Delaer Hívása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:77
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Enzo Santoro / 3sm4rt«

Ötleted leírása

» Az 1.3 óta több emberrel is beszélgetés folytattunk akik illegál területen belül mozognak, és elég sokan sérelmezték a Dealer korlátozását, illetve a csak illegálnak engedélyezett Dealer hívását. Ez eléggé lekorlátozta a játékosokat, és sajnos az Illegálnak is elvette azt a fix bevételi forrását amiből még esetleg tudott pénzt keresni.Mivel jelenleg több banda van akik a füvön és LSD-n kívül más drogot nem tudnak csinálni, így számukra is az a 10 hívás elég kevés úgy ,hogy van mikor 10 hívásból 8 alkalommal LSD-t nem is kér a Dealer. Sajnos már a külső playerekkel se nagyon tudnak rp szálat kialakítani, aki esetleg nagyobb mennyiségbe vásárolna dorogot olcsóbban, majd lassan vagy felhasználná, vagy apránként eladogatná a Dealernek. Javasolnám a Dealer korlát feloldását vagy limitjének megemelését az Illegál szervezetek körében, illetve a magánszeméyeknél engedélyezni a Dealer hívást a jelenleg 10/nap korlátozás megtartásával, VAGY Dealer napi hívás korlátozásának megtartását, viszont Fixen minden drogból vásároljon ahol egy 100-150db limitet random osztjon szét a drogok között, hogy miből mennyit kér, így benne maradna a random factor és még is pörögnének az eladások. «


Egyéb megjegyzések

» :onerp::cry::onerp:«[/FONT]


 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Én mikor bekerült ez a rendszer illegál vonulaton mozogtam. Valóban bosszantó, amikor 10 ből 9-szer nem azt a drogot kéri ami neked kell. Viszont megtudtuk bandásként azt csinálni, hogy kontaktáltunk maffiákkal, és fordítva, hogy hozzájussunk a hiánydrogokhoz, vagy olyan termékhez ami kellett. Viszont a folyamatos Illegál és illegál közti kereskedelemnek müködnie kell ahhoz, hogy mindenki optimalizálja a dealer rendeléseket. Ha ezt sikerül elérnetek akkor napi 400-600k vagy többet ki tudtok húzni a rendszerből. Civil meg valóban ne használja saját meggazdagodására a rendszert.
 

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:77
Chase Dalton
Én mikor bekerült ez a rendszer illegál vonulaton mozogtam. Valóban bosszantó, amikor 10 ből 9-szer nem azt a drogot kéri ami neked kell. Viszont megtudtuk bandásként azt csinálni, hogy kontaktáltunk maffiákkal, és fordítva, hogy hozzájussunk a hiánydrogokhoz, vagy olyan termékhez ami kellett. Viszont a folyamatos Illegál és illegál közti kereskedelemnek müködnie kell ahhoz, hogy mindenki optimalizálja a dealer rendeléseket. Ha ezt sikerül elérnetek akkor napi 400-600k vagy többet ki tudtok húzni a rendszerből. Civil meg valóban ne használja saját meggazdagodására a rendszert.
Igen, mi is ezt szeretnénk a későbbiekben kialakítani, a folyamatos kereskedelmet a banákkal. Viszont civilként is megadnám a lehetőséget a kereskedelemre, mivel akár egy egész banda is kialakulhat 1 civil ügyes kereskedelmi szálainak alakulásával. Illetve az illegáloknak is lehetőséget ad a civilekkel való RP-re, és nem csak egy NPC-nek adogatják el a drogot.
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Viszont megtudtuk bandásként azt csinálni, hogy kontaktáltunk maffiákkal, és fordítva, hogy hozzájussunk a hiánydrogokhoz, vagy olyan termékhez ami kellett.

Jelenleg 1 maffia működik a szerveren, akik szerintem nem tudnák ellátni ezt a nagyobb mennyiségű igényt.

Viszont a folyamatos Illegál és illegál közti kereskedelemnek müködnie kell ahhoz, hogy mindenki optimalizálja a dealer rendeléseket.

Sajnos ez a gyakorlatban olyan szinten nem működik, hogy amikor körbekérdeztem a 4 vagy 5 bandából 1 lett volna hajlandó gyártani nekünk alapanyagot, viszont ez utólag a teljesség igénye nélkül elmaradt, mindazok ellenére, hogy szükségünk lett volna rá.

Ha ezt sikerül elérnetek akkor napi 400-600k vagy többet ki tudtok húzni a rendszerből.

Ez manapság egyáltalán nem teljesíthető, pont a fent leírtak miatt. A területből fakadó droggyártás (a jelenlegi helyzettel az illegál terén) konkrétan egy hatalmas minusztermelő.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
@Sanyi pont te tudod szerintem a legjobban Tokios időkből, hogyan voltak a dolgok optimalizálva. Én aláírom, hogy a jelenlegi banda maffiák száma miatt nem jön ki a matek, azzal is tisztában vagyok, hogy LSD-ből és telefonálgatásból fent lehetett tartani egy frakciót, és a többi tag személyes vagyona is duzzadt.

Igen, mi is ezt szeretnénk a későbbiekben kialakítani, a folyamatos kereskedelmet a banákkal. Viszont civilként is megadnám a lehetőséget a kereskedelemre, mivel akár egy egész banda is kialakulhat 1 civil ügyes kereskedelmi szálainak alakulásával. Illetve az illegáloknak is lehetőséget ad a civilekkel való RP-re, és nem csak egy NPC-nek adogatják el a drogot.

Achivement rendszer rengetegen keresik legál oldalról a drogokat amik beleférnek a karakter alakításukba... Biztos találsz rá vevőt.
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
@Sanyi pont te tudod szerintem a legjobban Tokios időkből, hogyan voltak a dolgok optimalizálva. Én aláírom, hogy a jelenlegi banda maffiák száma miatt nem jön ki a matek, azzal is tisztában vagyok, hogy LSD-ből és telefonálgatásból fent lehetett tartani egy frakciót, és a többi tag személyes vagyona is duzzadt.

Ohh, ez akkor nagyon megérte ám, ebben egyetértek veled. Én a manapságra gondoltam. Ez már sajnos nem így működik.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nos én is írtam erre egy ötletet de el lett utasítva azzal az indokkal, hogy marad így a rendszer. Mivel illegàlos vagyok mióta itt vagyok a szerveren így van benne tapasztalatom. Rengetegszer olyan dolgokat kér ami nincs pedig volt, 3-4 fajta drogom. 1 nap alatt kiszedni 600kt azt megnézem hogy csinálod meg úgy, hogy az 600k profitod legyen belőle mert 10x bead mondjuk 20 methet akkor sem fogsz ennyit kapni nem , hogy profit legyen mert fent kell tartani azt a pincèt meg kell hogy vedd az alapanyagot. Szerintem bármelyik drogon 2500-3000 tudsz termelőkènt profitálni de ez nagyon max. Civilek miért ne hívhatnák ? Akkor kinek fogja az illegalos eladni? Van jelenleg bent a szerveren 5? Illegális frakció abból 4 banda script tehát 1 tud methet gyártani, hogy fog kiszolgálni 4 bandát illetve melyik banda tud olyan alacsony árat mondani, vagy jó cserét ajánlani , hogy az nekik is megérje. Szerintem ez a rendszer jelenlegi formájában nem állja meg a helyét.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Nos én is írtam erre egy ötletet de el lett utasítva azzal az indokkal, hogy marad így a rendszer. Mivel illegàlos vagyok mióta itt vagyok a szerveren így van benne tapasztalatom. Rengetegszer olyan dolgokat kér ami nincs pedig volt, 3-4 fajta drogom. 1 nap alatt kiszedni 600kt azt megnézem hogy csinálod meg úgy, hogy az 600k profitod legyen belőle mert 10x bead mondjuk 20 methet akkor sem fogsz ennyit kapni nem , hogy profit legyen mert fent kell tartani azt a pincèt meg kell hogy vedd az alapanyagot. Szerintem bármelyik drogon 2500-3000 tudsz termelőkènt profitálni de ez nagyon max. Civilek miért ne hívhatnák ? Akkor kinek fogja az illegalos eladni? Van jelenleg bent a szerveren 5? Illegális frakció abból 4 banda script tehát 1 tud methet gyártani, hogy fog kiszolgálni 4 bandát illetve melyik banda tud olyan alacsony árat mondani, vagy jó cserét ajánlani , hogy az nekik is megérje. Szerintem ez a rendszer jelenlegi formájában nem állja meg a helyét.
Csak annyit mondok van egy kispisztoly ami a területberakásnál a legoptimálisabb a maffiának, és azt előállítani illetve területi pontból banda tudja kivenni. Senki nem mondta azt hogyí egy maffiának ki kell szolgálni mindenkit, legyen emiatt rivalizálás, adjatok ajánlatokat a maffiának.... Stb...
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Megértettem amit mondasz, de nem egy bandànak kell megkeresni egy maffiàt szerintem. Itt arról van szó , hogy se fegyverre se drogra nincs kereslet teli lehetünk mi fegyverrel vagy droggal de minek? Arról nem beszélve, hogy senki nem jön le egy bandaterületre interaktàlni sőt konkrètan legtöbben levegőnek nèznek ha egy fekete karakterrel oda megyek
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
MInt mondtam, tudom, hogy ez adta a legtöbb pénzt, viszont optimalizáljátok, ami nem egyik napról a másikra megy. Rengeteg más rizikós kevésbé rizikós pénzszerzése van az illegálnak.
 

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:77
Chase Dalton
Én igazából kicsit azt látom jelenleg ,hogy az illegálnak folyamatosan csak nehezítik a feladatát. Miközben ott vannak a Legális frakciók amik ezért kapnak támogatást a várostól, aztán azért kapnak támogatást. Persze, hogy egyre kevesebb az illegál(meg ami van az is szóródik szét) mert lassan nem éri meg ezt csinálni. Akkor lehet azt mondani ,hogy jó de hát az RP miatt kéne tolni, ami részben így is van, viszont az ember szórakozni akar feljárni. Egy illegálba azért kezd bele az ember mert van benne pénz, viszont a rizikó is nagyobb egy legálhoz képest ami megadja az egésznek a hangulatát. Ha naptól estig grindolni kell néhány 1000$-ért előbb utóbb nem marad ember aki csinálja.
 

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Ashley Anderson
Civil meg valóban ne használja saját meggazdagodására a rendszert.
Civil max a füvescigiből tudna egy kis pénzt szerezni, mivel csak azt tudja előállítani magának, de abból nem tud meggazdagodni, ahoz hogy pàr ezerrel több legyen ( nem vagyok tisztában mennyibe megy a többi drog) kell RP kapcsolatot kialakitani illegàllal, ami mindig jó ha több rp van. Acsi miatt, nem lesz sokkal több rpje az illegàlnak a civilekkel mert beszerzik a hozzá kellő dolgokat ès elfogyasztjàk, azon kívül többször nem fogják felkeresni őket, meg szerintem nem sok ember van aki minden acsit megakar csinálni, ès ezért rpkbe kezdene az illegàllal hogy beszerezzen pàr cuccot
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nem fog rpzni, van egy illegàlos haverja , vagy egy haverja akinek van egy haverja megszerzi és kész
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
pl illegálhajó, illegálvadászat, bolt bank fegyverraktár... Mindben jó pénz van. Igaz nem 0 rizikós mint a drog...
 

feketeszellem

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Sziasztok, én ezt akárhogy számoltam két területtel fullos fejlesztésen 0-24 es termeléssel sem tudnánk kiszolgálni kettőnél több bandát. De ha még folyamatos igény is lenne erre sem feltétlenül érné meg. De ez a problémának a kisebb része. Ugyanis velünk eddig egy banda interaktált játékon belül (illetve egy-két régebbi maffia) és az az egy sem ilyen célokból. Tehát ha a jelenlegi rendszer így marad nyugodtan keressetek fel minket mivel mi sem tudunk eladni szinte semmit ( részemről 1.3 óta tőlem egyszer sem vett methet).
 

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:77
Chase Dalton
Sziasztok! Én is nagyon szeretem beírni a telefonomba, hogy HESOYAM. Sziasztok, további szép napot nektek!
Viszont kell egy biztos pont amiből be tud folyni pénz. Ezekből lehet utána az esetleges bankrablásokat, fegyverraktár betöréseket pénzelni. Ha mindenki csak ül a drogon, meg a kis vagyonán amit összekuporgatott és semmi pénz nem folyik be, akkor előbb utóbb a PD is csak kergetőzni fog a hátsó kertben, mert nem lesz ember akit elkapjanak. Itt nem csak a meggazdagodáson van a hangsúly, hanem ha jön egy friss játékos, akkor érje már meg neki belemenni az illegálba, legyen keresete amivel meg tudja indítani az életét a szerveren. Lehet ,hogy ez egy HESOYAM, viszont mivel mi máshonnan támogatást nem kapunk, de bérekre lenne igény valahonnan be is kell jöjjön az a pénz.Itt nincs óránkénti 12.000-es fizu.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó