Daemon Malone

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"A múlt is létezik - valahol, egy más szférában - megcsonkíthatatlanul. Visszük a jövőbe magunkkal - de nem azért, hogy ismételjük, hanem hogy ne felejtsük, miért történhetett, ami velünk megtörtént."

Picsart_22-11-14_13-24-34-964.jpg

név.png

Név: Daemon Malone
Születési hely, idő: Chicago, 1998.01.17
Nem: Férfi
Súly: 80 kg
Testalkat: Izmos
Hobbi: Graffiti, Kosárlabda, Biliárd


Jó tulajdonságok:
Társaságkedvelő
Karizmatikus
Merész
Ravasz
Kreatív


Rossz tulajdonságok:
Bolondos
Hazudós
Tapintatlan
Vulgáris
Tróger


előzmenyek.png

"A jövő és a múlt ugyanaz. Egyiket sem változtathatjuk meg, de lehetőségünk van mindkettőt jobban megismerni."


Ayy, wassup dude? Chicago szülte fenegyerek Los Santosban, gee! Méghozzá Cabrini-Green Homes volt a set. Én mondom oda fehér ember ne menjen!Nigger, ott volt minden. Kábítószer kereskedelem, lövöldözések, hullák reggelente. Megviselt bro, de kis takonyként hova mehettem volna?

Szüleim meg mint kajak minden normális helyi arc, dealelték a sarkon a narkókat. Jah itt ez volt gyári munkás szerep helyett, cuh. Ez van.Fater már akkor lekoccolt amikor még motherben voltam. Egyedül nevelt egy darabig, egykeként. Utána jött az a buzi atyáskodó Leeroy. Az utcában már mindenki ismerte, tudta mivel keresi a kenyerét. 35th Street Crew-ba bangelt a forma. Kurvákkal kereskedett. Mothert is végül befogta.

De mit kezdjek én kispöcs niggerként? Semmit. Sodródtam az árral. 12 voltam amikor már lassan beletörődtem, hogy itt fogok meghalni egy év múlva kábé valamelyik sikátorban, a többi kis soldier nigger mellett és majd egy szám leszek a statisztikába. Jah! Mert vágod, hogy semmi hype nincs itt cuh, ha itt ki nyiffantanak egy niggert? Damn..

Cabrini arcként az isten se lát, nem hogy a média, dude. Szóval kezdtem feladni az életem, ilyenkor mondta Leeroy, hogy jó lenne ha zsetont vinnék a házhoz és el kezdenék dolgozni. Bro, itt nem a gyári munkáról van szó! Kurvára nem! Ott a setten ilyen nem volt. Ha dolgozni mész, akkor valamelyik bandának árulod a szarját szét a setten, cuh!
Vágtam mire vállalkozok. Nehéz lett volna nem vágni. Amikor naponta hullottak el az arcok a streeten. Valaki meg durrantotta maga alá a zsetont a sok soldier után. Kibaszott Chicago!
Na de, végül be toboroztak engem is a 35-be. A Jenner Academy of Art suliba jártam, délután meg kint a setten terítettem a cracket. Szép élet dude..

Teltek az évek. Dealerkedtem lent az utcán mintha kedvem lett volna ehhez az egész sztársághoz homie…
Damn, de vágod, ha ki fadelnek az se jobb, cuh.

Szóval mentem az árral. Mother 16 éves koromban halt meg. Leeroy kurvára nem vigyázott rá! Egy crackhead nigger be majrézott és click click, egy shootout alatt mother is kapott. Ezen a környéken átlagos volt, hogy olyan arc is kapja a fadet aki nem csinált semmit, csak rosszkor volt rossz helyen.
De mother halála a nyilvánosság számára nem derült ki. Chicagoban naponta tűntek el az emberek. Leeroy meg nem akarta, hogy a gyámügy elvigyen. Nem mintha erre a setre ki mertek volna jönni. Így kerültem Leeroy “tulajdonába”. Fiaként nevelt, hát.. Úgy mint egy katonát. Ha nem engedelmeskedtem megvert. Könnyen betört egy 16 évest. A folyamatos lelki terror, meg bántalmazásokkal ki ölte belőlem azt a kis emberséget is ami esetleg maradt bennem.


Picsart_22-11-14_13-18-33-663.jpg

Addig csak árultam lent a setten, mikor épp mit nyomtak a kezembe. De anyám halála után kerültem be a 35-be igazi tagként.
Meséljem el a beavatást? Damn. Nem szívesen..
De azért vagyunk itt nem? Kicsit kiderüljön az igazság és megkönnyítsük a lelkiismeretemet közösen. Nem fog menni, de egy próbát megér.

Szóval emlékszem egy hétvégi este volt, lent posztoltam a streeten, Max spanommal, jöttek a crackhead niggerek, pörgettük a cuccot. Majd be posztolt egy fekete whip elénk és lehúzódott az ablak. Leeroy csücsült a hátsó ülésen, majd intet nekünk menjünk oda. Oda posztoltunk, nagy mosollyal tekintett rám, napszemüvege alól ki tekintve telihold szemekkel. Boldogan mondta, hogy végre teljesen megbíznak bennünk és jöhet a következő lépés. Hát mondom okés. Mit mondjak? Itt akarom hagyni az egészet a picsába? Kurvára nem ilyen életet akarok?
Ez volt bennem. De ha ezt mondom, megint el ver és az nem pár atyai pofon. Nem akartam. Belementem, engedelmeskedtem neki, ahogy spanom is. Mondta, hogy lenne egy feladatunk és hogy üljünk be a kocsiba.
Be ültünk a whipbe, majd a kezünkbe nyomott egy-egy pillangó kést. Nem értettem miért, alap, hogy volt nálam egy kés. Itt Chicagoba a crackhead négerek nem épp a nyugodt természetről voltak híresek. Majd megálltunk egy elhagyott sikátorban, kiszálltunk a kocsiból. Az emberei Leeroynak, elkezdtek keresgélni. Nézték végig a hajléktalanokat, láttam rajtuk, hogy egy áldozatot keresnek.

Paráztam, nem akartam megölni senkit. Soha sem öltem, de tudtam a mendemondákból, sztorikból, a nagyoktól, hogy ez a beavatás része. Már felkészültem, már ha erre fel lehet készülni. Hát.. Kurvára nem voltam felkészülve.. Semennyire, ami ezután jött az borzalmas. Kiválasztottak egy ártatlan, majd hárman megfogták, ordítozott a csávó, tudta, ahogy én is, hogy mi vár rá.
Bepakolták a kocsiba, majd elindultunk, ha pofázott egyből kapta a verést a burnerrel, később már meg se mert szólalni, csak hangosan szuszogott, én mellette ültem, néztem magam elé. Majd azt kívántam, most azonnal vigyenek el minket a yardok, szabadítsanak meg Leeroytól és ettől a bandától.

Kimentünk egy öreg elhagyott régi üzemhez. Régóta be volt zárva teljesen elhagyatott volt. Letérdeltették elénk Leeroy emberei. Majd mondták nekem szúrjam meg. Nem akartam megszúrni, mondtam nekik nem, nem fogom megtenni. Leeroy előkapta a burnert és spanom fejéhez tartotta, majd meghúzta a ravaszt egyből, reagálni se volt időm. Összerogyott Max. Majd ordította Leeroy, hogy én is így akarok járni? Majd a fejemhez szorította a burnert. Ordította, hogy tegyem meg! Mai napig visszatérnek ezek a hangok esténként. Nem akartam meghalni, gyáva voltam és féltem a haláltól. Így megfogtam a kést, ki pattintottam és megszúrtam a hajléktalan arcot. Csak vérzett, próbáltam olyan helyre szúrni, hogy túlélje. De ez nem volt elég. Leeroy mondta, még szúrd meg! Szúrd meg! Hát nem tettem meg. Mire Leeroy odalépett és szemrebbenés nélkül lőtte szét a fejét az arcnak. Gyávának nevezett és bevert egyet a stukkerrel, majd rám küldte az embereit, akik szanaszét rugdostak a földön. Én mindent kizártam, fájt, de egy dolgot láttam magam előtt, ahogy Max mellettem feküdt holtan. Én hibám volt, gyenge voltam. Én miattam halt meg a spanom. Elég keményen elintéztek, majd beszálltak a kocsiba és elmentek. Ott feküdtem a földön minden hang elhalkult, csak egy dolgot láttam, ahogy folyik végig a vér Max koponyájából.

dsdas.png

Hajnali 4 felé tudtam összeszedni magam. Majd kikapartam a zsebemből a terített cuccot, akkor épp cracket árultunk Max és én, mikor hívott minket Leeroy. Elkezdtem átkutatni a hajléktalant, tudtam crackhead az arc, többször is vett már tőlünk. Megtaláltam a pipáját, mocskos, koszos volt és gusztalan, már elszineződve az egész belseje. Leszartam, abban az állapotban nem érdekelt. Kicsit letöröltem a pipát a pulcsimmal, majd bele pattintottam egy adagot, gyújtóval elkezdtem hevíteni, első ilyen alkalom volt. Sose próbáltam semmi féle narkót, még füvet se. Mikor beálltam a cucctól, hirtelen minden gondolat mi a fejemben volt, elszállt. Csak magamban flesselgettem két hulla között egy elhagyatott gyár közepén. Egyszeri alkalom volt, muszáj volt. Valamivel le kellett nyugtatni magam. Belegondoltam és ilyenkor jöttem rá. Bármit csinálhatok, bármennyire is ellenkezek, a végeredmény ugyanaz, ha valakinek meg kell halni, akkor az meghal.
Haza sétáltam, elég messzire laktam az üzemtől, reggel, a délelőtti órákban értem haza. Megmosakodtam, majd elaludtam, mint akit kiütöttek. Három napig nem nagyon tudtam kimozdulni, fel sem állni a sérülések miatt. Leeroy eljött többször is. Látszott rajta nem igazán akarta ezt, valószínűleg az a sok szar amit nyomott kicsit beindította. Crackhead nigger! Utáltam őt! Megmondta, hogy ezentúl a banda tagja vagyok és így is kell viselkednem, mert ennél csak szarabbul járhatok, ha nem engedelmeskedek. Nem volt mit tenni, mint belemenni. Katona lettem a 35-be. Ezután jöttek a parábbnál parább dolgok. Leeroy ideges természetű ember volt, sok embert kellett eltüntetnünk miatta és a faszságai miatt. De ő volt a boss, őneki kellett engedelmeskedni. Mivel terjeszkedni akart, sok más bandával meggyűlt a bajunk. Sok vér tapadt a kezünkhöz, sok gyereket be toboroztunk és kezdtem olyanná válni mint ő. Egy lelketlen, rohadék, szemétláda lettem én is.
Tudtam mit cselekszek, ilyenkor lett a fű, meg a purple drank az egyetlen nyugtatóm. Muszáj volt, aludni és csak ezzel bírtam. Telt az idő, a suliba már rég nem jártam be. Csak a streeten posztoltam, meg nálunk, Leeroy keze alatt. Kezdett megbízni bennem. Bennem semmi tisztelet nem volt felé, csak eljátszottam. Megtanultam az évek alatt, hogy hazudjak úgy, hogy senki ne vegye észre. Jelöltük az egyre jobban feltörő territóriumukat, ilyenkor ismerkedtem meg a graffitivel. Mivel jobban érdekelt a téma, ezért folyamatosan keresgéltem utána, régi writerek által összepakolt videókat lestem a szabadidőmben, imádtam azokat a műveket amiket egy vonatra, vagy falakra pingáltak mások. Igaz, mi csak megjelölés céljából használtuk. Az arcok csak valamit fel firkáltak és annyi. De én láttam benne a művészetet esténként kijártam fújni a régi elhagyatott területekre. Nyugodt volt, nem zavart senki, ki tudtam ereszteni a gőzt és csak azzal foglalkozni, hogy fessek.

Picsart_22-11-14_13-20-14-306.jpg

Na de telt az idő, egyre több szarságba keveredtünk, egyre jobban jött a yard a nyakunkra és egyre jobban szorult a hurok. Egy nagyobb szállítmány jött be, amit át kellett venni. Mivel a pénz is ott a helyszínen volt rendezve, Leeroy is eljött. Furcsáltam, nagy ember lehetett akitől vettük a cuccot, ha már ő is le posztol megnézni mi a pálya. Ilyen nem nagyon fordult elő. Egy gyár épületben történt az átadás az arc, meg Leeroy felmentek az egyik irodába beszélni, mi meg elkezdtük átpakolni a cuccokat a whipekbe. Beütött a szar, megjelent a five-o mindenfelől. Futottak a niggerek, ki merre lát, kimásztam egy ablakon és sikerült meglógnom. Damn, az adrenalin olyan szinten szét csapot, azt se tudtam mit tegyek. Elbújtam egy tömbház aljában, egész este ott voltam, nem aludtam semmit. Mikor reggel elsétáltam a házunk felé, láttam, hogy a yard körbeveszi az egészet és pakolják kifelé a holmikat. Minden volt ott, dude! De tényleg minden!


Picsart_22-11-14_13-17-09-661.jpg

Sarkon fordultam, felkaptam a kapucnim és eljöttem. Leeroy egyik verdája tudtam, hol van elrejtve és hova rakta a kulcsokat, így beültem a verdába és meg sem álltam, az irány pedig Los Santos. Nincs semmi pénzem, az összes megtakarításom a házban volt. Ez a verda maradt egyedül, meg némi készpénz a zsebembe, amiből még talán tudok magamnak venni kaját. Kibéreltem egy albérletet, beadtam a nőnek, hogy egyetemista vagyok és hónap végén tudok majd fizetni. De hogy miből? Az egy kurva jó kérdés, gee… A lényeg, hogy új ember akarok lenni és elfelejteni ezt a sok szarságot amit átéltem. A rádióban hallottam, hogy lekapcsolták Leeroyt és életfogytiglanra ítélték. Végre szabad vagyok!


 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Tiiskid94,

Köszönjük, hogy időt és energiát szántál a karaktered megalkotásába.

A HCRP elbírálói csapat közös véleménye alapján a lapod elfogadásra került. A továbbiakat In-Game tudod intézni, hogy a szerveren is verified karakter státuszt nyerj el.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"Másokat gyönyörködtessenek a régiek, én annak örülök, hogy most születtem."

welcome.png

1.png


Gee.. Ez a város beteg esküszöm!

Na szóóóval..Megérkeztem szombaton Los Santosba! Telón le egyeztettem a shortyval akitől bérlem az albit, hogy akkor megyek és át veszem a kulcsokat, oda érkeztem, fáradtan. Három napja csak a kocsiban aludtam, ki voltam már. De a shorty intézett valamit, később jött, így a cuccaimmal megálltam az albi előtt, le raktam magam mellé, elszívtam egy cigit.

Majd jött egy niggah, be posztolt mellém. Elkezdtünk beszélgetni, Bembének hívják, Jamaikai chilles forma, már alapból le jött, hogy stoned figura. Kiderült, hogy az arc a szomszédom. Damn, mondom itt nagy füstölések lesznek. Dumálgattunk kiderült egyetem miatt költözött Los Santosba, beadtam neki, hogy én is az egyetem miatt vagyok itt. Nem vágtam, féltem, hogy a shorty ismerőse akitől bérlem a pecót, gondoltam le ne bukjak, jobb ez így.

Dumálgattunk, kiderült tetováló, na mondom jók leszünk, a srác is művész lélek, meg én is. Mondjuk telibe az ellentétem, de nem baj, majd mesélek.

Szóval ott posztoltunk a tömb előtt, megérkezett kettő helyi local figura, Beny és Lenny. Bembe már vágta őket, nemrég ismerte meg ő is amúgy őket. Nagy formák a srácok, elkezdtünk beszélni, hogy füstölnénk egy jót. Mondta Beny, várjuk meg itt.


3.png


Majd mikor visszatért kicsapott kettő nagyobb zacskót a zsebéből. Damn! Hát mondom ennél gyorsabban nem is találhattam volna kontaktot.

Végre megkaptam a kulcsokat, gyors le fürödtem meg átöltöztem, mert mondta Beny este Cockatoosba buli lesz.

Na mondom nincs mese, ismerjük meg a várost. Amúgy az ingerek miatt már nem voltam olyan fáradt, tökre be pörögtem.


14.png


Leposztoltunk Cockatosba, voltak elég sokan. Egyből pult mellé durrantam egy szőke shorty mellé. Melodynak hívták. Hát elkezdtünk együtt piálni. Büszkélkedett mennyire bírja a piát, annyi piát kirendelt első körben, kerekedtek a szemeim gee. De hát én bírom, tényleg. Szóval egy idő után elég sokan kértek ki piát és csak egy shorty volt a pultba. Gondoltam be posztolok kiszolgálom magam. Egyből rám kiabált, hogy ide csak dolgozók jöhetnek be! Egyből szemrebbenés nélkül mondtam neki, de hát én itt dolgozok, csak pont most szabadságon vagyok. Hallod.. Bejött, dude! Úgyhogy a spanokat egész este ingyen szolgáltam ki a pultból. Hallod úgy berugattam a shortyt, elindultunk kifelé, majd össze esett útközbe, nagyon részeg volt. Igazából szerintem beütött neki a zombie koktél amit kevertem neki. Na mindegy. Hát végül lekoccolt a girl. Visszamentem az arcokhoz. De megláttam egy shortyt aki táncolt a parketten.

4.png


Részeg is voltam, meg amúgy tök fullos kis shorty volt, mondom oda táncolok, végül meggyőztem, hogy igyon velem egyet. Amúgy zárásig beszélgettünk. Kiderült a shorty is nagy stoned girl. El is durrantottunk egy-egy loudot a parkolóban, közben beszélgettünk és kiderült, ő is Chicagoban született. Damn, déli a shorty, mint én. Leposztoltunk a tengerpartra valami étterembe, beszélgettünk kiderült a shorty egy másik gangbe bangelt oda haza. Kicsit felevenítettük a múltat. Faszom…Részeg voltam, kicsit jobban megnyíltam neki mint kellett volna, soha senkinek se beszélek erről, erre bazdmeg, egy kis pia és egy gyönyörű mosoly és egyből mindent el pofázok. Damn.. Kiderült fiatal korában sorozták be egy bandába, sőt a többi gyerekkel együtt, élet halál harcot vívtak a túlélésért, ismerős volt a szitu. Mi is toboroztunk be gyerekeket, viszont sose csináltam volna ilyet velük. De ismertem olyan arcokat a 35th-ba is akik ezt tették...


Leeroy kiadta nekünk parancsba, hogy mivel kevesen vagyunk és tőrni kell előre a setten, fogjuk be a fiatal gyerekeket, hogy terítsék az anyagot lent a streeten. Megbízott pár arcot, meg engem is menjünk végig a hajléktalanok közt és hozzuk el a gyerekeket, illetve fizessünk a szülőknek a környéken, hogy elhozhassuk a gyerekeiket. Damn, kerekedtek a szemeim, ez őrült nem normális! De katona vagyok, nem tehettem mást mint belementem. Össze szedtünk pár utcabeli gyereket, szét voltak osztva köztünk. Leeroy azt mondta mi tanítjuk be őket. Az én a srácaimra nagyon vigyáztam, igaz még csak 17 voltam, de apjukként tekintettek rám, bennem megbízhattak, próbáltam a legjobb körülményeket biztosítani nekik mindig. De volt két arc, aki harcosokat neveltek. Esténként box meccseket rendeztek lent a setten, a gyerekek között. Ők viccnek fogták fel. Sok gyerek elhullott, mikor élet-halál harc között egymást verték szét. A két fasszopó féreg pedig jót mulatott. Gyűlöltem őket. Nem mutattam ki. Mint mondtam, az érzéseimet el tudtam nyomni mindig, de úgy voltam, ezt én nem bírom tovább elviselni. Tudtam merre járkálnak este. Nyilván vágtam a környéket. Megfogtam a burnerem, felcsaptam a kapucnit és elindultam. A harag bennem volt, nem érdekeltek a következmények, csak az, hogy megöljem őket. Kivártam elsőnek az egyik srácot, hogy ki jöjjön a kurvától, ahol minden este posztolt a kis féreg, a sarkon kaptam el, egy golyót kapott a fejébe. Tovább álltam, majd mentem a másik archoz, a düh forrongott bennem. Elkaptam az egyik sikátorban mikor haza felé sétált és kifordultam a sarkon majd bele eresztettem egy három lövést, ahogy elfeküdt odaléptem hozzá, fuldokolt a vérében. Lehúztam a maszkot és rá mosolyogtam, majd egy golyót repítettem bele a fejébe a niggernek!
Elfutottam és elvesztem az éjszaka leple alatt. Másnap derültek ki a dolgok. Szerencsére, senki se gyanított, hogy én voltam. Rá lett fogva a rivális gangre, a gyerekek pedig hozzám kerültek és soha többet nem kellett ezt átélni nekik.
pixlr_20221114181252680_20221115141910623.jpg


Na hát végül balhét szült, mert azt hitte én is ezt csináltam. Hát mondjuk én se reagáltam le jól az egészet. Ordibáltunk egymással, majd hiába próbáltam megérteni vele a dolgokat, nyilván nem is akartam elmesélni a sztorit, végül ott hagyott a picsába. Kint a picsába gee..

5.png


Na mindegy elindultam haza, amikor egy lowrideres mexikói forma, posztolt az út szélén. Mondom oda megyek megkérdezem elvisz e. Jó arc volt, mondta pattanjak be, csak útközbe fel vettünk még egy shortyt, majd elvittek. Össze spanoltunk, mondták épp mennek afterbe. Részeg voltam és még buliztam volna, így velük tartottam. Ki mentünk El Burro Heightsbe a gettóba. Le posztoltunk egy házhoz elég gané környék volt. Kicsit otthon éreztem magam Cabriniben. Volt fent pár arc, majd velük töltöttem az estét amúgy jó arcok voltak. Igazából hajnalig ott pörögtünk meg dumáltunk. Kicsit megnyugtattak este. Főleg a loud, amit eltoltunk velük.

6.png


Vasárnap felkeltem full másnaposan délután, elég rottyon voltam. Tegnap még leposztoltunk buli előtt egy ilyen állásbörzére ott ismertem meg Roryt a Life Invaderben dolgozik. Aranyos kis girl. Fiatalabb mint én mégis már vezetői pozícióban van. Nagyon okos csajszi és keményen küzdött, hogy elérje, hogy ott tartson, ahol. Emiatt nagyon tisztelem. Láttam van grafikus meló a Life Invadernél elvettem a prospektust, majd elkezdtünk beszélgetni, pont melót kerestem, hogy kifizessem az albit valamiből, így bepróbálkoztam és mondta menjek be vasárnap egy interjúra.

8.png


Úgy hogy másnaposan le posztoltam a Life Invader épületéhez. Majd jött Rory, nagyon kedvelem és ez szerintem látszik rajtam is mert eléggé nyomulós forma vagyok így még az interjún is fűztem kicsit az agyát. Mondjuk a Monak aki asszem, ott a boss, láttam nem igazán tetszik ez. De végül felvettek grafikusnak. Ilyen részmunkaidőben. Örültem neki, nagyon. Végre van munkám!

9.png


Szóval eléggé boldog vagyok, dude! Majd mentem vissza az albihoz, összefutottam az arcokkal, stonerkedtünk lent a setten. Damn, azon a placcon már áll a füst. Namsayin?
Aztán felcsendült az ötlet, hogy lesz valami hotelbe ilyen elegáns báli cuccos, le kéne posztolni. Kicsit vaciláltunk, de végül csak le mentünk a setre. Bembével egyből a pulthoz csaptuk magunkat és rendeltünk egy kis piát és mikor körbe néztem meg láttam a Chicagoi shortyt, gyönyörű volt. Piros ruhában tündökölt a táncparketten, beugrott a tegnap este meg a balhé. Féltem kicsit oda menni eléggé pipa volt a shorty előtte való nap. Háát amúgy meg akart ölni. De nem tette, szóval jah.. Na mindegy is.


10.png


Elhívtam beszélgetni, a tegnapi napot beszéljük meg. Basszus de annyira szét voltam esve már a sok loudtól, meg nem is akartam nagyon elmondani neki a dolgokat, még jobban felkúrtam. Amúgy két nap alatt kétszer. Szerintem ezért díjat érdemlek, Dude!

11.png


Na, de idegesen elviharzott, majd megjelent Bembe kezében egy nagy louddal füstölgött a placc előtt. Majd átdobta és stonerkedtünk egyet. Bírom Bembét, olyan lazán kezeli ezt a fű kérdést, mint én. Szarik rá. Hát most úristen drogooos! Másik államban meg átlagos civil vagyok. Mi ez a szarság? Na mindegy is…

Le koccoltunk a helyről. Kaptunk egy infót miszerint lesz egy gyorsulási verseny fent Sandy felé. Mondta Bembe lessünk el a helyre. Hát mondom én ezzel a lomha whippel ki nem megyek. Régóta lesek egy autót kint posztol mindig az egyik ház előtt, egy 811-es. Régebben sokszor törtünk fel autókat és adtuk le egy kis zseton fejében, eléggé be gyakoroltam már, hogy kell egy verdát elkötni. Bembe nem igazán volt benne. Ő ilyen chilles forma, nem nagyon volt benne ilyen dolgokba. De végül sikerült meggyőzni, hogy ha ezzel a lomha szarral megyünk és jön a five-o, akkor nekünk meszeltek. Mondta megvár a sarkon..


7.png


Oda posztoltam a verda mellé és elkezdtem feltörni. Basszus életembe nem szenvedtem ennyit, de végül megadta magát a zár. Beültem és elkezdtem szét kapni a vezetékeket, alig akart beindulni. Basszus jött a five-o! Lebuktam és szerencsére nem vettek észre. Fuu, de necces volt, dude! Végül sikerült beindítani a vasat és felkaptam Bembét, majd elindultunk ki a helyszínre.

12.png


Damn ezek a Los Santosi figurák keményen tolják. Ültetett whipek mindenfelé, kormoltak a kocsik kerekei, ahogy el száguldottak a végtelenbe. Volt egy feel. Adtam nagyon. Clem aki amúgy ott lakott felettem a tömbbe, egy kis ártatlan shorty. Ott verette a whippel. Hallod a shorty kirektelt mindenkit. Mondom majd én megmutatom neki. Hát nem tesó. Engem is kirektelt és úgy ott hagyott azóta is sírok esténként.
Elnyerte a pénzem gee. Faszom, hogy ilyen fogadásokba megyek bele, mikor amúgy sincs semmi pénzem. Na mindegy.


13.png


Egyszer elordította magát Bembe, hogy Babylon! Feltekintettem az égre láttam felettünk köröz a five-o helikopterrel. Mindenki ugrott be a kocsijába, faroltak ki az arcok a helyszínről, villogtak a five-osok mindenfelé. Én el salonoztam a kocsik között. Bazdkiiii! Lopott a whip, jön a five-o. Száguldottunk kifelé Paleto felé. Gyorsan, be mentünk a központba a banknál lévő benzinkútra és úgy tettünk mintha épp tankolnánk. Csak nem jönnek ránk. Hát miért álltunk volna meg tankolni? Ki ilyen hülye? Hát mi. Na mindegy. De elcsendesedett a környék és le se buktunk. Majd haza tértünk a whippel LS-be, leraktuk egy elhagyatott helyen a verdát és hazamentünk. Damn kemény este volt!

 
Utoljára szerkesztve:

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"A nő finomít, céloz, utal, a férfi viszont konkrétumokat mond és hall. Nem értik egymást."


**Dae kezében egy vitamin ital, mint keservesen kortyolgat, haja össze vissza áll, szemein látszik, hulla másnapos.**

Ayyo gee..
Kicsit megmentem tegnap…

De úgy elborult az agyam, dude. Beültem a lopott 811-be, majd hát 200-al száguldottam végig a városon, nem érdekelt semmi és senki. Vettem egy karton sört, mellé eltoltam pár bluntot. Fuh, meredek este volt. Csoda, hogy nem haltam meg valami fára csavarodva..


Névtelen 12.png


Rory miatt volt az egész amúgy. Ugye most járok a Life Invaderbe, közben gyorstalpalón netről megtanultam az Adobe Illustratort. Hát bazdki, dude. Muszáj volt. Kicsit se konyítottam ehhez. Na de lényeg megy. Szerintem. Legalább is nem panaszkodnak a munkáim miatt. Na szóval, kedvelem a csajszit. De úgy érzem ez viszonzatlan. Szóval igazából egy komment miatt borultam ki facen, az egyik srác képe alatt, pont Bembével, Lennyvel meg Benyvel stonerkedtünk a ház előtt, úgy felidegelt a dolog, le dobtam az emeletről a telefonom. Széttört a picsába, nem tudom még miből veszek újat, mert közben Benyvel elkezdtünk egy bizniszt.

22.png


Jah igen a biznisz, dude. Kedden szólt Beny, hogy lenne egy kis üzlet, le kéne posztolni Davisbe. Nem jókat hallottam arról a részről, mondta dob egy burnert, hogy ha cink lenne. Egy archoz mentünk vett egy kis füvet. Sikeresen oda is értünk. Bár megállított a rendőr, de Beny full profi ebben és szerencsére a szagát se érezték meg a fűnek a kocsiban. Le posztoltunk, szerencsére nem volt semmi cink, lepasszoltuk a zacskót, majd dobta a lóvét és mentünk is.

Kitaláltuk Benyvel, hogy a zözin kívül, kéne valami más is. Volt egy srác a szpotunkon valamelyik nap. Ő mondta, hogy az emberek vásárolják az LSD-t és elég jó pénzt is adnak érte. Benyvel azon gondolkodtunk, bele kéne vágni.

Kitaláltuk, hogy lent a Grove street környékén van egy arc. Megbeszéltük vele, hogy egy nagy zacskó fűért cserébe lehetünk ott a laborban. El is vittük a cuccot neki, majd átadta a kulcsokat, felvettünk egy öreget az utcából eléggé vágja ezt a témát. Én ejtettem pár telefont, tudtam, hogy Chicagoban ezt csinálták és hogy ki vágja ennek a receptjét, egy kis telefonálás után sikerült beszélnem az egyik Chicagói arccal és elküldte egy dark webes felületen a receptet, majd oda adtam a csávónak és most az alapján gyártják a munkások az LSD-t.

A biznisz elkezdődött már csak vevőket kell szereznünk.


55.png


Amúgy találkoztam a Chicagói shortyval. Crazy a girl. Namsayin?
Na mindegy le akart szúrni, azt hiszi kemény lány, de azért nem tudja kivel szarakszik, szerintem. Azért nem az a gyerek vagyok akit lehet fenyegetni. Eddig normálisan álltam hozzá. Eddig..

Szóval, jah... Le is szarom.. Na de majd jelentkezem, mert szét robban a fejem...


 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"Egy élmény időtartama nem egyenlő a hatásával. Egyetlen hétvége, egyetlen beszélgetés, sőt egyetlen pillantás mindent megváltoztathat. Becsüld meg azokat a pillanatokat, melyekben mély kapcsolatot tudsz teremteni más emberekkel vagy a természettel, és tartsd ezeket a prioritási listád élén!"

20221123131043_1.png


**Lent a társasház lépcsőjén egy nagy vaskos bluntal kezében füstölög Daemon**

*Beköhög, majd hesegeti maga előtt a füstöt.*

Damn, gee! - Ez a Bembe kemény zöldet nevelt, pusztít! Namsayin?

Na amúúúgy, annyi dolog történt azt se tudom hol kezdjem…

Szóval… Képzeld dude! Volt egy buli lent Cayo Pericon, helikopterrel vittek minket.
Damn! Vágod a niggernek a seggét helikopterrel vitték bulizni? Esküszöm nagyon spíler pillanat volt. Életemben nem ültem helikopteren.
Meg is érkeztünk a szigetre, be mentünk és kit látok meg egyből? Blairet..
Hát már amennyire tudtam próbáltam kerülni az elején. De folyamatosan csak őt néztem, amúgy is elég lame zenék mentek. Mármint ez nem az én világom, gee. Retro… Én nekem pörgessenek pár vadabb trappet és szétszedem a parkettet, de erre? Meh..
Szóval nem éltem, dude. Folyamatosan köröztek a sheriffek föl alá járkáltak és egy jó jointot se tudtam eltolni. Kint a parton vártam, hátha végre elmegy az egyik sheriff és el tudok szívni egy jó cigit. Blaire kábé olyan 4 méterre állt tőlem. Mondtam magamba valahogy meg kéne beszélni a dolgokat, faszom se akar folyamatosan a háta mögé nézni, mikor szúrják le épp. Szóval az egyik srác pont oda akart menni hozzá beszélgetni, hát már láttam a fején, hogy mindjárt kicsapja ezért egyből oda posztoltam mellé. Rám nézett a srác és egyből inkább elment, gee. Lehet ijesztő vagyok?


20221119220254_1.jpg


*Elneveti magát, majd bele szippant párat a bluntba és folytatja a sztorit.*

Majd amúgy elkezdtünk beszélgetni, teljesen más volt mint előtte. Elmondtam neki, hogy nálunk is volt toborzás a bandába és toboroztunk be gyerekeket, de sose csináltam volna olyat amit vele tettek, sőt emiatt ki is nyírtam két embert akik ezt csinálták. Basszus! Kajak elmondtam neki. Nem tudom miért de egyedül ebben a csajban bízok meg nagyon. Lehet nem kéne?
Na de amúgy meg is értette és láttam az arcán, hogy teljesen másképp ítélt meg mint legelsőnek. Tök jól elbeszélgettünk egész este kint a parton. Amúgy bár ideges természete van, egy értelmes lány aki elég sokat szenvedett mikor fiatal volt.
Laposodott a hangulat. Bembe a fotelben már majdnem bealudt, úgy szét csapta magát és vissza repültünk LS-be. Haza mentünk de nem bírtam magammal mit kezdeni így elkezdtem kocsikázni a városban. Jaaah, mert nem is meséltem, cuh!
Vettem egy új verdát, namsayin? Egy kabrió! Bejött egy nagyobb grafikai cucc és persze nem raktam félre a pénzem. Hanem flexelésből vettem egy kabriót. Ez vagyok én. Gratula.
Na de megláttam Blaire kocsiját és le dudáltam az útról.

*Elkezd röhögni, majd bele slukkol párat még a blázba, ezzel ki is végzi, majd elpöcköli.*

Elkezdtünk ordibálva beszélgetni a két kocsiból az út közepén, ahogy azt illik. Majd végül megbeszéltük le megyünk a mólóra beszélgetni. Tök jót beszélgettünk majd kitaláltam üljünk fel a hullámvasútra. Életemben nem ültem hullámvasúton, gee. Hát amúgy amíg felfelé megy addig nem para, de mikor mész le. Hát esküszöm szaros lett a gatyám majdnem. Mondjuk Blaire is úgy parázott fent mint az állat. De a végére mind a ketten elengedtük magunkat és csak élveztük az egészet. Nagyon jó volt és tökre feldobott az egész olyan volt mintha szabad lennék, nem gondoltam semmire csak élveztem, ahogy süvítünk végig a pályán. Majd ezután kihívtam egy ilyen dob a kosárlabdát a palánkra versenyre, tudod ez a vidámparki játék, pontokat lehet összeszedni ki dob többet. Na hát szét is aláztam, végül inkább feladta. Szóval tartozik egy jointtal. Amúgy tényleg nagyon jó kis este volt, jobban megismertük egymást. Kiderült van egy barátja, pedig azt hittem amúgy, hogy ilyen sose kapcsolatos csajszi. Mert nem nagyon nyílik meg senkinek, na mindegy, ez van.


20221121155532_1.jpg


*Bele kapaszkodik a korlátba majd felhúzza magát a lépcsőről és fel megy a lakásába, majd a hűtőhöz sétál és ki vesz egy sört, majd egy sörnyitóval felnyitja és bele kortyol egy kortyot és folytatja a sztorijait.*

Na.. Ugye dolgozok most a Lifeinvadernek, múltkor csináltam is a plakátot nekik, meg most már minden rendezvényükre én csinálom amit amúgy élek is és egyre jobb vagyok benne. Csak ne lenne ott Mo.
Mo a főnököm, nem igazán jó a viszonyunk. Igazából szerintem egy idegesítő, irritáló tuskó. Alapból az első balhé vele ott kezdődött, hogy megkaptam az első munkámért a pénzt ami 10.000 dollárral kevesebb volt, amivel kapcsolatban én felszólaltam, mert nem ezt beszéltük meg és én szeretem az egyenes beszédet. A csávó nem az, hogy bocsánatot kért volna még ott flegmázott velem meg feszített mintha én lennék a szar amiért fel mertem szólalni emiatt. Már akkor úgy voltam vele kiütöm a picsába, de ott volt Rory és nem akartam elbaszni nála az esélyem mert nagyon kedvelem a lányt. Na ez később fokozódott és egyszer hamarabb értem be az irodába mint ők, mert megbeszéltünk egy talit, hogy a második plakátot is kifizessék. Mivel nem találtam senkit van egy ilyen előtér fent ahol le lehet nézni az aulába és ott támaszkodtam egy lopott pizzával amit az egyik asztalról csórtam be. Hát na éhes voltam.. Szóval ott posztolok, be jön Rory meg Mo, mondja neki Rory, hogy majd jön be Daemon és erre mondta Mo neki. De ha elkezd megint fűzögetni akkor kibaszom az ablakon.
Engem? Kibaszol az ablakon?

Fuh, de felidegelt. Mondom én lemegyek és szétverem a picsába. Elindultam lefelé amikor megláttam Roryt, kibaszottul ideges voltam, de nem akartam, hogy így lásson ezért inkább elindultam kifelé és beszálltam a kocsiba. Már indultam volna el de jöttek oda és mondta Rory, hogy csak viccelt, meg próbálta menteni a menthetőt Mo nevében ne hagyjam rá a grafikus melót. Majd kiszálltam a kocsiból és nem elég, hogy ezt bevállalta a kis gyökér még belém állt, szúrt a szemeivel pár centiről. Hát mondom vége, most itt kivégzem és végighúzom a városon a kocsi után. Rohadtul ideges voltam, gee. De Rory miatt nem tettem meg. Inkább felé fordultam és vele beszéltem meg a dolgokat, sőt megmondtam ezentúl, csak vele fogok bármit is intézni.


20221121200429_1.jpg


*Belekortyol a sörbe, majd ki megy a lakásból és le chillel a lakása előtt lévő kanapéra, kivesz a zsebéből egy doboz Red Wood cigarettát és be lobbant egy szálat*

Amúgy egyre jobban kijövünk Roryval végre sikerült elhívni kávézni, eléggé megismertem. Alapból tisztelem, mert azért elég brutális egy rendezvény lebonyolítása, de ő ott van és csinálja és nem adja fel. Kibaszottul kemény egy csajszi, egyszerűen imádom. Kérdezgetett a múltamról, úgy elmondanám neki mert szeretném ha bízna bennem, de Rory nővére az rendőr és nagyon parázok, illetve nem akarom elveszíteni őt, a múltam miatt. Sikerült terelni a témát és beszélgetés közben kiderül néha ő is szokott füvezni néha, de nagyon titokban mert nagyon kiakadna rá a nővére. Majd igazából valahogy feljött, hogy szeretek graffitizni, amire elég jól reagált és mondta, hogy úgy kipróbálná, de soha nem csinálta még. Mondtam neki, hogy itt van a móló és szívesen megtanítom, először parázott tőle, hogy lebukunk végül sikerült meggyőzni, így le mentünk a kikötő alá és próbáltam megtanítani graffitizni, de gyorsan feladta. De nagyon jól éreztem magam vele és szerintem ő is velem, úgy érzem nagyon közel kerültünk egymáshoz.
Szóval elég jól alakulnak a dolgok.


20221121215622_1.jpg


Na amúgy közben alakítom kifelé a vevő köröm, bár a füvet jobban viszik az emberek, mint az LSD-t a városba. Majd buliba megpróbálom elpasszolgatni az embereknek, remélem sikerül belőle egy kis pénzt összeszedni, ha már a pénzem elköltöttem az új verdára.

Na, de majd még jelentkezem, dude. Peace!

*Beleszippant a cigibe, majd elindul lefelé a kocsijához, közben ujján pörgeti a kocsikulcsot.*


 
Utoljára szerkesztve:

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
"A barátok olyanok az életben, mint a terasz tartóoszlopai. Néha egyszerűen maga a tudat is elég, hogy ott vannak, és bármikor támaszkodhatsz rájuk."

20221201133050_1.png


Yoo gee!
Elég rég dumáltunk már, dude!
Szóval képzeld vett egy whippet Bembe majd igazából közösen nekiálltunk fel pimpelni a vasat. Damn, nagyon forró lett!
Szóval épp mentem haza, amikor láttam Bembe és Asteryn lent vannak a garázsba és egy csomó alkatrész van a földön, Bembe vett egy Tornadot és mondta, össze kéne pakolni, így nekiálltunk, közben megérkezett Beny is és segített fel pimpelni a verdát, kicsit összehozta az embereket a nagy szerelés, tök jó hangulat volt sörözgettünk, igazából nagyon éltem.


20221105110516_1.png


Roryval egyre jobban alakul a kapcsolatunk, sőt igazából össze is jöttünk.
Egyre jobban megbízok benne és nagyon tisztelem őt. Egyszerűen mindent megtudunk beszélni. Egyik nap elmondtam neki elég részletesen a múltamat, illetve, hogy megöltem embereket, amire teljesen kiakadt, azt mondta nem tud így megbízni bennem. Én mondtam neki, hogy azért mondtam el, mert nem akarok neki hazudni és azt akarom, hogy megbízzon bennem. Nem voltam sosem még kapcsolatban, de úgy érzem Rory az a lány akit mindenkinél jobban szeretek és remélem sosem fogom elveszíteni.


20221128202958_1.png


Bembével rendeztünk egy kis összejövetelt a háznál, elég sokan eljöttek igazából az összes környékbeli ember ott volt, nagyon jó kis hangulat lett, szerintem mindenki élvezte a társaságot. Önfeledten nevettünk egymás hülyeségén, úgy éreztem végre tartozok valahova és végre vannak igazi barátaim. Rory is ott volt és örültem neki, hogy velem tartott egyszerűen annyira jó, hogy ott van velem. Én is minden buliján ott vagyok és ott támogatom ahol csak tudom, mert nehéz dolga van a Lifeinvaderként mert ő csinál mindent, Mo az telibe szarja a dolgokat.


1.png


Rory mondta, hogy a nővére Amira és barátnője meg akarnak engem ismerni és lehetne egy közös vacsora. Mivel régebben elég sokszor én csináltam a kaját otthon, így gondoltam majd én csinálom a kaját, de nem akartam valami unalmas kaját össze rakni, végül a menü baconbe tekert spárga volt, roséra sült szűzérme és héjában sült édesburgonya. Rory segített nekem megcsinálni a kaját és úgy kiöltöztem mint még életembe sose, cuh! De a kedvéért bármikor!
El is jött Amira és a barátnője, végig dobogott a torkomba a szívem, mivel mind a kettő shorty amúgy rendőr. Féltem, mi derül ki rólam, vagy a múltamról de elég jól előadtam az ártatlan kis egyetemista srácot. Olyan elegáns voltam, mint még sose.
Majd együtt vacsoráztunk, ahol sikeresen össze veszett Rory és a nővére. Úgy érzem Roryt Amira nem igazán becsüli meg és lenézi szegényt, pedig nem ezt érdemli. Rory egy erős csajszi és rohadtul odateszi magát mindenben. Próbáltam támogatni, de úgy érzem a lány felett egyre jobban sűrűsödnek a felhők és ki fog égni.


20221201205244_1.png


Most elég csendes a fű biznisz, nem igazán vásárolnak tőlem az emberek, a legnagyobb vevő, mostanság a Lost bárban pörög. Mondta, hogy lehet kéne valami másban ügyködni, méghozzá lehet érdekelné őket pár burner, de ezt még le kell beszélni részletesen, így nem is mennék bele most, gee! Majd legközelebb addig is peace, dude!

20221129085205_1.png

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"Versenyfutás van. Az idővel, a választékkal, a versenytársakkal. Akik szintén a rajtvonalnál várják a startpisztoly eldördülését, a rácsok felhúzását, az ajtók nyitását, és megkezdődik a karc. A tárgyakért. Az ajándékokért. A szeretetért, a boldogságért, a békességért. De ezeket nem kapod meg a boltban. Ezeket nem tudod megvásárolni a tárgyakkal együtt. Ezeket neked kell beletenned. Mert csak így válnak értékessé. Nem az áruktól, nem a nagyságuktól. Csak tőled."

20221205154029_1.png


Ayyo!

Na amióta nem meséltem, beindult a fűbiznisz, nem csak nálam az egész gang pörgeti a loudokat. Nekem is kialakult egy ügyfélköröm akik rendszeresen vásárolnak tőlem. Csak a probléma Rory. Elmondtam neki mivel foglalkozom, hogy terítem a streeten a cuccost. Nem fogadta a legjobban. Egy kisebb veszekedés után, megbeszéltük, hogy őt nem érdekli csak a Lifeinvader miatt ne keverjem bele a hülyeségeimbe. Mondjuk meg is értem, szegény elég sok mindent tesz a városért és ha kiderülne akkor vége a karrierjének. Próbálom titokban csinálni a dolgokat.


5.png


Megismertem egy shortyt, Miot. Láttam benne potenciált és mivel a shortykkal nem nagyon kontaktolok a városban, gondoltam majd ezt a feladatot ő fogja ellátni. Így beavattam a bizniszünkbe. Megbízok benne, rendes csajszi és egyik five-o se fogja levágni róla, miben pörög, olyan kis ártatlan kis csaj. Bele is ment.
Megbeszéltük a dolgokat, viszont nyilván hívom nagyobb üzletekre is, így muszáj volt megtanítanom neki, hogyan védheti meg magát, ha véletlen beüt a szar, namsayin?


1.png


Ezért kimentünk a hegyre gee, ahol kicsit gyakorolhatta a lövést, bele rázódjon, mert nem akarom, hogy olyan ember legyen mellettem aki nem tudja megvédeni magát, amúgy elég jól ment neki. Parázik és látszik is rajta, viszont elég erős személyisége van és tudom, hogy felnéz rám. Szerintem az egyik legjobb emberem lesz. Muszáj egyedül már kevés vagyok, hogy ellássam az embereket, amikor egyre nagyobb értékben rendelnek be hetente.

2.png


Roryval elég sokat veszekszünk, bár amúgy ez inkább ilyen kis összezörrenések a végén mindent megtudunk beszélni. Az a baj mind a ketten makacsok vagyunk, erős személyiséggel rendelkezünk és rohadt sok mindenben hasonlítunk. Hirtelen harag van mind a kettőnkbe, így akár egy kisebb dolog is balhéhoz vezet. De a végén együtt alszunk el. Szeretem nagyon, úgy érzem ő az egyetlen akiben teljes mértékben megbízhatok és tudom, hogy számíthatok rá, ahogy ő is rám. Így alakult, hogy például a Tequi-la-lában pultoztam, hogy segítsek neki. Mo nem igazán veszi ki ebből a szerepét és szegény Roryra hárulnak rá ezek a problémák, nekem pedig úgy érzem kötelességem segíteni neki. A Tequi-la-lában be is ütött a szar, valami lame ass niggerek letévedtek és öt perc alatt balhéba keveredtek, lövöldözések és késelések, full káoszba torkollott az egész buli. Felbaszott, az egész, de Roryt talán még jobban az LLS őt hibáztatta ami miatt nem volt átvizsgálás. Ahan, jah… Ő hibája? Végig moziztam az egészet a pultból, ahogy fenyegették késsel a két srácot a niggerek és oda ment az LLS-es mozizni és nem csinált semmit. Igen pontosan Rory hibája, hogy ezek a szarháziak nem csinálnak semmit. Nagyon felidegelt, gondoltam elmék és megverem a Thomast, amiért Roryt hibáztatja, miközben az emberei nem tudnak egy balhét megszüntetni. Emiatt sikeresen össze is kaptam Roryval, de másnap megtudtuk beszélni a dolgokat. Mind a ketten idegesek voltunk nem így kellett volna le reagálni.


20221209093116_1.png


Rorynak kedden volt a születésnapja, vágod? Valami youtube tutorial alapján össze kókányoltam egy tortát. Ananászos volt, mert imádja az ananászt, ahogy amúgy én is. Szóval végül kettesben romantikusan megünnepeltük a születésnapját, kicsit kikapcsolódtunk a hétvégi balhé után kettesben.


4.png


Csütörtökön volt egy karácsonyi kávé est a Crucial Fixbe és képzeld ki volt a barista? Én, bazdki! Életemben nem csináltam ilyet, úgyhogy reggelente ilyen tutorial videókat néztem Youtubeon, hogy valami hátha ragad rám. Amúgy összességében jó volt és sokan is voltak nem győztem kiszolgálni a vendégeket. De rájöttem miért szereti a munkáját Rory. Láttam, ahogy az emberek összegyűltek beszélgettek és jól érzik magukat, ki tudnak valahol kapcsolni a hétköznapok sűrűjében. Egy boldog közösséget láttam és ez az ő, Clem, illetve az én érdemem volt. Már értem miért csinálja, miért fontos ez neki. Az embereket összehozza Los Santosban. Ő többet tesz a városért mint bárki más. Szeretem őt nagyon, hogy ennyire odaadó.


3.png


Ohh és gee! Nem is meséltem be indul egy újabb biznisz. Méghozzá spanom csörgött és dumáltunk. Kiderült megvette a Hookah Lounge spotot és azt mondta segíthetnék benne. Ez egy jó lehetőség lehet, hogy még nagyobb területet le fedjünk a fű terjesztésével, dude! Gondoltam, hogy be vonom Bembét is így leposztoltunk megbeszélni a dolgokat, kitaláltuk, hogy a füvet a vizipipába rejtjük és úgy fogjuk eladni az embereknek. Cinktelen, de azért oda kell figyelni, nehogy rossz embereknek passzoljuk el, mert Rory kicsinál ha lecsuknak! Szóval óvatosan kell ezt a bizniszt kezelni és nem kéne nagyon elbaszni, de majd ezzel kapcsolatban még érkezek infóval. Addig is be safe!

20221210005451_1.png

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"Ha alkotsz, akkor nem leszel átlagos. Nem számít, hogy mit, műtárgyat vagy egy pár zoknit. Csak újat alkotni, ennyi az egész, és az te vagy a nagyvilágban. Nézheted, hallhatod, vagy olvasva vagy érezve, de elárul valamit rólad, így több leszel másoknál."

20221212083623_1.png


Ayyo gee!

Ez a hét igazából a tervezéssel a pénteki buli szervezésével volt teli.
Kicsit úgy érzem eléggé ellaposodtak a napjaim, általában Roryval vagyok, akivel egyre közelebb kerülünk egymáshoz és elég sok mindenben változtam, már nem pörög annyira a blunt mint régen, valahogy képbe akarok lenni, túlságosan elnyomott a bláz. Próbálom most hanyagolni.
Van egy ötletem, de nem érzem igazán másban a lelkesedést az ötlet iránt, pedig jó lenne nem egyedül kivitelezni, valahogy nekem túl sok minden van most egyszerre. Jó lenne ha kapnék támogatást, de nem érzem ezt. Így motiváció hiányában lehet napolom. Úgy érzem sok manapság a probléma, kicsit ki kell ereszteni a gőzt és elmenni festeni valamerre, hogy lenyugodjak. Valahogy folyamatosan jár az agyam és ötletelek, de néha úgy érzem túl vállalom magam. De ez majd pénteken kiderül a bulin. Szerencsére Mich meg Ash segítenek a szervezésben és én csak a plakátot meg marketinget csinálom nekik.


20221216210222_1.png


Szóval amúgy emelett amit tervezek egy saját ruhamárka a Dirty Ripped Kidz névre hallgató urban street kollekció. Jó lenne megvalósítani, tök jó lenne ha mindenki ilyen ruhákba járkálna és facen is az ilyen szettekben fotózkodnak az emberek, már az első darabokat megterveztem és le gyártottam. Az egyedi brand remélem el fog terjedni és ki tud alakulni köré egy imádat és közösség. De ez a jövő még dude!

ruha02.png

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"A karácsony éppúgy árucikk, mint a cigaretta. Reklámozni kell. Sulykolják, szajkózzák, hajtogatják. És mindig ugyanazt."

20221223195857_1.jpg


Ayyo!

Megvolt az első buli a Hookahban! Beposztoltunk a pultba Bembével, próbáltunk kuncsaftokat szerezni és elpasszolni egy kis füvet. Amúgy elég nagy buli kerekedett alig győztem kiszolgálni az embereket, de a tervünk annyira nem jött be, gee… Nem igazán sikerült zözit elpasszolni az arcoknak, hát ez van...


20221226023414_1.jpg


Karácsonyt Roryval és a családjával töltöttem, de hamarabb haza jöttem. Amúgy sem bírom ezeket a karácsonyi szarságokat, namsayin?
Este értem haza, gondoltam egy sörre beugrok a Hookahba, ahol taliztam két formával. Eléggé bekarcoltak, de jó fejek voltak mind a ketten végül házibuliba folytattuk nálam az aftert. Nagyon megkedveltem őket, főleg DD-t.
Túlságosan összemelegedtünk. Nem, gee! Semmi olyan nem történt, nem bírnám ezt megtenni Roryval, hisz szeretem. De valahogy az a shorty, annyira kedves és annyira odaadó. Folyamatosan a fejemben járkál, nem tudom kiverni őt a fejemből.
De Rory a mindenem és mindig ott volt és segített nekem bármi történt.

20221226210331_1.jpg


Na de.. egész sokat lógtunk együtt manapság a két ünnep között.
Egyik este pont nálunk billiárdoztunk amikor csörgött a telefon. Bembe csörgött nem megyünk e el festeni. Meg is lepett a gee, egyre jobban változik a kis rendes Jamaikai niggerből lassan egy teljesen más ember lesz, keményen megváltoztatja őt ez a város, on god. Na szóval csapatosan elmentünk graffitizni, ki is találtuk szét fújjuk az egész partot, velünk tartott DD is, illetve egy másik srác Jerry. Jerryt random ismertem meg az utcán, mikor Ho és DD-vel taliztam, ő is velünk bulizott aznap este. Kis szerény srác, nem is tudom, hogy vállalta be a graffitizést, amúgy ő is az egyetemen tanul. Na szóval én, DD, Bembe, Raven, Jerry, Ast és még Mioval közösen le posztoltunk a parton lévő házakhoz és párosokra osztottuk az utcákat. Én DD-vel mentem. Amúgy a shorty brutálisan tehetséges firkász, szét fújtuk együtt az egész környéket és kicsit beszélgettünk kinek milyen múltja van. Kiderült az apja rendőr és 16 éves korában halt meg, ők pedig azért költöztek az államokba mert tanúvédelmi program alá vonták őket. Franciaországból jött eredetileg. Elmeséltem én is néhány dolgot magamról, nyilván azért a forró jeleneteket kihagytam, nem akartam, hogy úgy tekintsen rám.


20221226222458_1.jpg

20221226223937_1.jpg

20221228000625_1.jpg


Na igen, másnap. Csörgött megint Bembe este, már éjfélt ütött az óra, mondta menjünk versenyezni fel a hegyekbe jön Beny is. Egyből bele mentem, hogyne mennék bele egy verseny a hegyekbe, amúgy is már a lopott 811-et be kellett kicsit járattatni, szegény csak el van dugva. Amióta a srácok nem rendeznek hetente autós talikat alig van használva a kicsike. DD-vel voltam, mondtam neki is és örömmel csatlakozott hozzánk. Hívtam még egy srácot, akivel varázsgombákat szoktunk seftelni. Mondta szívesen csatlakozik hozzánk így ki is mentünk a hegyekben lévő benzinkúthoz kicsit felpörgetni a motorokat. Izgalmas versenyek voltak, de azért elég veszélyes helyzetek alakultak ki egy-egy kanyarban, törtek a darabok le a kocsikról, ahogy kétszázzal száguldottunk végig a hegyek közötti szerpentinen. Az adrenalin mindenkiben pezsget, nem bírtunk leállni amíg be nem ütött a szar. Jin kilökte az egyik kanyarba Bembét és a srác vele együtt le repült a hegyről a Sultannal amit kölcsönadtam neki. Szanaszét tört a Sultan és a feje tetejére állva állt meg a hegy lábánál, szerencsére senkinek nem esett nagyobb baja, azért a Sultan eléggé ki van párnázva a bukó csövekkel. De a kocsi totálkáros lett. Nagyon felidegelt, mert a srác annyira beleélte magát ész nélkül vezetett!

20221228012833_1.jpg

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

"Semmi sem éget úgy, mint a hideg. De csak egy ideig. Mert nemsokára az ember belsejébe hatol, elkezdi elborítani, és rövidesen nem marad ereje, hogy küzdjön ellene. Könnyebb leülni, vagy lefeküdni aludni. Azt mondják, a vége felé nem érzünk fájdalmat. Az áldozat először elgyengül, elálmosodik, és minden halványulni kezd. Ezután pedig olyan, mintha tengernyi meleg tejbe merülnénk. Mondhatni békés."

20221228164511_1.jpg


Pár napja posztoltunk a cityben Bembével előkapta a Tornadot és flexeltünk egy kicsit majd haza ugrottunk valamiért. Taliztunk Victoriával a háznál, a shortyt úgy ismertem meg, hogy a ruhaboltunkból próbált lopni. Mio majdnem kihívta rá a rendőrséget, viszont én eléggé sajnáltam szegényt, így lebeszéltem Miot róla és elengedtük. Amúgy kedvelem kis határozott shorty. Beszélgettünk és egyszer csak feljött szóba Theo, mert már két hete nem láttuk a dokit mi van vele.
Gondoltunk itt lakik úgy is az utcába le posztolunk hozzá megkérdezni miza..
Hát damn! Ami ott fogadott mai napig ha rá gondolok le ver a víz.​

20221228171044_1.jpg


Ahogy közeledtünk a lakása felé, furcsa szagokat kezdtem érezni mintha dögtelepen lennék. Hát kiderült az Theo lakásából árad, az ajtó pedig nyitva volt, így benyitottam. Bent a szag egyre erősebb volt, gusztustalan. Alig bírtam ki, hogy ne hányjam el magam. Majd megláttam…
Theot, ahogy a fekszik a kádban holtan..
Már oszladozó teste, gusztustalan volt. Egyből kimentünk a lakásból és hívtuk a mentőket. Ekkor megérkezett Blaire. Na mondom ő is jókor tűnik fel. Sikeresen elindult egy cica harc Vic és Blaire között, miközben a mentősök se reagáltak a hívásra. Egyre idegesebb lettem, amikor jött a gang ötlete, hát temessük el mi!
Mekkora ötlet! Pont el akarom temetni az egyik jó barátomat! De addig győzködtek végül belementem. Miért? Hát ha azt tudnám…

20221228172930_1.jpg


Belementem ebbe az őrült szappanopera szerű valamibe ami most a valóságban tárult elém. Igen.. Na de, hát hogy emeljük ki Theot a kádból? A folyamatos káosz és ordibálás közepette persze én lettem a kiválasztott. Sosem csináltam ilyet. Nem tüntettem el hullát, ha valaki meghalt ott hagytuk. Ennyi!

20221228175245_1.jpg


Éreztem, ahogy a víztől össze aszalódott test bele süpped a tenyerembe, a hányinger és az idegesség között evezve próbáltam megfelelően alkalmazkodni a dologhoz, amikor bekattant valami. Újra a régi énemet éreztem előtörni a lelketlen és érzéketlen, aki régen voltam.

20221228180653_1.jpg


Ezután végül egy hálózsákba csavarva vittem ki a hullát és raktam be Bembe csomagtartójával, majd elkértem a kulcsot és Blaire meg én elvittük egy elhagyatott bányába elásni Theot. Valami akkor ott bennem megváltozott és azóta nem hagy aludni. Álmatlan éjszakák és a felesleges feszültség ami manapság körülöttem van egyre jobban elgyengít. Bírom.. Harcosnak születtem és menni kell tovább.. De hogyan tovább?

20221228184058_1.jpg

 

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc] Megbeszéltek alapján a karaktertörténetet zárom, amennyiben tovább szeretnéd folytatni, kérlek jelezz valamelyikőnkenk. [/hc]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó