Digasster Company - Vol2.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» L.M. «

Ötleted leírása
» Digasster Cooldown, ismét. Mint tudjátok, egyszer már bedobtam a posztot, ide kattintva elérhető. A kérésem továbbra is ez lenne, hogy csökkenjen le a Cooldown minimálisan (nem azt kérem, hogy 0 legyen! Nem azt kérem, hogy 15 másodperc legyen! Bőven elég a 45 másodperc is. Lasssult a kamion is (ezt majd másik topicban), "nincs" már hálistennek tempomatbugoltatás, így a korábban felvázolt kb. 100 perces kör jóval nagyobbat csökkenhetne, az embereimnek is végre lenne idejük a frakción kívül mással is foglalkozni (van aki csak azzal foglalkozik). A csatolt kép a korábbi posztból származik, mivel semmi nem változott, így továbbra is, sőt még aktuálisabbak a dátumok. «


Csatolmányok

» https://cdn.discordapp.com/attachments/1004641011265450014/1004718262367559780/IMG_0551.png «

Egyéb megjegyzések
» Tudom, hogy elegetek van abból, hogy állandóan szeretnék valamit variálni a frakcióval kapcsolatban. Tudom azt is, hogy korábban már volt egy "marad így, ahogy van." téma. Változott annyit a rendszer már, hogy érjen erre is a fenti kérés. Hálásan köszönöm, ha megvalósulhat és nem csak egy lezárást kap ismét. ❤️ «



 

Skynet1990

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Én adom az ötletet mert mire lefúrok 3db 7es kutat és mire azt le viszük a finomítóba aztán vissza addig eltelik 1 óra és még csak 3db 7es kútról beszéltem.Köszönjük előre is ha megoldható lenne 🙂
 

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev
Támogatom. Tankolni kell a dragacsokat, és ha nincs mit eszikézzenek dühösek lesznek.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,605
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Ez már módosítva lett.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó