Drog eladás vissza állítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Julian Jorovonich

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Antonio La Costa / kbence8202 «

Ötleted leírása

» Az ötletem az lenne , hogy az illegális élet fellendítése érdekében jó lenne vissza hozni a több hívásos rendszert mert ez a 10 darab hívás olyan kevés mint mackó sajtban a brummogás. Vegyük például, vagytok 15-en a frakcióba és mindenki szeret droggal foglalkozni, ezért felhívják a drogost de 5 ember nem tudja felhívni és ha még fel is hívják az esélye hogy azt adja be amit szeretnél körülbelül 25% ami eléggé csekély, azt nézve hogy nem egyszer volt hogy a 10 hívásból vagy 9 csak kokain és füvescigaretta. Ezért lenne érdemes vissza hozni azt hogy bár mennyiszer felhívhatnád a drogost, vagy adjanak jóval nagyobb 50-60% -os esélyt az aktuális frakció drogjainak beadására. «


Csatolmányok

» Nincs «
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
Összeségében amúgy inkább ezt grindolja egy illegálos mint hogy egésznap a kamionba üljön, vagy farmon tököt szedjen, ez valamennyivel jobb... Nem azt mondom hogy ez hú de fasza de ha pénz akar szerezni akkor az nem úgy fog menni hogy eladod az embereknek és ha véletlen lebuksz is többet kapsz a börtön után bírságban mint amit egy hét alatt el tudsz adni az embereknek mert a kutya nem vevő rá, sajnos. Tapasztalat.. Mert csak szar hatása van és nem akar függő lenni senki ezt már ezerszer át beszéltük, amúgy és sose lett változtatva.
Ezt azért én meg cáfolom, hogy senki nem vevő rá, én a másodlagos karimat alapól úgy hoztam, hogy drogfüggő, és úgy is RP-zem.
Akár hány emberrel találkoztam, és venni szerettem volna drogot, nagyon, nagyon nehezen lehet, mert pont ez a baj, hogy senki nem adja el vagy nem foglalkozik vele. Nagyon ritka az olyan aki el is adja.
 

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Julian Jorovonich
Összeségében amúgy inkább ezt grindolja egy illegálos mint hogy egésznap a kamionba üljön, vagy farmon tököt szedjen, ez valamennyivel jobb... Nem azt mondom hogy ez hú de fasza de ha pénz akar szerezni akkor az nem úgy fog menni hogy eladod az embereknek és ha véletlen lebuksz is többet kapsz a börtön után bírságban mint amit egy hét alatt el tudsz adni az embereknek mert a kutya nem vevő rá, sajnos. Tapasztalat.. Mert csak szar hatása van és nem akar függő lenni senki ezt már ezerszer át beszéltük, amúgy és sose lett változtatva.

Amúgy ebbe az eladásos dologban nem vagyok otthon van rizikó, szólhat az NPC a rendőröknek?
Szia, az NPC nem szólhat a rendőröknek viszont időhöz van kötve , és ha felhívod nem is biztos hogy azt adja amid éppen van.
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸

Jó olvasást.
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:244
Anthony Quince
@KBence050
Ha végig futsz egy kicsit is a kommentek alatt akkor rájössz, hogy ott is ez volt a véleménye szinte mindenkinek.
Oké, le lett írva ötletbe. Semmi értelme, ha egy nap 100x hívhatod azt a nyomorult NPC-t. Aki az NPC-re épít az maga is az. Nem azért van a szerver, hogy NPC-kel játsz. Arra ott van a story. A jelenlegi létszám nehezíti a dolgot, de ha aktívan csinálná mindenki, akkor nem lenne szükség az NPC-re. Az NPC annyira jó, hogy egy kicsit megdobja a frakció kasszát. De nem erre kellene alapozni mindenkinek. Talán kicsit kevesebbet kellene foglalkozni a drogpincével és akkor nem lenne tele 25 széf drogokkal. (Ha már nincs rá akkora kereslet.)

Kérdem Én, ha annyira próbálkozik bárki a drogeladással, akkor hol vannak az illegális frakciók a szerverről?
Mostanában nem nagyon láttam semmi aktivitást, és ezzel más is így van. Arra szeretnétek feljárni, hogy NPC-zzetek? Ne szórakozzunk már.
 

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Julian Jorovonich
@KBence050
Ha végig futsz egy kicsit is a kommentek alatt akkor rájössz, hogy ott is ez volt a véleménye szinte mindenkinek.
Oké, le lett írva ötletbe. Semmi értelme, ha egy nap 100x hívhatod azt a nyomorult NPC-t. Aki az NPC-re épít az maga is az. Nem azért van a szerver, hogy NPC-kel játsz. Arra ott van a story. A jelenlegi létszám nehezíti a dolgot, de ha aktívan csinálná mindenki, akkor nem lenne szükség az NPC-re. Az NPC annyira jó, hogy egy kicsit megdobja a frakció kasszát. De nem erre kellene alapozni mindenkinek. Talán kicsit kevesebbet kellene foglalkozni a drogpincével és akkor nem lenne tele 25 széf drogokkal. (Ha már nincs rá akkora kereslet.)

Kérdem Én, ha annyira próbálkozik bárki a drogeladással, akkor hol vannak az illegális frakciók a szerverről?
Mostanában nem nagyon láttam semmi aktivitást, és ezzel más is így van. Arra szeretnétek feljárni, hogy NPC-zzetek? Ne szórakozzunk már.
Szia Sonex, először is nem én vagyok az aki tehet róla hogy mindenki el van tűnve, másodszor nagyon rég óta nincs olyan hogy 25 széf lenne tele de még egy full slot sincs tele, mert sok idő legyártani, harmadik ezen a szerveren mindenki annyira legális életet él hogy úgy mint drog eladásról nem lehetne a bele ölt időt visszahozni ha nem NPC-nek adod el, negyedik beleölsz egy illegális frakcióba eleinte vagy 1-2 milliót hogy biztos hogy lehessen valamit csinálni....szerinted azt a két milliót te mikor fogod látni ha megpróbálsz minden szempontnak kedvezni.... súgok soha.... és nem akarok pénzéhes grinder lenni , de pénz nélkül az illegálba semmit ....jól hallod semmit nem lehet csinálni.... és mivel senkinek nincsen pénzfája ezért eléggé valószínü hogy keresni fogja a megoldásokat amivel végre neki tud állni rendesen.... persze az rp szálak a leg lényegesebbek de ha megnézzük jobban tényleg nincs semmi olyan jó hatása eggyes drogoknak amiért lenne értelme ennyit kiadni rájuk, sőtt a maffia nem is tud halucinogén drogokat gyártani ami plusszba nehezíti az eladásukat. És nem szükséges egyből mindent fikázni, én tisztában vagyok vele hogy itt senki sincsen egy véleményen, és tudom hogy mindenki máshonnan nézi.... de mindennek lehet egy esélyt adni, különben nem jutunk el sehova...mert csak teszteléssel lehet biztos eredményt elérni...
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:244
Anthony Quince
Igazad van, nem mondtam, hogy tehetsz róla.
Igen tudjuk mennyi pénz egy illegál frakció… De vannak fiktív rp ötletek, egy főadminnal egyeztetsz és ennyi. Csak ki kell találni. Aztán lehet belőle pénzt csinálni. Igen, le kell vezetni a fórumon. És?¿ Az a pár élménykép maximum fél óra meló. Ezt miért nem használja senki? Mert dolgozni kellene vele, ez az igazság.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
ha meglehet oldani a személy leírását a bejelentésben akkor az tök jó lenne, vagy ha nem akkor jelezne például az illegál játékosnak is és akkor keljen egy kötelező /placedot a helyszínen hagyni.
Ezt úgy tudnám elképzelni, hogy valamilyen szinten a PD felé is fair play legyen, hogy a PD-nek is megjelenik az NPC blip, és őket is riasztja.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Ezt úgy tudnám elképzelni, hogy valamilyen szinten a PD felé is fair play legyen, hogy a PD-nek is megjelenik az NPC blip, és őket is riasztja.
Ennek a PD beriasztónak is van hátránya.

Mégegy kiégési lehetőség nekik, majd öt percenként jön a bejelentés, hogy valaki véletlen pont meglátott valakit, hogy drogot ad el.
Idejük se lenne kiérni.

Az is fura rendszer, ahogyan a sivatagban megérzi egy arra járkáló(?), hogy itt fűszag van, ezért kihívja őket.
 

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Julian Jorovonich
Tízezerből elindulsz simán. De legyen 30, hogy ne érje szó a ház elejét.
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
 

SoneX

Veterán
Adminsegéd
Üzenetek:244
Anthony Quince
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
Nem hinném, hogy Demzsi nem ismeri a scripteket. De Te tudod mit irsz ide😂
 

janette

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
💸
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
0 dollárból vezettünk frakciót, halkan megsúgom.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:821
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
Miért kéne azonnal beindítani? Sőt a temérdek fórumposztot topikot elnézve nem megérős. Sajnos vagy nem sajnos a drogok nem kellendőek, viszont miért ölünk olyan rendszerbe pénzt ami nem kellendő? Tényleg néha napján 50-60k amit ad az NPC az annyit dob az előrehaladáson? Aláírom kell pénz a frakció előrejutásához, viszont azt saját erőből közösen a frakciótársak bevonásával, és ne az egyén gazdagodását nézzük.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
Ha már arra megyünk, hogy droglabort beindítod egyből legyen hét fegyvered mert anélkül ave maria, akkor alapjában véve feleslegesen írsz ide. Hozzátesz darán, egymás öldöklésén kívül, az RP javulásához a szerveren, hogy hét fegyverre tudjátok verni a melletek mint frakció?

PS: Mire is kellene az a hét fegyver?
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
Nem értem mi a bajod hát ezen a szerveren csak csóró bandást lehet RPzni!!!!
Hát felépíteni gazdaságilag egy frakciót? Pfff felháborító hogy ilyet mersz gondolni!!
Csak a street meg a gang a fontos jegyezd meg más nincs csak a hood camp, mást is szeretnél minek? Ez itt HCRP szerver tesó, hát itt csak dísznek vannak a scriptek! Hát akarod használni? De lame vagy, egy igazi RPs scriptek nélkül pörgeti 2 hónapig a frakit aztán többet fel se jön..
Addig se látod csak néhány élményképen.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szia, csak halkan megsúgom abból a 30 ezerből egy normális kocsit nem veszel nemhogy beindítani egy frakciót.... figyelj csak hogy a droglabort megszerezd már kell vagy 7 fegyver, na az már túl lépte a keretet.... legközelebb gondold át mit mondasz mielőtt olyat cáfolnál amiről azt se tudod hogyan működik. De ennek ellenére köszönöm ,hogy megosztottad meglátásodat.
Súgdolózzunk akkor. Megsúgom, hogy 0 dollárból vittünk el két frakciót is, de a hármat is meg merném kockáztatni. Mi a következő kifogásod?

Nem értem mi a bajod hát ezen a szerveren csak csóró bandást lehet RPzni!!!!
Hát felépíteni gazdaságilag egy frakciót? Pfff felháborító hogy ilyet mersz gondolni!!
Csak a street meg a gang a fontos jegyezd meg más nincs csak a hood camp, mást is szeretnél minek? Ez itt HCRP szerver tesó, hát itt csak dísznek vannak a scriptek! Hát akarod használni? De lame vagy, egy igazi RPs scriptek nélkül pörgeti 2 hónapig a frakit aztán többet fel se jön..
Addig se látod csak néhány élményképen.
Nem tudom ezt honnan szülted, de jó szórakozást kívánok a videóhoz!

 
Utoljára szerkesztve:

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Nem értem mi a bajod hát ezen a szerveren csak csóró bandást lehet RPzni!!!!
Hát felépíteni gazdaságilag egy frakciót? Pfff felháborító hogy ilyet mersz gondolni!!
Csak a street meg a gang a fontos jegyezd meg más nincs csak a hood camp, mást is szeretnél minek? Ez itt HCRP szerver tesó, hát itt csak dísznek vannak a scriptek! Hát akarod használni? De lame vagy, egy igazi RPs scriptek nélkül pörgeti 2 hónapig a frakit aztán többet fel se jön..
Addig se látod csak néhány élményképen.
Minden tisztelettel. De amúgy mi a gondod? Az, hogy RP-re akarják buzdítani a játékosokat egy RP szerveren a felesleges script függőség nélkül?
Ha tényleg ez a baj, akkor tudok ajánlani egy jó Vagos Önkéntes Tűzoltóságot akik kettő Lamborghini Urus ládanyitás között mennek egy jó kis scriptes "nemzetit".
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én mostmár nem értem akkor most mit kell csinálni? Hát össze zavarodtam nem ezt kell? 😔

Belém kell kötni lol. Nem feltétlenül kell grindolni hogy fenntarts egy frakciótxd
Nem ismerlek se a frakció vezetési stílusodat így igazából nem neked szólt, általánosságban írtam.
Kellemetlen ha magadra vetted és ilyen frakid volt.



Ez jött le hogy így kell nyomni.

De mostmár össze zavartok, kérek egy teljes leírást, hogy kell nyomatni a szerveren mert sokan nem tudják és nyilván ti tudjátok ezekszerint.


Nem tudom ezt honnan szülted, de jó szórakozást kívánok a videóhoz!
Ez mehetne a szerelő biznisz közé, mint ötlet. Tetszik.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Minden tisztelettel. De amúgy mi a gondod? Az, hogy RP-re akarják buzdítani a játékosokat egy RP szerveren a felesleges script függőség nélkül?
Ha tényleg ez a baj, akkor tudok ajánlani egy jó Vagos Önkéntes Tűzoltóságot akik kettő Lamborghini Urus ládanyitás között mennek egy jó kis scriptes "nemzetit".
Akkor nem értem miért nem nyomják script nélkül a szerveren a HCRPsek. Hát ezekszerint nem kell nekik semmi még sincs fent egy se.
Azért ezen érdemes elgondolkodni.
Akkor miért rossz ha ilyen a gazdaság ha gazdagok az emberek tudnak drogot venni, akár fegyvereket is ha valakinek az a flesse hogy dísznek be rakja a széfbe.

Igazából engem az basz fel, hogy nem tudom amúgy mit szeretnének a nagy roleplayes emberek, mert igazából semmi se jó és csak mással foglalkoznak, mint az öregasszony a szomszédből, csak zsörtölődnek, meg a gazdaság szar. Közben lófaszt se akarnak csak mindent kritizálni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó