Finom pozicionálás animációk alatt

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

quatsil

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Anita Lay

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Anita Lay/quatsil«

Ötleted leírása

» Bár -néha kissé kínkeservesen, de- lehet forgatni a bábunkat animációk alatt, de ha nem úgy van alatt a felület, simán bezuhan a textúrába, vagy lebeg a semmiben. Sőt egy másik játékos képes eltolni minket (akaratlanul) át mindenen amikor animációban vagyunk.
Javaslom, lehessen szabadon mozgatni fel-le, jobbra-balra, előre-hátra a bábukat animációk alatt is, hogy mindig tökéletesre be lehessen állítani az adott tereptől fűggetlenül! Nem baj ha ez teljesen robosztus módon van megoldva és szürreális pózok is elérhetőek lesznek. Gyanítom, van annyi jó érzés az emberekben, hogy méltósággal használják majd. És persze legyen távolsági korlátozás (mondjuk 1-1 méter minden irányba), hogy ne lehessen átcsúszni a térképen, vagy felliftezni az fellegekbe (..és legyen clipping is, ahol az adott hely megkívánja).

Még egy fontos dologgal kiegészíteném; animban (mindig) lehessen mutogatni bal kézzel, mint alapból (meg pár animban már most) is!

Hab a tortán: animba vagy nélküle, ha éppen írunk a chat-be, a bábú mozgathatná a száját, mintha beszélne. (de psszt! ezt nem én mondtam, nehogy emiatt legyel leszavaza a fenti két ötletem, amúgy is off)

«


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Pedig megoldható, több helyen láttam. Szükség van erre minden szerveren.


 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Egyszer megírtam már ezt a rendszert, de az alt:V szinkron miatt dobhattam a kukába. Ha javítják a hibákat, akkor bekerül. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó