Csabee és társasága ellen irányuló panaszkönyv

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sode

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Egy összetűzésben emberi élet kioltására alkalmas eszközzel támadsz meg valakit, és számonkéred a másik felet, mert az egy hasonlóan halálos eszközzel támadt vissza.

Nem vagyok szakértő, de szerintem ebben az esetben nem helytálló azzal vádolni minket, hogy indokot keresünk a lövöldözésre. Megteheted végülis. Csak felesleges.
Pontosan ahogy oda írod egy emberi élet kioltására alkalmas eszköz elővételnél IRL nem fogsz össze-vissza ugrálni és futkorászni azért hogy elkerüld a helyzetet. Le volt tisztán rp-zve hogy rád veszi a kést, én sem vagyok szakértő, de ebben a helyzetben legalább 3x meggondolnám hogy mit cselekszem és nem fogok össze-vissza ugrálni, mert nem is tudsz IRL akkorát és olyan gyorsan ugrani, ha nem minimum változtatsz a hangnemeden és megróbálod úgy kihozni a helyzetet, hogy ne kerülj még életveszélyesebb helyzetbe és esetleg utána bosszút álsz, de nem neki fogsz ugrálni meg darálni. Részemről én befejeztem ezt a PK-t, majd az admin eldönti, hogy mi lesz a következőkben.
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
Mentor hozzászólás
Rendben srácok, a régi sérelmekkel és egyéb dolgokkal való dobálózást itt és most befejeztük! A továbbiakban csak az ügyhöz kapcsolódó logokat és bizonyítékokat írjátok ehhez a panaszkönyvhöz és nem mást, ahogy azt Fater is kérte. A következő esetben már nem szólok ezért. Amennyiben a kért logok és vidók nem érkeznek meg hozzászólásban a Fater által kiírt 24 óra leteltéig, úgy a meglévő tények és bizonyítékok alapján lesz elbírálva a panaszkönyv.

@Pop Haze te aznap, amikor Csabee megkapta tőlem az unban kérelmet egyből rámírtál, szinte felkérdezve. Akkor elengedtem a dolgot a fülem mellett, de ezt most ismét felhoztad a Panaszkönyben. Hogy egy adott admin kinek ad unban-t, vagy kinek nem, azt csak a mindenkori Head of Staff kérdőjelezheti meg.
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Simon Khorozian
Utolsó dolog amit hozzá szeretnék fűzni az az, hogy nem csak Raszta írta a PK-t, hanem szinte az egész fk részéről szól. Másik dolog meg az, hogy ezentúl én is mikor van valami olyansmi, akkor ugrálni és futkorászni fogok mindenhova, azzal az indokkal, hogy más játékban más a beosztás. Részemről nincs több mit mondjak. Adminak válaszát várom, nyugodtan megnézhetik az utóbbi 2-3 heti logunkat az egészünknek.
Felesleges hozzászólás, akkor csináld ezt nyugodtan. A másik meg, hogy minek néznének át 2-3 hetes logunkat? Ennyire sok munkát ne adjunk Lacáéknak, nem tudtok már mibe belekötni, ezért csak ilyenekkel dobálóztok.
Pontosan ahogy oda írod egy emberi élet kioltására alkalmas eszköz elővételnél IRL nem fogsz össze-vissza ugrálni és futkorászni azért hogy elkerüld a helyzetet. Le volt tisztán rp-zve hogy rád veszi a kést, én sem vagyok szakértő, de ebben a helyzetben legalább 3x meggondolnám hogy mit cselekszem és nem fogok össze-vissza ugrálni, mert nem is tudsz IRL akkorát és olyan gyorsan ugrani, ha nem minimum változtatsz a hangnemeden és megróbálod úgy kihozni a helyzetet, hogy ne kerülj még életveszélyesebb helyzetbe és esetleg utána bosszút álsz, de nem neki fogsz ugrálni meg darálni. Részemről én befejeztem ezt a PK-t, majd az admin eldönti, hogy mi lesz a következőkben.
IRL meg nem fog minden egyes esetben amikor meglegyinted a késed nem fog húsban laggolni. Mivel auto-aim van, ezért én ezt a mechanizmust használtam úgymond védekezésnek, másrészt, max egyszer ugorhattunk fejenként, az izgalom hevében.


Illetve részünkről nem feltétlen oldható meg a log küldése, annyira irrelevánsak már az ügyek, hogy ezekről a napokról már rég eltűntek személy szerint nekem a file-ok.
 

csabee!

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Roleplay Grim Reaper
[a] Akinek az ügyel kapcsolatos logja van akár a Little Seouli esetről, akár más vitatott esetről. Az kérem hozzászólásba ide tegye be a logokat a könyebb ügyintézés érdekében. Köszönöm. [/a]

Nem rendelkezik senki a frakcióból logokkal arról az esetről, kérlek, hogy kérdezd meg Klaudiát egy átfogóbb képért, mivel Ő végig jelen volt.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
[m]Rendben srácok, a régi sérelmekkel és egyéb dolgokkal való dobálózást itt és most befejeztük! A továbbiakban csak az ügyhöz kapcsolódó logokat és bizonyítékokat írjátok ehhez a panaszkönyvhöz és nem mást, ahogy azt Fater is kérte. A következő esetben már nem szólok ezért. Amennyiben a kért logok és vidók nem érkeznek meg hozzászólásban a Fater által kiírt 24 óra leteltéig, úgy a meglévő tények és bizonyítékok alapján lesz elbírálva a panaszkönyv.

@Pop Haze te aznap, amikor Csabee megkapta tőlem az unban kérelmet egyből rámírtál, szinte felkérdezve. Akkor elengedtem a dolgot a fülem mellett, de ezt most ismét felhoztad a Panaszkönyben. Hogy egy adott admin kinek ad unban-t, vagy kinek nem, azt csak a mindenkori Head of Staff kérdőjelezheti meg. [/m]
Amennyiben nem provokálná ki nem is említeném meg feltéve ha nem tömné tele az embereket hazugságokkal velem kapcsolatban.
De eltekintek inkább ebből és nem veszek róla tudomást. Hagyom, hogy az ügy lemenjen ahogy annak kell.
 
Utoljára szerkesztve:

pjdn

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Cynthia Juarez
Sziasztok, Fater előzetes engedélyével szólnék hozzá most a PK-hoz. Pont ilyesmi alkalomra lettek kigyűjtve részemről a logok.

Őszintén szólva már elegünk lett frakciószinten, hogy zsinórban két eseményünket is tönkretettétek a szánalmas, idétlen balhéitokkal.
Egyéb log nem áll rendelkezésemre a sajátjaimon kívül, videót sajnos egyik esetről sem csináltam személy szerint. Arról meg nem tudok hogy volna bárkinek is még, így hát próbálom leírni emlékezetből az én szemszögemből a dolgokat.

Jelen esetben a panasz második felére (Eventeken való szándékos és folyamatos kötekedés, Halál utáni folyamatos kötekedés/szúrkálódás újdonsült vagy értelmi indok nélkül.) reflektálnék

Itt is az első ilyenről a log.

Az esemény 04.05. péntek este a garázsunknál történt - meglett hirdetve részünkről egy zenés grillparti.

POV: Igazából addig nem nagyon figyelte szerintem egyikünk se ott helyben, hogy miről volt szóváltás, meg mi történt ameddig nem kezdtétek el egymást püfölni majom módjára.

A tömegben nem nagyon látszott ki durrantotta az első tényleges, fizikai pofont de utána áthidalt az egész egy tömegbunyóba és olyan emberek is kaptak belőle egyébként - nem is egy alkalommal emlékezetem szerint - akiknek semmi köze nem volt az egészhez semmilyen szinten.
A bunyónak az vetett véget valószínűleg, hogy Gaines elővett egy rugós bökőt (log alapján látszik, amikor elrakta a kést), amit az azt követő RP szerint bele is vágott Trayvonba majd ezután többen elhajtottatok izomból ki a kapunkon egy fekete Schafterrel(?). Utána fogalmam sincs ki lőtt kire, de hang alapján a K2 előtt vagy azon a négysávoson még lövöldözés is volt. Hullákat én nem láttam személy szerint de ha jól tudom akkor 1 ember fixen de lehet 2 is halt.

A következő megmozdulásotok pedig itt, jóval rövidebb logban mivel hatótávon kívül álltam a vége felé.
A balhé apropója szintén ugyanaz a bizonyos mutogatás. Legalábbis számomra ez derült ki amikor összevetettem a kettőt egymással, hogy rájöjjek mi a konfliktus forrása. Ez egyébként három nappal később történt mentés alapján (azaz 04.08., hétfő) a móló parkolójában szervezett autós találkozónkon. Itt OOC szó esett valakinek a haláláról, de nem derült ki számomra, hogy ki volt az.

POV: Beszélgettünk páran a kocsijaink előtt, majd egy baleset elterelte a figyelmünket - (két teljesen másik srác rátolatott Harley-ra és a kutyájára) - így el is hagytam a ti beszélgetésetek rádiuszát hogy megnézzem a többiekkel, mi is történt. Közben ti ott tovább beszélgettetek ahol álltatok.
Ezután a következő pillanatban el is kezdtétek a lövöldözést ami nem tartott sokáig. Itt sajnos nem tudom megmondani, hogy mi volt az utolsó szó fegyverrántás előtt és hogy ki volt az első. Másfelől inkább elfutottam, hogy még véletlenül se találjatok el. Az egyértelmű, hogy valamelyikőtök itt is meghalt, a másik meg elmenekült.
Ha messziről jól láttam egyébként, akkor talán Tyzee és Graham löttek egymásra és Tyzee halt a lövöldözésben.

Ezzel egyébként ismét sikeresen tönkre is lett vágva ez az eseményünk is, mint az első alkalommal.
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Simon Khorozian
Sziasztok, Fater előzetes engedélyével szólnék hozzá most a PK-hoz. Pont ilyesmi alkalomra lettek kigyűjtve részemről a logok.

Őszintén szólva már elegünk lett frakciószinten, hogy zsinórban két eseményünket is tönkretettétek a szánalmas, idétlen balhéitokkal.
Egyéb log nem áll rendelkezésemre a sajátjaimon kívül, videót sajnos egyik esetről sem csináltam személy szerint. Arról meg nem tudok hogy volna bárkinek is még, így hát próbálom leírni emlékezetből az én szemszögemből a dolgokat.

Jelen esetben a panasz második felére (Eventeken való szándékos és folyamatos kötekedés, Halál utáni folyamatos kötekedés/szúrkálódás újdonsült vagy értelmi indok nélkül.) reflektálnék

Itt is az első ilyenről a log.

Az esemény 04.05. péntek este a garázsunknál történt - meglett hirdetve részünkről egy zenés grillparti.

POV: Igazából addig nem nagyon figyelte szerintem egyikünk se ott helyben, hogy miről volt szóváltás, meg mi történt ameddig nem kezdtétek el egymást püfölni majom módjára.

A tömegben nem nagyon látszott ki durrantotta az első tényleges, fizikai pofont de utána áthidalt az egész egy tömegbunyóba és olyan emberek is kaptak belőle egyébként - nem is egy alkalommal emlékezetem szerint - akiknek semmi köze nem volt az egészhez semmilyen szinten.
A bunyónak az vetett véget valószínűleg, hogy Gaines elővett egy rugós bökőt (log alapján látszik, amikor elrakta a kést), amit az azt követő RP szerint bele is vágott Trayvonba majd ezután többen elhajtottatok izomból ki a kapunkon egy fekete Schafterrel(?). Utána fogalmam sincs ki lőtt kire, de hang alapján a K2 előtt vagy azon a négysávoson még lövöldözés is volt. Hullákat én nem láttam személy szerint de ha jól tudom akkor 1 ember fixen de lehet 2 is halt.

A következő megmozdulásotok pedig itt, jóval rövidebb logban mivel hatótávon kívül álltam a vége felé.
A balhé apropója szintén ugyanaz a bizonyos mutogatás. Legalábbis számomra ez derült ki amikor összevetettem a kettőt egymással, hogy rájöjjek mi a konfliktus forrása. Ez egyébként három nappal később történt mentés alapján (azaz 04.08., hétfő) a móló parkolójában szervezett autós találkozónkon. Itt OOC szó esett valakinek a haláláról, de nem derült ki számomra, hogy ki volt az.

POV: Beszélgettünk páran a kocsijaink előtt, majd egy baleset elterelte a figyelmünket - (két teljesen másik srác rátolatott Harley-ra és a kutyájára) - így el is hagytam a ti beszélgetésetek rádiuszát hogy megnézzem a többiekkel, mi is történt. Közben ti ott tovább beszélgettetek ahol álltatok.
Ezután a következő pillanatban el is kezdtétek a lövöldözést ami nem tartott sokáig. Itt sajnos nem tudom megmondani, hogy mi volt az utolsó szó fegyverrántás előtt és hogy ki volt az első. Másfelől inkább elfutottam, hogy még véletlenül se találjatok el. Az egyértelmű, hogy valamelyikőtök itt is meghalt, a másik meg elmenekült.
Ha messziről jól láttam egyébként, akkor talán Tyzee és Graham löttek egymásra és Tyzee halt a lövöldözésben.

Ezzel egyébként ismét sikeresen tönkre is lett vágva ez az eseményünk is, mint az első alkalommal.
Most te azért írsz ide, mert rendeztél egy eseményt, ahol kettő rivális banda találkozott és egymásnak esett? Ott is a másik fél kezdte, de ez logból is látszódik. A lövöldözést ott is Kayden_Tran (ti tagotok) kezdeményezte, amikor ráugrott a rasszista vonalra csak a semmiből és elkezdett lövöldözni. Teljesen felesleges ilyenekkel dobálózni, még nem is egy szórakozóhelyről van szó, valami lepukkadt külvárosi raktároknál tartottátok az egészet...

EDIT: A második esemény is egy olyan helyen volt, ami nincs is szankcionálva security által, ott sem mi kezdtük a lövöldözést, egy egyszerű beef és kettő pofonból fegyvert rántottak.

EDIT2: Még annyi, hogy amit most hozzátettél / leírtál jelentéktelen, semmit nem bizonyít azok közül, amivel rágalmaznak minket…
 
Utoljára szerkesztve:

csabee!

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Roleplay Grim Reaper
Várom a bíráló admin válaszát, miszerint helytálló-e egy biztonsági szervezet és/vagy rendvédelmi jelenlét nélküli, civil összeröffenés helyszínén két utcai bandának egymásnak feszülnie korábbi sérelmekből fakadóan, vagy ezek az események valami védett zónák, ahol csak beszélgetni és /dance-ben afkolni lehet az éppen aktuális coronita remixre.
 

Szilike

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Jason Josh
Sziasztok, Fater előzetes engedélyével szólnék hozzá most a PK-hoz. Pont ilyesmi alkalomra lettek kigyűjtve részemről a logok.

Őszintén szólva már elegünk lett frakciószinten, hogy zsinórban két eseményünket is tönkretettétek a szánalmas, idétlen balhéitokkal.
Egyéb log nem áll rendelkezésemre a sajátjaimon kívül, videót sajnos egyik esetről sem csináltam személy szerint. Arról meg nem tudok hogy volna bárkinek is még, így hát próbálom leírni emlékezetből az én szemszögemből a dolgokat.

Jelen esetben a panasz második felére (Eventeken való szándékos és folyamatos kötekedés, Halál utáni folyamatos kötekedés/szúrkálódás újdonsült vagy értelmi indok nélkül.) reflektálnék

Itt is az első ilyenről a log.

Az esemény 04.05. péntek este a garázsunknál történt - meglett hirdetve részünkről egy zenés grillparti.

POV: Igazából addig nem nagyon figyelte szerintem egyikünk se ott helyben, hogy miről volt szóváltás, meg mi történt ameddig nem kezdtétek el egymást püfölni majom módjára.

A tömegben nem nagyon látszott ki durrantotta az első tényleges, fizikai pofont de utána áthidalt az egész egy tömegbunyóba és olyan emberek is kaptak belőle egyébként - nem is egy alkalommal emlékezetem szerint - akiknek semmi köze nem volt az egészhez semmilyen szinten.
A bunyónak az vetett véget valószínűleg, hogy Gaines elővett egy rugós bökőt (log alapján látszik, amikor elrakta a kést), amit az azt követő RP szerint bele is vágott Trayvonba majd ezután többen elhajtottatok izomból ki a kapunkon egy fekete Schafterrel(?). Utána fogalmam sincs ki lőtt kire, de hang alapján a K2 előtt vagy azon a négysávoson még lövöldözés is volt. Hullákat én nem láttam személy szerint de ha jól tudom akkor 1 ember fixen de lehet 2 is halt.

A következő megmozdulásotok pedig itt, jóval rövidebb logban mivel hatótávon kívül álltam a vége felé.
A balhé apropója szintén ugyanaz a bizonyos mutogatás. Legalábbis számomra ez derült ki amikor összevetettem a kettőt egymással, hogy rájöjjek mi a konfliktus forrása. Ez egyébként három nappal később történt mentés alapján (azaz 04.08., hétfő) a móló parkolójában szervezett autós találkozónkon. Itt OOC szó esett valakinek a haláláról, de nem derült ki számomra, hogy ki volt az.

POV: Beszélgettünk páran a kocsijaink előtt, majd egy baleset elterelte a figyelmünket - (két teljesen másik srác rátolatott Harley-ra és a kutyájára) - így el is hagytam a ti beszélgetésetek rádiuszát hogy megnézzem a többiekkel, mi is történt. Közben ti ott tovább beszélgettetek ahol álltatok.
Ezután a következő pillanatban el is kezdtétek a lövöldözést ami nem tartott sokáig. Itt sajnos nem tudom megmondani, hogy mi volt az utolsó szó fegyverrántás előtt és hogy ki volt az első. Másfelől inkább elfutottam, hogy még véletlenül se találjatok el. Az egyértelmű, hogy valamelyikőtök itt is meghalt, a másik meg elmenekült.
Ha messziről jól láttam egyébként, akkor talán Tyzee és Graham löttek egymásra és Tyzee halt a lövöldözésben.

Ezzel egyébként ismét sikeresen tönkre is lett vágva ez az eseményünk is, mint az első alkalommal.
Ezzel nagyon sokat segítettél. Látszik mindkettő logból, hogy a Csabee-jék kezdték mindig a kötekedést, még mindig megérthető, hogy utcán vagy valahol oda jönnek (nem naponta), de nem egy "eventen", ahol egyből megláttok, és már jösztök oda kötekedni. Ha még eventen is kötekedtek, akkor nem minden egyes eventen, ahol ott vagyunk. Én részemről megérthető, hogy rivális banda meg minden, de nem megyünk a másiknak a hood-ra, feltörni a kocsikat többször is, pofázgatni többször is, és minden eventen ahol ott vagyunk, úgyan úgy megy a pofázgatás. Ha még egyszer egyszer belénk kötnétek, megértjük, de nem úgy, hogy 0-24. Az autós talis cuccon, meg látszik a PK-hoz csatolt videón, hogy miért lett fegyver elővéve, és fentebb is le volt írva. OOC meg én írtam, hogy a mutogatos cucc már elkéne legyen felejtve IC, mert még azelőtti eventen volt arról szó, és azóta párszor meghaltunk mi is és ti is.
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Simon Khorozian
Ezzel nagyon sokat segítettél. Látszik mindkettő logból, hogy a Csabee-jék kezdték mindig a kötekedést, még mindig megérthető, hogy utcán vagy valahol oda jönnek (nem naponta), de nem egy "eventen", ahol egyből megláttok, és már jösztök oda kötekedni. Ha még eventen is kötekedtek, akkor nem minden egyes eventen, ahol ott vagyunk. Én részemről megérthető, hogy rivális banda meg minden, de nem megyünk a másiknak a hood-ra, feltörni a kocsikat többször is, pofázgatni többször is, és minden eventen ahol ott vagyunk, úgyan úgy megy a pofázgatás. Ha még egyszer egyszer belénk kötnétek, megértjük, de nem úgy, hogy 0-24. Az autós talis cuccon, meg látszik a PK-hoz csatolt videón, hogy miért lett fegyver elővéve, és fentebb is le volt írva. OOC meg én írtam, hogy a mutogatos cucc már elkéne legyen felejtve IC, mert még azelőtti eventen volt arról szó, és azóta párszor meghaltunk mi is és ti is.
Meg olyan példát hoztok amúgy fel, mert a mutogatóson pont azt rpztük, hogy be vagyunk állva. Olyan meg nincs, hogy te meghalsz egy teljesen irreleváns eseményen ami nem köthető az RP szálhoz és elfelejtődik minden.. Az nem egy eventen került fel, szimplán legurultunk arra, belénk álltatok, feldobtátok egy teljesen más banda jeleit, amiatt lettetek felkérdezve. Összesítve átjön, hogy feleslegesen írunk hozzászólásokat, amikor ezen lovagolunk, hogy rivális banda belénk köt. Nézd meg a rengeteg videót amit Csabi beküldött.. Egyiken látszik, hogy négyen mentek egy rivális hoodra keresni embert, akit megverhetnek… Ez csak egy a sok közül… És még mi nem is feltétlen csak felfutunk rátok… Kicsit olvassatok utána ezek hogy mennek, látszik hogy kérdéses még a téma nektek. A 0-24 meg egy erős tulzás, nem találkozunk minden nap, de még minden második nap is erős kijelentés.
 

Szilike

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Jason Josh
Egyiken látszik, hogy négyen mentek egy rivális hoodra keresni embert, akit megverhetnek… Ez csak egy a sok közül… És még mi nem is feltétlen csak felfutunk rátok… Kicsit olvassatok utána ezek hogy mennek, látszik hogy kérdéses még a téma nektek.
Elmennek, igen, de nem szinte minden nap, és nem többször mennek el ott egy nap alatt. Egyszer el mennek, aztán egy jó ideig nem, vagy lehet soha sem.
A 0-24 meg egy erős tulzás, nem találkozunk minden nap, de még minden második nap is erős kijelentés.
Egyáltalán nem túlzás. Többször jöttök le hood-ra, eventeken is ti jöttök hozzánk. Mostanában kicsit le vagytok álva, mivel mi sem nagyon játszunk a szerveren az utobbi napokban, de azelőtt, szinte minden nap találkoztunk, és balhé volt. Volt olyan is, hogy egy nap 2x is találkoztunk és azokból is balhé lett.
 

pjdn

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Cynthia Juarez
Most te azért írsz ide, mert rendeztél egy eseményt, ahol kettő rivális banda találkozott és egymásnak esett? Ott is a másik fél kezdte, de ez logból is látszódik. A lövöldözést ott is Kayden_Tran (ti tagotok) kezdeményezte, amikor ráugrott a rasszista vonalra csak a semmiből és elkezdett lövöldözni. Teljesen felesleges ilyenekkel dobálózni, még nem is egy szórakozóhelyről van szó, valami lepukkadt külvárosi raktároknál tartottátok az egészet...
Annyira nem ismerlek titeket hogy tudjam ki kinek a karaktere, az meg számomra mindegy melyikőtök kezdte el. Üsse kő essetek egymásnak a gettóban, vagy olyan környéken ahol nem sodortok bele másokat.

Csináltátok, és ha már ott tartunk az a "lepukkadt külvárosi raktár" kérlek szépen nem mellesleg a mi FK HQ-nk.

Szerintem boldognak kéne lennetek, hogy nem ott helyben lettetek szétlőve, azért nem egyébként is mert nálunk nincs nagy dara.

Kay pedig joggal rántotta rátok emiatt fegyvert, pont ezért volt mert ott vergődtetek a mi területünkön. Ez ilyen egyszerű és ezek után joggal rasszista is, mert az lehet azok után hogy ilyeneket csináltok egy jószándékkal indult partin és az túlzás hogy jókedvében lövöldözött.

EDIT: A második esemény is egy olyan helyen volt, ami nincs is szankcionálva security által, ott sem mi kezdtük a lövöldözést, egy egyszerű beef és kettő pofonból fegyvert rántottak.

Attól még ugyanúgy sikerült feje tetejére állítani a dolgokat, mindegy hogy lehet ott lövöldözni vagy sem. Kijött mindenki és megint mi szívtuk meg a hülye személyes ellentéteket miatt.
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Simon Khorozian
Elmennek, igen, de nem szinte minden nap, és nem többször mennek el ott egy nap alatt. Egyszer el mennek, aztán egy jó ideig nem, vagy lehet soha sem.

Egyáltalán nem túlzás. Többször jöttök le hood-ra, eventeken is ti jöttök hozzánk. Mostanában kicsit le vagytok álva, mivel mi sem nagyon játszunk a szerveren az utobbi napokban, de azelőtt, szinte minden nap találkoztunk, és balhé volt. Volt olyan is, hogy egy nap 2x is találkoztunk és azokból is balhé lett.
Erre tényleg nem tudok mit mondani, IRL ha találkozik kettő rivális banda akkor nem lesz az, hogy jajj ezekkel már tegnap is találkoztunk, vagy volt már beef velük a mai nap, úgymond angol kifejezéssel tudnám a legjobban elmondani, az egész "on sight", ahogy küldte Csabi még bíróságon is beleállnak a másikba, de nem csak ez, volt már, hogy összeverekedtek kettő tárgyalás között... Vannak közösségi eventek ahol találkozunk, ott kezdődnek az ilyen beefek, amik nyílván nem ott érnek véget, kivéve ha valami civil rendezvényről van szó.

EDIT:
Annyira nem ismerlek titeket hogy tudjam ki kinek a karaktere, az meg számomra mindegy melyikőtök kezdte el. Üsse kő essetek egymásnak a gettóban, vagy olyan környéken ahol nem sodortok bele másokat.

Csináltátok, és ha már ott tartunk az a "lepukkadt külvárosi raktár" kérlek szépen nem mellesleg a mi FK HQ-nk.

Szerintem boldognak kéne lennetek, hogy nem ott helyben lettetek szétlőve, azért nem egyébként is mert nálunk nincs nagy dara.

Kay pedig joggal rántotta rátok emiatt fegyvert, pont ezért volt mert ott vergődtetek a mi területünkön. Ez ilyen egyszerű és ezek után joggal rasszista is, mert az lehet azok után hogy ilyeneket csináltok egy jószándékkal indult partin és az túlzás hogy jókedvében lövöldözött.



Attól még ugyanúgy sikerült feje tetejére állítani a dolgokat, mindegy hogy lehet ott lövöldözni vagy sem. Kijött mindenki és megint mi szívtuk meg a hülye személyes ellentéteket miatt.

Sajnálom, nincs felé írva, hogy FK hq (mintha releváns lenne amúgy). LA szerint RP-zünk, ott ilyenek megtörténnek... Nem értem amúgy miért kell ezt teljesen negatívan nézni. Legalább történt valami az egyhelyben táncolás és a néhai csajozáson kivűl... Ha tényleg reálisan csinálnák, akkor ott helyben a Piru-ra eresztettünk volna. Kérdezem én, ha IRL összetalálkozik kettő ilyen csoportosulás egy zárt körű garázs bulin, akkor mi tartja őket vissza?
 
Utoljára szerkesztve:

csabee!

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Roleplay Grim Reaper
@Szilike

Szerintem te játssz inkább valami mással, ahol nem érheti veszteség a karaktered, legalábbis nem akkora, mint például a halál vagy az értékeid elvesztése. Nem fér a fejembe, hogy egy frakciók közti aktív konfliktus ennyire megérint téged a karaktereden kívül, és azt képzeled bele, hogy részünkről ez valami több, mint egy játékbeli összetűzés. Mintha azért akarnál felelősségre vonni egy FPS játékban valakit, mert megöl, eleget téve a játékmód céljának. Akár fogalmazhatok úgy is, hogy ez nem több, mint szimpla vergődés. Ne alakíts bandatagot, ha nem tudod, milyen szituációkat szül egy bandák közti beef, vagy ha csak szimplán nem tudod elviselni az ezzel járó negatívumokat.

Attól még ugyanúgy sikerült feje tetejére állítani a dolgokat, mindegy hogy lehet ott lövöldözni vagy sem. Kijött mindenki és megint mi szívtuk meg a hülye személyes ellentéteket miatt.

És ez miben sérti a szerver szabályzatát? Vagy hol a hiba? Rendeztél egy IC összeröffenést, és a biztonság hiánya miatt kialakult egy verekedés, aminek az előzménye a buli előttről származik. Segíts megérteni tehát, hogy ez miért OOC panasz téma?
 

Szilike

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Jason Josh
@Szilike

Szerintem te játssz inkább valami mással, ahol nem érheti veszteség a karaktered, legalábbis nem akkora, mint például a halál vagy az értékeid elvesztése. Nem fér a fejembe, hogy egy frakciók közti aktív konfliktus ennyire megérint téged a karaktereden kívül, és azt képzeled bele, hogy részünkről ez valami több, mint egy játékbeli összetűzés. Mintha azért akarnál felelősségre vonni egy FPS játékban valakit, mert megöl, eleget téve a játékmód céljának. Akár fogalmazhatok úgy is, hogy ez nem több, mint szimpla vergődés. Ne alakíts bandatagot, ha nem tudod, milyen szituációkat szül egy bandák közti beef, vagy ha csak szimplán nem tudod elviselni az ezzel járó negatívumokat.



És ez miben sérti a szerver szabályzatát? Vagy hol a hiba? Rendeztél egy IC összeröffenést, és a biztonság hiánya miatt kialakult egy verekedés, aminek az előzménye a buli előttről származik. Segíts megérteni tehát, hogy ez miért OOC panasz téma?
Erre nagyon sajnos nincs mit írjak, innen már látszik a stílusotok, eddig próbáltam jó fej lenni meg minden, de ahogy látom veletek nem nagyon lehet. Nem keresek más játékot, mert ez egy szerepjáték, amit ti nem tudtok elfogadni, csak a másik csesztetésére utaztok. Teljes mértékben tudok veszíteni, engem egyáltalán nem érdekel, hogy mit veszítek és mit nem, ha annyira nem tudnék veszíteni, akkor már rég abba hagytam volna a szervert, még a második, vagy harmadik halálom után. Simán annyi zavar, hogy nem tudunk normálisan RP-zni, mert ti minden módón megpróbáljátok elcseszni a másik játék/RP élményét. Amióta vissza tértetek, ahogy észre vettem, direkt a mi FK-at célozzátok, és folyamatosan kötekedtek, mert lássátok, hogy mindig kevesebben vagyunk mint ti. Ennyivel be is fejeztem, megvárom az admin bírálását, többet nem válaszolok semmire.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:789
Adminisztrátor hozzászólás
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, sajnos nem sikerült a panaszkönyv megírásában sem a kommentekből kihagyni az OOC sérelmeket.
Mg vádpont tisztázva lett.
1713346396761.png

Térjünk át az OOC viselkedésre, stílusra ami az ügykezelése közben tapasztaltam mind a két fél részéről.
@Pop Haze több esetnél hívott engem mint adminisztrátort egyes esetekhez, és mindig jeleztem felé hogy a régi OOC sérelmeket ne hozza fel, azok lezárt ügyek megkapta az érintett fél érte a szankciót, és az eljáró adminisztrátor aki unbannolta az illetőt saját belátására megteheti.
Ennek ellenére ezzel kell szembesülnőm:..
1713346800834.png


Továbbá a kommentek nagyrészében azt éreztem hogy a panaszt nyitó játékos(ok) OOC sérelmeiket nem bírták félretenni a kérésem ellenére sem, még akkor sem mikor mentor szólt, hogy ennek nem itt van a megfelelő helye.
1713345776007.png

Most te azért írsz ide, mert rendeztél egy eseményt, ahol kettő rivális banda találkozott és egymásnak esett? Ott is a másik fél kezdte, de ez logból is látszódik. A lövöldözést ott is Kayden_Tran (ti tagotok) kezdeményezte, amikor ráugrott a rasszista vonalra csak a semmiből és elkezdett lövöldözni. Teljesen felesleges ilyenekkel dobálózni, még nem is egy szórakozóhelyről van szó, valami lepukkadt külvárosi raktároknál tartottátok az egészet...

EDIT: A második esemény is egy olyan helyen volt, ami nincs is szankcionálva security által, ott sem mi kezdtük a lövöldözést, egy egyszerű beef és kettő pofonból fegyvert rántottak.

EDIT2: Még annyi, hogy amit most hozzátettél / leírtál jelentéktelen, semmit nem bizonyít azok közül, amivel rágalmaznak minket…
Ez szól mindenkinek! Nem azzal van a baj, hogy az adott rendezvényen egy csoportosulás balhézni kezd, hanem az, hogy a rendezvényen megy végbe a lövöldözés, vagy a bunyó ezzel a civil szórakozó embereket veszélyeztetve. Viszont IRL-re alapozva a dolgokat lenne egy security aki a balhés embereket kiemeli a tömegből és eltávolítja, és estleg ott hagyja őket. Viszont ez egy játékszerver, aminek van egy környezete, azaz nem adatik meg minden buliban secut állítani. Valakinek sikerül, de legtöbb esetben nem lehet. Viszont meglehet adni a tiszteletet XY közösségnek, hogy amivel ők napokat heteket, esetleg időt és pénzt is fektettek bele, hogy a szerveren játszó nagyobb közösségnek lehetőséget adjanak. Mivel az emberek az ilyesfajta eventeket szeretik, és ezáltal érthető a felháborodásuk. Szóval szerverszabályt nem szegtek egy rendezvényen való beefeléssel, de megkérem a feleket, hogy józanésszel gondolják át, hogy némely bulin rajtuk kivül van más is ott, és a Józan ész elvét figyelembe véve RL már a beefnél ellenétek távolítva, és a rendezvényen kivüli helyen akár a parkolóban kerülne sor a leszámolásra, ha sor kerülne. A másik dolog pedig a rengeteg kamera és szemtanú sem tesz jót egy bandának, mert menne a rendőrség a bandaellenes gang és előkapna titeket.

Átnéztem a rendelkezésemre álló bizonyítékokat.
Ennek fényében a pk jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó