Fegyverek - Fegyver decay

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Naeem Watkins/Attesz#9931 «

Ötleted leírása

» Fegyver decay, nehezebb fegyver/lőszer szerzés
Elsőre félelmetesen hangozhat az elképzelés, tudom. Viszont ezért is dobom fel ezt az ötletet, mivel érdekel a véleményetek erről a dologról. Szerintem!!! egyszerű fegyvert és lőszert szerezni a szerveren + az idők alatt felgyűlik sokaknál. És ennek bizony sok hátránya lehet a gondolkodásra és a illegál gazdaságára való tekintettel. Igen.. tudom, hogy sokan gondolják azt, hogy jelenleg is nehéz fegyvert szerezni. Viszont ha belegondolunk akkor az illegál fraciók nagy része maffia és így bizony verekedni kell a területért. De én/mi azt tapasztaljuk, hogy még kevés odafigyeléssel is annyi fegyvert lehet magadnak felraktározni amennyit nem szégyellsz. Lehet több pisztoly forogna az utcán, az SMG - Nagy kali helyett imo.

A nehezebb fegyver/lőszer szerzés szerintem adja magát. A fegyver decay/romlás pedig szintén, de a lényeg hogy idővel romlana a fegyverünk és X idő után bizony tönkre is vágódna de így perma szinten. Persze nem egy-két hétre gondolok ez alatt. Ezzel lassan de biztosan csorogna ki a fegyver + ha nehezítenénk a szerzésen akkor egy bizonyos számra redukálódna a felhozatal, és nagy eséllyel tartaná is ezt. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Dobáljátok már alá a megérzéseket plz, kajakra érdekel többek meglátása ezzel kapcsolatban. Főleg illegál térről, de bárki verje le véleményét. «



 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
A Nemzetközi sztár, vagyonőr, kamionsofőr, üzletember, értelmiségi, gróf, koronaherceg, szerver politikai elemző, testépítő, író, Adminok által megfigyelt, lehallgatott, követett személy, Szerverbiztonsági kockázat, tényező, állandó stratégiai gócpont, a Karinthy gyűrű várományosa, Istencsapás, csendestárs, donor, fajvédelmi operatív, békaember, régi új illegálos, Cobra, utcabizalmi, Machete, kozmológus, kriminológus, túravezető, Év frakció leadere, Év frakciójának tagja, szekszszimbólum. jót beszél. Saját magunkból kiindulva nem nagy feladat fegyverhez jutni, max lehívjuk területi dealeren keresztül. Ha romlana a fegyver, akkor még ha lassú is, de folyamatos forgás lenne a fegyverpiacon. Big up!

Nem kell amúgy sokra gondolni. 100%-os fegyver napi 1%-ot romoljon. Az még ígyis 100 nap. Hamarabb veszted el a fegyvert halál miatt, mint kopás miatt. Meg sem éreznétek, csak nem állna annyi kocsi tele fegyverekkel.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:663
Dexter Sosa
Ezt a napi 1%-os sérülést támogatom. Vicces, hogy régen meg pont az ellenkezője volt a probléma. Akkor az volt, hogy sehol nem lehetett fegyvert szerezni, még illegáltól se, csak alig-alig. Mindenképp támogatom.
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:203
Durk Massey
Jó ötlet , teljesen rendben van ez , legalább kicsit csökkenne a fegyverek száma a szerveren, mert jelen pillanatban tényleg minden második embernél van.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,530
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

egyszerű fegyvert és lőszert szerezni a szerveren + az idők alatt felgyűlik sokaknál.
Egyetértünk azzal, hogy egyszerű akár fegyverhez akár lőszerhez jutni, ezért további átgondolást igényel a téma részünkről. Próbálunk egy olyan megoldással előállni, amivel ellensúlyozni tudjuk a mostani helyzetet, bizonyos korlátokon belül. Kis türelmet kérnénk a kigondolásig, mert ezt alaposan át kell rágni, hogy jó legyen mindenkinek. Felírom belsősre.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó