Csabee és társasága ellen irányuló panaszkönyv

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
panaszkonyvj.png

Neved: 215 Magellan Piru
Játékos(ok) neve:
Roderick Collins (fő felbújtó), Quavean Graham, DeMarian Gaines, Kenvante Fields
Panasz oka:
Ép ész elve folyamatos megszegése a másik banda Hoodjának campelésével, MG, Folyamatos IC hergelés (kezdetlegesen OOC indokkal), Eventeken való szándékos és folyamatos kötekedés, Halál utáni folyamatos kötekedés/szúrkálódás újdonsült vagy értelmi indok nélkül.
Panasz kifejtése:
Próbálom nagyon tömören összefoglalni. Szerintem Csabee-ékat nem kell bemutatnom, vagy legalábbis őt nem.
Az egész Csabee unbannjával kezdődött. Amint visszakerült a szerverre megkezdte hadjáratát és egyből belevágott az illegális tevékenységekbe amivel nem is lett volna akkora probléma ha nem hánytorgatta volna elő OOC múltját melyben nagyon szúrta szemét szerény személyem. Pár civil kirablása után már az első, második nap felkereste a bandánkat és minden inok nélkül feldobták a beefet.
Nem is tartott sokáig míg kihúzták a gyufát. Indok-indokolatlanul lerabolták, leütötték a frakciónk tagjait egyesével. Nyilvános eventeken, rendezvényeken, úgy, hogy nem is ismerték a frakció tagjait célratörően belénkálltak, kóstolgattak, hergeltek. A banda HQ-ját folyamatosan stackelték, naponta többször feltörték a frakciójárművet, az imént nevezett saját HQ-nkon VÁRTAK minket, követtek majd a hülyét eljátszva funból benyögték, hogy akkor költöztek oda és stb és stb. Lent pár bizonyítékot csatolok is.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Első videón látható: instant kötekedés eventen majd az adott szituácóba belépve a frakciótagok föléjük kerekedtek amit úgy oldottak meg, hogy felugráltak a kocsi tetejére, rohangálni kezdtek minden RP elhanyagolásával.:

A következő képsorokban a fentebb említett hood campelése és a rákövetkezendő MG látható. Ezt @fater tudja tanúsítani csak az arra adott vasárnap estére már nem akartunk jobban belemenni.
Sajnos a logokat nem sikerült előbányászni, akinek ezek megvoltak újra kellett telepítse a gépét és így elvesztek de szerverlogból minden hasonló szituáció kivehető.:
Következő eset lényege nonrp-re hajaz melyben kés/ökölharcra rp elhanyagolásával és szaladgálással/ugrálással fegyvert vesznek elő.


  1. [00:40:09] Oscar Reece kiveszi a zsebéből a rugós kést és neki ront Graham-nak.
  2. [00:40:09] Roderick Collins teszi meg az első lépést a konfliktus kirobbanásához.
  3. Roderick egyszer csak állon durrantja Feltont oldalról. [00:40:10]
  4. Oscar Reece elővesz egy fegyvert. (Rugós kés)
  5. [00:40:10] Xavier Felton feldobja kezeit, kis hezitálás útán nekiugrik Roderick-nek.
  6. [00:40:12] *** Roderick Collins elővesz egy fegyvert. (Heckler & Koch P2000)

Megjegyzés:
A panaszkönyvet nem egymagam írtam. Hozzászeretném tenni, hogy visszalehet nézni Csabee-ra vonatkozó PK-kat, Unbannokat, többszörösen utolsó utáni eséllyel lett visszaengedve a hasonló és számtalan ilyen ügyek sokasága és az OOC stílusa miatt. Nem szeretnék beefet a komment szekcióban ezért nem én fogok mindenre válaszolni hanem a frakcióm tagjai.
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:800
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok.
A panaszt én fogom kezelni. Megkérem a panaszolt feleket 24 órán belül nyújtsák be részükről a rendelkezésre álló bizonytékokat logokat videókat, és ide a panaszkönyv alá küldjék be. A panaszt író felet viszont a pontos időpontokat dátumokat írják le komentben.
 

Sode

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Az események nagyjából 2024.4.05.-től kezdődtek, de pontosan nem tudom és azóta szinte napiszinten ér minket atrocitás. A logokat is nyugodtan vissza lehet nézni 05.-től mostanáig, illetve a videókon látszik a pontos dátum, hogy mikor készültek.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:628
Millie Evers
Sziasztok!

Morningstar engedelmével szólok hozzá a PK-hoz, mint Billie Henrys. Quavean Graham szokásosan a Little Seouli benzinkúton lógott, április tizenkettedikén, éjfél tájékán. Akkortájt jelent meg Oscar Reese és Xavier Felton, akik elsőnek Graham (aka Vilmos) szupersportautóját csekkolták. Segond nem volt, én mondtam Grahamnak ugorjon be a raktárba, elrendezlek titeket. Ezt direkt én sima say-ben közöltem, majd utána hozzátettem /me segítségével, hogy halkabban beszél. Quavean be is ment a raktárba. A srác akkor már elővette a telefonját (Rodericknek írhatott). Én akkor galád és helytelen módon (őszintén bevallva) OOC chaten jeleztem azt, hogy miért történt a namecheck egyikőtök által, hiszen még köszönés sem történt a boltban, csak Oscar részéről, a másik tag odaszaladt a raktár ajtajához, aztán vissza a bolt közepéhez. Nem gondoltam, hogy ezt adminként le kéne reagálnom, hisz az végleg megszakította volna az RP-t. A vásárlásotok közben Graham kilépett a raktárból, felkérdezett titeket. Nem sokkal érkezett meg Roderick is a helyszínre. A srácok mindenáron azt akarták, hogy ti elmenjetek Little Seoul-ból a ti helyetekre. Oscar mindvégig a beefelgetésben erőfölényt mutatott azzal, hogy a zsebében matatott, ezt többször is lerpzve. (Fegyverre vagy késre utalt az eset alatt.) Graham vetette fel azt, hogy akkor kint intézzétek el, ne a boltban. Ti ki sem akartatok menni a boltból, de végül ki is értetek. Roderick levette a táskáját, Quavean-nal együtt lerpzték, hogy fel is készítik magukat a verekedésre. Amikor Roderick megindult Xavier felé azzal a betalálással, akkor indult meg Quavean is Oscar felé, de Oscar válasza egy az egyben az volt, hogy a kést rántja Quavean-ra. Ekkor Vilmos (Q. G.) balra, Csabee (R. C.) pedig jobbra ugrott. Ekkor kerültek elő a fegyverek a Blue Flame Gang által.
Annak a vége halál lett a számotokra. Mi onnantól már az LSPD és az LSMD-vel RPztünk, nem hogy még megbosszuljuk.
Szóval én ebből a felhozott vádak felét nem is értem. Minden esetben ti rántjátok a fegyvert, hisz három pofonból is megbírnátok fele dolgot úszni.

Beszélhettem volna a Del Perroi ügyről is, de ott is tisztán látszik az, hogy a brutalitást, halált igénylő fegyvereket ti húztátok elő. Mindaddig csak a beef és két pofon csattant el. De ez már legyen a bíráló admin és mentor feladata.

Mindannyiunkat bántott Csabee, szinte az összes UB-jában kifejtettem, hogy az már csak saját magát írja le. Mára pedig felnőve, egy 10 éves játékból kifolyólag nem fogok utálatot táplálni (úgy, hogy megkaptam én is a családom halálát). Viszont a PK írójának címeznék annyit, hogy mikor egy frakcióban voltunk Carlito alatt, mikor még az adminom is megvolt és az egyéb régi idők, azért ne felejtsük el a te oldaladról ért és létező szidásokat, káromlásokat, ragequit-okat amiket én nem szankciónáltam (és pontosan ezek miatt is lettem mégis én szankciónálva) általad is megtörténtek.

Az elmúlt másfél hétben kettő vagy három adminügyem született, amiben a Blue Flame Gang hívott ki engem egyéb dolgok miatt. Csabee mindvégig normálisan szerepelt, egy OOC-t nem láttam, érzékeltem tőle és még a Discord szerveren is ő volt a legcsendesebb.

Amennyiben még kérdés intéződne felém, továbbra is Morningstar engedélyével fogok tudni csak válaszolni.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Szóval védett helyen a Blue Flame Gang fegyvert ránt a szabályokat kihágva. Ez csak egy alkalom de nem értem minek kellett egy ilyen storyt felhozni a PK alatt.
Mikor mi rántottunk fegyvert a videó alatt az már a sokszoros provokáció után történt és már bő másfél hete vadásztam az érintett emberekre.
A feléd irányulú miket? Kedves Klaudia te valakivel összekeversz engem. Egy rossz szavam nem volt soha feléd csak egy magamnak megtartott véleményem és abból nem született soha semmilyen probléma. Nem tudom miért állítasz efféle kitalált storykat és miért véded őket ennyire de ez még mindig nem tartozik a PK-hoz szerintem.
+ Lehet, hogy előtted Csabee normálisan beszélt, elvégre utolsó esélyes és nem akarja újra kirakatni magát.
+ Az ügyek nagyjánál a tagjaim voltak jelen, én 2-3 alkalommal estem ezen vádak áldozatául.
Nagyon feleslegesnek érzem ezt a kommentedet, tényleg nem tudom hova tenni, hogy ennek mi köze a fent említett vádpontokhoz, az, hogy nem fogják a tagjaim 2 héten át minden alkalommal eltűrni, hogy bohócot akarnak csinálni belőlük az érintett felek nehogymár az Ő vétségük legyen.
 

csabee!

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Roleplay Grim Reaper
Elolvastam a panaszkönyvet és üres vádaskodáson, rágalmazáson kívül nem találtam benne mást, ezért nem értem @fater részéről sem a kérést, mit bizonyítsak? A kettő bizonyítékként csatolt videóból egyikben sem történik szabályszegés. Az egyikben pont, hogy ti generáltok lövöldözést, annyi látszik a fegyver elővétele előtt, hogy RP-vel(!!!) megütlek. Az ugrálást részemről egy már korábban megszokott gombkiosztás eredményezte, a játéksorozat 2004-es kiadásában - amivel a kitiltásom feloldása előtt (is) játszottam - a Space gombbal kell sprintelni, a pillanat hevében ezért azt kezdtem el nyomogatni, mikor menekülőre fogtam. Két ugrás azonban remélem még nem ekvivalens az utolsó esélyem eljátszásával. De mint korábban már leírtam, a videóból nem derül ki, hogy mire alapozod az általad felhozott, egyébként hamis, feltételezett vádakat. Nem értem tehát azt se, hogy @fater miért veszi készpénznek azokat.

A második videóra tudok igazából csak érdemben reagálni, mivel ott MG gyanúja merül fel. Ezt @fater igazán megkérdezhetted volna tőlünk privátban, hisz tudtunk volna rá ott helyben válaszolni, de itt akkor most megteszem:

2.png
1.png

A videóban jól látható, hogy míg veletek beszélget, Kenvante előveszi a telefonját, és üzenetet ír nekem.

[21:57:06] Roderick Collins mondja: Vante most írt, cuh, homie az enemigokban van, azok akiket fellőttünk a múltkor.

Úton a Kenvante által megadott helyszínre a következő kérdésemre már nem kaptam választ.

3.png

Érkezésünkkor elkezdtünk keringeni a hoodotokban, ahol aztán két fekvő ember felett állva találtunk titeket, mi erre egyértelműen tüzet fogunk nyitni.

Hozzászeretném tenni, hogy visszalehet nézni Csabee-ra vonatkozó PK-kat, Unbannokat, többszörösen utolsó utáni eséllyel lett visszaengedve a hasonló és számtalan ilyen ügyek sokasága és az OOC stílusa miatt.

Nincs se kedvem, se erőm reflektálni most ezekre, a hosszas bizonygatás helyett, miszerint ez nem igaz, hozok csak egy esetet a mi oldalunkról, amiben az általad felsorolt vádak, miszerint mi (vagyis főképp én) undorítóak vagyunk és OOC megfontolásból bántunk titeket IC!!! a szerveren, pont, hogy rád igazak.


Egy alterkáció során Csiga és két másik frakciótagja megtámadták a saját területén vilmost (Quavean Graham) és hármuk közül ketten meghaltak, köztük Csiga (Trayvon Coleman) is. Na már most Csiga azt hitte, hogy Quavean Graham Én vagyok, ezért az alábbi üzenetet írta az egyik frakciótagomnak.


felnőtt ember és egy játékon sír.png

Úgyhogy szerintem az OOC stílust, bántalmazást és undorítóságot tekintve nem mérvadó annak a véleménye, akiből ilyen indulatot vált ki az, ha lelövik egy játékban egy offenzíva során, amit Ő kezdeményez.

Az események nagyjából 2024.4.05.-től kezdődtek, de pontosan nem tudom és azóta szinte napiszinten ér minket atrocitás.

Sajnálom, ez egy ilyen játék. Utcai bandatagnak a szerepét játszod el a szerveren, a realitás talaján maradva is napiszinten éri az utcai bandák tagjait atrocitás más utcai bandák tagjai részéről. Ha ezt képtelen vagy elfogadni, vagy pontosabban csak akkor vagy képes elfogadni, hogyha a konfliktusból te kerülsz ki nyertes félként, akkor felejtsd el ezt a fajta RP-t.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Elolvastam a panaszkönyvet és üres vádaskodáson, rágalmazáson kívül nem találtam benne mást, ezért nem értem @fater részéről sem a kérést, mit bizonyítsak? A kettő bizonyítékként csatolt videóból egyikben sem történik szabályszegés. Az egyikben pont, hogy ti generáltok lövöldözést, annyi látszik a fegyver elővétele előtt, hogy RP-vel(!!!) megütlek. Az ugrálást részemről egy már korábban megszokott gombkiosztás eredményezte, a játéksorozat 2004-es kiadásában - amivel a kitiltásom feloldása előtt (is) játszottam - a Space gombbal kell sprintelni, a pillanat hevében ezért azt kezdtem el nyomogatni, mikor menekülőre fogtam. Két ugrás azonban remélem még nem ekvivalens az utolsó esélyem eljátszásával. De mint korábban már leírtam, a videóból nem derül ki, hogy mire alapozod az általad felhozott, egyébként hamis, feltételezett vádakat. Nem értem tehát azt se, hogy @fater miért veszi készpénznek azokat.

A második videóra tudok igazából csak érdemben reagálni, mivel ott MG gyanúja merül fel. Ezt @fater igazán megkérdezhetted volna tőlünk privátban, hisz tudtunk volna rá ott helyben válaszolni, de itt akkor most megteszem:

Melléklet megtekintése
Melléklet megtekintése

A videóban jól látható, hogy míg veletek beszélget, Kenvante előveszi a telefonját, és üzenetet ír nekem.

[21:57:06] Roderick Collins mondja: Vante most írt, cuh, homie az enemigokban van, azok akiket fellőttünk a múltkor.

Úton a Kenvante által megadott helyszínre a következő kérdésemre már nem kaptam választ.

Melléklet megtekintése

Érkezésünkkor elkezdtünk keringeni a hoodotokban, ahol aztán két fekvő ember felett állva találtunk titeket, mi erre egyértelműen tüzet fogunk nyitni.



Nincs se kedvem, se erőm reflektálni most ezekre, a hosszas bizonygatás helyett, miszerint ez nem igaz, hozok csak egy esetet a mi oldalunkról, amiben az általad felsorolt vádak, miszerint mi (vagyis főképp én) undorítóak vagyunk és OOC megfontolásból bántunk titeket IC!!! a szerveren, pont, hogy rád igazak.


Egy alterkáció során Csiga és két másik frakciótagja megtámadták a saját területén vilmost (Quavean Graham) és hármuk közül ketten meghaltak, köztük Csiga (Trayvon Coleman) is. Na már most Csiga azt hitte, hogy Quavean Graham Én vagyok, ezért az alábbi üzenetet írta az egyik frakciótagomnak.


Melléklet megtekintése

Úgyhogy szerintem az OOC stílust, bántalmazást és undorítóságot tekintve nem mérvadó annak a véleménye, akiből ilyen indulatot vált ki az, ha lelövik egy játékban egy offenzíva során, amit Ő kezdeményez.



Sajnálom, ez egy ilyen játék. Utcai bandatagnak a szerepét játszod el a szerveren, a realitás talaján maradva is napiszinten éri az utcai bandák tagjait atrocitás más utcai bandák tagjai részéről. Ha ezt képtelen vagy elfogadni, vagy pontosabban csak akkor vagy képes elfogadni, hogyha a konfliktusból te kerülsz ki nyertes félként, akkor felejtsd el ezt a fajta RP-t.
Az MG feltételezését ezáltal eltekintem, nem tudtam, hogy ez meg volt beszélve telefonon mert messzebb álltam.
A dc beszélgetést ismét nem értem, hogy csatlakozik az ügyhöz. Az arra reflektált, hogy bejöttetek (2 ember már nemtudom kik) a dc szerverünkre flegmázni és funolni, hülyére vettetek és campeltétek a voice chatet. Aki pedig a nagymamám halálát üvöltözte régi közös dc szerveren (sscc) mind a játékon kívül az ne számítson másra. Az a rész bőven nem a szerverhez tartozik, ezért nem is hoztam fel a régi beefeket mert Fater is megkért rá.
Viszont az, hogy 0-24 ha fentvagytok, campelitek a hoodot és csak minket kerestek, hogy szúrkálódni tudjatok a múlt miatt az akkor sem állja meg a helyét.
A számtalan beefelés után nem tudom miért csodálkoztok ha egyszer a másik fél megy rátok. Én egyszer sem mentem a hoodotokra, nem óhajtottam generálni a feszkót, nem hiába nem is sokat jártam fel, nem akartam feszültséget.
Hamis vádpontok... na igen, erre inkább nem mondok semmit. Tudod te jól, hogy miket csináltok.
Csak megjegyzésben szeretném hozzátenni, hogy dobálózhatunk itt, ki mikor kit szidott, de kérdésem annyi erre: hogy ki volt a felbújtója az egésznek, és ki kergetett már el nem egy tök rp képes embert? Nem fogok nevekkel dobálózni de eddig csak 8-an szóltak, hogy miattatok inkább fel sem jönnek.
 
Utoljára szerkesztve:

Szilike

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Jason Josh
Ha a realitást vesszük, akkor nem valami reális, hogy egy másik banda helyére mentek 2-en, 3-an, és elkezdtek kötekedni velük. RL sem megy egy másik banda hood-jára két ember kötekedni, mert nyílván ott többen vannak. Másik az, hogy minket nem az zavar, hogy megöltök, hanem a folyamatos kötöszködés. Akármennyi eventen voltunk, ti jöttetek egyből oda hozzánk mindig azzal a mondattal, hogy "Honnan vagytok", vagy valami ilyensmivel. És normális, hogy fegyvert veszünk elő, mert ti 3-an voltatok, mi meg 2-en. RL, ha oda mentek 3-an 2 banda taghoz kötekedni és verekedni, akkor nem csoda, hogy fegyvert vesznek elő és megölnek. Bármhol megláttok, egyből jösztök oda kötekedni. Folyamat mentek el HQ-n, vagy HQ közelében, és, ha láttok valakit, egyből mentek kötekedni. Megérthető az, hogy beef meg minden, de nem 24/7 mentek kerestek minket. Egyenlőre ennyit szeretnék hozzá fűzni.
 

Sode

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Oscar Reese és Xavier Felton, akik elsőnek Graham (aka Vilmos) szupersportautóját csekkolták.
Én vissza néztem a logokat, el is tudom küldeni ha arról van szó, de semmi olyat nem találok hogy csekkoltuk volna az autójukat, egyértelműen azért jöttek oda ezzel az indokkal, hogy szokás szerint tudjanak darálni.
Sajnálom, ez egy ilyen játék. Utcai bandatagnak a szerepét játszod el a szerveren, a realitás talaján maradva is napiszinten éri az utcai bandák tagjait atrocitás más utcai bandák tagjai részéről. Ha ezt képtelen vagy elfogadni, vagy pontosabban csak akkor vagy képes elfogadni, hogyha a konfliktusból te kerülsz ki nyertes félként, akkor felejtsd el ezt a fajta RP-t.
Azt is értem, hogy ez egy játék, de ahogy írtad a realitás talaján kéne maradni, szóval nem értem minek jöttök be egy másik banda hoodjára arcoskodni, amikor IRL egy ilyen helyen nem két-három ember fog téged fogadni, hanem minimun 10 és ha már csak csúnyán nézel rájuk lelőnek. Illetve nem fogsz minden nap lemenni egy másik banda hoodjára, meg nem kéne fun-ból olyanokat írni, hogy innen vagytok.
 

KGvagyok

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Messi123A
A Discord szerveres témában szeretnék véleményezni, mivel én vagyok az érintett a történetben. Egy barátommal úgy döntöttünk, hogy visszatérünk a játékhoz, és ennek érdekében felkerestük a fórumot, hogy megismerjük a jelenleg elérhető frakciókat a szerveren. Amikor megtudtuk, hogy a Pop Haze az FK vezetője, elbizonytalanodtunk, és újra átgondoltuk a helyzetet. Végül úgy döntöttünk, hogy mégsem próbálkozunk.

Ezután megköszöntük a csapatnak, hogy elérhetőek voltak, és válaszoltak a kérdéseinkre a Discord szerveren. Köszönetünket fejeztük ki a lehetőségért, és hogy időt szántak ránk.

Ezután beszéltünk Csabival, aki elárulta nekünk, hogy ők is itt RP-zenek, amivel mi nem voltunk tisztában mikor felétek szerettünk volna közeledni.
(Nyugodtan kérdezd meg a Janett-et, hogy milyen stílusunk volt)
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Az MG feltételezését ezáltal eltekintem, nem tudtam, hogy ez meg volt beszélve telefonon mert messzebb álltam.
A dc beszélgetést ismét nem értem, hogy csatlakozik az ügyhöz. Az arra reflektált, hogy bejöttetek (2 ember már nemtudom kik) a dc szerverünkre flegmázni és funolni, hülyére vettetek és campeltétek a voice chatet. Aki pedig a nagymamám halálát üvöltözte régi közös dc szerveren (sscc) mind a játékon kívül az ne számítson másra. Az a rész bőven nem a szerverhez tartozik, ezért nem is hoztam fel a régi beefeket mert Fater is megkért rá.
Viszont az, hogy 0-24 ha fentvagytok, campelitek a hoodot és csak minket kerestek, hogy szúrkálódni tudjatok a múlt miatt az akkor sem állja meg a helyét.
A számtalan beefelés után nem tudom miért csodálkoztok ha egyszer a másik fél megy rátok. Én egyszer sem mentem a hoodotokra, nem óhajtottam generálni a feszkót, nem hiába nem is sokat jártam fel, nem akartam feszültséget.
Hamis vádpontok... na igen, erre inkább nem mondok semmit. Tudod te jól, hogy miket csináltok.
Csak megjegyzésben szeretném hozzátenni, hogy dobálózhatunk itt, ki mikor kit szidott, de kérdésem annyi erre: hogy ki volt a felbújtója az egésznek, és ki kergetett már el nem egy tök rp képes embert? Nem fogok nevekkel dobálózni de eddig csak 8-an szóltak, hogy miattatok inkább fel sem jönnek.


Cső, már szerintem sok mindent nem kell hozzáfűzzek, Csabi egy korrekt válaszban leírt mindent, amit a szituációkról kell tudni. Régi cselekedeteit / múltját teljesen felesleges felhozni, már nem ilyen. Ezekért a tetteiért megkapta az azzal járó szankciót, későbbiekben pedig a feloldást is.

Ha a realitást vesszük, akkor nem valami reális, hogy egy másik banda helyére mentek 2-en, 3-an, és elkezdtek kötekedni velük. RL sem megy egy másik banda hood-jára két ember kötekedni, mert nyílván ott többen vannak. Másik az, hogy minket nem az zavar, hogy megöltök, hanem a folyamatos kötöszködés. Akármennyi eventen voltunk, ti jöttetek egyből oda hozzánk mindig azzal a mondattal, hogy "Honnan vagytok", vagy valami ilyensmivel. És normális, hogy fegyvert veszünk elő, mert ti 3-an voltatok, mi meg 2-en. RL, ha oda mentek 3-an 2 banda taghoz kötekedni és verekedni, akkor nem csoda, hogy fegyvert vesznek elő és megölnek. Bármhol megláttok, egyből jösztök oda kötekedni. Folyamat mentek el HQ-n, vagy HQ közelében, és, ha láttok valakit, egyből mentek kötekedni. Megérthető az, hogy beef meg minden, de nem 24/7 mentek kerestek minket. Egyenlőre ennyit szeretnék hozzá fűzni.

A fikcionális számokat ne vegyük már figyelembe, ti is csak max egy klikket rpztek, amiben nem ötszázan vannak... Nyilván nem hárman mennek le, de ha csak ennyien vagyunk, ezzel kell gazdálkodnunk. Valahogy meg kell teremtenünk az RP-t, ahogy nektek is IC kell elérni, hogy ne tudjunk odamenni csak úgy.

EDIT:

Csak megjegyzésben szeretném hozzátenni, hogy dobálózhatunk itt, ki mikor kit szidott, de kérdésem annyi erre: hogy ki volt a felbújtója az egésznek, és ki kergetett már el nem egy tök rp képes embert? Nem fogok nevekkel dobálózni de eddig csak 8-an szóltak, hogy miattatok inkább fel sem jönnek.

Most ehhez már tényleg nem tudok hozzászólni, mindenáron azt akarjátok elérni, hogy valamilyen szinten nekünk szar legyen... A legjobb példa amit erre feltudok hozni, hogyha fellépsz egy CS:GO szerverre és mindig lelőnek, vagy jobbak nálad, de nem csalnak vagy nem sértenek semmi szabályt, akkor nem velük van a probléma... A véleményem szerint valóéletben vagy jelen példában egy ilyen szerveren senki nem fog hozzád alkalmazkodni, csak mert neked nem megy valami...
 
Utoljára szerkesztve:

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
A Discord szerveres témában szeretnék véleményezni, mivel én vagyok az érintett a történetben. Egy barátommal úgy döntöttünk, hogy visszatérünk a játékhoz, és ennek érdekében felkerestük a fórumot, hogy megismerjük a jelenleg elérhető frakciókat a szerveren. Amikor megtudtuk, hogy a Pop Haze az FK vezetője, elbizonytalanodtunk, és újra átgondoltuk a helyzetet. Végül úgy döntöttünk, hogy mégsem próbálkozunk.

Ezután megköszöntük a csapatnak, hogy elérhetőek voltak, és válaszoltak a kérdéseinkre a Discord szerveren. Köszönetünket fejeztük ki a lehetőségért, és hogy időt szántak ránk.

Ezután beszéltünk Csabival, aki elárulta nekünk, hogy ők is itt RP-zenek, amivel mi nem voltunk tisztában mikor felétek szerettünk volna közeledni.
(Nyugodtan kérdezd meg a Janett-et, hogy milyen stílusunk volt)
1713288005939.png

Akkor most miért hazudsz? Itt már a Csabiékkal nyomtad...

1713288036075.png

Állításod szerint ekkora még nem tudtátok, hogy Csabiék játszanak mégis szerepeltek a képen 2 nappal azelőtt, hogy írtam miután kiléptetek a dc szerverünkről.
 

csabee!

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Roleplay Grim Reaper
Az a rész bőven nem a szerverhez tartozik, ezért nem is hoztam fel a régi beefeket mert Fater is megkért rá.

Hozzászeretném tenni, hogy visszalehet nézni Csabee-ra vonatkozó PK-kat, Unbannokat, többszörösen utolsó utáni eséllyel lett visszaengedve a hasonló és számtalan ilyen ügyek sokasága és az OOC stílusa miatt.

???

Az egész panaszt egy feltételezésre alapozod, mert az IC tetteink mögött OOC ellenszenvet vélsz felfedezni, mert azok negatívan érintenek téged, a feltételezésed pedig arra, hogy korábban egy OOC dologért tiltottak ki.

RL sem megy egy másik banda hood-jára két ember kötekedni, mert nyílván ott többen vannak.

Nem kommentálnám ezeket a videókat.




Akármennyi eventen voltunk, ti jöttetek egyből oda hozzánk mindig azzal a mondattal, hogy "Honnan vagytok", vagy valami ilyensmivel.

Igen, ez így működik a valóságban. Ha két rivális fél találkozik, akkor ez fog történni. Az alábbi videón például egy bíróság előtt akart összeverekedni kettő rivális.

 

KGvagyok

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Messi123A
Figyelj, most te komolyan arra hivatkozol, hogy két nappal később léptem le a DC szerveredről? Még aznap átjöttünk Csabiékhoz, és közöltük a tagjaiddal, mikor beszéltünk DC-n
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
???

Az egész panaszt egy feltételezésre alapozod, mert az IC tetteink mögött OOC ellenszenvet vélsz felfedezni, mert azok negatívan érintenek téged, a feltételezésed pedig arra, hogy korábban egy OOC dologért tiltottak ki.



Nem kommentálnám ezeket a videókat.






Igen, ez így működik a valóságban. Ha két rivális fél találkozik, akkor ez fog történni. Az alábbi videón például egy bíróság előtt akart összeverekedni kettő rivális.

Ezzel nem tudok mit kezdeni. Néha lehet megfordul de nem minden nap 0-24 ha látjátok, hogy aktívak vagyunk.
Értelmezd újra inkább mit írtam és azután válaszolj Csabee. Részemről nem óhajtok többet hozzászólni.
Az MG-t visszavonom mint említettem, nem láttam, hogy írtatok egymásnak sms-ben, ez rendben is van.
Várom a bíráló admin válaszát.

Figyelj, most te komolyan arra hivatkozol, hogy két nappal később léptem le a DC szerveredről? Még aznap átjöttünk Csabiékhoz, és közöltük a tagjaiddal, mikor beszéltünk DC-n
Egy nap telt el mikor beléptetek azután, hogy már rp-ztetek. Ne nézz hülyének minket.
 

Sode

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
OOC chaten jeleztem azt, hogy miért történt a namecheck egyikőtök által
Nem történ semmilyen namecheck, amikor megérkeztünk le rp-ztük, hogy körbenézünk a boltban a raktárfele nem igazán mentünk, max a pultig. Nem értem miért te válaszolsz az érintett személyek helyett, amikor nem voltál végig jelen az rp-ben, csak abban ami a kúton történt. Szerintem részünkről nem volt semmi namecheck, illetve MG, pont az, hogy ha lett volna olyan is hogy csekkoljuk az autót, akkor a boltbol hogy látják, ráadásúl a raktár részről, de mint írtam ezelőtt, ilyen nem is történt végignéztem legalább 5x a logokat és nem találok erre útaló rp-t, hogy csekkoljuk az autót, ez is csak egy kamu indok volt a részükről, hogy belénk áljanak. Te is láttad, hogy mi normálisan próbáltunk rp-zni, erre ők hívnak még embert és direkt belénk állnak, azért hogy tudjanak lövöldözni.
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:106
Simon Khorozian
Ezzel nem tudok mit kezdeni. Néha lehet megfordul de nem minden nap 0-24 ha látjátok, hogy aktívak vagyunk.
Értelmezd újra inkább mit írtam és azután válaszolj Csabee. Részemről nem óhajtok többet hozzászólni.
Az MG-t visszavonom mint említettem, nem láttam, hogy írtatok egymásnak sms-ben, ez rendben is van.
Várom a bíráló admin válaszát.


Egy nap telt el mikor beléptetek azután, hogy már rp-ztetek. Ne nézz hülyének minket.

Nem nézünk senkit sem hülyének, itt vannak a DC logok, hogy mikor léptek be, konkrétan azután csak velünk RPztek már, és rögtön léptek be miután megkapták az invet.

ZbAPb8B.png

Ezelőtt nem tudták, hogy a szerveren játszunk. (Az utolsó kettő ember belépését kell nézni)

EDIT:

Nem történ semmilyen namecheck, amikor megérkeztünk le rp-ztük, hogy körbenézünk a boltban a raktárfele nem igazán mentünk, max a pultig. Nem értem miért te válaszolsz az érintett személyek helyett, amikor nem voltál végig jelen az rp-ben, csak abban ami a kúton történt. Szerintem részünkről nem volt semmi namecheck, illetve MG, pont az, hogy ha lett volna olyan is hogy csekkoljuk az autót, akkor a boltbol hogy látják, ráadásúl a raktár részről, de mint írtam ezelőtt, ilyen nem is történt végignéztem legalább 5x a logokat és nem találok erre útaló rp-t, hogy csekkoljuk az autót, ez is csak egy kamu indok volt a részükről, hogy belénk áljanak. Te is láttad, hogy mi normálisan próbáltunk rp-zni, erre ők hívnak még embert és direkt belénk állnak, azért hogy tudjanak lövöldözni.

Nem mondva csinált indok volt, az én szemszögemből (amikor még nem a raktárban voltam, hanem a bolt közepén) egy jó percig álltatok a kocsim mellett, még lehet köröztetek is körülötte, ezt már nem részletezem, mert videóm sajnos nincs ami akármilyen szinten is alá tudná támasztani... Viszont az én szemszögemből ezért volt indokolt, hogy hívok valakit, mert rögtön láttam, hogy számelőnyben vagytok, nektek feszültünk nyílván, de ha nem mondjátok el, hogy rivális banda tagjai vagytok, akkor még lehet azt a bizonyos fade-t sem hozzuk fel IC. Milyen tudjunk lövöldözni? Eszünkbe sem állt, hogy akármilyen fegyvert húzunk, még nem futottatok ránk szinte instant késekkel..
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:800
Adminisztrátor hozzászólás
Akinek az ügyel kapcsolatos logja van akár a Little Seouli esetről, akár más vitatott esetről. Az kérem hozzászólásba ide tegye be a logokat a könyebb ügyintézés érdekében. Köszönöm.
 

csabee!

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Roleplay Grim Reaper
Te is láttad, hogy mi normálisan próbáltunk rp-zni ...

[00:40:09] Oscar Reece kiveszi a zsebéből a rugós kést és neki ront Graham-nak.

Egy összetűzésben emberi élet kioltására alkalmas eszközzel támadsz meg valakit, és számonkéred a másik felet, mert az egy hasonlóan halálos eszközzel támadt vissza.

Nem vagyok szakértő, de szerintem ebben az esetben nem helytálló azzal vádolni minket, hogy indokot keresünk a lövöldözésre. Megteheted végülis. Csak felesleges.

Hamis vádpontok... na igen, erre inkább nem mondok semmit. Tudod te jól, hogy miket csináltok.

Igen, tudom jól. Mint ahogy azt is, hogy Te miket. Úgyhogy ha tetszik, ha nem, akit most PK-ra tettél, ugyanolyan mint Te. Annyi a különbség, hogy bennem van csibész becsület, és nem teregetem ki az engem ért sérelmeket úgy, hogy a másik oldalát szándékosan elhallgatom a történetnek, ezzel egy hamis képet festve az olvasóknak, akiknek fogalmuk sincs, mi miért történt. Fejezd be ezt az áldozatszerepbe bújást, aki téged ismer, az tudja, hogy te sem vagy különb annál, mint amit az én részemről mindig felhánytorgatsz. Az unban kérelmem alá betett facenetworkos képeken egyik sem én vagyok, mégis váltig állítottad az ellenkezőjét, csak azért, hogy ne kapjak feloldást a kitiltásom alól. Itt te vagy az, akinek olyan szintű problémája van velem, hogy ez az ellenszenve vezérli a játékbeli tetteit.

Aki pedig a nagymamám halálát üvöltözte régi közös dc szerveren (sscc) mind a játékon kívül az ne számítson másra.

Hogy üvöltöztem volna? Ne viccelj már. Soha nem jöttél be voice csatornára, ahol egymásnak tudtunk volna esni szóban és lehetőségem lett volna üvöltözni neked, akár ezt, akár mást. Még amikor PM-ben írsz valakire, akkor is letiltod azelőtt, hogy tudna válaszolni, nemhogy hanghívásban veszekedj valakivel. Ez utóbbi nagyon bátor dolog egyébként, hadd jegyezzem csak meg én is. Most akkor én is részletezzem, hogy mit ígértél, mit fogsz csinálni minden közeli hozzátartozómmal, köztük édesanyámmal? Ja, hogy azt is okkal csináltad. Mint amikor rasszista és a túlsúlyt enyhén szólva megvető jelzőkkel illettél a másik szerveren egy lányt, mert az kinevetett azért az ominózus angolul rappelős videótokért. Nyilván erről nem tud senki, csak az, aki a másik szerverről ismer. Nyugodtan ekézz csak a múltamért, de ne csak a neked előnyös narratívát toljad már ki ide fórumra, mert okaim azok nekem is voltak, azok nem jusztifikálják a tetteim. Ahogy a tieidet se.

Végezetül csak azért írtam ezt a hozzászólást, mert az egész panaszkönyv konkrét bizonyítékok nélkül lett megnyitva, azzal a feltételezéssel, hogy engem biztos a karakteremen kívülálló ellenszenv vezérel az IC konfliktusokban.
 

Szilike

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Jason Josh
Utolsó dolog amit hozzá szeretnék fűzni az az, hogy nem csak Raszta írta a PK-t, hanem szinte az egész fk részéről szól. Másik dolog meg az, hogy ezentúl én is mikor van valami olyansmi, akkor ugrálni és futkorászni fogok mindenhova, azzal az indokkal, hogy más játékban más a beosztás. Részemről nincs több mit mondjak. Adminak válaszát várom, nyugodtan megnézhetik az utóbbi 2-3 heti logunkat az egészünknek.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó