebb írt kapcsolataim ápolnám.
Maradjunk őszinték, nem a vagyonosodásról szól, mert az vajmi kevés ami ebből adódik! Viszont tényleg ad nem csekély lehetőséget kapcsolatok kialakítására, remek rp szituációkhoz.
Viszont, ha én ezt hajnalban lefutom, a köreimet... akkor kérdeztem mennyi a respawn ideje, amit válaszként X időt kaptam. Ez relatíve. Lehet 22 év, 22 hónap, 22 óra, 22 perc.
Az elmúlt kettő hétben próbáltam utánajárni ennek személyes tapasztalatok alapján, s csaknem a 22óra22perc jött ki, tehát csaknem 1 napos frissítési ráta. Lehet időközben is respawnol csak gyérebb mennyiségben, nem tudom, viszont azt igen, hogy ezáltal másoknak nem ad tisztes lehetőséget arra, hogy keresgéljenek maguknak fontos dolgokat amivel akár Ők is tudnak kialakítani kapcsolatokat, rp szituációkat.
Nyilván hozzáteszem, én sem mindig ülök hajnalban a gép előtt.
Így vagy gyakoribb respawn kellene a szigetre, -hanem is pont a tavakhoz hasonlóan, hogy kb 20 percenként-, de gyakoribb mindenesetre, napi több alkalommal, akár... gyérebb felhozatallal is!
...hogy ne az legyen, hogy mert: "pffuuu ez is csak gazdagodni akar", mert ezt inkább keressék az olyannál aki egy Torost 10.000.0000$-ért akar eladni, bár ott nem húzzák a szájukat, míg az ebből befolyt összeg elenyésző, viszont remek ismeretségek és helyzetek vannak cserébe!
A másik pedig, hogy San Andreas állam területén is jó lenne több loot-hely, ha a gyakoribb respawn bizonyos okok miatt nem szavazódna meg.....
Hangsúlyozni kívánom, hogy akár respawnonként sokkal értéktelenebb kínálat is elfogadható (ócskavasak), de mégis esélyt adva mindenkinek, aki megpróbáltatná magát! «


Csatolmányok

» Nem-nem! «

Egyéb megjegyzések

» Köszönöm, hogy elolvastál! «



 

Zsizipizsi

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Maximálisan támogatom. Én pl munka miatt nem tudok hajnalba feljárni ergo esélytelen hogy bármi számomra értékest találjak. Oránként nyugodtan spawnolodhatnának a dolgok.

(A 10 millás torosnál már csak 20 millás Kamacho.leg a 17 millás Jugular a jobb 😉)
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Viszont, ha én ezt hajnalban lefutom, a köreimet... akkor kérdeztem mennyi a respawn ideje, amit válaszként X időt kaptam. Ez relatíve. Lehet 22 év, 22 hónap, 22 óra, 22 perc.
Fél óránként respawnol egyébként, amennyiben felszednek egy tárgyat. Viszont a rendszer nem ugyanarra a pozícióra rakja vissza, sőt, az is lehet, hogy ha pl előtte cayon volt az adott loot, akkor utána a sivatagra rakja.
 

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
Fél óránként respawnol egyébként, amennyiben felszednek egy tárgyat. Viszont a rendszer nem ugyanarra a pozícióra rakja vissza, sőt, az is lehet, hogy ha pl előtte cayon volt az adott loot, akkor utána a sivatagra rakja.
Szia.
Ahogy írtad ezt, kaptam is az értesítést immár több, mint egy órája és mondom direkt rászánok egy órát (felet itt-felet ott), hogy utána járjak ennek.
Tisztában vagyok vele nyilván, hogy fél óra nem minden esetben lehet elegendő egy alapos felkutatáshoz, de aki ismeri többnyire a lelőhelyeket nagy általánosságban és tudja milyen időközönként (gyakoribban mikor frissül) jelez be a detektor annak körvonalakban elegendő ahhoz azért, hogy körbe járva a főbb, s egy-két kiesebb részét is szigetnek.
A sziget üres volt..
Jött a fél órás frissítés, repesztettem is át sivatagba. Na itt mondjuk tényleg nem sok fogalmam volt hol is álljak neki, National Park, Sandy reptér, Olajkutak? Végülis nagyjából keresztül kasul jártam autóval, de legtöbbet futva.
Az eredmény 1 találat a két helyszínen egybevéve.
Tudom alapjába véve rengeteg munkátok van a szerverrel, s amúgy is, illetve az 1.5. is a küszöbön, s gőzerővel toljátok amiért nagy nagy tisztelet az ilyen gyakori frissítésekért, de egy reform erre is ráférne mindenképp. Több lespawnt tényleg létrehozni S.A. területén belül is.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Szia.
Ahogy írtad ezt, kaptam is az értesítést immár több, mint egy órája és mondom direkt rászánok egy órát (felet itt-felet ott), hogy utána járjak ennek.
Tisztában vagyok vele nyilván, hogy fél óra nem minden esetben lehet elegendő egy alapos felkutatáshoz, de aki ismeri többnyire a lelőhelyeket nagy általánosságban és tudja milyen időközönként (gyakoribban mikor frissül) jelez be a detektor annak körvonalakban elegendő ahhoz azért, hogy körbe járva a főbb, s egy-két kiesebb részét is szigetnek.
A sziget üres volt..
Jött a fél órás frissítés, repesztettem is át sivatagba. Na itt mondjuk tényleg nem sok fogalmam volt hol is álljak neki, National Park, Sandy reptér, Olajkutak? Végülis nagyjából keresztül kasul jártam autóval, de legtöbbet futva.
Az eredmény 1 találat a két helyszínen egybevéve.
Tudom alapjába véve rengeteg munkátok van a szerverrel, s amúgy is, illetve az 1.5. is a küszöbön, s gőzerővel toljátok amiért nagy nagy tisztelet az ilyen gyakori frissítésekért, de egy reform erre is ráférne mindenképp. Több lespawnt tényleg létrehozni S.A. területén belül is.
512 db loothely van lent (ebbe beletartozik a sivatag és a sziget is.) Több hely teljesítménybeli okokból nem tud lekerülni. Viszont 1.5-tel annyit módosítottam a respawn rendszeren, hogy ha az adott loot előzőleg a szigeten volt, akkor a szigetre is fogja visszarakni. (Nem ugyanoda, de a szigetre kerül vissza.)
1.5 után visszajelzéseket kérnék erről, hogy mennyivel jobb így.
 

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
512 db loothely van lent (ebbe beletartozik a sivatag és a sziget is.) Több hely teljesítménybeli okokból nem tud lekerülni. Viszont 1.5-tel annyit módosítottam a respawn rendszeren, hogy ha az adott loot előzőleg a szigeten volt, akkor a szigetre is fogja visszarakni. (Nem ugyanoda, de a szigetre kerül vissza.)
1.5 után visszajelzéseket kérnék erről, hogy mennyivel jobb így.
Egy úr vagy!
Sajnos a sivatag nagyon lutri, ott talán akkor a terület leszűkítése vezethetne valami kedvezőbb változáshoz.
Jelenleg a 20-as és a 74-es telephely köze az ami nagyjából sivatagnak tekinthető, én legalábbis keresztül ezt jártam be már több alkalommal és a legtöbb találati számom az a három volt.
Ellenben volt rá példa, hogy a bánya melletti zöld hegyen fent is spawnolt két dolog és a szélturbinák között is pár dolog.
Mindenesetre patch után körbe járok mindent direkte több alkalommal, változó időszakokban.
Köszönjük szépen! 🙂
 

FRGT

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Penelope Anne Smith
sziasztok mint éjjeli bagoly és hajnali cayo pórszivó irnám le az én tapasztalataim! én volt amikor kint voltam este 11töl cayon kicsit rpztünk,chilleltünk persze közbe vártuk a resetet hogy lejárjon egy bérelt hely. két várakozás közepette kiváncsiságbol végig mentem a szigeten detektorral és egyetlen egy tárgyat találtam(gondolom más ott hagyta véletlen ez volt kb 1óra fele én időmbe (UK) de azon kivül semmit nem találtam! vissza jöttem resi elött akkor se volt semmi szóval szerény véleményem szerint jelenleg ha nem resi után mész mint első ember kitakaritani a szigetet akkor felejtős is hogy napközbe bármit találsz a következő restartig! én személy szerint kétlem hogy bármi is respawnol ha már kivan szedve minden szeró resi után! szerintem az úgy lenne normális ha minimum és tényleg minimum óránként respawnolna az ami már ki lett szedve mert szerintem ha valaki ki is megy cayora akkor az egész szigetet bejárja ami logikus hisz ha már egyszer kint vagy akkor nem csak mész pár métert azt helószia és mész is. ja és légyszi ne kövezzetek meg ha netalántán ma senki nem találna semmit nagyon rossz alvó vagyok. :LOL:
 

FRGT

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Penelope Anne Smith
Nos, 1.5 óta jobb lett a dolog?
Őszinte leszek a frissen spawnolt loot resi után még mindig ugyanúgy jó de már az újra spawnolt cucc az eléggé gyér! volt hogy az egész szigetet bejártam(ahol persze spawnolhat cucc) és kemény 4 helyen csippant be csak a detektor de lehet hogy csak bad luck,nem tudom. :D
 

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
Rendben, köszi.
Köszönöm szépen a türelmed @Legend !
Ma sikerült körbe járnom egy fél órás frissítést követően a szigetet, s tapasztalásaim alapján remek lett.
Feltételezem a reggeli órákban már voltak szerencsétpróbáló srácok/lányok ennek tükrében írom, illetve tettem egy kanyart mégegyszer miután egyszer már végig mentem, s oda is spawnolt dolog ahol előtte nem volt.
Szóval köszönöm a belefektetett munkád, munkátok! Részemről rendben van a dolog!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó