Donut Faraon -> ShotX

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

faraon01

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved: Donut Faraon.
Adminisztrátor(ok) neve: ShotX.
Panasz oka: Eggyoldalú bírálás, Játékos ignorálása, Helytelen szankció osztás.
Panasz kifejtése: Történt egy IC konfliktus, ahol az illető videóval bizonyította, hogy én ütöttem először, ezzel nem is volt gond, megkaptam érte a 60 perces AJ-t, mert ShotX szerint, hogyha valaki oda jön hozzám baltával fenyegetőzve, pénzt kér, nem üthetem meg, rendben.A gond azzal van, hogy ShotX jóformán végig se hallgatott minket TS-en, írtam neki PM-ben TS-en nem érkezett válasz, ignorált, továbbá a szankciót olyan indokkal osztotta ki, hogy DM, NONRP.Az az érdekes benne, hogy NEM öltem meg senkit, mégis DM indokkal kaptam Jailt, nem értem, ha valakit megütök és az illető meg sem hal, akkor miért oszt DM indokkal szankciót?Kérdeztem tőle, azt mondta nézzem át a szabályzatot.Nos én át néztem, sehol se írja, hogyha valakit megütök az DM. Szabályzat szerint= Ökölharc és egyébb nem lőfegyverrel történő verekedés minimális indokkal is ki alakulhat.Én nem öltem meg senkit, 1x ütöttem meg, és ezért kaptam DM indokkal szankciót.
Bizonyíték(Kép, log, videó):
tbarwsj.png
cXV3Ghh.png

Megjegyzés: Várom a bírálást és ShotX magyarázatát, hogy miért ignorált, miért nem hallgatott végig (érme két oldala) továbbá miért osztott DM indokkal szankciót amikor senkit nem öltem meg.
 

Shotx18

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Szervusz!
A DM-ről egészen pontosan csak ennyit mutatnék. Az ezutáni mondatot másoltad ki.
DM1.png
Arról pedig, hogy nem halgattalak meg pedig annyit, hogy legalább 10 percig csak a te részedet halgattam csak ezek után hívtam be a másik felet, akinek volt egy vidós bizonyítéka az esetről. A másik pedig amit felhoztál, hogy ignoráltalak, ami nem igaz, hiszen az eset után már nem kaptam tőled semmiféle pm-et.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]Csak azt bizonyítod, hogy a szerverszabályzatot nem olvastad el.
Jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó