Fuvarozó cég telephelyek.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Roxy / Pigi#5996 «

Ötleted leírása

» Az ötlet lényegében, inkább egy meglátás, ami a cégekkel kapcsolatos. Amióta újra megnyílt a szerver, a fuvarozó céggel foglalatoskodtunk pár ismerőssel, valamilyen bugból kifolyólag lejárt a telephelyünk - azóta viszont, lehetetlen volt bárhogy kibérelni egy másikat. :unsure: Ez a tizenhárom darab telephely rettentően kevés, cégek közül a fuvarozó az arany középút, így ezt fogják /szerintem/ a legtöbben végezni. Azonban a szerveren nap-mint-nap látok hirdetéseket, hogy 'telephely kerestetik', egyszerűen képtelenség playertől venni - vagy szabadon találni egyet. :cautious: Legalábbis nekem eddig így jött le, és magam sem találok telephelyet napok óta, semmilyen formában. Nem ártana véleményem szerint, bővíteni a fuvarozó cég telephelyeit. Az sem segít a dolgon, hogy egyes cégek KÉT telephelyet is bérelnek. :confused: «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Egyéb cégeknél nem tudom, hogy áll a bál, mennyi kiadó - bár, bolt, ranch, szántóföld - akad, de hozzászólásokban tudassa aki akarja, ha ezekkel is gond van mennyiség ügyileg. «



 
Utoljára szerkesztve:

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
Ranchból még kevesebb van, és az is nagyon kelendő dolog.... :/
Nyilván még ha azzal is lenne magyarázva ez a kevés telephely - ranch, na meg egyéb kellő területek az adott cégekhez, hogy így is sokat keresnek - akkor a pénzből legyen lentebb véve, vagy nem tudom. :cautious: Most, a nyitáskor megvett cégem, ott "porosodik" a home-ba, meg a hozzá megvett teherautók, de semmit nem tudok kezdeni, telephely nélkül. :rolleyes: Valószínűleg akkor a farmos cégnél ez még durvább lehet, ahol sokkal de sokkal többet kell beleölni az alapokba. :confused:
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
Megvan az esélye annak, hogy ez most új dolog a szerveren és ezáltal mindenki ezt csinálja jelenleg kb. Viszont idővel szerintem jóval csökkenni fog a telephelyek száma(megunják, kitapasztalják, hogy nem olyan jó és tovább állnak stb.) és nem lesz mindegyik bérelve. Nyilván akkor is fogják többen is csinálni, főleg ha nincs olyan rossz pénz benne, én nem tudom, nem csináltam még. Tény és való, jelenleg tényleg lehetetlen ezek bérlésére a lehetőség, viszont így is van elég sok.
 

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
Megvan az esélye annak, hogy ez most új dolog a szerveren és ezáltal mindenki ezt csinálja jelenleg kb. Viszont idővel szerintem jóval csökkenni fog a telephelyek száma(megunják, kitapasztalják, hogy nem olyan jó és tovább állnak stb.) és nem lesz mindegyik bérelve. Nyilván akkor is fogják többen is csinálni, főleg ha nincs olyan rossz pénz benne, én nem tudom, nem csináltam még. Tény és való, jelenleg tényleg lehetetlen ezek bérlésére a lehetőség, viszont így is van elég sok.
Jogos a felvetés, hogy csak egyelőre van így felkapva a fuvarozás - farm satöbbi, céges ügylet. :confused: Viszont az, hogy telephelyből csupán tizenhárom darab van, idővel is gondot okozhat, ahogy a többi esetben is, ranch-eknél például. :rolleyes: Így most van egy csomó cég, de csak tizenhárman csinálják, vagy még annyi sem, mert valóban van olyan, hogy két telepet bérel, egyetlen egy cég. Szerintem ez nem fog lecsengni egy hamar, és valóban rosszabbul jártak most azok, akik farmos céget alapítottak, rengeteg pénz megy a levesbe, mert képtelenek ranch-et bérelni. Személy szerint roleplay-t is belevittem a cégbe, már IC formálódott a telephely köré, lehetett random embereket is felvenni a cégbe, ami még több ismerkedést sző, de ennek így most lőttek, valószínűleg jó hosszú időre. :cautious:

Vitatkozni sem lehet, és nem is kell azzal a ténnyel, hogy a cégeken kívül rengeteg más lehetőség akad a pénz szerzésre. :sneaky: Csak azokba kevesebb RP-t lehetett eddig bevonni, sőt a legtöbb ilyen rendszer, elemeli a karaktert a saját roleplay környezetéből.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
[sa]Köszönjük szépen az ötleted, viszont egyelőre nem tervezzük mindenhol bővíteni a bérlési lehetőségek számát. Az egymás közti kereskedés továbbra is élhető opció.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó