Drog eladás vissza állítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Julian Jorovonich

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Antonio La Costa / kbence8202 «

Ötleted leírása

» Az ötletem az lenne , hogy az illegális élet fellendítése érdekében jó lenne vissza hozni a több hívásos rendszert mert ez a 10 darab hívás olyan kevés mint mackó sajtban a brummogás. Vegyük például, vagytok 15-en a frakcióba és mindenki szeret droggal foglalkozni, ezért felhívják a drogost de 5 ember nem tudja felhívni és ha még fel is hívják az esélye hogy azt adja be amit szeretnél körülbelül 25% ami eléggé csekély, azt nézve hogy nem egyszer volt hogy a 10 hívásból vagy 9 csak kokain és füvescigaretta. Ezért lenne érdemes vissza hozni azt hogy bár mennyiszer felhívhatnád a drogost, vagy adjanak jóval nagyobb 50-60% -os esélyt az aktuális frakció drogjainak beadására. «


Csatolmányok

» Nincs «
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Minden tisztelettel. De amúgy mi a gondod? Az, hogy RP-re akarják buzdítani a játékosokat egy RP szerveren a felesleges script függőség nélkül?
Ha tényleg ez a baj, akkor tudok ajánlani egy jó Vagos Önkéntes Tűzoltóságot akik kettő Lamborghini Urus ládanyitás között mennek egy jó kis scriptes "nemzetit".

Igen lehet az embereket az rp felé kell terelni... - Az inkább a baj hogy terelni kell. Felesleges script függőség? Van akinek az a KIKAPCSOLÓDÁSA, hogy a scripteket használja. Van akinek az, hogy közösségi eventekre jár el, van aki banda rp-t részesíti előnyben, független a pénztől. A lényeg az, hogy kikapcsolódik az ember, mind ezeket a dolgokat a szerverkörnyezet nyújtja. Viszont minden ötlet stb kezd átmenni már egyfajta beefbe, és minden ötletnél itt kötünk ki, hogy a vagdalkozások mennek kamionozás töckölés és társai... . Kérdezem én, egy bármilyen illegális szervezetnél mivel "rpsebb" jobb egy chop shop, mint egy nemzeti bank?
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Én nem hiszem el, hogy ezek a kommentek megszülettek xddd

Edit:
@Tiiskid94 Te tudod amúgy hogy milyen scriptek vannak a szerón?
Egyre több dolog derül ki a kérdéseidből, hogy olyan dolgokba állsz bele itt, amiről fogalmad sincs.

De majd megyek kirablom az ékszerboltot, mert az kell.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Igen lehet az embereket az rp felé kell terelni... - Az inkább a baj hogy terelni kell. Felesleges script függőség? Van akinek az a KIKAPCSOLÓDÁSA, hogy a scripteket használja. Van akinek az, hogy közösségi eventekre jár el, van aki banda rp-t részesíti előnyben, független a pénztől. A lényeg az, hogy kikapcsolódik az ember, mind ezeket a dolgokat a szerverkörnyezet nyújtja. Viszont minden ötlet stb kezd átmenni már egyfajta beefbe, és minden ötletnél itt kötünk ki, hogy a vagdalkozások mennek kamionozás töckölés és társai... . Kérdezem én, egy bármilyen illegális szervezetnél mivel "rpsebb" jobb egy chop shop, mint egy nemzeti bank?
Remélem ez vicc volt, ha ez komoly esküszöm megyek rpzek egy kis ballas pizzázót a barátaimmal. 🤪
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én nem hiszem el, hogy ezek a kommentek megszülettek xddd

Edit:
@Tiiskid94 Te tudod amúgy hogy milyen scriptek vannak a szerón?
Egyre több dolog derül ki a kérdéseidből, hogy olyan dolgokba állsz bele itt, amiről fogalmad sincs.

De majd megyek kirablom az ékszerboltot, mert az kell.
Igen, tudom.
De jelenleg arra lennék kíváncsi, hogy te például mit csinálsz a szerveren.
Mert nem kell script ezekszerint, még sincsenek nagy hcrp frakik, pedig felesleges minden ezekszerint.
De még nem derült ki akkor mi is kellene és miért nem lehet mind a kettőt csinálni, hiszen az egyikhez nem kell semmi, a másik meg hadd használja, kit érdekel?

Edit: Lehet félre vagyok értve én leszarom az ötletet, ez inkább az embereknek szól akik itt hozzászóltak.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Hamár az én kommentemre válaszoltál, valamiért.

Igen, erről szól az EGÉSZ topic. Eddig minden lehető percbent ment a 45367.

Ki beszélt itt kamionokról és farmokról?
A script függőségen akadtam fent, maga az ötletről kifejtettem már a véleményem, így a posztom a topiktól független ment, ha már itt ment a ki hogy vezet fk-t és miért... Ez ehhez szólt inkább. De sokan félreértettek. xDDDDD Kamion, és a farm is script meg felkapott téma.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Igen, tudom.
De jelenleg arra lennék kíváncsi, hogy te például mit csinálsz a szerveren.
Mert nem kell script ezekszerint, még sincsenek nagy hcrp frakik, pedig felesleges minden ezekszerint.
De még nem derült ki akkor mi is kellene és miért nem lehet mind a kettőt csinálni, hiszen az egyikhez nem kell semmi, a másik meg hadd használja, kit érdekel?

Rövid leszek:
Az RP-sebb réteget talán pont a hasonló hozzáállású játékosok is égették ki.
Ki beszélt arról, hogy nem kell script? Nyilván kell, de az illegális frakció nem arról szól, hogy pénz pénz pénz, illetve ékszerbolt rablás, bankrablás, aztán egy kis drog NPC hívogatás.
Szerintem voltak HCRP frakik, nem is egy. Ne legyen csodálkozva hogy már nincsenek. :D

Az sem derült ki, hogy az ötlet költője mire gondolt. Hebegve, habogva van, de a real kérdésekre nem kaptunk választ.
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:243
Anthony Quince
Igen, tudom.
De jelenleg arra lennék kíváncsi, hogy te például mit csinálsz a szerveren.
Mert nem kell script ezekszerint, még sincsenek nagy hcrp frakik, pedig felesleges minden ezekszerint.
De még nem derült ki akkor mi is kellene és miért nem lehet mind a kettőt csinálni, hiszen az egyikhez nem kell semmi, a másik meg hadd használja, kit érdekel?
A @daco nem csinál semmit.😂😘
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Amúgy én még mindig nem látom, hogy ha 0% risk mellett folyton farmolva lenne a drogeladás az NPC-nek, az miben lenne másabb, mint a reggeltől estig kamionozás. Ugyan úgy nem RPzel semmit, ugyan úgy a pénzt grindolod és ugyan úgy kivonod magad azok közül a playerek közül, akikkel interaktolni lehet.
Másodlagosan, ha már így feljött, hogy scriptesen így-úgy pénzt szerezni, nem hiszem, hogy az a jó út, ha a szinte 0%-os risk factoros scriptes pénzszerzés ugyan annyit nyújt, mint ahol elkaphat ténylegesen a PD vagy meghalhatsz.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
ha véletlen lebuksz is többet kapsz a börtön után bírságban mint amit egy hét alatt el tudsz adni az embereknek
Nem tudom, én sosem kaptam 0 dollárnál magasabb bírságot, és 5 percnél több börtönbüntetést.
Ha RP-zel a rendőrökkel, nem fognak kibaszni veled. Saját illetve többünk tapasztalatából mondom.

Valamilyen szinten megértem az ötletelőt is, de akkor igazából egy teljes átgondolás kell.
Van egy komplett új drogrendszer rengeteg ötlet közül. Bízzunk benne.

Igazából akkor érdemes mondjuk személyenként beállítani a dolgot
Ezt hogy érted? Mit állítasz be magadnak? Vagy mit állít be egy admin személyenként?

De várom amúgy azokat az illegálokat akik tényleg hoznak valami fasza RP-t és nem csak a tömegverekedésből átragelt lövöldözés pörögne, meg valami RPs rablást is megnéznék. Sőt azt is szeretném ha élnének az illegálok azzal a lehetőséggel, hogy megbeszéljenek valami nagy Rpt a vezetőséggel akár rablás akár egy chop shop lenne ahol tisztára lehetne mosni a pénzt, jó lenne de valahogy bandáknál is annyi az RP hogy a hoodon gangelnek akkor már inkább lövöldözzön valaki a városban mert az is érdekesebb. 🥺
Nem értem mi a bajod hát ezen a szerveren csak csóró bandást lehet RPzni!!!!
Pályázás nyitva! 🙌 Mutasd meg, hogy kell. Hozz egy gazdag bandát, nincs megtiltva tudtommal.
Csak a street meg a gang a fontos jegyezd meg más nincs csak a hood camp, mást is szeretnél minek? Ez itt HCRP szerver tesó, hát itt csak dísznek vannak a scriptek! Hát akarod használni? De lame vagy, egy igazi RPs scriptek nélkül pörgeti 2 hónapig a frakit aztán többet fel se jön..
Várjuk a tippeket, hogy egy Cali gang-nek mit kellene csinálnia, ha nem főleg a hood RP-t.
Képzeld, tök jól elvoltunk egymás között akár 2-en, akár 18-an is egy pár négyzetméteres részen, ahol beszélgettünk, kockáztunk, RP-ztünk! 2 hónapig valamilyen oknál fogva mégis csak többnyire pozitív visszajelzéseket kaptunk. Amíg nyomtátok a W-t meg magassarkúban ment a töckszedés. Akinek nem inge...
Dísznek vannak a scriptek? Melyikre gondolsz?
Ékszerbolt rablás a város közepén?
Nemzeti, "kisebb" bankrablás?
Boltrablás? /Széf feltöréses.../
Autókereskedés rablás?
Vagy szerinted melyik fér bele a banda fogalmába?

Képzeld, tök jól elvoltunk scriptek nélkül. Sajnálom, ez az igazság. Valahogy még így is interaktálni tudtunk a PD-vel és a játékosokkal. 👋🏻
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Kérdezem én, egy bármilyen illegális szervezetnél mivel "rpsebb" jobb egy chop shop, mint egy nemzeti bank?
Bízom benne, hogy csak memelsz amúgy, de megpróbálom neked elmagyarázni. Rohadt egyszerű egyébként.

Még egy teszem azt chop shop rp:
  • folyamatos játékosok közötti interaktálást biztosít
  • konstans, folyamatos opció lehet illegál számára
  • állandó rizikó faktora van a dolognak - fenntartva az érdeklődést
  • valós, biztos talaja lehet egy frakció felépítésének - kis kreativitással változatos és érdekes lehet hosszútávon is
addig egy nemzeti
  • több órát vesz igénybe, amit gyakorlatilag végig afkolsz
  • alszik a gép előtt az a PD-s is, az a rabló is aki csak a létszám miatt van ott - mert még mindig ne felejtsük el, hogy vannak pdsek, akik inkább lelépnek, mintsem fent afkoljanak
  • fellövöd a La Casa De Papel outfitedet, kezedbe veszed az AR-t és ellövöd a képeket discordra - ne adj Isten fórumra.
  • a végén lesz egy kurva nagy dara, amiben gyakorlatilag a fél csapat meghalt
  • egy kibaszott afk party annak, aki nem tárgyaló.
illetve vannak dolgok, amiket meg sem merek jegyezi, mert száműzve leszek a HCRP hegyekre sziszüphoszi büntetésemet tölteni.

Illetve szeretném megjegyezni, mielőtt Tiis keresztre feszít, hogy ha ennyire megy a remegés a nemzetire, vagy bármilyen GF cuccra akkor oké legyen. De a másik oldal is kapjon lehetőséget, hogy üsse az időt. Ha már szórakozni járunk fel ugye.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Rövid leszek:
Az RP-sebb réteget talán pont a hasonló hozzáállású játékosok is égették ki.
Ki beszélt arról, hogy nem kell script? Nyilván kell, de az illegális frakció nem arról szól, hogy pénz pénz pénz, illetve ékszerbolt rablás, bankrablás, aztán egy kis drog NPC hívogatás.
Szerintem voltak HCRP frakik, nem is egy. Ne legyen csodálkozva hogy már nincsenek. :D

Az sem derült ki, hogy az ötlet költője mire gondolt. Hebegve, habogva van, de a real kérdésekre nem kaptunk választ.
Az a baj lassan a sima játékosokat meg a hasonló hozzáállású játékosok égetik ki.
Ne értsd félre, én például rühellem a legtöbb banda frakit kivéve Atteszék frakiját az stabil volt nagyon.
Viszont attól függetlenül szerintem arra kellene törekedni, hogy mindenkinek jó legyen a szerver mert ha a másik réteget nyomjuk el akkor annak semmi értelme.
Itt az ötletre néhány ötlet volt amivel rakunk bele egy kis csavart és akkor talán jobb lenne. Arra úgy se tudod rá venni az embereket, ha nem akarnak, hogy le járjanak a gettóba drogot venni.
Azzal meg egyetértek, hogy egy frakciónak még ha illegál is kell egy gazdaság, nem gazdagság, hanem egy összeg amiből tud építkezni. És itt ami zavart, hogy jajj nulla dollár kell hát minek pénz anélkül is eltud lenni egy fraki, egy banda lehet el tud lenni, de nem csak banda létezik, vagy ha csak az akkor valami gang szerver kéne és akkor lenne PD meg Davisen csak néger karakterek és akkor pörög jön az, de ha valaki akar bármit akár egy házat a frakinak, vagy klubot vagy bármit ahhoz kell egy pénz, mert abból lehet olyan közösségi RP-ket csinálni ami akár érdekes lehet a civilek számára szerintem. Azért parodizáltam ki a kommenteket.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Illetve szeretném megjegyezni, mielőtt Tiis keresztre feszít, hogy ha ennyire megy a remegés a nemzetire, vagy bármilyen GF cuccra akkor oké legyen. De a másik oldal is kapjon lehetőséget, hogy üsse az időt. Ha már szórakozni járunk fel ugye.
Egyetértek, legyen mind a két oldalnak jó.
Amúgy nem feszítelek keresztre csak én is kimondom amit gondolok, meg te is.
Attól függetlenül nincs bajom veled, sose lesz, csak néha sok, mint ahogy belőlem is sok.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Az a baj lassan a sima játékosokat meg a hasonló hozzáállású játékosok égetik ki.
Az ilyen mondatokra már nem tudok lassan mit reagálni, max egy sor xd-t.
Senki alól nem veszünk ki semmit, csak próbálunk megteremteni egy termőtalajt az RP-sebb játékosoknak is. Ugyan úgy vihetitek majd a kocsikat, stb-stb... Ha ez a baj.
Ne értsd félre, én például rühellem a legtöbb banda frakit kivéve Atteszék frakiját az stabil volt nagyon.
Asked.
Viszont attól függetlenül szerintem arra kellene törekedni, hogy mindenkinek jó legyen a szerver mert ha a másik réteget nyomjuk el akkor annak semmi értelme.
Pontosan ezért töltöttünk nem kevés időt ötleteléssel. Ha néha kicsit belenéznél más szemszögébe is.
Azzal meg egyetértek, hogy egy frakciónak még ha illegál is kell egy gazdaság, nem gazdagság, hanem egy összeg amiből tud építkezni. És itt ami zavart, hogy jajj nulla dollár kell hát minek pénz anélkül is eltud lenni egy fraki, egy banda lehet el tud lenni, de nem csak banda létezik,
De itt csak bandáról volt szó a részünkről jelenleg.
Attól, hogy pár közül mi is képesek voltunk megcsinálni egy frakit 0 dollárral, nem azt jelenti, hogy gáz ha valaki tesz bele pénzt.

Tényleg nem tudom/tudjuk összerakni amit írsz,
Azért parodizáltam ki a kommenteket.
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Bízom benne, hogy csak memelsz amúgy, de megpróbálom neked elmagyarázni. Rohadt egyszerű egyébként.

Még egy teszem azt chop shop rp:
  • folyamatos játékosok közötti interaktálást biztosít
  • konstans, folyamatos opció lehet illegál számára
  • állandó rizikó faktora van a dolognak - fenntartva az érdeklődést
  • valós, biztos talaja lehet egy frakció felépítésének - kis kreativitással változatos és érdekes lehet hosszútávon is
addig egy nemzeti
  • több órát vesz igénybe, amit gyakorlatilag végig afkolsz
  • alszik a gép előtt az a PD-s is, az a rabló is aki csak a létszám miatt van ott - mert még mindig ne felejtsük el, hogy vannak pdsek, akik inkább lelépnek, mintsem fent afkoljanak
  • fellövöd a La Casa De Papel outfitedet, kezedbe veszed az AR-t és ellövöd a képeket discordra - ne adj Isten fórumra.
  • a végén lesz egy kurva nagy dara, amiben gyakorlatilag a fél csapat meghalt
  • egy kibaszott afk party annak, aki nem tárgyaló.
illetve vannak dolgok, amiket meg sem merek jegyezi, mert száműzve leszek a HCRP hegyekre sziszüphoszi büntetésemet tölteni.

Illetve szeretném megjegyezni, mielőtt Tiis keresztre feszít, hogy ha ennyire megy a remegés a nemzetire, vagy bármilyen GF cuccra akkor oké legyen. De a másik oldal is kapjon lehetőséget, hogy üsse az időt. Ha már szórakozni járunk fel ugye.

Még jó hogy voltak példák arra, mint pd mint illegálként, hogy még a túsz sem unatkozott, és másik oldalon a pd sem unatkozott, a kérdés a kreativítás, és hozzáállás kérdése. Nem egy bankrablás ment pisztolylövés nélkül, és hoztak érdekes szorult helyzeteket is.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Az a baj lassan a sima játékosokat meg a hasonló hozzáállású játékosok égetik ki.
Ne értsd félre, én például rühellem a legtöbb banda frakit kivéve Atteszék frakiját az stabil volt nagyon.
Viszont attól függetlenül szerintem arra kellene törekedni, hogy mindenkinek jó legyen a szerver mert ha a másik réteget nyomjuk el akkor annak semmi értelme.
Itt az ötletre néhány ötlet volt amivel rakunk bele egy kis csavart és akkor talán jobb lenne. Arra úgy se tudod rá venni az embereket, ha nem akarnak, hogy le járjanak a gettóba drogot venni.
Azzal meg egyetértek, hogy egy frakciónak még ha illegál is kell egy gazdaság, nem gazdagság, hanem egy összeg amiből tud építkezni. És itt ami zavart, hogy jajj nulla dollár kell hát minek pénz anélkül is eltud lenni egy fraki, egy banda lehet el tud lenni, de nem csak banda létezik, vagy ha csak az akkor valami gang szerver kéne és akkor lenne PD meg Davisen csak néger karakterek és akkor pörög jön az, de ha valaki akar bármit akár egy házat a frakinak, vagy klubot vagy bármit ahhoz kell egy pénz, mert abból lehet olyan közösségi RP-ket csinálni ami akár érdekes lehet a civilek számára szerintem. Azért parodizáltam ki a kommenteket.
A sima játékosoknak szólt az utóbbi év összes patche konkrétan, az RP -s réteg nagyon nem kapott semmit, főleg mióta Laca elment. Ezen felül, volt több jó banda a szerveren, jó maffia is volt korábban tudtommal, de ez a hozzáállás, hogy mindenhez pénz kell.. Ne már. A 2011 -es évekből kinőttünk már szerintem, amikor is ahhoz, hogy bekerülj az LCN -be konkrét kritérium volt, hogy legalább a keresztapa első részét megnézd. Cserébe kaptál 1.000.000 forintos(!) frakció fizut. Aztán rá pár évre rájöttek az emberek, hogy lol, lehet RPzni pénz nélkül is maffiát. És létrejött több olyan frakció, akik konkrétan 0 pénzből MINŐSÉGI RP -ket tudtak tolni, amit élvezett a "normál" játékos is, aki csak farmolni járt fel. Tehát tény, hogy szükséges a gazdaság, azt viszont nem ilyen rendszerekkel kell elérni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó