Frakció ötletek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:308
-
Azok az emberek, akik a hood RP miatt problémáznak tisztában vannak azzal, hogy a bandáknak mi az összetétele és miből áll egy banda élete? Csak azért kérdezem, mert már úgy érzem mellre lett szívva az, hogy a bandák azt csinálják amire hivatottak a boltrablás, folyamatos emberrablás és darálás helyett. Úgy gondolom mielőtt hozzászólsz ilyen jelleggel körbe kellene nézni a frakciók között, mert igen, RP-znek a frakciók. Lehet, hogy ti nem látjátok de RP-znek. Nem azért járnak fel az emberek, hogy a szerveren online lévő embereknek RP-t generáljanak. Mindenki csináljon magának, ahogyan a frakciók is teszik.
 

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:308
-
Heti 1x-2x jó lenne, szerintem.
Kinek jó? Csak azért kérdezem, mert valószínűleg nem olyan RP színvonalat akarnak követni a mostani frakciók amibe ez a része ebben a scriptelt formában belefér. Milyen karaktert tudsz normálisan vezetni, ha heti egy-két alkalommal boltot rabolsz vele? Nincsen realitás alapja az eszetlen bolt/bankrablásnak valószínűleg azért nem csinálják a frakciók folyamatosan.
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Bankrob RP STOP, Bankrob RP mehet, Bankrob RP STOP, Bankrob RP törölve.
Nem feltétlen Aügy miatt van RP stop, elképzelhető, hogy valaki kifagyott vagy stb. Konkrétan a rendvédelem ( PD, FBI )csak létezik a szerveren. Patrolon kívül kb semmi dolga nincs. Illegál nélkül nincs PD, FBI RP se.
 

𝚋𝚕𝚞𝚗𝚝

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
🌴
Nem feltétlen Aügy miatt van RP stop, elképzelhető, hogy valaki kifagyott vagy stb. Konkrétan a rendvédelem ( PD, FBI )csak létezik a szerveren. Patrolon kívül kb semmi dolga nincs. Illegál nélkül nincs PD, FBI RP se.
Elhiheted, hogy van dolguk bőven. Nem egy körözött karakter van a szerveren akik bőven sok rpt adnak nekik, és ez csak egy dolog volt a sok rp lehetőség közül. Szerinted miért lett újra alkotva a szabályzat azon pontja ami lekorlátozta a legális frakciókat?

116QqkR.jpg

 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Elhiheted, hogy van dolguk bőven. Nem egy körözött karakter van a szerveren akik bőven sok rpt adnak nekik, és ez csak egy dolog volt a sok rp lehetőség közül. Szerinted miért lett újra alkotva a szabályzat azon pontja ami lekorlátozta a legális frakciókat?

116QqkR.jpg

Hiába van nem egy körözött személy, ha még egy trafi se jelez be.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,305
Régebben voltak eventek amiket az illegálok csináltak amiket nagyon adtam csak egy példát mondok, ketrecharc. Nagyon sok mindent tudna csinálni az illegál ha akarna, de nem látni semmit, hogy bármit is csinálnának.
és egy latin vagy néger banda mikor jár amúgy ketrecharcra?
A realizmus fontos tényező, amikor a bandák szerepjátékáról van szó, a bandák RP-jének alapja egy hihető banda létrehozása egy hihető környezetben, hihető karakterekkel. A bandád kultúrája az, ami megkülönbözteti őket más bandáktól és kiemeli őket, egy banda kultúrája belevésődik abba a környékbe, ahol laknak. A kultúra szinte második természetévé válik a lakosok számára.
szóval banda kúltúra = eventek.
felejtsd el ezt, kérlek.

Hiába van nem egy körözött személy, ha még egy trafi se jelez be.
bejelez az. bár én nagyon szerencsétlenül alakítottam az illegális életet élő karakteremet, de folyton a seggemben járt a five-o.

Hát mert a PD-nek meg az FBI-nak kell illegálkodnia? XD
Na most ezt indokold meg légyszíves.
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Támogatom azt a hozzászólást, hogy mindenkinek, mint frakciók, mint játékosok, maguknak kell generálni az RP-t. Nem hiszem, hogy az illegálnak csak az a dolga, hogy bankot vagy boltot raboljon, embereket csonkítson stb. Ugyan ez igaz a rendvédelmi szervekre, miszerint nem csak járőrözni kell nekik. Gondoljunk csak bele.. IRL mennyi bankrablás van? Mennyi boltrablás? Mégis van dolga folyamatosan a rendvédelemnek. Kiképzések, továbbképzések stb. Valamint szerintem is rengeteg körözött ember van, akik után nyomozni lehetne (de természetesen ez nem dara, így lehet azért nem izgi).

Apropó dara.. valljuk be őszintén a fent említett események (rablások) következménye 90%-ban darálás. Tudom, hogy ez élvezhető, meg tényleg jó, viszont szerintem érthető az illegál félelme ez ügyben. Hiszen ha elkapnak hatalmas az esélye, hogy CK-t kap a karakter. Gondoljunk bele.. ha nem rabol, akkor valszeg nem kap CK-t, ha rabol akkor igen. Ráadásul igen, hogy lehet rablásokkal karaktereket felépíteni?

Ne kelljen már az illegálnak odamenni PD-re, vagy az FBI-hoz, hogy tessék, rám rakhatjátok körözést, itt vagyok, nyomozzatok utánam! Mi is kapcsolatokat építünk, nem pedig odasétálunk, és rábökünk az emberekre, hogy mostantól te a barátom vagy.
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
[mod] @Bandi,

Az ilyen minősítő hozzászólást pedig hanyagold kérlek, mindenki szépen leírja a véleményét, te is így tégy.[/mod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó