*dramatic pause* ~ Nelida Borrego

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Az első éjszaka

Joa és Ignacio a szárnyai alá vettek. A hétvégén Igna lesz a védelmezőm.

De hogy minek is gépelem ezeket? Talán a fiamnak, ha hamarabb eljön a végzetem, minthogy téged lássalak. Ha pedig minden a tervek szerint alakul, akkor csak a csodás apádnak és a történelemnek.

Rafael, tudom, hogy kibaszott nehéz velem, de kérlek bocsásd meg egyszer ezeket. Belemegyek a költözésbe, nekünk Mexikóban a legbiztonságosabb. Jelenleg érzem át a Te félelmed, azóta ahogy a Mexikói kórházban kimondták, hogy fiunk lesz. Ahogy felcsillant a szemed, sosem, a halálom átkozott napján sem fogom tudni elfeledni. Mert ti ketten vagytok az én csodáim. Ezt sosem felejtheted el.

De az nap éjjel, mikor megláttam Cheesy-t a hideg futott végig rajtam. Tudtam, hogy nélküled vagyok a városban. Félek. A paraoia nem hagy nekem nyugalmat. Csak te rád vártam, hogy megments és még ki kell bírnom 28 napot.

Joa mindent a kezébe vett. Tudtad, hogy a Santa Gloria álnevet kaptam? Tetszik. Használni is fogom, ha túlélem. Új telefonon fogom tartani velük a kapcsolatot, mindenhova csak kísérettel mehetek, szigorúan megbeszélés alapján.

Még az egyetemhez sem mehetek ki. A barátaimhoz, basszameg…


Második nap…
Én nem ígértem, hogy könnyű lesz velem. Én nem adtam biztosat arra, hogy nem fogok a fejem után menni. Ignacio egyszer engedékeny, máskor vasszigorral tart.
Amikor megtudta, hogy egy illegális boxmeccsre hívtak meg, akkor nem volt túl kegyes. De én még csak rontottam a helyzetemen, hisz Cedro, a florencia 13 tagja is jelen volt. Esküszöm neked, mindaddig maradtam én és Benjamin (igen, Ő) ameddig nem láttam a földön elterülni. Remek érzés volt. Cheesy pedig sehol sem volt látható. Aggasztott.

Benjaminról pedig, tudom, hogy utálod. De jelenleg rajtatok kívül ő a legegyüttérzőbb barátom. Ignacio megmondta, hogy olyannal kéne barátkoznom akiben biztosan megbízok. Az pedig Benjamin.

Te nem vagy itt még mindig. Bele fogok halni.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Harmadik nap

Sosem fogom elhinni a történteket. Utálom Joaquint, utálom Ignacio-t. Elrabolták Benjamint, hogy tanuljak a leckéből? Rafael, én csak azt csináltam amit veled. A barátaimmal voltam, járkáltunk ide-oda. Pontosan tudom a veszélyét annak, hogy ha én a városban járok mik is történhetnek. De én már nem tudok tovább Joaquin feltételei szerint élni. Még HUSZONÖT NAP nélküled és megőrülök a luxuszárkámban. A levegővétel sem úgy működik nélküled. Minden elromlott és egy szürke fátyol esett a fejemre. De ez a fátyol csak sötétedik. Egyre jobban borul el az agyam. Fogj meg és ments ki ebből az életből.

Negyedik és ötödik nap

Miután megütöttem Joaquint tudtam, hogy nem lesz jó a kapcsolatunk. Pontosan úgy is néztünk ki a délután folyamán. A “soha többé nem vagy a barátom”-tól eljutottunk addig az est folyamán (‘23.08.16.), hogy védjük egymást. Egy sszétlőtt autó mögött.

Ignacio más. Míg őt megrúgtam és üvöltöttem vele egyenesen értem jött. Kétszer is. Talán jóvá szeretné tenni, hisz tudja, hogy a felső szó túllőtt a célon.

Még ha te is kérted mindezt Benjamin ellen. Túlzás volt Rafael. Veszélyeztettél engem és a fiad is.
De mikor jött azaz sms. Csak az lebegett a szemem előtt, hogy te is meghaltál Mexikóban. Vagy csak ahogy Joaquin mondta: “Láttam én már rosszabbat is…” alapon belementem megint a hülye játékba.

De a hülye játék addig fajult míg majdnem szitává lőttek minket, a semmiből. Féltem, mert nem voltál itt. Félek, mert még a kedvenc pizzázómban sem tudok elmenni.
Ma (‘23.08.17.) egy falatot nem ettem, az éjjelt ébren töltöttem. Kicsit a Walking Dead következő tántorgó, hörgő zombijára hasonlítottam. Másfél órát ültem a tojásrántotta felett, amit Joaquin hagyott nekem. Csak széttrancsíroztam. Mindig a múltra vezetek vissza, mert ha akkor okosabb vagyok, nem keveredem bajba. Onnantól kezdbe nyugodt lett volna az életem.

Sokáig nem fogom már ezt bírni. Mindig azt hittem bangerek fognak megölni engem, de talán egy szívroham vagy agyvérzés.

Vicces tud lenni az élet, pont Nelida Borrego fog egyszerű halált halni a káoszos élete után?
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Ötödik - hatodik - hetedik nap

Csak tanultam, nem volt erőm kimenni a lakásból.
Őrületbe kergetem saját magam.

Nyolcadik nap

Mikor megláttam az LSPD körözését Cheesy iránt, nem tudtam, hogy azaz érzés az öröm vagy a keserű szomorúság.

Kibaszott kettős véglet, Rafael!

A tamászom volt, az a személy volt az életemben, aki mindig vigyázott rám. Hálásnak kéne lennem Neki.
De emlékszel arra, mikor sírva meséltem, hogy megfenyegettek…
Tudod, mikor Chuchillo…
Tudod.
Akkor ott hagyott, hallgatta azt amit mondtak nekem és amiket mondtak rám. Neki kellett volna ott csítítania a kutyáit!

Egy napot vártam. Az egész éjjelt végigagyaltam, de olyan szinten feldúlt lettem, hogy bementem és elmondtam mindent. Mindent Rafael. Mindent Róla!
Ameddig te Mexikóból, én itthonról biztosítom Rafael Joaquin Guerrero, a kisfiunk életét.

Mert jöhet bárki és bármi én minden akadályt el fogok a saját kezemmel tüntetni. Még ha ölnöm is kell, Rafael felkészültem arra, hogy újra embert öljek. Csak értünk és a biztos jövőnkért.

Ugye, velem tartasz…?
A jóban és akár a legrosszabban is…

Kilencedik nap

Elkapták. Elkapták miattam. Rafael, mit tettem? Csak gyere haza és csináld vissza!
Hiányzik. Hiányzik az a Felipe akit megismertem.
Nem merek kijönni, mi van, ha már engem keresnek.

Meg. Fognak. Ölni.

Tizedik nap

Már nem pánikolok. Nélkülem is csak idő kérdése lett volna az elkapása.
Én csak jót tettem.
Piszkosan, Nelida-san.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
És vége... Amint Nelida megfordult, tudta, hogy a végzete utolérte.
Rafael nélkül. Csak Benjaminnal.
A napokban megvásárolt Olaszországi repjegye már sosem kerül beváltásra. Lakásán, az összepakolt csomagok, már sosem fognak az új hálószobájába kerülni.
Sosem lehet már gyermeke a karjaiban. Sosem lehet már Ő maga sem Rafael karjaiban.
De mintha megérezte volna. Mindenkitől elbúcsúzott, akitől fontosnak érezte, a nagyanyjától, az anyjától és Benjamintól.
Hosszas ideig cselezte ki a halált, ezúttal viszont nem sikerült.

Nelida Borrego, 2023. augusztus 27-én, tizenkilenc évesen meghalt.
Olyan Nelida-san, pontosan oda, ahova a múltja kergette.


Life is a game where, no matter how hard you try,
death always wins at the end.


Köszönöm szépen mindenkinek, aki leállt velem akár egy mondat erejéig is. Egyszerűen megjelölni sem tudnám azokat az embereket, akik előre segítették Nelida életét, annyi emberről van itt szó. Elmondhatatlanul élveztem ezt a több, mint négy hónapot. Sosem élveztem még egy karakteremet sem, bár biztosan mindegyiknél ezt mondtam. De így, hogy Nelidanak végeszakadt, ekkor ébredtem rá, hogy mennyire is élveztem ez az egészet. De nem bánom, hogy vége lett. Remélem, hogy sok embernek élvezetes pillanatokat tudtam okozni. Csók nektek. Zárható és helyezhető. <3​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó