Delaer Hívása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:77
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Enzo Santoro / 3sm4rt«

Ötleted leírása

» Az 1.3 óta több emberrel is beszélgetés folytattunk akik illegál területen belül mozognak, és elég sokan sérelmezték a Dealer korlátozását, illetve a csak illegálnak engedélyezett Dealer hívását. Ez eléggé lekorlátozta a játékosokat, és sajnos az Illegálnak is elvette azt a fix bevételi forrását amiből még esetleg tudott pénzt keresni.Mivel jelenleg több banda van akik a füvön és LSD-n kívül más drogot nem tudnak csinálni, így számukra is az a 10 hívás elég kevés úgy ,hogy van mikor 10 hívásból 8 alkalommal LSD-t nem is kér a Dealer. Sajnos már a külső playerekkel se nagyon tudnak rp szálat kialakítani, aki esetleg nagyobb mennyiségbe vásárolna dorogot olcsóbban, majd lassan vagy felhasználná, vagy apránként eladogatná a Dealernek. Javasolnám a Dealer korlát feloldását vagy limitjének megemelését az Illegál szervezetek körében, illetve a magánszeméyeknél engedélyezni a Dealer hívást a jelenleg 10/nap korlátozás megtartásával, VAGY Dealer napi hívás korlátozásának megtartását, viszont Fixen minden drogból vásároljon ahol egy 100-150db limitet random osztjon szét a drogok között, hogy miből mennyit kér, így benne maradna a random factor és még is pörögnének az eladások. «


Egyéb megjegyzések

» :onerp::cry::onerp:«[/FONT]


 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey
pl illegálhajó, illegálvadászat, bolt bank fegyverraktár... Mindben jó pénz van. Igaz nem 0 rizikós mint a drog...

Egy banda nem fog elmenni illegàlhajóra, bankot rabolni és fegyverraktárat rabolni.. amit régebben a maffiák csináltak, hogy 0-24 a scriptes rablás és közük nem volt egyiknek se a mafffia rphez az szerencsére már megszűnt. Úgy énis összetudnék szedni 600k+ egy nap, ha hajókra megyek raktàrokra és anno amikor engedte a dealer hívást akkor felhivta az illető egy nap 50x mert 0-24 aktív volt.
Nagyon régóta nem üzemel a drog es fegyvereladás az illegàl részen. Talàn annyit tudtunk csinálni, hogy nagytételben eladtuk a civilnek a drogot és ő azzal elvolt eladogatta szépen lassan, de most mivel a civil nem tud hívni dealert ezért ez is teljesen offos már. Jaa plusz egy maffia üzemel a szerveren ez is megnehezíti a bandások dolgát.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Viszont kell egy biztos pont amiből be tud folyni pénz. Ezekből lehet utána az esetleges bankrablásokat, fegyverraktár betöréseket pénzelni. Ha mindenki csak ül a drogon, meg a kis vagyonán amit összekuporgatott és semmi pénz nem folyik be, akkor előbb utóbb a PD is csak kergetőzni fog a hátsó kertben, mert nem lesz ember akit elkapjanak. Itt nem csak a meggazdagodáson van a hangsúly, hanem ha jön egy friss játékos, akkor érje már meg neki belemenni az illegálba, legyen keresete amivel meg tudja indítani az életét a szerveren. Lehet ,hogy ez egy HESOYAM, viszont mivel mi máshonnan támogatást nem kapunk, de bérekre lenne igény valahonnan be is kell jöjjön az a pénz.Itt nincs óránkénti 12.000-es fizu.
Ja aha értem. És mi lenne, ha arra törekedne mindenki, hogy RP szituációkon keresztül keresse a vagyonát? Illegális frakció szinten is? Nem tudom tudtok-e róla, de még mindig meg lehet keresni az illegálért felelős adminokat esetleges custom heist kérelmekkel. Mi lenne, ha 2023-ban arra törekednénk, hogy rpzzünk (ha már ugye a szerver neve is OneRP) és nem arra, hogy elég pénzt öljünk bele egy területbe, ami aligha éri meg, mert hónapok óta patakokban folyik miatta a könnye mindenkinek. És ezt a micsodát illegálnak nevezzük. (Sajnálom, de ez nem illegál.)

Mi lenne, ha az illegális frakciók próbálnának olyan dolgokat felmutatni, amik sajátosak, eddig nem látottak? Könnyes szemekkel hívjuk a 45367-et, hogy jaj mennyire nem éri meg a rendszer, de ESZETEKBEN SINCS valami olyan alternatívát kitalálni helyette, amit TI IS ÉLVEZTEK és még hozama is van. (Mert ugye ez feltétlen kell, meg sem fordul a fejetekben, hogy mi lenne, ha nem lenne hozam?)

Helyette pörögnek a professzionális profi bűnszervezetek, akiknek már a megalakulás napján hatalmas befolyása van a szerveren. A fegyverhasználati tapasztalat navy szinten van és kötelezően tele van az összes pénzel. Jaj de az illegál próbálkozik... Mivel is? Hogy megnyitjátok a százezredik szórakozóhelyet, amit egy illegális bűnszervezet foglalkoztat? Hogy lehívjátok a basic interiort és akkor csodálkozunk, hogy senki nem megy, mert az egész séma már 10.000x le lett játszva?

Semmi alapja nincsen a pityergésnek. Vagy akkor legyetek őszinték és a hiszti helyett írjátok le, hogy Legend, könnyen és erőfeszítés nélkül akarunk pénzt keresni. Ne nehezítsd a dolgunkat! És nekem senki ne mondja, hogy milyen nehéz megérőssé tenni a dolgot, mikor ezt az egész mókuskereket ti magatokat hajtjátok. Ha kiszállnátok belőle és alternatívát akarnátok, akkor lehetne elérni valós változást!

De jól érezzük magunkat a langyos húgy meleg állott vízben.

Ui: És senki ne mondja, hogy custom heistekkel nem lehet megélni, mert nekünk K-Townban sikerült.
 
Utoljára szerkesztve:

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Amúgy kíváncsi lennék, hogy az illegál hogy nyit a civilek felé.
Van ez a mondás, hogy akinek nem inge.. DE én civilként annyi "illegális élettel" találkoztam, hogy mindenki benyom 10 kiló kokaint percenként, majd elmennek buliba kötekedni, késelni és lelépnek.
A mostani karakteremet úgy hoztam be, hogy örülnék, ha nyitna felé valami illegális szervezet és belevinné a rosszba, de azon kívül, hogy ment a DM party, kötekedés, percenkénti droghasználat, semmi mással nem találkoztam.
Itt feljön az a dolog is, hogy természetesen vannak olyan szervezetek, akiknek nem célja mindenkinek tudtára adni, hogy "sziauram illegálos vagyok" és nem is ezt kérem. Ne értsen félre senki.
Nekem az a bajom, hogy semmi normális interakcióval nem találkoztam (természetesen láttam fórumon meg hasonló helyeken jó megmozdulásokat, mint mondtam, ne vegye magára az, akire nem vonatkozik) csak azzal, hogy mindenki mondogatja, hogy de rossz illegálba menni.

Az ötletre is reflektálva, a leaderek, akik a legjobban átlátják megegyeztek ebben, szóval nem értem mi a probléma ezek után.
 

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:77
Chase Dalton
Ja aha értem. És mi lenne, ha arra törekedne mindenki, hogy RP szituációkon keresztül keresse a vagyonát? Illegális frakció szinten is? Nem tudom tudtok-e róla, de még mindig meg lehet keresni az illegálért felelős adminokat esetleges custom heist kérelmekkel. Mi lenne, ha 2023-ban arra törekednénk, hogy rpzzünk (ha már ugye a szerver neve is OneRP) és nem arra, hogy elég pénzt öljünk bele egy területbe, ami aligha éri meg, mert hónapok óta patakokban folyik miatta a könnye mindenkinek. És ezt a micsodát illegálnak nevezzük. (Sajnálom, de ez nem illegál.)

Mi lenne, ha az illegális frakciók próbálnának olyan dolgokat felmutatni, amik sajátosak, eddig nem látottak? Könnyes szemekkel hívjuk a 45367-et, hogy jaj mennyire nem éri meg a rendszer, de ESZETEKBEN SINCS valami olyan alternatívát kitalálni helyette, amit TI IS ÉLVEZTEK és még hozama is van. (Mert ugye ez feltétlen kell, meg sem fordul a fejetekben, hogy mi lenne, ha nem lenne hozam?)

Helyette pörögnek a professzionális profi bűnszervezetek, akiknek már a megalakulás napján hatalmas befolyása van a szerveren. A fegyverhasználati tapasztalat navy szinten van és kötelezően tele van az összes pénzel. Jaj de az illegál próbálkozik... Mivel is? Hogy megnyitjátok a százezredik szórakozóhelyet, amit egy illegális bűnszervezet foglalkoztat? Hogy lehívjátok a basic interiort és akkor csodálkozunk, hogy senki nem megy, mert az egész séma már 10.000x le lett játszva?

Semmi alapja nincsen a pityergésnek. Vagy akkor legyetek őszinték és a hiszti helyett írjátok le, hogy Legend, könnyen és erőfeszítés nélkül akarunk pénzt keresni. Ne nehezítsd a dolgunkat! És nekem senki ne mondja, hogy milyen nehéz megérőssé tenni a dolgot, mikor ezt az egész mókuskereket ti magatokat hajtjátok. Ha kiszállnátok belőle és alternatívát akarnátok, akkor lehetne elérni valós változást!

De jól érezzük magunkat a langyos húgy meleg állott vízben.

Ui: És senki ne mondja, hogy custom heistekkel nem lehet megélni, mert nekünk K-Townban sikerült.
Akkor igazából a drogokat nevezhetjük az illegális frakciók közötti cseretárgynak.Ami abban az esetben nem is probléma ha folyamatosan kereskednek, akkor én is azt mondom ,hogy a 10 hívás / nap épp elég a Dealer felé sőőőőt, dealer sem kellene a szerverre, ha a drogokra lenne kereset. Persze ahogy te is írod 100+1 lehetőség van, szívem szerint azt is támogatnám, ha néha néha fülest kapna a PD 1-1 ilyen eladásról és kivonulnának. Így nem alakulna ki olyan, hogy egy ember naptól estig hívogatja a dealert és 'gazdagodik megfele'. Ha van tétje az egésznek már is sokkal izgalmasabb az egész, na meg persze meg kell tanulnia mind a két félnek veszteni.Amit mondjuk egy nagyon jó dolognak tartok az a fegyverek folyamatos amortizációja, így ezeken sem fognak ülni a végtelenségig. Hátha kicsit fel fognak lendülni a rablások és a heistek is. Ami ezeknél a heisteknél egyedül hátrány az a létszámbeli különbségek, de ettől is el lehet tekinteni egy jól összerakott tervel. Viszont ami miatt felhoztam ezt az egészet az az, hogy jelenleg egy féle drogból van túlkínálat, ezt a Dealer nem sűrűn keresi, magánszemélynek már eladni nem nagyon lehet, maximum kisebb mennyiségekbe saját használatra. Ezért ez be fog ragadni, és csak porosodni fog a 'garázsokba'.Ez a nincs benne pénz, akkor már nem is érdekel dologhoz meg csak annyit tudok hozzáfűzni ,hogy a közeg alakítja ezt ki. Egyre kevesebb az olyan személy aki azért keres fel egy illegált mert RP-t akar, ebből adódóan kevés az ember, így egy bankrablást is nehézkes összehozni. Mi mikor megindítottunk az NS-t , nagyon sokan fordultak ki a script hiánya miatt, ennek ellenére csináljuk folytatjuk az egészet, ami vagyonunk volt a szerveren azt mind beleforgattuk a NS frakiba, az egyetlen visszakeresési lehetőség az abból volt ,hogy befektettük a pénzt alapanyagokba majd adtuk el a drogot. Amiből persze rp is alakult, de nem is kellett naptól estig kamionozni. Itt sajnos nem csak az illegálok felfogásán kéne változtatni, hanem a játékosokén is.
 
Utoljára szerkesztve:

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Akkor igazából a drogokat nevezhetjük az illegális frakciók közötti cseretárgynak.

Na ez az, amit amúgy el kellene kerülni. Csak hát ugye pénzt nem akarunk valamiért adni.
Persze ahogy te is írod 100+1 lehetőség van, szívem szerint azt is támogatnám, ha néha néha fülest kapna a PD 1-1 ilyen eladásról és kivonulnának.

Úristen, ebből akkora nézeteltérések lennének, hogy az valami hihetetlen!

Amit mondjuk egy nagyon jó dolognak tartok az a fegyverek folyamatos amortizációja, így ezeken sem fognak ülni a végtelenségig.

Ennek a résznek azért nem látom értelmét, mert ha tegyük fel, valaki csak annyit tart, ami egy rablásra elég (hogy ne amortizálódjon), akkor nem tudja kitermelni annyi idő alatt, amennyi eltelik két átlagos rablás között.

Ez a nincs benne pénz, akkor már nem is érdekel dologhoz meg csak annyit tudok hozzáfűzni ,hogy a közeg alakítja ezt ki. Egyre kevesebb az olyan személy aki azért keres fel egy illegált mert RP-t akar, ebből adódóan kevés az ember, így egy bankrablást is nehézkes összehozni.

Ezen sajnos nem lehet változtatni. Mindegy mennyire próbálkozol, egyszerűen a magyar RP közösség annyira arra állt rá, hogy pénzt farmoljon, menő autókkal járkáljon, hogy az valami hihetetlen. Nyilván valóan a kisebbségi érzetünket próbáljuk vele kompenzálni.

Mi mikor megindítottunk az NS-t , nagyon sokan fordultak ki a script hiánya miatt,

Szerintem ez pozitívum. Hidd el, akinek csak a script kell, az nem való illegál frakcióba :)
ami vagyonunk volt a szerveren azt mind beleforgattuk a NS frakiba, az egyetlen visszakeresési lehetőség az abból volt ,hogy befektettük a pénzt alapanyagokba majd adtuk el a drogot.

Ez pedig ilyen. A maffiák, ahogy IRL is, nagyon sok pénzt ölnek meg. Csak nyilván IRL kicsit több a lehetőség, meg a hozam. Ahogy a rizikó is.

Itt sajnos nem csak az illegálok felfogásán kéne változtatni, hanem a játékosokén is.

Ehhez szívemből kívánok nagyon sok sikert!
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Ja aha értem. És mi lenne, ha arra törekedne mindenki, hogy RP szituációkon keresztül keresse a vagyonát? Illegális frakció szinten is? Nem tudom tudtok-e róla, de még mindig meg lehet keresni az illegálért felelős adminokat esetleges custom heist kérelmekkel. Mi lenne, ha 2023-ban arra törekednénk, hogy rpzzünk (ha már ugye a szerver neve is OneRP) és nem arra, hogy elég pénzt öljünk bele egy területbe, ami aligha éri meg, mert hónapok óta patakokban folyik miatta a könnye mindenkinek. És ezt a micsodát illegálnak nevezzük. (Sajnálom, de ez nem illegál.)

Mi lenne, ha az illegális frakciók próbálnának olyan dolgokat felmutatni, amik sajátosak, eddig nem látottak? Könnyes szemekkel hívjuk a 45367-et, hogy jaj mennyire nem éri meg a rendszer, de ESZETEKBEN SINCS valami olyan alternatívát kitalálni helyette, amit TI IS ÉLVEZTEK és még hozama is van. (Mert ugye ez feltétlen kell, meg sem fordul a fejetekben, hogy mi lenne, ha nem lenne hozam?)

Helyette pörögnek a professzionális profi bűnszervezetek, akiknek már a megalakulás napján hatalmas befolyása van a szerveren. A fegyverhasználati tapasztalat navy szinten van és kötelezően tele van az összes pénzel. Jaj de az illegál próbálkozik... Mivel is? Hogy megnyitjátok a százezredik szórakozóhelyet, amit egy illegális bűnszervezet foglalkoztat? Hogy lehívjátok a basic interiort és akkor csodálkozunk, hogy senki nem megy, mert az egész séma már 10.000x le lett játszva?

Semmi alapja nincsen a pityergésnek. Vagy akkor legyetek őszinték és a hiszti helyett írjátok le, hogy Legend, könnyen és erőfeszítés nélkül akarunk pénzt keresni. Ne nehezítsd a dolgunkat! És nekem senki ne mondja, hogy milyen nehéz megérőssé tenni a dolgot, mikor ezt az egész mókuskereket ti magatokat hajtjátok. Ha kiszállnátok belőle és alternatívát akarnátok, akkor lehetne elérni valós változást!

De jól érezzük magunkat a langyos húgy meleg állott vízben.

Ui: És senki ne mondja, hogy custom heistekkel nem lehet megélni, mert nekünk K-Townban sikerült.

Az első rèsz akkor elbukott mikor a szerver fő profilja az autókereskedelem/autóstalálkozó. Hozzàm egyszer nem jött oda senki, egy bandatagkènt nem én fogok odamenni senkihez hogy kell drog? Pedig megpróbàltam jó pàr dolgot, bulikban egyedül álltam olyan helyeken ahol kevésbè voltam a tömeg közelèben stb akinek van egy kis ràlàtása tudja mit kerestem ott. Konkrètan elkerülnek az emberek ha valakihez oda mentem szó nèlkül elment vagy leràzott..

Amúgy kíváncsi lennék, hogy az illegál hogy nyit a civilek felé.
Van ez a mondás, hogy akinek nem inge.. DE én civilként annyi "illegális élettel" találkoztam, hogy mindenki benyom 10 kiló kokaint percenként, majd elmennek buliba kötekedni, késelni és lelépnek.
A mostani karakteremet úgy hoztam be, hogy örülnék, ha nyitna felé valami illegális szervezet és belevinné a rosszba, de azon kívül, hogy ment a DM party, kötekedés, percenkénti droghasználat, semmi mással nem találkoztam.
Itt feljön az a dolog is, hogy természetesen vannak olyan szervezetek, akiknek nem célja mindenkinek tudtára adni, hogy "sziauram illegálos vagyok" és nem is ezt kérem. Ne értsen félre senki.
Nekem az a bajom, hogy semmi normális interakcióval nem találkoztam (természetesen láttam fórumon meg hasonló helyeken jó megmozdulásokat, mint mondtam, ne vegye magára az, akire nem vonatkozik) csak azzal, hogy mindenki mondogatja, hogy de rossz illegálba menni.

Az ötletre is reflektálva, a leaderek, akik a legjobban átlátják megegyeztek ebben, szóval nem értem mi a probléma ezek után.
Rengeteget àllunk a hoodon kb senki nem jön oda, de az a kevés is .. sosem vertünk meg senkit vagy lőttük le bàrmi tàmadàs felkèrdezzük persze nem csókolgathatom körbe de egy ember nem lakik a környéken kb
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Akkor igazából a drogokat nevezhetjük az illegális frakciók közötti cseretárgynak.Ami abban az esetben nem is probléma ha folyamatosan kereskednek, akkor én is azt mondom ,hogy a 10 hívás / nap épp elég a Dealer felé sőőőőt, dealer sem kellene a szerverre, ha a drogokra lenne kereset. Persze ahogy te is írod 100+1 lehetőség van, szívem szerint azt is támogatnám, ha néha néha fülest kapna a PD 1-1 ilyen eladásról és kivonulnának. Így nem alakulna ki olyan, hogy egy ember naptól estig hívogatja a dealert és 'gazdagodik megfele'. Ha van tétje az egésznek már is sokkal izgalmasabb az egész, na meg persze meg kell tanulnia mind a két félnek veszteni.Amit mondjuk egy nagyon jó dolognak tartok az a fegyverek folyamatos amortizációja, így ezeken sem fognak ülni a végtelenségig. Hátha kicsit fel fognak lendülni a rablások és a heistek is. Ami ezeknél a heisteknél egyedül hátrány az a létszámbeli különbségek, de ettől is el lehet tekinteni egy jól összerakott tervel. Viszont ami miatt felhoztam ezt az egészet az az, hogy jelenleg egy féle drogból van túlkínálat, ezt a Dealer nem sűrűn keresi, magánszemélynek már eladni nem nagyon lehet, maximum kisebb mennyiségekbe saját használatra. Ezért ez be fog ragadni, és csak porosodni fog a 'garázsokba'.Ez a nincs benne pénz, akkor már nem is érdekel dologhoz meg csak annyit tudok hozzáfűzni ,hogy a közeg alakítja ezt ki. Egyre kevesebb az olyan személy aki azért keres fel egy illegált mert RP-t akar, ebből adódóan kevés az ember, így egy bankrablást is nehézkes összehozni. Mi mikor megindítottunk az NS-t , nagyon sokan fordultak ki a script hiánya miatt, ennek ellenére csináljuk folytatjuk az egészet, ami vagyonunk volt a szerveren azt mind beleforgattuk a NS frakiba, az egyetlen visszakeresési lehetőség az abból volt ,hogy befektettük a pénzt alapanyagokba majd adtuk el a drogot. Amiből persze rp is alakult, de nem is kellett naptól estig kamionozni. Itt sajnos nem csak az illegálok felfogásán kéne változtatni, hanem a játékosokén is.
Teljesen másról beszélünk. Én nem a bankrablásról, ékszerbolt rablásról, fegyverhajóról, fegyverraktárról és ezekről a scriptes rendszerekről beszélek. Azok nem rp szituációk, csak kipréselik az emberek a minimálisan elvárt sorokat és zsa dara.

-Chop-shop autó lopás
-irat hamisítás
-drog és fegyver /akár game masterek segítségével.
-designer drogok készítése rpvel

Hosszú még a sor. Ne azokról a rongyosra abuseolt scriptes rendszerekről beszéljünk már folyamatosan. A vezetőség nyitott ezekre az ötletekre és szerintem sok játékos is szívesen kipróbálná, ha látnák, hogy ez IS bevett módi. De senkinek meg sem fordul a fejében. És igenis, ezekből is lehet profitálni. Eszébe se jutna az embereknek. Vagy nem megvalósítható, mert nInCs rÁ sCrIpT? Néha úgy érzem magam, mintha LCN Bratva gameplay menne. Ha élvezitek persze, akkor nincs miről írni itt és fölöslegesen beszélünk erről.

Hónapok óta megy a sírás a búta rósz NPC-n. Ennyi idő alatt már összerakhattatok volna valami alternatívát, gondolkodhattatok volna valamin, amivel meg lehet kerülni az NPC-t. De semmi.

@Sanyi -nak pedig igaza van. Akinek script kell ahhoz, hogy illegális karaktert rpzen, az ne menjen illegálba. Kímélje meg magát, mert csak szenvedni fog.

én fogok odamenni senkihez hogy kell drog?
Akkor ne is csodálkozz. Mi mentünk, és volt rá példa, hogy sikerült.
 
Utoljára szerkesztve:

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Ez a baj, hogy mindenki ennyire van vele tisztában hogyan működik a dolog mint te
Bocsánat miről beszélünk? XD Szóval te azt mondod, hogyha befoglalod a buli egyik sarkát és állsz ott, mint fasz a lagziban, akkor te tökéletesen kimeríted a dealer karakter szerepét? Mert akkor haverom hatalmas tévedésben vagy. De akkor levezethetem neked, hátha megérted.

-Vagy te a davisi carson blockról egy akármilyen random bandatag - valószinűleg onnan vagy, mert Florenciában tuti nem vagy.
-Felmész a Tequi-la-lába mondjuk, mert mostanában ott vannak a bulik.
-Beposztolsz egy sarokba.

És akkor innentől kellene jönnie az embereknek, hogy hé haver nincs nálad valami cucc? Mert ha igen, haverom te nagyon el vagy tévedve. A te karaktered ott fent IC egy senki. Mindaddig, míg nem teszel róla, hogy ez ne így legyen. És ha te csak állsz a sarokban, akkor valószinűleg így van. Honnan kellene bárkinek is tudni, hogy te akármit is terítesz, ha azt nem adod az emberek tudtára? Vagy arra vársz, hogy levezessék, hogy damn ő a Diablo, az a cripben van akkor tuti árul drogot. Erre vársz? Ez az elvárás? Ezt tudod TE, amit mi nem tudunk? Mert, ha igen, akkor én ezt inkább kiütném a fejemből bocsika.

Elmondom én neked, hogy Almondom mind a bulikban, mind a Davis Mall lowrider meeteken a srácokkal jártunk az emberek között és kínáltuk nekik a cuccot. És igen, volt rá példa, hogy 25-30 gramm is elment. Mert toltuk, csináltuk. És akkor volt is eredménye - így is kevés ettől független, de volt.

De figyelj, tuti neked van igazad. Menj fel a buliba, állj be a sarokba azt nyomjad. Max ismét senki nem vesz semmit. Ajánlom a dealerhardm, stand4m, stand15m, crunchstand animokat. Azokkal még jobban elvegyülsz majd.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a dealert tényleg fel lehetne stócolni durván 50 hívásra és kérhetne esetleg több %-al több dolgot, hogy nagyobb esély legyen a pénzkeresésre. Az sem lenne rossz, sőt relevánsabb, ha 2x annyit adna a drogokért. Lásd, egy füves cigiért is ad durván ezer dollárt aminek az összeállítása oltári módon el van cseszve.
Már ott kiszúrta a szemem a fű előállítása, hogy egy egész tő ad egy grammot. Sok pénzt fektet bele az az ember, aki bármely nemű narkotikum előállítását csak összeszedi, pláne még foglalkoznia is kell vele, bőven megérdemelné az az ember aki tesz a frakciójáért és tesz magáért (nézzük ezt rp szinten is) mint aki csak azért jön fel, hogy megfejjen pár tehenet vagy 150-el egy útvonalon 30x járkáljon oda vissza százezrekért kamionnal.
Az illegális frakciótagoknak, ami az rp keretein belül és az ép ész elvén fut csak ez az egy pénzkereseti forrás a releváns. Tapasztalatból mondom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó