Elektromos autók akkumulátora

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Tommy Andrews/Gery#0153 «

Ötleted leírása
» Az elektromos autók akkumulátora (legalábbis amit én használok, ami egy dilettante) eléggé sokat bír. Valóságban egy jobb teljesítményű autó sem megy 500-600km-t egy aksikval, de egy prius biztos nem. Ezért arra gondoltam hogy jó lenne ha meg lehetne oldani, hogy a lámpák, illetve neonok, indexek is a ,,tankolt" áramból fogyasszanak, így égve lehetne hagyni azokat is, illetve lenne szükség az elektromos töltők használatára, mert én vásárlás óta még egyszer sem használtam. Illetve hamár ingyen van, tarthatna a töltés több ideig, így is kicsit realisztikusabbá téve a dolgot. Tudom ez nem jó ha azt nézzük, de mondjuk egy 30 perc töltési idő lehet elég lenne ahhoz hogy az emberek töltés közben rp-re, vagy bármi más tevékenységre legyenek kényszerítve. Pl. egy étterem rp kialakulhatna abból, hogy megállnak tölteni az autót, közben beülnek egy burgerre, vagy hasonlók. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések
» Nem ez a legfontosabb dolog a szerveren, viszont szerintem egy gyorsabban elkészíthető újtás, ami nem lenne rossz. Várom az észrevételeket ezzel kapcsolatban. Illetve bocsi a fogalmazásért, nem az erősségem :) «





EknRqYQ.gif
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Dilettante egy hibrid autó. Nem vetted még észre, hogy a benzinkúton tankolod meg?
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
Az hogy a "tank" akksiból menjenek a fények támogatom de azt te se gondoltad komolyan, hogy majd 30 percig fogja valaki tölteni a kocsiját.
 

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Az hogy a "tank" akksiból menjenek a fények támogatom de azt te se gondoltad komolyan, hogy majd 30 percig fogja valaki tölteni a kocsiját.
30 percig elmegy valaki WCre aztán megvan.. vagy kajál egyet. Esetleg! De tényleg.. csak nagyon ESETLEG addig RPzik...
 

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews
Manapság a playerek 90%-ának szerintem több autója van már. Szerintem nem olyan vészes ha le kell rakni az elektromos űrcirkálót egy fél órára.
Márpedig nem mindenki fog kajálni vagy WC-zni, ez a lényeg. Realisztikusabb, és mellette egy lehetőség az RP felé. Az hogy ezt egyszerű kikerülni az egy dolog. De ha kicsit is kényszerítve van a player az már bőven jó.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Márpedig nem mindenki fog kajálni vagy WC-zni, ez a lényeg. Realisztikusabb, és mellette egy lehetőség az RP felé. Az hogy ezt egyszerű kikerülni az egy dolog. De ha kicsit is kényszerítve van a player az már bőven jó.
Ezzel szerintem nem lesz senki rákényszerítve az rp-re. Csak arra max hogy alt tab és videót néznek vagy elmennek a géptől. De nem arra hogy bemenjenek valahova, meg jelenleg szerintem legnagyobb százalékban ha használják a töltőt akkor a kockaparknál feldugják és bankba afkolnak.
 

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Ashley Anderson
Emlékszem amikor megvettem az első elektromos autóm a szerveren, a biciklimet egyből elvittem a házamhoz lévő legközelebbi elektromos töltőhöz mert azthittem hogy órákat kell várni amig töltődik, utánna tudtam meg hogy 2 perc alatt feltölt aminek részbe örültem is részbe nem, szerintem fél óra miatt nem fog felborulni a világ rendje
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
Emlékszem amikor megvettem az első elektromos autóm a szerveren, a biciklimet egyből elvittem a házamhoz lévő legközelebbi elektromos töltőhöz mert azthittem hogy órákat kell várni amig töltődik, utánna tudtam meg hogy 2 perc alatt feltölt aminek részbe örültem is részbe nem, szerintem fél óra miatt nem fog felborulni a világ rendje
te várhatsz 30 percet, nem állít meg senki
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
[mod] Akkor próbáljunk meg a témánál maradni. A felesleges, esetleges feszültségkeltő hozzászólásokat meg engedjük el. Köszönöm. [/mod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó