Filmek / sorozatok

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Azt tudni kell rólam, hogy nagyon nagy sorozatos vagyok, így nem is tartanám jó ötletnek, hogy bedobok ide 15-20 címet. Kettőt szeretnék ajánlani, amik engem az utóbbi időben igazán megfogtak. Az egyiket már említették előttem, ez az Ozark.

[youtube]5hAXVqrljbs[/youtube]

A második pedig: The Last Kingdom. (Apró érdekesség, hogy sok jelenetet Magyarországon forgattak.)

[youtube]WxPApTGWwas[/youtube]
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam evör. Aki szereti a 90-es évek vége/2000-es évek elejei amerika hangulatát és akar egy jó sorozatot ami több szálon fut, tehát egyszerre mutatja be a rendőrök a mentősök és a tűzoltók mindennapjait, annak nagyon tudom ajánlani. A sorozatról azt kell tudni, hogy összesen 6 évad, minden évad körülbelül 20 részből áll, 1 rész 50-60 perc. Rengeteg izgalom,fordulat,dráma jellemzi, szerencsére nem esett abba a hibába mint sok más sorozat,hogy annyi az évad,hogy a végére már kedve sincs az embernek nézni mert annyi ideig húzzák halasztják a lezárást. A 6 évad teljesen befogható hosszúságú, egészen az utolsó részekig fenntartja a néző érdeklődését, én eltudtam volna nézni még pár évadon keresztül, de örülök neki, hogy végülis lezárták és nem érkeztek gyengébb minőségű évadok. A finálé nagyon érzelmesre sikeredett, aki lelkesen végignézi a 6 évadot az garantáltan megkönnyezi a lezárást. Nem tudok rá egyszerűen mást mondani mint, hogy zseniális sorozatról beszélünk. Nekem kicsit furcsa volt elsőre mert egy olyan PD-s sorozatot néztem előtte ami 2014 környékén játszódik tehát kicsit nehéz volt az elején visszatérni a 90-es évek végére, de ez csak az én egyéni gondom volt. Ez a hangulat se tartott tovább 2-3 résznél, utána már nem volt megállás egészen a 6. évad végéig.
[youtube]lGSEvz5_nBk[/youtube]
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Narancsárga az új fekete érdekes sorozat , ez 1 női börtönröl szól ahol minden van , rasszizmus , poénok , szövevényes sztorik , jól kitalált karakterek csak  7 évados de nagyon pacek , vagy a Szolgáló Lány meséje az is pacek sorozat bár az inkább szekta feelinges
 

lematus

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Sex Education, Witcher, Brooklyn 99.

Ezek a kedvenceim, imádom a brooklyn 99-t. Most nézem ki harmadjára, érdemes megnézni.
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Azok számára akik szívesen beleásnák magukat a második világháború borzalmaiba két ajánlatom van:

- A hős alakulat (The Pacific)
- Az elit alakulat (Band of Brothers)
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Egy kis anime kitekintő:
B: The beginning
Darwin's Game
Devilman: Crybaby
Monster


Bűnügyi:
912-es
A mentalista
Gyilkos elmék


Sci-fi
Stranger Things
A zöld íjász
Alcatraz

 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
- 6Undergrounds
- Shazam!
- Jay and Silent Strike Back (Jay és néma Bob visszavág)
- Pulp Fiction (Ponyvaregény)
- Rush Hour 1 / 2 / 3 (Csúcsformában)
- Loving Pablo
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085

- Spy (A kém)
- The Italian Job (Olasz meló)
- Safe (A Biztonság záloga)
- A Viszkis
- Hardcore Henry (Veszélyes Henry)
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó