Federico D Cortez - Evelyn Ma

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
panaszkonyvj.png

Neved: Federico D Cortez
Játékos(ok) neve: Evelyn Ma
Panasz oka: Törölt RP folytatása
Panasz kifejtése: A mai napon elkapták az Evelyn Ma nevezetű játékost, aki IC olyan információkat adott ki a szerveztről (Cortez Crime Family) ami nem valós és az adott információk törölt RP-ből lettek kiszedve. Ezt csak OOC tudom, de az Evelyn IC jóban volt a Hector karakterével, tehát feltehetően az információkat onnan tudhatja / tudhatta. Tudni kell, hogy a Cortez Crime Family + State Line Mob + Crips háborúban állt a La Eme + Goldens frakciókkal, amely RP végül törölve lett Klód által. Rákérdeztünk Klód-nál, mit folytathatunk az RP-ből és mit nem (gondolunk itt megszerzett információkra, esetleg nyomozásokra), azt mondta, hogy nem folytathatunk semmit. Ezt mi tiszteletben is tartottuk, szeretnék ha a másik fél is ehhez tartaná magát. Ismét én lettem a szóvivő az ügyben.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Amennyiben az RP ezen része nem került törlésre, a dolog máris tisztázva.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Mi a Klód-ot kérdeztük, azt mondta törölve lett. Amennyiben ő azt mondja, hogy mégsem, mehet persze. Nincs gond belőle.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Kiírása alapján Klód csak a dara részét nem szerette volna tovább nézni. (De ezt majd ő elmondja hogyan gondolja)
Ha törölve lett volna az RP, CK is visszás lett volna.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Privátban írt a Boxosnak az üggyel kapcsolatban. Megkérdeztük tőle, hogy a nyomozás mehet-e tovább és egyebek. Azt mondta, hogy ne folytassunk semmit. Mi ennek tudatában RP-ztünk tovább.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Szintén így tudom, hogy a dara lett vétózva, mivel a CK-d is él így szerintem magától értetődő, hogy nem lett egy teljes rp törölve. 🤔
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Ha a dara van megszűntetve, a trió mégis visszajár folyamat a Goldenbergers raktárához, hogy daráljon, mert mást nem csinál, a mai napig is, akkor miért vagyunk ismét itt? Te nem vagy értintett benne, talán... Mi miért nem vágunk PK-ra senkit? Miért tudjuk elintézni enélkül? Persze, ez is egy formája... :) Ne értsd félre. :) Nem kötekedni akarok, mindíg jó a tiszta víz a pohárban.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Sziasztok, én fogom bírálni a panaszkönyvet. Várom Evelynn Ma álláspontját is erről az RP-ről, illetve @RoTTeN | Mr.Cortez tőled kérdezném, hogy pontosan melyik információk voltak hamisak, vagy éppen a feltételezetten törölt RP-ből származóak.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Elvileg a neveket onnan tudta a tag, gondolom onnan feltételezte azt is, hogy mi IC bűnszervezet vagyunk (ugyanis még ha be is került volna mint takarító, ami associate rang, soha nem visszük el őket illegális tevékenységeket művelni, de tagunk ő soha nem volt), IC hazudott igazából, amivel nem lenne gond. Amit IC állított abból semmi sem igaz egyikünk sem RP-zett vele, sem én, sem a tagjaim. Még a nevet sem ismertük eddig. Ismételm az, hogy IC hazudik, az IC ügy. Az adott RP szálat Klód törölte, Boxos kérdezte tőle, hogy a nyomozást lehet-e folytatni, azt írta vissza, hogy ne folytassunk semmit. Egyelőre függesszük fel az egymás közötti RP-t. A háborúban többen, többször is meghaltak a darálások során, gondolom ez lehetett az oka.

Ha a dara van megszűntetve, a trió mégis visszajár folyamat a Goldenbergers raktárához, hogy daráljon, mert mást nem csinál, a mai napig is, akkor miért vagyunk ismét itt? Te nem vagy értintett benne, talán... Mi miért nem vágunk PK-ra senkit? Miért tudjuk elintézni enélkül? Persze, ez is egy formája... :) Ne értsd félre. :) Nem kötekedni akarok, mindíg jó a tiszta víz a pohárban.
Az adott dologról mi nem tudtunk, később úgy tudom az tisztázva lett.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Elvileg a neveket onnan tudta a tag, gondolom onnan feltételezte azt is, hogy mi IC bűnszervezet vagyunk (ugyanis még ha be is került volna mint takarító, ami associate rang, soha nem visszük el őket illegális tevékenységeket művelni, de tagunk ő soha nem volt), IC hazudott igazából, amivel nem lenne gond. Amit IC állított abból semmi sem igaz egyikünk sem RP-zett vele, sem én, sem a tagjaim. Még a nevet sem ismertük eddig. Ismételm az, hogy IC hazudik, az IC ügy. Az adott RP szálat Klód törölte, Boxos kérdezte tőle, hogy a nyomozást lehet-e folytatni, azt írta vissza, hogy ne folytassunk semmit. Egyelőre függesszük fel az egymás közötti RP-t. A háborúban többen, többször is meghaltak a darálások során, gondolom ez lehetett az oka.
Erről az adott frakciók miért nem tudnak? Én, aki részese vagyok az Rpnek (jelenlegi karakterem még nemsok szart tud, de Hector bőven benne volt...) nem tudok semmit, csak és kizárlag annyit, hogy a dara megszüntetve, mert unalmas. Ha gondunk volt, mindíg megkerestünk valakit, aki érintett volt benne, megoldottuk házon belül. Másodjára vagyunk itt...
Egymással nyomatjuk az RP-t, jelenleg 5 frakció RPje van a szőnyeg szélén, mert IC hazudik valaki, valamit. A rendvédelem ígyis-úgyis megszerzi amit akar, vagy elmondják nekik (mint én két napja, hogy kinyírtunk téged. Én vittem el a balhét...), vagy kinyomozzák(sokáig tart, stb).
Nem értelek, hogy miért nem IC kerül ez elrendezésre. Tök jó RP lehetne ez is, de csak OOC tudsz róla. :( Nem jó ez így. :(
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Házon belül szerettem volna megoldani, de itt ez az eljárás. Nem voltunk benne biztosak, kik vannak a dolog mögött.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Házon belül szerettem volna megoldani, de itt ez az eljárás. Nem voltunk benne biztosak, kik vannak a dolog mögött.
Dehát IC ügy, hogy IC ki mit hazudik, vagy mit nem :D Az, hogy nemtudod átverni az LSPD-BCSO duót, az meg köszönhető a rendszernek :D
Ha minden egyes akciótok (3 frakció egyben, pláne a tegnapi... 01.15) PK-ra menne, akkor napi szinten nyithatnánk, de minek? Mi értelme van? Szabálytalan volt? Az. Meghaltak? Meg. Elég büntetés nekik? Az. Autók kaptak? Kaptak. Elég büntetés nekik? Az.
Mit keresünk itt?!
 

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Elvileg a neveket onnan tudta a tag, gondolom onnan feltételezte azt is, hogy mi IC bűnszervezet vagyunk (ugyanis még ha be is került volna mint takarító, ami associate rang, soha nem visszük el őket illegális tevékenységeket művelni, de tagunk ő soha nem volt), IC hazudott igazából, amivel nem lenne gond. Amit IC állított abból semmi sem igaz egyikünk sem RP-zett vele, sem én, sem a tagjaim. Még a nevet sem ismertük eddig. Ismételm az, hogy IC hazudik, az IC ügy. Az adott RP szálat Klód törölte, Boxos kérdezte tőle, hogy a nyomozást lehet-e folytatni, azt írta vissza, hogy ne folytassunk semmit. Egyelőre függesszük fel az egymás közötti RP-t. A háborúban többen, többször is meghaltak a darálások során, gondolom ez lehetett az oka.
Ott írod, hogy IC ügy, hogy IC ki mit hazudik. Akkor most miért vagyunk itt?
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Ezért teljesen felesleges volt PK-t nyitni, amikor csak egy kicsit kellett volna utána érdeklődni a dolgoknak és már tudsz mindent. AS-ként ez végképp nem nehéz, szerintem. 🤔
 

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Mellesleg ha már végig reconoltad, 7 órakkor lett vége az rpnek, akkor miért este 10kor lett megírva a panaszkönyv, miért nem ott és akkor szóltál közbe?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó