Drogfelvásárló NPC arányainak megnövelése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dready

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Mason Keats

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Mason Keats/Keats «

Ötleted leírása

» Elég egyszerű, mivel tapasztalataim szerint az NPC nagyon ritkán vesz olyan drogot amilyet te el szeretnél adni, de ha ad is csak keveset vesz belőle. Ha másik drogokat vesz azokból is nagyon sokszor minimális mennyiséget vásárol fel, amivel szinte semmi pénzt illetve rp-t sem hoz mert amióta játszom a szerveren nem nagyon vettem észre hogy a civilek érdeklődnének bármiféle drog iránt, persze vannak kivételek van aki belemegy és vesz de ez ritka. Ha feljebb lennének rakva a mennyiségek akkor több drogot lehetne eladni, ami több bevételt hozna a frakcióknak, amit vissza tudnának forgatni akár rpkbe akár bármi másba. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Remélem nem csak én gondolom igy, és azt is remélem ha ez bekerül pár frakciónak és játékosnak élvezhetőbb lesz a játékmenete. «



 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Egyébként... már nem azért..
1 hónapot dolgoztam külföldön(Spanyolország), néha átnéztünk Portugáliába mert a határ mellett voltunk. Konkrétan tereken árulták a cuccot. Nem feltétlen szükséges gettó környezet hozzá.
Egyiptomban első napomon leszólítottak a Hotel igen a Hotel előtt hogy kell-e valami.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Nem veszi a player az NPC le van korlátozva, túltermelés alakult ki, és most vegye az NPC nagyobb mennyiségbe mert rajtunk marad? Annyit kell legyártani, plussz írtak már nem egy topik alá ötletelet olyanok akik tapasztaltabbak a szerveren, de csak annyit látok fúj ez nem jó nekünk NPC kell, és pénz pénz pénz. Lehet ha nem 100%-os termelést fizetnél a pincébe. Csak annyit kell gyártani amit eltudsz adni NPC-nek, és playernek, és esetleg a jótékony hatásai miatt kell egy akcióra stb.... Ergo tudatosabban kell gyártani, és nem túltermelni.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Egyiptomban első napomon leszólítottak a Hotel igen a Hotel előtt hogy kell-e valami.

Persze, mert a turista vagy..

Nem feltétlen csak a nigga árulja a saját "szarját". :D Ez egy kicsit elviszi a dolgot rossz irányba.

Ez is igaz, de ahhoz hogy a nigga cuccát árulják a téren be kell menni az oroszlán barlangjába.

Nem veszi a player az NPC le van korlátozva, túltermelés alakult ki, és most vegye az NPC nagyobb mennyiségbe mert rajtunk marad? Annyit kell legyártani, plussz írtak már nem egy topik alá ötletelet olyanok akik tapasztaltabbak a szerveren, de csak annyit látok fúj ez nem jó nekünk NPC kell, és pénz pénz pénz. Lehet ha nem 100%-os termelést fizetnél a pincébe. Csak annyit kell gyártani amit eltudsz adni NPC-nek, és playernek, és esetleg a jótékony hatásai miatt kell egy akcióra stb.... Ergo tudatosabban kell gyártani, és nem túltermelni.

Ezt nem annyira egyszerű kivitelezni leírtam fent, ha nem dolgoznak a munkások felmondanak és több száz ezer .
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Én lehet tennék be új drogokat is amik inkább party drogok szerepét biztosítják. Most egy buliba van a cigi meg a kokain. Egy embert nem láttam még belsdzve buliban inkább: extasy, fű, 2bc és társai voltak ott jelen.
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:243
Anthony Quince
Az ominózus szervezetet jó pár hete ki lett véve, tehát ez befejeződött. Én mint fent is leírtam egy kúton dekkolok órákat amikor van időm hátha oda jönne valaki és eltudnék neki adni cuccot, de a kutya nem jön oda, 2 hét alatt talán 2 ember de kb beszaladtak fizetni és már mentek is. Ezzel is sokat találkoztam hogy feka karakterrel inkább ignorálnak.
Egyébként, nem feltétlen csak a Hoover-ről van szó. Hidd el más fekete banda is simán leterít ha te ott hemperegsz a területükön drogért, főleg, ha droggal. Ha fehér vagy az még csak rátesz egy lapáttal.
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Egyébként, nem feltétlen csak a Hoover-ről van szó. Hidd el más fekete banda is simán leterít ha te ott hemperegsz a területükön drogért, főleg, ha droggal. Ha fehér vagy az még csak rátesz egy lapáttal.
Én számtalanszor mentem be grove felé drogért és nem magamnak hanem másnak intéztem mert ic kialakult kapcsolatunk jó volt és megkért rá.
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:243
Anthony Quince
Hát , erre nem adnám rá a fejem .
Hidd el, ez így történne. Nem tudom, hogy most él-e a területi DM, vagy minek mondják, de ha igen akkor simán benne van a pakliban, hogy fehérként megpattintanak. Forgalmasabb helyre kell vonulni a bandáknak ahhoz, hogy emberrel találkozzonak, pl.: tényleg ott a kút, meg pl az autómosó is. Bármi.... Annyi hely van ahol járnak playerek, hogy csak na.
EDIT: Ezzel nem azt mondom, hogy ott kell eladni is, de vevőt hamarabb szerez ott.
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Feldobnék egy ötletet de nem merrem megkockáztattni mert nem az én agyam szüleménye és máshol ezt már meghúzták.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Hát , erre nem adnám rá a fejem .
Én adnám. Mivel megtörtént és nem, nem a hooversről van szó.
Egy picivel kevesebb agresszió és lassan visszaszivárogna pár ember aki vagy használatra venné, vagy terítésre.
Neked a lábadat nem kéne kitenned a gettóból, többek közt ha nem lenne ilyen retek drága egy csomó cucc, nagyobb mennyiségben vennénk akár mi is, mint feltörekvő, alakulófélben lévő társulat.
Se turf nem kell nekünk, se script, de baromi szívesen szórnék metht a partykon, az ára viszont olyan, amiről mostanában hallottam, hogy reálisan nem tudnám kifizetni a beszer árat.

Mi pl fehérebbek nem is lehetnénk, de még mindig megvan az általános rosszérzés amikor begurulunk south LSbe.
Ne a meggazdagodás legyen már a cél egy utcai bandaként, hanem az interakciók (mármint nem a kutakon megállók kifosztására célzok :) )


Feldobnék egy ötletet de nem merrem megkockáztattni mert nem az én agyam szüleménye és máshol ezt már meghúzták.
De, dobd csak, arra van a fórum, a legrosszabb eshetőség, hogy elvágják az ötletet, leszavazzák, stb.
Ötletelni szabad, sőt, ha van mit hozzátenni, az csak jó!

Nyilván, csak nem egy olyan nigga aki kimegy a hoodjáról ezálltal szabad prédává vállva.
erre pedig fentebb igazából már kitértem.
1: Iszonyat árak vannak, erre kéne valami megoldás. Kérdés, mennyi 1 meth elkészítési költsége ? :) (komoly kérdés btw, tényleg kíváncsi vagyok)
2: Nem is kéne kimenned, ha nem a kifosztástól és társaitól tartanának egyesek (beleértve minket is) akkor már rég legurultunk volna olyanokhoz is, akikkel !még! nincs kontaktunk.
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Én nem afkoltam sem benzinkúton, sem máshol, mégis találtam nem egy olyan játékost, aki hajlandó tőlem drogot venni. És most itt nem arra kell gondolni, hogy eladok 100+ kokaint, és meggazdagodom… Eladok 10 füves cigit, és örül a fejem, hogy kialakult egy ilyen szál is, a 15000 dollárkából meg megélek egy hétig, ha nem tovább.
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:243
Anthony Quince
1: Iszonyat árak vannak, erre kéne valami megoldás. Kérdés, mennyi 1 meth elkészítési költsége ? :) (komoly kérdés btw, tényleg kíváncsi vagyok)
Az előállítása szinte semmi. Pár dolog kell amit megveszel a gyógyszertárban. Lítium(?) a bányában beszerezhető elég könnyen. A Meth-et maffia állítja elő, a területi dealertől kell rendelni "aprópénzért" Ephedrine-t. Mindenből egy kell ahhoz, hogy 10 meth-ed legyen. Szóval kb a 10 meth nagyon durván 10 ezer, amiért a kereskedő fizethet akár 50 ezret is azthiszem.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Az előállítása szinte semmi. Pár dolog kell amit megveszel a gyógyszertárban. Lítium(?) a bányában beszerezhető elég könnyen. A Meth-et maffia állítja elő, a területi dealertől kell rendelni "aprópénzért" Ephedrine-t. Mindenből egy kell ahhoz, hogy 10 meth-ed legyen. Szóval kb a 10 meth nagyon durván 10 ezer, amiért a kereskedő fizethet akár 50 ezret is azthiszem.
Köszi szépen :3, drágának tartom picit azt, főleg, mert ahhoz, hogy beindítsunk pl egy kereskedelmi láncot, az kéne, hogy a teríteni vágyó pl nem az eladási áradon veszi meg tőled, mert utána neked is hasznot kell termelni ergo mégtöbbért fogod adni..
Szerintem az, hogy megint legyen interakció, bőven megéri azt, hogy nem a hirtelen meggazdagodásra termelnek az emberek, de hát ez csak egy gondolat, nem igazán látom ,hogy elindulna egy ilyesmi egyelőre, azonban még megvan a remény :)
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Az előállítása szinte semmi. Pár dolog kell amit megveszel a gyógyszertárban. Lítium(?) a bányában beszerezhető elég könnyen. A Meth-et maffia állítja elő, a területi dealertől kell rendelni "aprópénzért" Ephedrine-t. Mindenből egy kell ahhoz, hogy 10 meth-ed legyen. Szóval kb a 10 meth nagyon durván 10 ezer, amiért a kereskedő fizethet akár 50 ezret is azthiszem.


Plusz 40k a javítás 10 órára kb ami alatt 30 meth lesz meg kb
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Köszi szépen :3, drágának tartom picit azt, főleg, mert ahhoz, hogy beindítsunk pl egy kereskedelmi láncot, az kéne, hogy a teríteni vágyó pl nem az eladási áradon veszi meg tőled, mert utána neked is hasznot kell termelni ergo mégtöbbért fogod adni..
Szerintem az, hogy megint legyen interakció, bőven megéri azt, hogy nem a hirtelen meggazdagodásra termelnek az emberek, de hát ez csak egy gondolat, nem igazán látom ,hogy elindulna egy ilyesmi egyelőre, azonban még megvan a remény :)
Ez egy nagyon jó gondolat, csak sajnos az én tapasztalataim alapján olcsón sem kell sok playernek a meth ha már arról van szó. és nem, nem támogatom az npc-t. Elhiszem hogy sokaknak sikerült playereknek eladni kétes árukat, de saját tapasztalataim szerint nem lehetetlen bár de elég nehéz eladni methet, Methet sokszor próbáltunk elszórni, de szó szerint ingyen sem kellett senkinek(nem vicc @alfalmao1230 ) Az egyetlen olyan drog amire kb bármikor találni vevőt az a fű. Lehet velünk van a baj, de más féle drogot még semmilyen player nem szeretett volna venni tőlünk és nyilván nem mindenkinek próbáltunk eladni, de azért elég sok mindenkinek.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Ez egy nagyon jó gondolat, csak sajnos az én tapasztalataim alapján olcsón sem kell sok playernek a meth ha már arról van szó. és nem, nem támogatom az npc-t. Elhiszem hogy sokaknak sikerült playereknek eladni kétes árukat, de saját tapasztalataim szerint nem lehetetlen bár de elég nehéz eladni methet, Methet sokszor próbáltunk elszórni, de szó szerint ingyen sem kellett senkinek(nem vicc @alfalmao1230 ) Az egyetlen olyan drog amire kb bármikor találni vevőt az a fű. Lehet velünk van a baj, de más féle drogot még semmilyen player nem szeretett volna venni tőlünk és nyilván nem mindenkinek próbáltunk eladni, de azért elég sok mindenkinek.
Aláírom, hogy valamiért ez a narkózás sem épp egy általános dolog.
Ha pl több stacken ülnék, nem csak azt tervezném, hogy Rpvel drogoztatom a kiscsajt, hanem rendesen rányomnám a methre, de szó szerint gazdasági öngyilkosság lenne a jelenlegi számokat nézve..
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Lehet velünk van a baj, de más féle drogot még semmilyen player nem szeretett volna venni tőlünk és nyilván nem mindenkinek próbáltunk eladni, de azért elég sok mindenkinek.
A való életben sem minden második ember él ezekkel a szerekkel. Egy szórakozóhelyen talán többen vevők keményebb drogokra is, de ha jobban belegondolsz, egy tök átlagos amerikai lakos, aki éli a mókuskerék életét, miért szeretne hirtelen a semmiből kemény drogokhoz jutni? Persze, vannak olyan esetek, hogy valakit arra visz az ic, hogy na most akkor kokain, meth, jöhet bármi… De merem azt mondani, hogy egy karakterhű játékos nem fog csak úgy a semmiből methet vásárolni. Akiket meg erre visz az ic… 10ből talán 1 player.

Na de akkor maffiaként kinek add el a drogod? Bandás karakternek, majd elszórják egymás között. Hidd el, vannak erre vevő emberek.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
A való életben sem minden második ember él ezekkel a szerekkel. Egy szórakozóhelyen talán többen vevők keményebb drogokra is, de ha jobban belegondolsz, egy tök átlagos amerikai lakos, aki éli a mókuskerék életét, miért szeretne hirtelen a semmiből kemény drogokhoz jutni? Persze, vannak olyan esetek, hogy valakit arra visz az ic, hogy na most akkor kokain, meth, jöhet bármi… De merem azt mondani, hogy egy karakterhű játékos nem fog csak úgy a semmiből methet vásárolni. Akiket meg erre visz az ic… 10ből talán 1 player.

Na de akkor maffiaként kinek add el a drogod? Bandás karakternek, majd elszórják egymás között. Hidd el, vannak erre vevő emberek.
eddig nem találtunk, mint mondtam nem lehetetlen.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó