Diavolo, Mr. CEO / Mr. Lifeinvader

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
kép_2023-09-16_022236722.pngDiavolo McKenzie, születési nevén Diavolo LaGiovanne

1978, Florencia, Italy.
187 cm.
80 kg.
Viszonylag izmosabb, sportosabb alkattal rendelkezik, szemei már - már majdnem csak szürkék, arcszőrzete, illetve haja minden esetben ápolt, láthatóan figyel a külsejére.

A karakterről:
Maximalista.
Manipulatív.
Hangulatember.
Néha túlságosan is komoly, néha túlságosan is laza.
Undorodik a kosztól, illetve a koszos emberektől.
Laid-back, nem igazán érdekli a magánéletében semmi, amíg az nem rontja az imidzsét publikusan.
Figyeleméhes.
Alapvetően egy kedves? ember.
Vágyik a feltétel nélküli szeretetre.

Backstory
- Diavolo Olaszországban született, a csodás középátlagban. Nem voltak se gazdagok, de szegények se. Édesanyja minden nap főzött, otthoni feleség volt, apja kamionozással kereste a betevőt, így csak nagyon ritkán találkoztak. Fiatalkora egészen a középiskoláig teljesen jól ment, teljesen átlagos gyerek volt, viszont a kamaszkor belerondított mindenbe. Amint elkezdte a középiskolát, egyszerűen vágyott, áhítozott a hírnévre, és az ezzel járó figyelemre, hiszen, családjától ezt sose kapta meg. A középiskolában gyorsan intézett is magának egy médiaszakot, ott kvázi csak a tanulásba temetkezett, a tipikus stréber volt, osztálytársai, illetve barátai próbálták kirángatni ebből az egészből, viszont lassan mindenki elment mellőle, egyedül maradt, figyelem nélkül. Végzős éveiben jött talán az első nagy áttörés, végre nem egy statiszta szerepet kapott, végre egy normális környezetben tudta megmutatni magát a világnak, egy filmben szerepelhetett. Az első film viszonylag átlagosra sikerült, épphogy sikerült visszahoznia a rá fordított pénzt, de Diavolonak ez nem számított, a lényeg az volt, hogy végre elindulhatott a pályán, normálisan. Miután befejezte a középiskolát, úgy döntött, hogy továbbtanul, és mellette folytatja a pályafutását, viszont ezt már nem akarta Olaszországban folytatni. Mi tartotta volna ott? A nemtörődöm családja, akik nem szenteltek rá semmilyen figyelmet? Családját se nagyon érdekelte az, hogy Diavolo csak egyik napról a másikra bejelenti, hogy pár hónap múlva elhagyja Olaszországot, úgy álltak hozzá, hogy majd visszajön, majd segíteni fog családjának, ha esetleg teljesül az álma, és befut.
Természetesen az angliai kezdés először rendkívül nehéz volt, szobatársával élt a kollégiumban, vele egész jó barátságot kötött, már amikor fordított rá némi időt a karrierje mellett. A folyamatos tanulás, illetve karrierje építgetése közben nagyon nehéz volt szocializálódnia eleinte a vele egykorúakkal, akik nem a szakmában mozogtak, illetve, őt se kedvelték, olasz származása miatt digónak tartották. Diavolo csendben végezte az egyetemet, egyetlen barátjával tartotta a kapcsolatot, végzős éveiben pedig már egy neves Angol média óriásnak dolgozott gyakornokként, mellette folyamatosan vállalta a sorozat / film szerepeket, imádta, hogyha rá figyeltek, ez volt az egyetlen boldogság számára. Ekörül kezdtek megjelenni a népszerű közösségi média felületek is, ahol Dia folyamatosan egyre több követőre tett szert, ennek köszönhetően, miután elvégezte az egyetemet, végre megkapta azt, amiről mindig is álmodott: egy saját show -t, a TV -ben. A Show lényegében egy reality volt, Diavolonak nem adtak konkrét karaktert, már elég volt, ha önmagát adta. A Show hatalmas siker lett, eljutott az USA -ba is, itt viszonylag kevésbé ismert, de népszerű Show lett.
Diavolo végre teljesen befutott, ismert médiaszemély lett, hamarosan elkezdte kinőni az Angol közönséget, ekkor kezdte el tervezni az Amerikai útját, viszont ehhez még idő kellett neki. Folyamatosan kereste családja, korábbi egyetlen barátja, akik természetesen Dia vagyonára pályáztak, folyamatosan anyagi segítség miatt keresték csak, felületesen. Végleg megszakította velük a kapcsolatot, nem kíváncsi ilyen ostoba, igénytelen senkikre. Viszont a hírnév, ó, a hírnév. Imádta a figyelmet amit mindenki adott neki, imádta az ezzel járó vagyont, imádta az egészet, elejétől a végéig. Amikor nem pályáját egyengette, tipikus luxusbulikra járt sportkocsikkal, több hostessel. Egy éjszakája se volt, amit egyedül kellett volna töltenie, mégis, ő úgy döntött, hogy inkább ritkábban él az egy éjszakások lehetőségével, miért? Árt az imidzsének, és mit ér a szex, érzelem nélkül? Viszont, egyszer, jött egy nő. Ez a nő már csak a hideg pillantásával megfogta főhősünket, kvázi átnézett rajta, mégis látszódott valami a szemében, valami amit Diavolo még sose látott másban. Diavolo, akinek alapjáraton a képzései, illetve a karrierje alatt sose volt problémája odamenni bárkihez, felnőtt életében először érezte magát a nő társaságában félénknek, de, ettől függetlenül, úgy állt oda, mintha ő lenne a valaki, hiszen ő Diavolo LaGiovanne, a híres sztár. A nő -t abszolút nem érdekelte, hogy ki ő, a személye érdekelte. Aznap este, a buliban Dia nem a nőket hajkurászta, vagy a társaság középpontját kereste, jobban érezte magát, mint valaha, pedig csak a nő figyelt rá, senki más. A buli után, ketten elmentek a partra, ott, a beszélgetés végén váltottak egy csókot, és megbeszélték, hogy másnap találkoznak, és elmennek egy normális randira. Azonban másnap a nő nem reagált, se a médián, se máshol. Dia napokig próbálta elérni a nőt, nem kereste a társaságot, csak ő érdekelte, csak az ő táraságára vágyott. Végül, mivel a nő nem válaszolt, egy hét alkohollal, droggal és értelmetlen szex -el fűszerezett kaland után, eldöntötte, hogy már semmi sem tartja vissza, elindul.
Diavolo Amerikába érkezése után megváltoztatta nevét, a saját olasz keresztnevét megtartotta, illetve, egy igazi, Angol nevet választott magának, hogy minél távolabb utasítsa családját magától, így lett végül Diavolo McKenzie. Ideérkezése után körbetekintett a városban, pár nap után a tőzsdepiacról értesítette ügyvédje, hogy bezuhant a Lifeinvader, teljes egészében csődbe ment. Egy média vállalat, befuccsolni? Kiderült, hogy korábban a városban nem volt normális médiaként jelen, csak egy eseményszervező társulatként, és ezért fuccsolt be. Diavolo, a pénzügyi tanácsadója javaslátára megvette a Lifeinvadert, kvázi potom pénzért, lényegében ő lett a média királya a városban. Mi maradt még? Diavolonak nem volt itt semmilye, csak a pénze, de az is elég, nem? Egy kocsmában ünnepelte meg, egymagában, de talán ennél kevés jobb lehetett volna. Egy motoros csúszott be a helyre, bizonyos Shaddy Leonhart. Diavolo egyből szóváltásba került a sráccal, úgy gondolta, hogyha valaki figyelne egy új, ismeretlen arcra a városban, miért ne legyen ez a motoros az első? A motorost láthatóan csak Dia pénze érdekelte, de az ő helyében, mi más érdekelhette volna? A csóka el akart tűnni, valami baja volt, főként a magánéletével. A mellénye is viszonylag üresnek tűnt, a motoros szintén, említette, hogy elhagyta a jegyese, és ezt nehezen tudja feldolgozni, inkább eltűnne innen, de ehhez pénz kell.. Dia rábeszélte, hogy kvázi potom pénzért adjon el mindent, és tűnjön el, azonnal, ne is köszönjön el, hiszen egyszer úgyis visszatér. És itt kezdődik főhősünk története, Los Santosban, a Lifeinvader élén.

Képernyőkép 2023-09-16 015640.png

Köszönöm, hogy időt szántál a történet elolvasására. A backstory nem egy komplikált dolog, ezt direktbe írtam ilyen formában, többre tartom az IC fejlődő karaktereket.
Külön köszönet azoknak, akik úgymond visszaadták a karakteralapú RP iránti szeretetemet, tehát: Prudence karaktere, Felix karaktere, West karaktere, illetve Antonello Maseratti karaktere.
 
Utoljára szerkesztve:

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Képernyőkép 2023-09-16 115030.png
Ez a csávó fogadott reggel, épp miután felkeltem, beszélni akart velem..

Érdekes formának tűnt, ritka más olyat látni, aki ennyire magabiztos lenne, póló nélkül jött be viszonylag hideg időben, a mellkasa mintha büszkeségtől dagadt volna, mégis tiszteletteljes volt, érdekes. Azt akarta, hogy hirdessem a szórakozóhelyeit, de minek? Biztosan jobban ismerik őt, miért nem hirdeti ő? Bele kellett másznom a csávó fejébe valamilyen szinten, elkezdtem javasolgatni, hogy kezdjünk mi ketten egy adást, ott kibeszélhetünk pár témát, eleinte próbált elmenni az ötlet mellett, végül csak sikerült rávennem. Az első interjúm, évek óta. Nagyon izgalmasnak hangzik, egyből bele is akartam vágni. A srác viszont elnapolta, a párjával akart lenni. Már megint ez a szerelem, kíváncsi vagyok, hogy egyszer én is találok -e magamnak valaki hasonlót, aki miatt talán nem fog annyira érdekelni a hírnév.. De mindegy is, nagyon érdekes csókának tűnik ez a faszi, nem valami pimasz majomnak, ritka az ilyen. Remélem megismerhetem majd, szeretem az érdekes embereket, nem is beszélve a hír potenciáljáról, ha már ennyi szórakozóhelye van. A papírról le is lestem a nevét, Felix Gallardo, a média menedzseremet egyből kérdeztem, hogy ki volt ő, és milyen ember. Annyit mondott, hogy furcsa, keveset beszél, lehet titkol valamit.. És nem hord pólót.










Képernyőkép 2023-09-16 131118.pngEgy perc. Ennyit tudtam az e-mailjeimre fordítani reggel, kész káosz. Egyszerre mindhárom menedzser jelent meg előttem, át akartak beszélni néhány dolgot. Egyik se tűnik túlzottan izgalmasnak, Maddy pletykás, mint a kurvaélet, ez a szakmában jó, de nem kell túlságosan megbíznom benne. Eve fura, keveset beszél, néha azt se tudja, hogy hol van szerintem, fixen él valamivel. Ez a másik nőszemély.. Lily, ez érdekes lehet, korrekt, normális. Lehet többet kellene beszélgetnem vele, ha egyszer négyszemközt leszünk, lehet teszek felé pár megjegyzést, hátha megadja magát. Egyenlőre, nem hiszem, hogy ő lenne az, aki megadja nekem azt, amit akarok. Utánuk érkezett egy médiás csávó, kicsit nagyképűnek tűnt, de meg lehetett vele egyezni, végre van valaki más is, aki rajtam kívül tud majd plakátokat gyártani.. Egyel kevesebb meló, ahol nem rám figyelnek..Képernyőkép 2023-09-16 160849.png
És ismét valaki.. Ezúttal maga a kormányzó? Végre valaki, aki talán olyan lesz, hogy leesik tőle az állam. Kinézetre nem rossz, az biztos. Kíváncsi lennék, hogy csak a Lifeinvader miatt jött hozzánk vörösben, vagy alapból használja ezt a színt? Ha igen, imádja ha rá figyel a közönsége, kire is emlékeztet.. Nem mentem bele semmilyen magántémába, a Lifeinvader segítségét akarta hirdetésekhez, plakátokhoz, illetve szórólapok dizájnjához. Hogy is játszódott le utána a beszélgetés?..

Diavolo: Annyi kérésem lenne, hogy nem szeretnék egyelőre belefolyni a politikába. A hirdetések, a kormányzattal kapcsolatosak, mint SAGOV, vagy pedig a maga pártjával, illetve személyével kapcsolatosak?
Madilyn: Nem, nem velem. A kormánnyal kapcsolatosak a kéréseim. Emberhiányban szenvedünk. Semmilyen politikai kampányra nem kérném fel, ámbár annak is október végén eljön az ideje, de akkor pártelnökként keresem meg önöket, és nem kormányzóként.
Diavolo: Remek, ennek örülök, másképp nem is mentem volna bele, szeretném megőrizni a Lifeinvader függetlenségét, viszont az államot, természetesen, támogatjuk.


Mosolyogva beszéltem ezzel a nővel, muszáj volt előadnom magamat, mégiscsak az állam kormányzója.. Meg kell felelnem legalább neki. Ejtettünk pár szót az előző vezetésről is, amit mi most elvállaltunk 200.000 dollárért, ők 500.000 -ért vállalták, és ahogy hallottam, az előző "president" a Lifeinvadernél adott időpontot a kormányzónak.. Érdekes ez a város.. De legalább kellemesen csalódott a nő bennem, és a Lifeban, tudja már, hogy nem egy pojáca vagyok, lefektettük a lapokat. Később még találkozni akarok vele, hátha többet tudok meg róla.



Invader1.png
Fúhh.. Kellett már itt egy kávé, hiába ittam egyet Fenryssel és a kormányzóval. Mire visszaértem, ez fogadott fent, mindenki összegyűlve, szervezik az első hivatalos eseményt, írják a mintákat a saját osztályuknak. Végre leveszik rólam a terhet? Ideje volt mondjuk. Ez a Fenrys csávó is fura, nem nagyon beszélünk, de az a pár szó amit váltottunk tegnap éjjel, illetve ma, kifejezetten kellemes volt. Lehet közelebb kéne engednem ezt az embert, talán végre lenne egy barátom, aki nem annyira munkamániás mint Én, és nem a pénzemre hajt.. Ki tudja, úgy voltam vele, hogy megpróbálok nyitni felé, de nem vagyok jó, amíg nem szerepet játszok, amíg nem én vagyok Diavolo, "Mr. Lifeinvader" McKenzie.

Diavolo: Te Fenrys.. Szerinted ez a Lily nő kúrható anyag?
Látható volt, hogy a csávó kurvára nem értette, hogy ez honnan jött tőlem hirtelen.
Fenrys: Öhm.. Szerintem ja, mozdulj rá.
Meglepő módon, nem zavartatta magát annyira, nevetve reagálta le a helyzetet. Érdekes..

Este azért megpróbáltam beszélni a nővel, tettem felé utalást, de vagy nem értette, vagy csak ilyen hülyén reagálta le a helyzetet, nem tudom.. Ettől függetlenül, eddig ő a legérdekesebb nő, akivel találkoztam a városban.

Képernyőkép 2023-09-16 210526.pngMegint valaki.. Mára már kezdtem elfáradni, egész nap beszélgetésekre jártam, le se álltam, egy pillanatra sem. De, mit csináljak, ha nem az Invadert vezetem? Hívjak el valakit valahova? Nem is ismerek senkit, és munkán kívül, nagyon nehezen tudnék beszélni normálisan, bárkivel, mostanában egyre nehezebb előadnom magam, hogy nem egy befarsult vállalatvezető vagyok, hanem egy laza ember, legalábbis, a magánéletemben.. Amikor már azon gondolkodtam, hogy lelépek egy kicsit a városba körbe nézni, hátha találok magamnak egy kis elfoglaltságot, megjelent egy nő előttem, akit még sose láttam. Szőke volt, fehér ruhában, látható volt, hogy figyelt a megjelenésére, ez tetszett. A korábbi újságokat akarta tőlem. Minek? Nem is érdekel, legalább végre valaki rám figyel, max elhívom valahova, meglátjuk mi sül ki belőle. Megpróbáltam kinyomtatni neki az összes korábbi számunkat, de, jött a hideg zuhany.. Az előző "President" kitörölte a vállalati rendszerből az összes korábbi nyomtatás digitális verzióját. Nem akartam, hogy szarul érezze magát a csaj, holnap újra találkozok vele, addig van időm szétnézni az archívumban, hátha találok valamilyen régi nyomtatást.
Amikor elhívtam egy italra, kezdett érdekessé válni a helyzet. Azt mondta, hogy ne tudjon róla senki, és ha megkapja az újságokat, akkor eljön velem. Ki ez, hogy nem tudhatja meg senki? Nem válaszolt normálisan erre a kérdésre. Nem tetszik, hogy a nő próbálja nekem megszabni, hogy hogyan is találkozhatok vele. De nem számít, maradok a szerepemnél, meg akarom ismerni őt is, és a titkait is.






@Veysel @Sziloczy @fater
 
Utoljára szerkesztve:

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
kép_2023-09-17_115707053.png
Újabb reggel, újabb nap. Még kvázi fel se keltem, de már egyből indultam a munkába, egy kávét se vettem a kezembe. Erre, egyből hívott a kormányzó. Hogy mit akart? Valamilyen kényes témáról beszélni.. Hmm, talán érdekes lesz, meg amúgyis, nem bánom, ha látom ezt a nőt.
Amint megérkezett, minden kíváncsiságom el is tűnt.. A nő nem volt vörösben, lehet mégse szereti, ha figyelnek rá? Úgy néz ki ebben a szettben, mint egy harmadik birodalmi tiszt.. Szörnyű. Mindegy is, felvittem magammal az irodára, érdekelt, hogy mit akarhat. Madeleine menedzseremről kezdett el beszélni, hogy miért is büntetett előéletű.. A nő visszaélt korábban mások adataival, illetve titkaival. Próbáltam korrekten lereagálni a helyzetet, mégis csak a kormányzó ült az asztal másik oldalán.. De basszameg, ha ezért lecsuknak valakit, akkor körülbelül a teljes média egy illegális szuperszervezetként létezne? Most már érdekel Madeleine is, mikkel élhetett vissza, miket tudhat, amiket lehozhatunk bulvárként? Hmm..
Ezután Lilyvel is muszáj voltam váltani pár szót, átadtam neki a saját osztályán a felvételt, csak, hogy végre valami lekerüljön rólam.
life2.png

Fenrys összehívott egy meetinget, elnézek rá, nem árt, ha a dolgozók látják, hogy én is itt vagyok folyamatosan, és csinálom a dolgomat. Újra meg kellett hallgatnom, hogy ki mit csinál szabadidejében, azon mondjuk meglepődtem, amikor tőlem is megkérdezték, hogy Én mit csinálok, amikor éppen nem dolgozok.. Mit csináljak, legyek őszinte? Próbáljuk ki, most az egyszer..

Fenrys: Na és, te főni? Mit szoktál csinálni?
Diavolo: Hát öhm.. Elég gáz vagyok, ha nem épp a szerepemet játszom, mint cégvezető, ha nem itt vagyok. Nagyon nem ismerem a várost, nem ismerek senkit, csak munkaügyekben mindenkit..
Fenrys: Ehh, értelek, majd kitalálunk neked valamit - Mondta a csávó mosolyogva, kedvesen.


A többiek mind rám figyeltek, ez tetszett, de vajon megérte őszintének lenni? Tartsunk egy ilyen napot is, álljunk hozzá kicsit lazábban, hátha megtetszik.


Képernyőkép 2023-09-17 191945.pngAutóverseny, retró kocsikkal? Persze, hogy ott KELL lennie a Lifeinvadernek. Bemutatkoztam a városnak is, egy rövid adásban, előadtam a poénos énemet, kíváncsi vagyok, bárki emlékezni fog rá, vagy sem. Ez a Serafina.. Alig beszéltem vele, pedig ő volt az első normális dolgozó, akit nem menedzsernek találtam.. Leadtam vele az adást, nyilván, ügyes csaj, fogta egyből a lapot, amikor elkezdtem poénosabbra venni a figurát, követett.. Tetszik ez nekem. elkezdtem beszélgetni vele, kicsit komolyabban. Úgy néz ki működött, megnyílt nekem, pár flörtöt is azért odadobáltunk egymásnak. Már majdnem kezdett volna más irányba elmenni a beszélgetés, amikor leporoltam a nadrágját, de persze, Lilynek ilyenkor kellett felérkeznie.. Az se csinált belőle nagy ügyet, Los Santosban ez ennyire normális lenne? Vagy csak túl jól játszom a szerepem?
Ezután, minek maradjunk itt? Nem rám figyelnek, hanem a kocsikra. Nem szeretem a retró kocsikat, inkább az új, modern sportkocsikat csípem, nem látok ebben szépséget, se a versenyzésen. Elhívom magammal Serát, hátha ő lesz, a nő.



Képernyőkép 2023-09-17 195948.pngAhh.. A jó kis elektromos autók, meg az önvezetőjük.. Gondolhattam volna, hogy pont akkor fogunk belerongyolni valamibe, amikor megpróbálom randizni hívni a nőt.. Nem is Én lennék, komolyan. Kalandos volt mondjuk, kicsit megvágtam magam a borulásnál, koszos lettem, kurvára irritált ez az egész.. De, abban a pillanatban, nem önmagam járt a fejemben valamiért, az első kérdésem az volt, hogy a nő jól van e. Neki semmi baja nem esett, megkönnyebbültem. Szerencsére, nagyobb bajom nem lett, az arcomon a vágás is, csak olyan mintha megkarmolt volna egy kiscica.. A nő meg képes volt kirúgni az ajtót, kemény.. Nekem kell tartanom a szerepemet, nem lehetek agresszív. Ez a nő, az ECG tulajával is viccelődött, heccelte. Tetszik, nem fél kimondani amit gondol. Ki tudja, mi lesz még ebből? Ma már nem fog kiderülni, nem volt RÁM ideje.. Na mindegy, majd holnap, nem? Vagy azután? Próbálok türelmes lenni, de ilyenkor, nem ez a legnagyobb erényem.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Shaddy,

Örömmel értesítelek, hogy a karaktertörténeted olyan szintet ért el, ami alapján a bíráló csapattal arra a döntésre jutottunk, hogy HCRP minősítésben részesítünk.

Gratulálunk!

A továbbiakat IG Dashboard-on keresztül tudod intézni.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Képernyőkép 2023-09-18 114246.png
Kezdem unni ezt az irodát.. Mindig itt vagyok, és mindig mások vannak az asztal másik végén..
Tegnap Madeleine említette, hogy valószínűleg megint rendőrségi ügye lesz, és valószínűleg megint az általa úgynevezett "Mindenki Alishája" nevű nő lehet az okozója. Nem akarom, árt nekem, és a cégnek, ha valakinek rendőrségi ügye van. De Madeleinetől se akarok megválni, mert az ismeretsége nagyon sokat jelent itt nálunk.. Behívtam beszélgetni ezt az Alishát, érdekel, hogy hogyan reagál arra, ha megkérem, hogy hagyja békén a beosztottamat. Persze, nem egyedül jött, hozott magával egy nőt is. De én se vagyok egyedül, mellettem van a média, és annak a hatalma. Tudom, hogy a nő egy képviselővel, meg egy másik barátnőjükkel néha késő estig tartó, hosszú "beszélgetéseket" tartanak. Tudom, hogy milyen videók kerültek ki róla, ahogy azt is, hogy kikkel, meg persze, az üzeneteit is tudom, hogy miket küldött például Madeleine -nek. Nem számít, adjuk elő magunkat. Először elkezdem a tegnapi rendezvényével a körítést, utána pedig odaszúrok, kíváncsi vagyok mit reagál.

Alisha Taylor: Miért? maga szereti a port kavarni?
Diavolo: A médiában szerinted mi jó? Ha valaki unalmas, nem tud semmit, vagy ha valaki mindent tud?
Alisha Taylor: Ezért inkább hazudni kell az embereknek, és be sározni a másikat?
Ügyes.. Szép próbálkozás, de nem érdekelnek az ilyen kicsinyes kérdések. Tudok a videókról, és a tartalmukról is, szerettem volna tőle is hallani, de azt mondta, hogy csak rá, meg a rendőrségre tartozik az.. Oh, persze. Nem pedig egy névtelen, fiktív személyre, aki kiadna egy cikket, ahol ezekről beszél, ha velem próbálsz szórakozni.. Megemlítem a képviselőt is azért, de erre se reagált.. Jó, szúrjunk oda, nem tetszik ez a stílus. Az én irodámban vagy, velem beszélsz, én irányítok.
Alisha: Ez csak rám és a rendőrségre tartozik.. Ha újra vissza hallom valahonnan a videókat vagy a képeket... Feljelentem magukat.

Mivan? Megpróbálsz fenyegetni, TE, ENGEM? Itt volt az a pillanat, ahol majdnem elszakadt a cérna..

Diavolo: Ugyan.. Fölösleges engem fenyegetni ilyenekkel. Nem kezdő vagyok, mint Madeleine, tudom, hogy lehet kijátszani az ilyen helyzeteket. Nyilván, nem fogok semmit publikálni, csak érdekelne. Madeleine, valahogy bocsánatot tudna kérni tőled? Tudod, hogy ez az eset el legyen felejtve, és ne legyen belőle további problémája, amíg itt dolgozik?
Alisha Taylor: Amiket velem tett és amiket másokkal tervezett nem lehet megbocsájtani....visszaél mindennel ami csak kínos lehet más számára és ha valami nem úgy van ahogy ő akarja már azon is van hogy tönkre tegye a célpontját..


Áhh.. Nem figyelhetek mindig a saját egómra, most nem. A céget is figyelembe kell vennem, nem akarok negatív médiát magunknak.. Kicsit be kellett nyalnom a nőnek.. Az ilyenek úgyis hajlanak erre, hiába, mégis csak én vagyok Diavolo.. De nem tudtam megállni. Muszáj voltam odaszúrni még valamit a nőnek, hogy ne érezze magát győztesnek, velem szemben. Miután lementünk a lépcsőn, a hallban elmondtam neki a lényeget.

Diavolo: Mellesleg, ha találkozol a képviselőasszonnyal, állj meg egy kicsit távolabb. Nem mi vagyunk az egyetlen média most már, és más lehet, hogy lehozza a hírt. Csak egy baráti jótanács. Egy külsős kollegánk egész éjszakás találkozókat emlegetett. - mosolyogva beszéltem hozzá..

Láttam, ahogy ökölbe szorítja a kezét, biztosan nagyon frusztrálhatta, hogy belemászik valaki más életébe is.. Persze, nem más médiáról beszéltem, magunkról, burkolt fenyegetés. Az állammal jóban vagyok, nekik nem fogok ártani, kedvelem őket, és a kormányzót, még mindig nem tudom hova tenni.. De, nem árt, ha ez a nő, "mindenki Alishája" tudja, hogy minden tettének következménye van, engem nem fogsz megfenyegetni, ez volt az utolsó, hogy így elengedtelek, ismét Én nyertem, mással szemben.



kép_2023-09-18_152220264.pngKellett egy kis idő, hogy lehiggadjak.. Nyilván, kinek ne kéne. De nem tudok pihenni.. Amint elmentek, elkezdtem mailezni az egyetem igazgatójával.. Nem tűnik érdekes személynek, a nő teljesen átlagos, olyan, mint komplett egyetem vezető sztereotípia.. Unalmas egy beszélgetés volt, de kisült belőle legalább valami jó is. Úgy néz ki, kellett nekik egy valaki, hogy vigye a médiaszakot. Nyilván, erre ki lenne jobb opció, ha nem én? Az, hogy ezek a fiatalok rám figyelnek csak, akár pár óráig, a legjobbat jelenti, tudok segíteni az új generációnak, hogy talán elérjék az én szintemet.. Faszt, minek hülyéskedek? Az én szintemre egyikük se fog eljutni, de legalább, segíthetek nekik, hogy ne legyenek selejtek a későbbiekben. Páran dolgoznak már nekem innen, viszont egy gyerek kifejezetten érdekelne, nem rég volt rendőrségi ügye, kíváncsi vagyok, hogy ez csak ilyen kamaszkori lázadás, vagy tényleg, egy ilyen balhés arccal lenne dolgom? Alig várom már.













kép_2023-09-18_153330972.png

Ohh.. Sera. Tegnap este beszéltem még vele, elmondta, hogy van valakije. Csalódott voltam. De ezt leszámítva, ugyanúgy flörtöl velem, azt mondta, hogy nem zavarja a kapcsolata, nem tartja pórázon.. De mivan, ha én csak azt szeretném, hogy valakinek csak én legyek? Nem akarom birtokolni.. Inkább azt szeretném, hogy csak az enyém legyen.. Mindegy, egyelőre nem gondolok erre, úszok az árral, hisz ő is ezt mondta, tegyem ezt.. Legyen, megpróbálunk így élni, miatta. Elhívtam magammal edzeni, persze igent mondott.. Miért ne tette volna? Felmentünk a lakására, közben folyamatosan beszélgetünk, tesszük az utalgatásokat egymásnak. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. Felmentünk a lakására, beszélgettünk, persze, itt is flörtöltünk.. Utána elmentünk edzeni, ott is tette magát nekem a nő, érdekes egy teremtés ez.. Utána felvittem magamhoz, körbe néztük a lakást, lenézett a városra, tette magát, úgy voltam vele, hogy miért ne lépjek valamit? Bepróbálkoztam, közeledtünk egymáshoz mind a ketten, már majdnem ott letepertem a nőt, a padlón.. De nem, nem kívánta a helyzetet, amit persze, megértek.. Azért azt nem mondom, hogy nem esett szarul, de beletörődök, hiszen szerintem, ő se lesz a nő, aki megadja nekem, amit akarok. Körülbelül egész nap vele voltam, Fenrys -t mondjuk még este meglátogattam a legénybúcsúján, de elég hamar leléptem.. Nem bírtam ki, hogy ne kezdjek el dolgozni újra..
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
kép_2023-09-19_161152962.png
Újabb nap.. Újabb.. Nő? Várjunk, ez nem így szokott menni.. Mindegy, a nap úgy kezdődött, ahogy szokott. Az irodában. Kicsit átalakítottam a szervezet felépítését, erre bejött hozzám a tegnap este már bemutatkozott rendőrhölgy. Szép, szőke, még egyenruhában is szép látvány, de így? Még jobb, mint korábban. De nem szabad, hogy ez vezessen, üzlet miatt jött. PD, és Invader, hatamlas cikkeket tudnánk lehozni, ha teljesen közel engednének, még akár a legdurvább esetekhez is. De ez a nő, nem úgy beszél most mint a többi, aki eddig itt járt, nem adja elő magát, nem érzi úgy, hogy színpadon szerepelne. Most lehet, hogy ő jobban érdekel, mint a munka, de ez nem fog így maradni.. Vagy mégis? Kissé grimaszolt párszor, miközben beszéltem vele, felvetettem, hogy fáj e neki valami.

Lenora: Mint mondtam, nem leányálom ez a munka.
Diavolo: Elmeséled, hogy, hogy történt? Mármint nem Diavolonak, mint a Lifeinvader CEO -jának, hanem, mint egy túl kíváncsi polgárnak.


A nő ezután viszonylag részletesen leírta az esetet, tetszett, hogy ilyen.. Hogy is mondjam, hanyag? Nem veszi túl komolyan, és laza. Furcsa mód, ez az első, hogy valakiben pont ez fog meg engem. Érdekes egy teremtés, remélem hamarosan jobban megismerem.


"Ohh, ez a nő, Sera.. Megtörtént az első csók, viszonylag romantikus környezetben, mi lesz később?.."

kép_2023-09-19_191803312.png
Nem, nem akarok ennyit gondolni a magánéletemre, vár a munka. Alisha Taylor egy ismeretlen nővel jött fel hozzám, miután felhívtam az irodába, hogy bocsánatot kérjek tőle a pár napja történtek miatt. Én, Diavolo bocsánatot kérni valamiért.. Lehet megváltoztat engem Sera, meg az, hogy mindenki így áll hozzám, folyamatosan társaságban vagyok.. Már magam sem tudom.. Ez a nő nem átlagos, a keze puha volt, soha nem kellett küzdenie semmiért, vagy pedig ennyire jó valamiben? Derítsük ki.. Beszélgetéseinkben belementem a terveimbe, bocsánatot kértem, ha esetleg fenyegetésnek élte meg.. Az amúgy fenyegetésemet, igen, az volt, de így visszagondolva.. Hülyeség volt megbántani a nőt, főleg, hogy miután beszéltem vele, Madeleine elmondta, hogy egyébként akart már öngyilkos lenni. Lehet, hogy szarul éreztem magam? Lehet, hogy nem így kellett volna ennek történnie? Basszameg.. Én már nem értem ezt.. Kiderült, hogy a nő pszihológus, pszihiáter, a lényeg, hogy belelátna bármelyik szerepembe. Nyilván ez kicsit megrémít, visszaültem a székembe, ami adott egy kis erőt velük szemben, viszont a beszélgetés, úgy alakult, ahogy Alishával kettesben is alakult volna. Bocsánatot kértem a nőtől, és biztosítottam, hogy a Lifeinvader nem akar semmit ellene, azonban a Davisi újság más téma, de ők vajon bezártak már? Majd Flower kideríti, ért ehhez.. Bocsánatot kértem, de miért.. Azért mert én éreztem rosszul magam, vagy azért, mert a Lifeinvadert nem akarom, hogy bármi érje? Nem értem.. A pszihológus odaadta a névjegyét is.. Lehet, hogy látja azt, hogy min megyek keresztül? Lehet, hogy érti a helyzetemet, a stresszt? Belelát a szerepembe vajon? Remélem nem.. Nem lenne jó a médiába. És nem is kereshetem fel, mindenki tudna róla, hiszen én vagyok Diavolo...
Kezdek megváltozni az emberektől? Ez, hogy végre kedvesek velem, beszélnek hozzám, és nem csak a pénzem, a hírnevem kell nekik.. Furcsa.. Kicsit megrémiszt, de .. Jól esik? Ilyen érzésnek kell lennie? Nem értem már..

kép_2023-09-19_204023014.png
Megpróbálok kicsit pihenni, és nem a munkára gondolni ezek után. Még kora délután rám írt egy ismeretlen nő, nem a munka érdekelte, a jelenlegi képverseny. Nyilván, segítettem neki, de utána elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy igen okos a nő, ért a médiához, és kedves is. Elhívtam egy találkozóra, hátha lesz belőle valami, és nem kell foglalkoznom azzal, hogy Serának párja van, ami igen, még mindig bosszant, de vannak az embernek szükségletei, nem? Ez a nő viszont másnak tűnik. Nem enged túl sokat látni, mégis eleget. Kedves, de nem túlságosan. Viszont valami furcsa is van benne.. Magányos lenne, vagy csak csalódott? Nem fogom tagadni, megnyíltam a nőnek, meséltem neki a múltamról pár mondatban, kell ilyet is, nem? Folyamatosan teszem fel magamban a kérdéseket, mindent megkérdőjelezek, de miért? Eddig nem voltam ilyen.


@Az Elisz @Klaudia.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Mostanra már én se tudom pontosan, hogy mit akarok Serától. Napról napra egyre közelebbinek érzem a nőt, elő is léptettem. Már, nem az iránta érzett érzelmeim miatt, az egyik menedzser egyszerűen nem felelt meg a posztnak, kitettem a szűrét.. És amúgyis, megígértem ennek az Alishának, hogy tenni fogok róla, hogy ne keverhessen több bajt. Én se értem, hogy miért akarok valakinek megfelelni, aki nem tud nekem semmiben segíteni. De nyilván, nem lehetett ilyen egyszerű, mint kiderült ő, és egy másik menedzser már azelőtt együtt voltak, hogy idejöttek volna a céghez, megy a belső viszály, mert egy másik tagom is rámozdult egyikükre, a másik megpofozta, és egyből akart mondani.. Tehát, két menedzser minusz, Sera alapból remek munkát végez, most még csak az irodában, később, ki tudja még hol..

Csütörtök..
Képernyőkép 2023-09-20 195312.pngLenora Thorsen.. Ez a nő, viszonylag sokszor jelent már meg nálam, munkán kívül is. Lehet, hogy akar valamit? Vagy csak nagyon tetszett neki az, amit az utolsó találkozásunknál mondtam volna? Lényegtelen, gyönyörű egy nő, még ebben az ócska egyenruhában is. Maximalista, egyszerűen imádom az olyan embereket, akik olyanok, mint én, de ez szerintem nem meglepő. A munkájába temeti magát a nő, erről beszéltünk hosszasan, adtam neki pár tanácsot, illetve, felhoztam neki az ötletet, hogy legyen az LSPD arca a Lifeinvadernél. Miért ne lehetne? Lehet, hogy nincsen egy hosszú rendőrségi karrierje, de a nő túl szép ahhoz, hogy bármilyen olvasó csak úgy elmenjen mellette. Vonzaná a megtekintéseket, ő híres lenne, és a karrierjének se ártana.. De persze, valamilyen oknál fogva nem vállalta. Valamiért mintha félt tőle, bármilyen komolyabb téma jött fel a beszélgetés során, csak merengett maga elé. Viszont, legalább róla is egyre több mindent megtudok, érdekes személynek tűnik. Ezután, mielőtt többet tudtam volna vele beszélni, nyilván, nála beindult a csipiogó, nálam pedig a rádió, hogy kéne lent segítség. Tehát elváltak útjaink, egyelőre. Kíváncsi leszek, hogy merre fog elmenni még kettőnk kapcsolata.

Emellett persze, Serával is alakulunk, egyre nehezebb megállni azt, hogy ne másszak rá, de publikusan, sose lesz az enyém, ezt kezdem megérteni. Biztos vagyok benne, hogy nem ő a nő.






Képernyőkép 2023-09-21 195931.png



Áhh.. Első nap az egyetemen. Sose volt bajom azzal, ha ki kell állnom mások elé beszélni, de most, valamiért izgultam az előadás előtt. Őszintén megmondom, imádom, ha mindenki rám figyel, de ezek a srácok kicsit mások voltak. Először gondolkoztam, milyen tanár is lehetnék én? Előadjam a nagy médiasztárt? Legyek kicsit szerényebb? Legyek szigorú? Végül úgy döntöttem, hogy megpróbálom Diavolot adni, mármint, azt a Diavolo -t, aki szeretnék lenni. Kedves voltam egytől egyig mindegyikkel, többen dolgoznak nekem közülük, azért meg kellet mutatni, hogy ki a főnökük, na. Egyébként kegyetlenül trehányak voltak, dobálták egymást, szivatták egymást, főleg ezt a Kaine -t.. Akinek, egyébként farka van, mint kiderül, traffipax a beceneve szerintem, vagy csak gúnynév, de büszkének tűnik rá. Érdekes teremtések egytől egyig, ahogy észrevettem ez az Aiden srác, akire annyira kíváncsi voltam, csak egy elhanyagolt gyerek, aki azt várja, hogy valaki felnőttként nézzen rá. Persze, én ezt megteszem, valószínűleg a többi tanárral ellentétben. De ahogy tapasztaltam, elég sokan megkedveltek, ami mindenképp pozítivum.. Legalább tőlem tanulhatnak, nem pedig valami ZS kategóriás lófasz színésztől. Tőlem, Diavolotól. Remélem azért értékelik ezt..











Persze.. Este jött a féltékenység is. Valami srác nagyon kereste Serát, aztán amikor mondtam, hogy dolgozik, csak annyit mondott, hogy adjam át neki, hogy jó munkát kíván neki, és csókolja.. Rohadék. Már az első pillanattól nem kedveltem, a rohadt proli gondolom valami hobbi-tűzoltó, vagy bármi egyéb hülyeség, de azért hófehér zakóban próbálta magát megmutatni Serának.. Nevetséges. De nem, nem lehet féltékeny, Sera csak egy kaland lesz, nem lesz belőle több, ebben biztos vagyok.



Péntek..
Képernyőkép 2023-09-22 230504.png
Áhh, romantika. Esküvő! Persze, nem akartam kihagyni Fenrys és Zeke nagy napját, hiszen mindkettőt kedvelem, jó barátnak tartom őket. De ettől függetlenül, egyszerűen nem akartam ott lenni. Kivel mentem volna? Kivel jelentem volna meg? Serával, Tiphel, Serenával? Egyiküknek se volt jó, Serával pedig nem tudok publikusan megjelenni, hiszen.. Hogy néznének rám, ha tudnák azt, hogy neki nem csak én vagyok? Mindegy, inkább lemaradtam.. Dolgoztam, mit csináljak helyette?
Eltelt pár óra, és nem hagyott nyugodni a tudat.. Megyek, megnézem őket a Bahamasban, persze, viszek egy kis pénzt is, ez a szokás, nem? Elmentem, egyedül, tele volt a hely. Nem vagyok hozzászokva ehhez, senki se figyelt rám, én is csak egy ember voltam a tömegben. Odaadtam nekik a pénzt, majd egyből mentem vissza az irodába, ahol Sera ismét.. Hát, zaklatott. Nagyon rá akartam már mászni a nőre, el is indultam volna, de abban a pillanatban hívott Lenora Thorsen.. Az officer, aki nem akart az LSPD arca lenni.. Furcsa, miért keres ő engem ilyen későn? De nem foglalkoztat, érdekel a nő, és említette azt is, hogy nem érzi jól magát lelkileg. Valahogy nem Sera teste érdekelt, hanem ennek a nőnek a problémái. Fura, mással foglalkozok, nem pedig magammal, és a saját vágyaimmal? Szóval.. Mentem, találkoztam a nővel, azt mondta, hogy el akar menni erre a Bahamas bulira, csak nem volt neki kivel. Én, buliba? Őszintén, Lenora se tűnt olyan típusnak, aki mindig buliba járna. Eleinte nagyon nehézkesen összehoztunk egy piát.. Gin tonic volt a terv, de szerintem balfaszok vagyunk ehhez mindketten, végül ő gin-szódát, én pedig whiskyt ittam. Eleinte csak álltunk a buliban a sarokban, beszélgettünk. Aztán elég könnyen rá tudtam venni, hogy menjünk el táncolni. Persze, a diákjaim előtt, szóval egy kis figyelem azért jött rám is a házas-pár mellett, ez tetszett. Viszont nem maradtunk sokáig, a buliban elkezdődött egy balhé, én meg Lenora pedig leléptünk, elvitt engem a partra, egy nyugodt, csendes helyre. Kicsit klisésen romantikus, nem tudom, hogy ezt érzékelte e, én mindenképp, hiszen klisés vagyok ilyen téren. Itt egyre több dolgot mesélt el a magánéletéről, olyat is, amiről csak 3 ember tud, velem együtt.. Nem tudom, lehet ez váltotta ki belőlem azt, hogy én is megmutassam az igazi Diavolot, talán, mióta ideértem, először. Beszéltem neki a saját magánéletemről, hogy sose ismertem a szerelmet, ő meg fél ettől. Talán jó páros lennénk? Vagy ez egy barátság kezdete? Mindegy, mindkettőnket hívott vissza a munkája, mielőtt bármi is történhetett volna, hogy választ találjak a kérdéseimre.. Szóval, irány vissza, a két munkafüggő érzelmi roncs.. Mondjuk, elég szép párosnak hangzik, talán ő lesz az a nő, aki végre megmutatja nekem, hogy mi is az a szerelem, bármilyen anyagi vágy nélkül. Vagy csak egy jó barát. Faszom, választ kell találnom a kérdéseimre minél előbb, mielőtt még felhívom ezt a pszihiáter nőt..


@Mindegyik ULSAs @Klaudia.


 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart


Képernyőkép 2023-09-23 151356.png
Meglehet, hogy még sose voltam ilyen boldog. Vasárnap, egyből amikor az irodába mentem, kvázi még le se ültem a gépem mögé, de Lenora már megjelent.. Kíváncsi voltam elsőre, amikor láttam felsétálni, mit akarhat? Mire van szüksége? De semmire, őszintén, a társaságomért jött.. Hozott nekem kávét. Ilyen eddig még sose történt, valaki kávét hozott nekem, csak azért, mert kedvel? Ha nem lennék ilyen jó a színészkedésben, lehet, hogy ujjongva törtem volna ki, annyira jó érzés volt. Nem tudom már hova tenni ezt a nőt, tudok a problémáiról, Sean -ről, és arról, hogy.. Finoman fogalmazva, nem a legjobb abban, hogy kimutassa az érzelmeit. Nem tudom egyszerűen, hogy mit kéne vele csinálnom, szívem szerint feldobtam volna az asztalra, itt helyben, nem tudom, másként hogyan tudnám kimutatni, hogy mennyire vágyok a nőre. Kíváncsi vagyok, hogy meg tudom -e változtatni őt, vagy, hogy van e egyáltalán közös jövőnk. Lehet, hogy értelmetlen egyáltalán vele lennem.. Majd kiderül, igyekszek türelmes lenni, de nem fogadtam még hűséget.

Este ismét elmentem vele beszélgetni, lassan úgy érzem, hogy több időt töltök vele, mint a munkával.. Ez lehet jó, lehet rossz, majd elválik. Bejött hozzám az irodába ismét, de úgy voltam vele, hogy nem fogom elrejteni, hogy mit is akarok tőle, meg akartam csókolni. Persze, nem lehet ilyen egyszerű, az talán nem is lenne vonzó számomra. A csók helyett ölelés lett, azt mondta, hogy lehet neki ez többet is jelent jelenleg.. Frusztrált azért, hogy elment Olaszországba "pihenni", egész héten nem láthatom, azóta unottan járok be az irodába is, tudva azt, hogy nem jelen majd meg hívatlanul, csak azért, hogy kávézzunk, és leüljünk beszélgetni. Meg félek is, hogy egy másik Olasz csődör fogja felolvasztani azt a jeges szívét, ami annyira vonzz engem.







Képernyőkép 2023-09-25 194543.png
De persze.. Amíg a nő
? nincs itt, nekem is élnem kell. Egész héten Serenával jártam a várost, amikor épp nem a Lifeinvader dolgait próbáltam megoldani. Végre elkezdtem elszakadni az irodámtól, és más emberekkel töltöm az időmet, furcsa, de jó érzés. Serena egy nagyon kedves nő, láthatóan vonzódik is hozzám, folyamatosan próbálom kimenteni magam, hogy "lassan szeretnék haladni", de ez csak hazugság. Nem tudok ránézni a nőre anélkül, hogy ne Lena járna a fejemben, hiába a vonzalom, ha egyszerűen nem tud az agyam elszakadni a nőtől.

De persze, annak, hogy Serenával próbálkozok is oka van.. Mi lenne jobb a publikum szemében? Egy szőke, dögös rendőr, vagy egy visszafogottabb, színes - bőrű nő? Gondoljak egyáltalán erre, vagy menjek a saját fejem után, és próbáljak boldog lenni?













Képernyőkép 2023-09-23 225127.pngMár régóta nem voltam a publikum előtt, belekötöttem a kormányzóba is, csak azért, hogy végre valaki figyeljen rám egy pár percig.. Egy ajtó miatt kezdtem el balhézni, hangsúlyozom, EGY AJTÓ MIATT beszóltam a kormányzónak. Lehet majd megbánom, de abban a pár percben, amíg egy ismerős arcnál több ismeretlen figyelt rám, jól éreztem magam.. Lehet ezt a polgárpukkasztó mentalitásomat el kéne nyomnom, de amíg nem kapok elég figyelmet, muszáj vagyok folytatni, mert senki se figyel rám. De a vége mindig ugyanaz, nem vagyok senkivel otthon, kettesben, egyedül ülök az irodámban, és dolgozok.. Sok munkám lesz a közelgő fesztivállal, de muszáj vagyok csinálni valamit, ahol a színpadra kiállhatok mindenki elé, de ha Lenora mellettem lenne, talán jobban esne, mint a nonstop figyelem.. A lényeg ugyan az, egyedül vagyok az irodámban, és megint dolgozok, amíg el nem alszok az asztal mögött, egyedül..

















@Klaudia. @fater
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Képernyőkép 2023-09-30 234146.png
Ohh Lenora.. Kezded átforgatni az életemet egy igazi drámába, de, tetszik ez a műsor. Egy hétig nem voltál a közelemben, ahányszor azt írtad, hogy lehet felviszel magadhoz egy olasz csődört, azon voltam, hogy a gépre ülök, és odamegyek hozzád, hogy én legyek a szerencsés olasz.. De, nem is vagyunk együtt, egy csókunk sem volt, nem is ismerjük egymást eléggé.. Üljünk le beszélgetni, kíváncsi vagyok, hogy ki az a nő, aki ennyire meg tud engem nyerni..

Eleinte csak annak szántam, hogy megnyugtassalak, segítsek feloldódni neked, legalább akkor, amikor velem vagy. De végül, a kis játékunk átment másba.. Egy szót mondtam, te pedig azt mondtad, hogy mi az első, ami eszedbe jut. Elég szépen ki tudtalak ismerni, és te is engem, eddig, mióta a városban vagyok.. Ez volt talán az egyik kedvenc estém..


















Képernyőkép 2023-10-01 232137.pngMásnap.. Ismét egész nap az irodában poshadtam, már elegem volt, hogy nem tudok 1 órát tölteni a saját irodámban, mindig a Life irodájában kell lennem. Fenrysék elhívtak vacsorázni magukhoz.. Vagyis, nem csak engem, az egész Life -ot, amibe persze.. Én is beletartozok. Először le akartam beszélni, de utána eszembe jutott.. Már van mellettem valaki, ha nem is úgy, ahogy én akarom, legalább ő velem van. Szóval.. Kezdjük is, menjünk el vacsorázni. De nem én hívtam el őt, hanem ő engem. Furcsa volt, hogy nem én irányítok valamit, amit tökéletesen elterveztem. Egy közös vacsora, a kedvenc párosommal, Fenryssel, és Zeke -el.. Meg Cameronnal, aki szokás szerint jött bootolni velünk. Mondjuk.. Nem kéne így hozzáállnom, hatalmas a potenciál a srácban.

Persze.. Hozzuk vissza a fiatalkort.. Anno talán egyszer voltam üvegezni fiatalon, ahonnan 2 felelés után le is léptem. Most, hogy van mellettem valaki, mindez máshogy lesz. Zavart a dolog, hogy nem mindenki engem figyelt folyamatosan, zavart az, hogy másoknak is szót, meg lehetőséget kellett adnom a rivaldafényben, ami csak az enyém kéne, hogy legyen.. De, megadtam, nem próbáltam elvenni senki figyelmét.. Miért kéne? A nő folyamatosan engem figyelt, úgy éreztem, ez elég. Maga a játék poénos volt, Fenryssel ruhát kellett cserélnünk, tiszta szívből rühellem az olyan ruhákat magamon látni, amilyeneket ő hord. Neki jól áll, nekem nem, és kényelmetlen, túl laza egy ilyen embernek.. Meg túlságosan is elvegyülök, nem figyelik a minőségi olasz öltönyeimet.. Nem figyelnek rám.

Cam-Cam már lelépett, négyen maradtunk.. Nyilván, ezek ketten elkezdtek enyelegni, én is vettem egy kis erőt magamon, végül csak megcsókoltam a nőt.. Ő pedig visszacsókolt. Kezdtünk kicsit bevadulni, tetszett, hogy mindketten ilyen szinten vonzódunk a másikhoz, még akkor is, ha ő nem mutatja ki úgy, mint én. Majd egyszer kifogja. Ezután, persze reménykedtem, hogy nála töltöm majd az éjszakát.. De nem, hazaküldött aludni, szóval.. Nincs irodában alvás, kevesebbet dolgozok.




Képernyőkép 2023-10-02 200844.pngA Lifeinvaderes pingvin megszületett.

Jött egy hatalmas ötlet, még tegnap, alvás közben.. Mi lenne, ha mindenkinek előadnánk, hogy eltűntem a Lifeból? Minden figyelem rám irányulna, mindenki engem keresne a városban, csak azért, hogy adjunk egy nagyobb összeget, nyilván, milliókkal kevesebbet, mint amennyit valójában érek.. Na de miben keljek útra? Azt mondták, hogy legyek kicsit feltűnő, de ne túlságosan. Az én fejemben hatalmas ötletnek tűnt, hogy csak felkapok egy kabátot, és elindulok.. De túl unalmas lett volna. Amint megláttam ezt a maszkot, úgy voltam vele, hogy felveszem, és innentől a Lifeinvadernek a pingvinmaszk lesz a hivatalos játékarca.. Hiszen, mondj a pingvinnél egy jobb dolgot. Diavolo pingvinmaszkban. Ennél jobbat úgyse tudsz.























Képernyőkép 2023-10-03 204521.png
Persze, tegnap a pingvint kik mások fogták volna meg.. Ha nem a kedves diákjaim. Nem tettem nekik egyszerűvé a dolgot, elkezdtem sprintelni, de ezek a kölkök gyorsabbak nálam, sokkal.. Az egyik megkerülte az épületet is, aztán rám vetődött.. Rám. A Tanárjára. Hihetetlenül pofátlan húzás volt, de nem fogok hazudni, örültem, hogy ezek nyertek, és annak is, hogy ennyien jól érezték magukat. Drága játék volt, az biztos, mert elosztották volna a jutalmat, de többet ajánlottam nekik, hogy jól jöjjenek ki. Este leültünk náluk az ULSA -n, gitároztam egy kört, aztán mindenki ment haza.. Persze, Lenorával voltam itt is, és persze.. Megint egyedül mentem haza.

Másnap, természetesen bemásztam az ULSA -hoz, főleg azért, hogy kikérjem a véleményüket a fesztivál plakátjáról, meg.. Hogy leakeljek egy kis infót a közelgő fesztiválról. Ha elindul a pletyka, akkor fokozatosan egyre többen lesznek kíváncsiak rá, többen fognak jönni.. Ami meg, több figyelem nekem. Viszont, elkezdtem itt is észre venni, hogy egyre jobban megy ez a figyelem megosztásos dolog, nem küzdök annyira azért, hogy mindenki rám figyeljen, hagyok másoknak is egy kis szerepet.. Nyilván, én vagyok a főprodukció, de most már nem küzdök annyira.

Mellette, persze az igazgató asszonnyal le mailezgettünk több programot is a mostani hétvégére.









Képernyőkép 2023-10-03 215302.pngSzerelem.. Lenora Thorsen. A nő megjelent az irodámban, sírva.. Kellemetlenül érintett, nem akartam soha így látni őt. Összeveszett a testvérével.. Nem baj, csak kicsit fel tudom vidítani, nem? Gyerünk Diavolo, játszd a szereped, próbálj valamit kihozni belőle.

De nem megy.

Nem tudok egy szerepet se játszani előtte, azt mondom, amire először gondolok, önmagamat adom.. Ezt talán gyerekkorom óta sose csináltam ilyen durván, rettegek ettől az érzéstől, de imádom, hogy ez a nő az, aki ezt kihozza belőlem.

Először éreztem, hogy nem tudtam őt megnyugtatni.. Megpróbáltam a kaja-kártyát is kijátszani, de nem volt éhes.. Ritka pillanat, nagyjából mindig éhes. Azért a tacomból tört egy darabot.. De nem érezte jól magát ott, szóval.. Mentünk tovább, együtt.

Lementünk a tengerpartra, ahol a fesztivál félig felállított színpadja előtt, elkezdtük kibeszélni exeinket. Jó érzés volt, hogy újra megnyílt előttem, és jó érzés volt, hogy elmondtam neki a két Serával történt dolgokat. Beszélgetés közben többször kimondtam neki, hogy szeretem, viszont, választ erre nem kaptam.. Még. Vagy talán sose fogok? Nem.. Biztosan lesz valami, csak bíznom kell benne, és magamban, hogy menni fog ez nekünk. Az ember aki sose szeretett, és a nő, akit annyira összetört ez, hogy már nem tud szeretni. Még mindig jó párosnak hangzik.





@Klaudia. @Makó @Sziloczy @Lifeinvaderesek @ULSAsok
 
Utoljára szerkesztve:

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
A kapcsolatunk Lenával elég érdekesen kezdődött, de most már sínen vagyunk, mindketten. Érzem, hogy szeret, és szerintem ő is, hogy én is őt. Teljesen más így a világ, olyan, mintha megnyitották volna előttem a kapukat..



Képernyőkép 2023-10-05 165409.png
Zeke.. Sose számítottam volna, hogy ez a csávó ilyen fontos tényező lesz majd az életemben. Mondjuk, arra végképp nem, hogy őt, és Fenryst fogom majd az első normális barátaimnak hívni. Teljesen ledöbbentem, hogy random megjelenik a csávó, elkezd üvöltözni a portán, hogy menjek le az irodámból, és nem idegbajosan megyek le hozzá, hogy lebasszam azért, mert üvöltözik, hanem csak egyszerűen.. Röhögök rajta. Egy jó ember, akinek legalább a Vanilla Unicornos szopatását vissza tudtam most adni. Bizniszben nincsen barátság, ugye, Zeki?

A másik meg.. A fura csaj, aki mindig eltűnik amikor meglát engem. Lehet, hogy fél? Mitől? Mondjuk mostanában egyre kevésbé játszom magam az emberek előtt.. Lehet vele is bunkó voltam valamikor, csak nem emlékszem?
















Képernyőkép 2023-10-06 222105.png

Na.. Kapcsolódjunk is ki, nem? Viszont, annyi embert még nem ismerek olyan közelről, hogy át tudjam őket hívni magamhoz. Kivéve, a diákjaimat. Tehát, meghívtam őket, csak azért, hogy társaságban legyek, és mindenki engem figyeljen. Arra nem számítottam, hogy Zeke zenével is készült. Én csak kajálni, meg egy kicsit hülyülni akartam, hogy lazítsak. Még meg is próbáltam Gordon Ramsaytől inspirálódni, és elkezdtem ÉN, Diavolo, főzni.. Az eredmény egy beton kemény brownie lett, azért felszolgáltam, hátha csak az én ízlésemnek szar, de a csóró egyetemistáknak meg tetszeni fog.. Azt mondták, hogy fasza, miközben durvábban ropogtatták, mint mások a ropit. Biztos vagyok benne, hogy hazudtak. De legalább jól érezték magukat, főleg miután egyszer Greg -et Benji -nek hívtam.. Onnantól nem volt megállás, úgy döntöttem, hogy felülök a meme vonatra. Greg innentől Benji, Benji pedig Greg. Imádták, ahogy észrevettem. Egy idő után mondjuk már kezdtem belezavarodni, de ez a meme folytatódni fog, ezt garantálom.

Persze, beálltam a táncparkett közepére, mégis csak engem kéne, hogy figyeljenek, nem pedig egymást. De, osztozok a színpadomon, Greggel, aki egyébként Benji, elég jól szinkronban táncoltunk, mutatott a kölyök pár mozdulatot is.
























Képernyőkép 2023-10-08 162753.pngPár nap múlva, a beígért túrára is elmentünk az ULSA diákjaival. Elég furán kezdődött, kaptunk egy teljesen alkoholista buszost, nagyon para volt. Szerencsére én nem velük mentem, Cam-Cam szállítgatott ide oda. De a séta.. Jééézusom, ez nem ilyen aktakukacnak való mint én. Többször is meg akartam állni, de a 4. állat támadás után már annyi adrenalin volt bennem, hogy nem is éreztem, hogy fáradt lennék. És.. Láttunk valami nagyon szőrős, nagyon furcsa kis.. Lényt? Nagylábat. Fixen nagylábat láthattuk. Sam meg Cam be voltak szarva, Fenrys fel volt pörögve, a diákok csak csodálkoztak, hogy az mi az isten lehet. Én meg.. Aki a legfontosabb ugye, csak kíváncsi voltam, hogy ez mégis mi az isten? Biztos vagyok benne, hogy kutatni fogok a lény, és San Andreas egyéb "legendái" után.. Diavolo McKenzie: Legendás állatok megfigyelése. Elég copy címnek tűnik, de nekem tetszik.

Na de.. Mi van akkor, ha nagyláb elvisz egy diákot? Persze az egyik kedvencemet, Benjit, akit amúgy Gregnek hívok, de Benji az. Felkapta a vállára a dög, aztán elkezdett vele szaladni. Na ott, mindenki elvesztette. A diákok megrémültek, akik jöttek azok is, illetve, még én is kezdtem egy kicsit beszarni a helyzettől.. Mi van, ha Benji vissza se tér? Mi van, ha egyesével elvisz minket ez az izé a barlangjába? Nem akarok úgy járni, mint Luke Skywalker.. Nem velem van az erő.

Szerencsére.. A végére Gregji meglett. Kicsit össze volt verve mondjuk, de Zeke gyorsan helyre rakta.. Ha jól emlékszem, Mary le is pofozta egyszer a srácot. Az öreg alkesz aki elvileg már egy fajt kiírtott, azt mondta, hogy ez a második.. Na de, tényleg lelőtte volna? Ha igen, hol a hulla? Visszamentem utána a helyre, kerestem, de sehol se találtam.. Érdekes. Ezt leszámítva, mindenki élvezte az utat. Főleg azt, hogy utána helikopterrel kellett minket kimenteni. A diákok féltek a repüléstől, vagy nem tudom, de ők inkább gyalog indultak vissza. Utána figyeltem az ULSA -t, mindegyik épségben visszaért.







Képernyőkép 2023-10-08 202818.png
Happiness Party Group? Egész jól hangzik egyébként. Tudtommal az elődöm rettegett tőlük, és nem akart semmilyen együttműködést. Le is szóltam véletlenül itt, mindenki előtt. Láthatóan egyre nehezebben tartom magam a szerepeimhez.. Ez nem lesz jó. Ettől függetlenül, ez a nő, a SecuroServ anyaúristenje, rámszólt, hogy ne beszéljek így róla, mivel ő is nő.. Ez pedig az én irodám. Úgy beszélek, ahogy akarok. De adtam neki, egyszer kétszer megint szóba került, de egyszer nem szidtam az elődöm..

A megbeszélés egyébként, meglepően kellemesen ment. Megbeszéltünk egy hosszútávú együttműködést a Happiness és a Life között. Sőt.. Fel is ajánlottak egy másik nyeremény autót, amit kifizetnek, ráadásul egész jó árban. Ezen kívül, összegyűjtöttem az összes szponzort a fesztiválra, és így.. Egy egész szép kis lista alakult ki. Remélem, hogy nagyot fog menni a szombat este..
















Képernyőkép 2023-10-09 192240.pngRókák! Akcióba.. Fenrys akart most lenni az áldozat, akit meg kell fogni. Ezért is nem pingvin, hanem róka lett az állata. Persze, nem akartam, hogy egyszerű legyen, hárman is beöltöztünk. Elég jó sportolás lett az egészből, és a nyertesek is hálásak voltak a nyereményért. Mi persze, leamortizálódtunk, Fenrysnek felszakadt a fél keze, nekem pedig a hátam görcsölt be.

Este meg hát.. Mentünk Zekehez, ketten is. Le is kezelt minket, hála istennek úgy, ahogy én akartam, nem pedig ahogy ő.

Ezen mi a fura? Nem én voltam a főszerepben. Fenrys. Zavart először amikor felhozta az ötletet? Természetesen, persze, hogy zavart.. De, próbálom elengedni az önimádatomat, és lehetőséget adni másoknak ebben a világban.. Főleg, hogy ez a csávó kb az egyetlen tényleges barátom, aki mindig meghallgatott.. Barát? Nekem? Mi a franc történik ebben a városban..
















Képernyőkép 2023-10-10 202248.png
Ismét egy felejthetetlen óra, velem, Diavolo McKenzievel! Haha, mennyire nagy királyság lett volna, ha ez is olyan jól sül el, mint a multkori.. De nem, ez egy szörnyű óra volt. Egy az, hogy kb a semmiről hadováltam folyamatosan, nem tudtam készülni, mert túl sok szakadt egyszerre a nyakamba. Levelek, meetingek, Lenora, ez az egész barátszerzés téma.. Istenem.. Az egyetlen ami megnyugtat az az, hogy legalább tudtam egy keveset magyarázni mindegyiknek, igaz, elég röviden..

Aztán.. Menjünk, mutassuk meg nekik a fesztivál helyszínét. Persze, egy igazi csoda vagyok a földkerekségen, de nem én vagyok a legokosabb ember, homokra ráhajtani busszal? Csak pár métert mentünk, és instant elsüllyedt, fennakadtunk. Eléggé beégtem a diákok előtt, nagyon kellemetlen volt elsőre.. De utána elröhögte mindenki, és csak rám figyeltek, ami természetesen jól esett.

Ezen kívül, amint itt végeztem, az irodában letámadott a Bennys tulajdonosa. Aki.. Olasz? Végre valaki! Kötöttem is velük egy jó megállapodást, amibe belefoglaltam, hogy had dekkoljak ott náluk néha, ha nincsen nekem dolgom. Szóval innentől a Bennysbe is járok majd haverkodni.. Egész jól sikerült, megismertem ezt a Zoét, ezt a Chloét.. És azt a dögös Japán nőt, aki bár eléggé vonz, természetesen, Lenora mellett eltörpül a szememben.










kép_2023-10-11_221159822.png
Na de.. Mi lenne teljes Ő nélküle? Bemutatott a testvéreinek, beszéltem is mindegyikkel. Mickey eléggé jó csókának tűnik, velem is akar dolgozni. Ki tudja, lehet ő lesz az utódom egyszer? Majd meglátjuk.. Megkérdeztem a véleményét, hogy kellene e a gyűrű Lena ujjára, vagy várjak vele. Azt mondta nehogy várjak.. Szóval

Életemben először, én, Diavolo McKenzie, le fogok térdelni egy másik ember előtt, minden egóm nélkül, és meg fogom kérni a kezét. Diavolo Thorsen-McKenzie? Lenora Thorsen-McKenzie? Lenora McKenzie? Lenora McThorsen? Franc tudja még mi lesz ebből.. Csak mondjon először igent. Kegyetlenül gáz lenne, ha nemet mondana. Lehet ott helyben össze is törnék.























@Klaudia. @Cortez @ULSAsok @Sziloczy @Makó @Lifeosok
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
image23.pngasd.png
A fesztivál.. Jézusom de jó érzés volt az, hogy megint ennyien néztek engem, és, hiába a dugó.. Nagyot mentünk. Tele volt az egész placc emberekkel, és ahogy elnéztem.. Mindenki jól érezte magát. Őszinte leszek, eleinte kicsit zavart, hogy nem volt elég figyelem rajtam. Aztán sikerült úgy szervezni, hogy a legtöbb ember engem figyeljen amikor felhívtam a jelmezeseket a színpadra..

Az összes jelmez jól sikerült, főleg a saját kis csapatomtól tetszettek, de hát, ők fixen nem versenyezhetnek.. Így a kigyúrt róka, kalóz, meg annak a papagája helyett nyert a cigánymeggy, bojack, meg a félholt 47 -es ügynök. A közönség mondjuk imádta mindannyiukat.. Meg engem is, és főleg ez az, ami számít.











Képernyőkép 2023-10-15 002401.pngDe természetesen.. Kellett egy jó kis after is. Lenora áthívott magához mindenkit, én még lezártam a fesztivált, meg lebeszéltem a maradékot mindenkivel aki részt vett a szervezésben. Aztán ugye az after.. Egész sokan voltunk itt, Zeke, Fenrys, Sam, Buck mester. És ugye, Benji diákom is. Lenora viszont elég durván tönkre itta magát, féltékeny volt, azért mert ledrágáztam Zoét.. Nehéz megértetni az emberekkel azt, hogy két lényem van. Az egyik Diavolo, a Lifeinvader vezetője, és közszemély, a másik pedig Diavolo, mint egy normális ember. Nekem a legnehezebb a kettőt elválasztani egymástól, hogy normális életet tudjak élni, de nyílván, ebbe nem gondol bele senki. Teljesen más a két személy.

A buli után Lena lefeküdt a fürdőben a VC mellé, kicsit megpihent.. Én elvittem Benjit kocsikázni, mert mint kiderül.. A srác mély depresszióba esett Alice miatt.. Sose hittem volna, hogy valaha majd tini drámákkal kell foglalkoznom.. De nem is ez a lényeg, bírom a gyereket. Viszont annyira nem, hogy ilyenekről hosszasan beszélgessek vele. Ajánlottam neki munkát, lassan utódot kellene keresnem, ki tudja meddig tudom még ezt a két életet egyszerre vinni.. És ugye, más terveim is vannak a jövőben.


Másnap meg tudtuk beszélni az egészet Lenával, talán megértette végre az én helyzetemet is.











Képernyőkép 2023-10-16 011758.pngEz a lány.. Csak újságot olvasgattam, aztán szembe jött velem. Üdítőt akart. Aranyos kis teremtésnek tűnt, és.. Ma valahogy ő volt a második, aki üdítőért jön be a Lifeba. Megkínáltam Orange -el, és.. Sok embernek adtam már autókat, pénzt, vagy bármit. De ez a kislány boldogabb volt mindegyiknél, csak azért mert kapott egy doboz üdítőt? Furcsa.. Persze, kifaggattam arról, hogy honnan jött, stb..

Ő? Táncos volt Libertyben? Alig nézett ki 19 nek, duci volt.. Milyen táncos az ilyen? Érdekes egy teremtés..

Viszont, fent kell tartanom a hírnevemet. Megetettem, és adtam neki kettő tele zacskó üdítőt a kedvenceiből, had vigye őket haza. Pár nap múlva találkoztunk vele meg a.. Párjával. Aki inkább úgy nézett ki mint az apja. Ide engedi, oda engedi, nélküle nem mehet, stb.. Irritáló egy teremtésnek tűnik, csodálkozom, hogy Lena nem ütötte le.

Segíteni akarok ennek a lánynak, de nem tudom, hogy egyáltalán meg e éri próbálkozni.














eskü.pngÉs ma.. Ma meg megházasodok Lenora Thorsennel rég voltam ilyen izgatott, remélem Bishop előtt se fog nemet mondani.















@Klaudia. @Az Elisz @Sziloczy @Makó
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Képernyőkép 2023-10-24 230821.png
Fura tud lenni ez a csávó néha.. De amúgy baszottul csípem. Szerintem az esetek többségében fixen be van szívva, elment erre a tüntetésre is, hiába nem szerettem volna, hogy bármilyen vezető részt vegyen egy ilyenen.. De ő ráadásul szervezte is.

Kezdem belátni, hogy nem mindenki fog úgy hozzáállni mint Én, Diavolo. Próbálok kicsit engedni az embereknek, hogy ne mindig a jó öreg befarsult Diavolo legyek. Hiszen, most már fölöslegesen gondolok csak a karrieremre, és.. Már kezdek belebetegedni abba, hogy mindent úgy csinálok, hogy bennem van a gondolat: "Mit gondolnak rólam mások?"

Innentől próbálok lazulni, az irodában, és a magánéletemben is.








Képernyőkép 2023-10-28 110414.png
Le is vágattam a hajamat, túl sok idő volt mindig rendben tartani.. Így talán több időm lesz a feleségemre, vagy arra, hogy dolgozzak a szórakozóhelyemmel, vagy a Lifeinvaderrel, vagy igazából úgy bármivel.. Még mindig szeretem ha csak rám figyelnek az emberek, mondjuk.. Ki másra kéne figyelniük, ha nem az előttük álló csodára?


Na de rajtam kívül.. Lenorával minden rendben, sokat dolgozik a nő, de mostanában újra elkezdett időt szánni rám. Azt nem tudja, hogy általában én is 0-24 dolgozok, ötletelek.. Amíg ki nem fulladok.

Mostanában nincsen túl sok cikkanyagunk.. Mi lenne ha egy CEO, kicsit beöltözve, új hajjal, meg minden.. Lenézne Davisre? Lenora biztosan nem engedné, de a munkámhoz fixen muszáj lesz valamit tenni most már.. Mert ha Én, Diavolo nem csinálom, miért csinálná meg bárki más? Ez a lazább Diavolo, talán oda illik.. Még kiderül.



Elfelejtettem képeket csinálni a heti eseményekről 🤡 @Klaudia. @r0xtar
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
2023-10-30_22_11_48-alt_V_Multiplayer.png
Furcsa amúgy, hogy a feleségem nem velem dolgozik-, nem az én beosztottam, de mégis ott van az összes rendezvényen amit csinálni szoktunk.. Még az irodában is amikor csak leülünk kávézgatni.. Igazából mindig velem van.

Kivéve, hogy általában kettesben kvázi semmit nem tudunk csinálni. Mindig a hülyeségek mennek, munka-munka, semmi olyanról nem beszélünk, ami tényleg fontos lenne a jövőnk érdekében.. Kaptam tőle egy lakókocsit, örültem neki, mert akartam vele menni utazgatni.. Aztán bejelenti, hogy gyereket akar, TŐLEM. Én nem vagyok semmi rossznak az elrontója, beleegyeztem, de nem tudom, hogy szükségem lenne e egy gyerekre.. Persze Lenorának azt adom elő-, hogy igenis akarok egyet, mert őt boldoggá teszi, és nekem csak ez számít.

De hogyan lenne időnk egy gyerekre, amikor egymásra sincsen normálisan?




kepkep.pngBasszunk be? Miért is ne tehetném meg egyszer? Füvezzünk? Miért ne tehetném meg, én Diavolo?

Ja.. Csak ha bebaszás közben nem az ősellenségeimmel kellene találkoznom a Lifeinvaderben, talán kicsit jobban érezném magamat. Megjelent az IRS -es kiscsaj, 3 kottarészeg faszi, és Fenrys fogadta, hogy beszéljünk.. Persze egyből belémjött az ideg, ki is józanodtam. Utána betoltam még egy sört, és vissza az eredeti szintre. Vissza menjünk Samék apartmanjába?

HÁH, még mit nem, ma enyém a kotta részeg világ! Indulás a sztriptízbárba!

Le is mentünk, zárva is volt, kicsit sajnálom egyébként az egészet, de részegen kinek lenne jobb ötlete?.. Menjünk be Davisbe, csak nem lesz baj.

Végülis csak három rendőr kocsi üldözött egy negyedik szürke kocsit.. Kurva jó ötleteid vannak Diavolo.

Sam még benne is lett volna.. Na de Buck, és Fenrys? Party pooperek, a kocsi elé álltak, hogy ne menjünk tovább, Sam még meg is próbált "elrabolni", hogy bemenjünk Davisbe haverkodni.. Mondjuk lehet, hogy nem élve jöttem volna ki.. Vagy ha ki is jövök, Lenora ölne meg engem..



Na és, ma este? Gondolom ma is egyedül alszok, hiába vagyok házas..


 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó