Digasster üzemanyag számlázási módosítás a frakciók felé!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Esteban Velasco«

Ötleted leírása

» Az ötlet már a címben is sejthető, hogy szeretnénk kérvényezni, hogy a frakciók fizessenek az üzemanyagért! Elég jelentős összeg veszik el tőlünk egy-egy pd vs illegál üldözésnél pl. Így nekünk azt valahonan vissza kell termelnünk. Erre van több megoldás is, de egyik se a legjobb. Így ezért született meg ez-az ötlet. «


Csatolmányok

» --- «

Egyéb megjegyzések

» Köszönöm előre is! «



 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Állami támogatás. Szerintem ha bementek a Governorhoz és kértek erre pénzt nem hinném hogy nem adna. Régen is adtak mikor egy napig nem töltötték a kutat még Hector-ék.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Nem az üzemanyag a fő bevételi forrás. Hiába adod 60ért a benyát, ha egy ember fizetése el is viszi azt a profitot. Gondold át, hogy hol tudod megfogni a pénzt.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Állami támogatás. Szerintem ha bementek a Governorhoz és kértek erre pénzt nem hinném hogy nem adna. Régen is adtak mikor egy napig nem töltötték a kutat még Hector-ék.
Nem az állami támogatás a megoldás, abban mi a jó, ha semelyik Frakció nem fizet a tankolásért? Az önellátás a cél

Nem az üzemanyag a fő bevételi forrás. Hiába adod 60ért a benyát, ha egy ember fizetése el is viszi azt a profitot. Gondold át, hogy hol tudod megfogni a pénzt.
Ez a komment nem igazán helytálló, hiába adom 60$-ért, ha nem is fizetnek érte semmit :D
Hidd el ha szeretném, máshonnét betudnám szerezni, de akkor egyes részlegen komoly emelés várható! Ami a szokványos módon tovább van adva még nagyobb emeléssel.
Frakció tagok fizetése meg nem mérvadó azt kitermeli a cég, viszont fejlődni is kell, az ember nem a “semmiért” dolgozik.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Ez a komment nem igazán helytálló, hiába adom 60$-ért, ha nem is fizetnek érte semmit :D
Hidd el ha szeretném, máshonnét betudnám szerezni, de akkor egyes részlegen komoly emelés várható! Ami a szokványos módon tovább van adva még nagyobb emeléssel.
Frakció tagok fizetése meg nem mérvadó azt kitermeli a cég, viszont fejlődni is kell, az ember nem a “semmiért” dolgozik.
A komment helytálló, ahogy eddig is így volt a téma. Üzemanyagból bejön egy héten pl 100k, alkatrészből 10 millió. Ez nem szerelőtelep, ahol folyamat ömlik be a pénz, 4 helyről.. hiába van a frakciókasszában 100 millió, ha már nemtudod mire elkölteni. Rakj kevesebbet félre. Akkor a meglévő 40 millió mellé lesz mégtöbb. :)
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
A komment helytálló, ahogy eddig is így volt a téma. Üzemanyagból bejön egy héten pl 100k, alkatrészből 10 millió. Ez nem szerelőtelep, ahol folyamat ömlik be a pénz, 4 helyről.. hiába van a frakciókasszában 100 millió, ha már nemtudod mire elkölteni. Rakj kevesebbet félre. Akkor a meglévő 40 millió mellé lesz mégtöbb. :)
Amiket leírtál azok már nem helytállóak, rendszerek nagyon sokat változtak amióta újra nyílt a szerver. Költeni mindig lehet, nagyobb kút kapacitás és társai.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
amióta újra nyílt a szerver...
lett 700as kapacitás a tartályokban, lett 36 olajkút. M is változott még? Jah, igen, rangra tudod osztani, ki mit lőhet el a /gasstationon. :)

nagyobb kút kapacitás
Minek? 3500 liter nem elég? Nem elég, hogy ha tök üres az embernek 5x kell elmennie oda felölteni? Digassteres kamiont is alig látni...
Ha pedig még mindíg a pénz a téma, holott a frakció önfenntartó, ha nem rak félre belőle az ember... akkor valahol fúrják a készüléket komolyan..
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Ez a komment nem igazán helytálló, hiába adom 60$-ért, ha nem is fizetnek érte semmit :D
Hidd el ha szeretném, máshonnét betudnám szerezni, de akkor egyes részlegen komoly emelés várható! Ami a szokványos módon tovább van adva még nagyobb emeléssel.
Frakció tagok fizetése meg nem mérvadó azt kitermeli a cég, viszont fejlődni is kell, az ember nem a “semmiért” dolgozik.
Érdekes eddig megtudta oldani az előző leader. Amúgy be mentek GOV-hoz és visszatérítitek az összeget, amúgy nem hiszem hogy földhöz vágja a frakciót, mivel benzinből bejövő haszon mondta Hector régebben hogy minimális inkább az alkatrészek amik ki teszik a frakció számláját. Én tőlem fel is vihetitek a benzinárat a szerveren max tüntetnek az emberek, vagy több rablás lesz. De a legnagyobb részét a benzinnek a kamionosok viszik el nem a frakció járművek. Illetve lehet már nem így van de régebben ez frakció számláról volt levonva.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
"Digassteres kamiont is alig látni..." - Nem is kell látni, nem felvonulásokat csinálunk. Lényeg, hogy a munka ellegyen végezve.
"Illetve lehet már nem így van de régebben ez frakció számláról volt levonva." - Nem jól tudod ezt a részt.
Mint mondtam, nem a pénz a lényeg, mindenki azt veszi alapul, senkise szeret ingyen dolgozni, nem azért teszünk bele több órát.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Nem is kell látni, nem felvonulásokat csinálunk. Lényeg, hogy a munka ellegyen végezve.
Nyílván.
senkise szeret ingyen dolgozni, nem azért teszünk bele több órát.
Nem ingyen dolgozol, hisz óránként keresel 10k-t, nemigaz? Ha milliós fizetéseket akarsz, akkor menj juharszirupozni. Nem sikkasztani kell, hogy neked is minnél több legyen. Áldozatok nélkül nincs győzelem!!! Érdekes, eddig ment. :)
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Hector-hector, értem hogy a te idődben más volt, de hidd el, hogy én nem Te vagyok, kasszával nincs baj. Egyszerűen nem szeretném én/mi fizetni mások tankolását. Szerencsére nem szorulok rá a frakció kasszára, személyes sérelmeid meg Discordon várom, ne egy publikos levelezési formán vitassuk meg ezeket.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Szerintem ez itt nem az a hely ahol el kellene intéznetek a nézeteltéréseiteket. Bár némi sértődést érzek Hector felől, na mindegy!
Én megértem Esteban problémáját. Ha a szerelők is megkapják már a pénzt, akkor jöhet a Diggasternek is. 2-3 ezer dollár hamar megvan egy tankolásnál, egy nap pedig csak tankoljon 50 autó, az akár 150.000$ ami igazából nem akkora összeg, de azért mégis jól esik látni a kasszába..
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:810
Az én személyes véleményem, hogy ez a poszt a szerelő frakik tegnap, vagy ma reggelre elért sikerei miatt indult el. Viszont egyes frakcióknak pont elég lesz a szerelési árakat fizetni (LSPD, BCSO.) Nem kell nekik plussz sarc, főleg ha azt nézzük, hogy abból a plussz pénzből amit a szerelők fognak kapni kompenzálják azt a kiesett pénzt amit plusszba fizettek nektek. Nekik az a napi 100 mindenféle alkatrész árat nektek ki kellett fizetni, nekik viszont az minuszos volt. Az hogy a digasternek mennyi honnan a bevétele, kiadása jelenleg nem igazán tudom.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én azt hittem ezt frakció számláról vonják, hogy miért nincs így azt nem értem.
Szóval támogatom a frakció számláról való tankolást.
Főleg, hogy állítólag az illegál frakció autóknak is ingyen van. WTF?
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Szerintem ez itt nem az a hely ahol el kellene intéznetek a nézeteltéréseiteket. Bár némi sértődést érzek Hector felől, na mindegy!
Én megértem Esteban problémáját. Ha a szerelők is megkapják már a pénzt, akkor jöhet a Diggasternek is. 2-3 ezer dollár hamar megvan egy tankolásnál, egy nap pedig csak tankoljon 50 autó, az akár 150.000$ ami igazából nem akkora összeg, de azért mégis jól esik látni a kasszába..
Eddig sem volt gond, hogy nem volt napi 200k plusz benne, amikor eladsz 6 trailer alkatrészt, közepes, magas karossal (csak ezzel!) és durr, darabonként van 2-3 k profitod, függően, hogy mennyiért vetted meg az alkatrészt. Amit ugye nem akkor kell megvenni, amikor az egekeben van az ára. (Lista ottvan, hogy mit mennyiért célszerű.)
Az én személyes véleményem, hogy ez a poszt a szerelő frakik tegnap, vagy ma reggelre elért sikerei miatt indult el. Viszont egyes frakcióknak pont elég lesz a szerelési árakat fizetni (LSPD, BCSO.) Nem kell nekik plussz sarc, főleg ha azt nézzük, hogy abból a plussz pénzből amit a szerelők fognak kapni kompenzálják azt a kiesett pénzt amit plusszba fizettek nektek. Nekik az a napi 100 mindenféle alkatrész árat nektek ki kellett fizetni, nekik viszont az minuszos volt. Az hogy a digasternek mennyi honnan a bevétele, kiadása jelenleg nem igazán tudom.
A szerelők így is magasabb árat fizetnek azért, hogy a Digasster önfenntartó lehessen. Ki lett számolva, hogy mennyi az, ami nem vágja őket földhöz, nem irreálisan magas és a frakció is nyer darabonként legalább 1000$-t.
Főleg, hogy állítólag az illegál frakció autóknak is ingyen van. WTF?
Kipróbáltam, nincs ingyen.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Véleményem szerint addig jó amíg nem fizetnek a rendvédelmi frakciók ezért is pénzt. - IRL ezt szerződéses úton csinálják tudtommal a benzinkutakkal, ezt tökéletesen ki lehetne itt is vitelezni, akár a govval, akár más rendvédelmi frakcióval. Jelenleg nem értem, hogy maga a benzin szállítás miért nem alap munka, vagy egy kamionos cég felvehető fuvarja mivel jelenleg átlag civilnek 0 rp szituációt adnak nagyjából, maximum annyit mint egy sima mezei kamionos... Szóval így vissza nézve az eddigi kommenteket és magát az egész topicot csak annyit tudok mondani, hogy erre nem kell script feleslegesen, inkább csak egy kis rp a többi frakival.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Ideje bevezetni ezeket, mert tényleg gusztustalan látni, hogy mai napig ez a támogatásos rendszer megy. De ez mind illegál és legál részről is. Amikor elindult a szerver még értettem, hogy a GOV felelőssége a kellő pénz átforgatása és pumpálása, de közeleg a 3. évforduló és még mindig sok-sok csoport legyen az frakció vagy ns támogatásokból él mert nincs sehol se bevétel. Kell akkor a PD-nek is valami rendszert kitalálni, hogy jöjjön a bevétel, forogjon a pénz. Támogatom az ötletet.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Csak azt nem értem, hogy aki nem járta meg ezt az utat, és nem tudja egy frakcióban mit jelent az, hogy üzemanyag kihordása a benzinkutakra, Lehet ha RP-t nem ad. De Frakció kassza minuszt igen. Nem utolsó sorban meg említeném, hogy hol fedi az a valóságot, ÉS többek között a játék IC részét, hogy ingyen tankol bárki is. Igenis a frakció kasszákat terhelje minden egyes fogyasztás, Alkatrész és üzemanyag is. Diggaster Leadere azért járjon a Govhoz támogatásért mert a legális frakciók csődbe vitték?!

Át kellene látni csak a helyzetet.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Csak azt nem értem, hogy aki nem járta meg ezt az utat, és nem tudja egy frakcióban mit jelent az, hogy üzemanyag kihordása a benzinkutakra, Lehet ha RP-t nem ad. De Frakció kassza minuszt igen. Nem utolsó sorban meg említeném, hogy hol fedi az a valóságot, ÉS többek között a játék IC részét, hogy ingyen tankol bárki is. Igenis a frakció kasszákat terhelje minden egyes fogyasztás, Alkatrész és üzemanyag is. Diggaster Leadere azért járjon a Govhoz támogatásért mert a legális frakciók csődbe vitték?!

Át kellene látni csak a helyzetet.
Alkatrész eladás fedez minden minuszt. Az a fő forrás, nem az üzemanyag. Amikor minden 60 volt sem volt több della. Valamint igazad van, hogy nem épp a legrpteremtőbb az üzemanyag szállítás. Ebben mind egyet értünk. De ezt is csinálni kell, hisz máskülönben nem lenne benzin/dízel, sehol.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Ideje bevezetni ezeket, mert tényleg gusztustalan látni, hogy mai napig ez a támogatásos rendszer megy. De ez mind illegál és legál részről is. Amikor elindult a szerver még értettem, hogy a GOV felelőssége a kellő pénz átforgatása és pumpálása, de közeleg a 3. évforduló és még mindig sok-sok csoport legyen az frakció vagy ns támogatásokból él mert nincs sehol se bevétel. Kell akkor a PD-nek is valami rendszert kitalálni, hogy jöjjön a bevétel, forogjon a pénz. Támogatom az ötletet.
Popek, Én veled sosem értettem egyet de most fejet kell hajtanom szavaid/betüid előtt!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó