Drog eladás vissza állítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Julian Jorovonich

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Antonio La Costa / kbence8202 «

Ötleted leírása

» Az ötletem az lenne , hogy az illegális élet fellendítése érdekében jó lenne vissza hozni a több hívásos rendszert mert ez a 10 darab hívás olyan kevés mint mackó sajtban a brummogás. Vegyük például, vagytok 15-en a frakcióba és mindenki szeret droggal foglalkozni, ezért felhívják a drogost de 5 ember nem tudja felhívni és ha még fel is hívják az esélye hogy azt adja be amit szeretnél körülbelül 25% ami eléggé csekély, azt nézve hogy nem egyszer volt hogy a 10 hívásból vagy 9 csak kokain és füvescigaretta. Ezért lenne érdemes vissza hozni azt hogy bár mennyiszer felhívhatnád a drogost, vagy adjanak jóval nagyobb 50-60% -os esélyt az aktuális frakció drogjainak beadására. «


Csatolmányok

» Nincs «
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:244
Anthony Quince
Úgy gondolod, hogy ha egy nap 50x hívhatod fel és adhatsz el drogot az jó? Mivel jobb? Több pénzed lesz? Többször RP-zed a telefonszámot? Vagy mégis mi a cél? Ez semmi másra nem éleződik csak is a pénzszerzésre és a grind-ra. Ne haragudj de ezt pont, hogy másként kellene playerek közt megoldani. Legalább nem NPC-kel RP-znének az emberek, már aki azért jár fel, hogy RP-zzen.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
illegális élet fellendítése érdekében jó lenne vissza hozni a több hívásos rendszert
Hogyan lendítené fel, ha visszaállításra kerülne?

Az én gondolatmenetem:
Egy ember több drogot készítene a laborban(okban), azután pedig ugyan az az ember felhívja 10 helyett 25 alkalommal a nap, végül ugyan az a játékos elmegy az általad említett "drogoshoz" végül leadja a cuccost 0 interakcióval. Semmi plussz RP-t nem ad, arról nem is beszélve, hogy egy játékost sem érint közben.
vagytok 15-en a frakcióba és mindenki szeret droggal foglalkozni,
Tehát 15-en több pénzt akarnak RP nélkül. Érthető, de ki lehetett volna írni szerintem így, egy az egyben.
és ha még fel is hívják az esélye hogy azt adja be amit szeretnél körülbelül 25%
Ezt miből számoltad ki? A rendszer tudja hogy te OOC mit akarsz, és az alapján dönt 25% eséllyel?
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:244
Anthony Quince
Hogyan lendítené fel, ha visszaállításra kerülne?

Az én gondolatmenetem:
Egy ember több drogot készítene a laborban(okban), azután pedig ugyan az az ember felhívja 10 helyett 25 alkalommal a nap, végül ugyan az a játékos elmegy az általad említett "drogoshoz" végül leadja a cuccost 0 interakcióval. Semmi plussz RP-t nem ad, arról nem is beszélve, hogy egy játékost sem érint közben.

Tehát 15-en több pénzt akarnak RP nélkül. Érthető, de ki lehetett volna írni szerintem így, egy az egyben.

Ezt miből számoltad ki? A rendszer tudja hogy te OOC mit akarsz, és az alapján dönt 25% eséllyel?
Kamionozz drogfutárként.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Összeségében amúgy inkább ezt grindolja egy illegálos mint hogy egésznap a kamionba üljön, vagy farmon tököt szedjen, ez valamennyivel jobb... Nem azt mondom hogy ez hú de fasza de ha pénz akar szerezni akkor az nem úgy fog menni hogy eladod az embereknek és ha véletlen lebuksz is többet kapsz a börtön után bírságban mint amit egy hét alatt el tudsz adni az embereknek mert a kutya nem vevő rá, sajnos. Tapasztalat.. Mert csak szar hatása van és nem akar függő lenni senki ezt már ezerszer át beszéltük, amúgy és sose lett változtatva.

Amúgy ebbe az eladásos dologban nem vagyok otthon van rizikó, szólhat az NPC a rendőröknek?
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:244
Anthony Quince
Összeségében amúgy inkább ezt grindolja egy illegálos mint hogy egésznap a kamionba üljön, vagy farmon tököt szedjen, ez valamennyivel jobb... Nem azt mondom hogy ez hú de fasza de ha pénz akar szerezni akkor az nem úgy fog menni hogy eladod az embereknek és ha véletlen lebuksz is többet kapsz a börtön után bírságban mint amit egy hét alatt el tudsz adni az embereknek mert a kutya nem vevő rá, sajnos. Tapasztalat.. Mert csak szar hatása van és nem akar függő lenni senki ezt már ezerszer át beszéltük, amúgy és sose lett változtatva.

Amúgy ebbe az eladásos dologban nem vagyok otthon van rizikó, szólhat az NPC a rendőröknek?
Nem, nincs rendszer ami jelez a PD felé.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Na hát akkor legyen benne egy ilyen rizikó valamennyi százalékban, és akkor leadna a rendőrségnek egy személyleírást az emberről és mehet a móka akkor tőlem lehet korlátlan is.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Amúgy ebbe az eladásos dologban nem vagyok otthon van rizikó, szólhat az NPC a rendőröknek?
Nem, semmi.
Befoglalják a területet hajnal 2-kor, aztán legyártják a drogokat utána bármikor, felhívják az NPC-t, kijön egy random helyre, 15 perced van odaérni, viszed a cuccot és eladod, kész.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Valamilyen szinten megértem az ötletelőt is, de akkor igazából egy teljes átgondolás kell.
Igazából akkor érdemes mondjuk személyenként beállítani a dolgot, viszont az, hogy rizikó nélkül megy ez a dolog az elég szar.

Legyen mondjuk 60 százalék az esély, hogy be jelezz a rendőröknek és hogy ne lehessen egész hajnalban farmolni csak akkor lehessen ha például van rendőr szolgálatban, ha meglehet oldani a személy leírását a bejelentésben akkor az tök jó lenne, vagy ha nem akkor jelezne például az illegál játékosnak is és akkor keljen egy kötelező /placedot a helyszínen hagyni.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
» Az ötletem az lenne , hogy az illegális élet fellendítése érdekében
Maga az, hogy próbálsz így kedvezni az illegálnak, teljesen jó.
Viszont, ha ennyire fel akarod / akarjátok lendíteni az illegális életet, mi lenne, ha csinálnátok bármilyen RP -t is a nonstop farmoláson és a fegyverhajón kívül? Az illegál RP nem ez.

Ezt leszámítva, abszolút nem támogatom, abszolút nem is értem ennek az NPC rendszernek a lényegét.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Maga az, hogy próbálsz így kedvezni az illegálnak, teljesen jó.
Viszont, ha ennyire fel akarod / akarjátok lendíteni az illegális életet, mi lenne, ha csinálnátok bármilyen RP -t is a nonstop farmoláson és a fegyverhajón kívül? Az illegál RP nem ez.
Manapság sok illegálos megmutatta mit tud főleg a bandák akiknek másból nem állt ki az RPjük mint valamelyik szórakozóhelyre elmenni és bele kötni az emberekbe. Legalább is civilként csak ez volt tapasztalható sajnos.
De várom amúgy azokat az illegálokat akik tényleg hoznak valami fasza RP-t és nem csak a tömegverekedésből átragelt lövöldözés pörögne, meg valami RPs rablást is megnéznék. Sőt azt is szeretném ha élnének az illegálok azzal a lehetőséggel, hogy megbeszéljenek valami nagy Rpt a vezetőséggel akár rablás akár egy chop shop lenne ahol tisztára lehetne mosni a pénzt, jó lenne de valahogy bandáknál is annyi az RP hogy a hoodon gangelnek akkor már inkább lövöldözzön valaki a városban mert az is érdekesebb. 🥺
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Manapság sok illegálos megmutatta mit tud főleg a bandák akiknek másból nem állt ki az RPjük mint valamelyik szórakozóhelyre elmenni és bele kötni az emberekbe. Legalább is civilként csak ez volt tapasztalható sajnos.
De várom amúgy azokat az illegálokat akik tényleg hoznak valami fasza RP-t és nem csak a tömegverekedésből átragelt lövöldözés pörögne, meg valami RPs rablást is megnéznék. Sőt azt is szeretném ha élnének az illegálok azzal a lehetőséggel, hogy megbeszéljenek valami nagy Rpt a vezetőséggel akár rablás akár egy chop shop lenne ahol tisztára lehetne mosni a pénzt, jó lenne de valahogy bandáknál is annyi az RP hogy a hoodon gangelnek akkor már inkább lövöldözzön valaki a városban mert az is érdekesebb. 🥺
Egy szerón játszunk?

Nincs is banda a szerveren, de még illegál se nagyon.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó