Corey Collins - Sebastiano Rossi, Sochiro Yamamoto, Bodean Huckleberry

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Corey Collins
Panaszra tett játékos(ok) neve: Sebastiano Rossi, Sochiro Yamamoto, Bodean Huckleberry
Panasz oka: ForceRP,HanyagRP,MG,NonRP
Panasz kifejtése: A mai nap bebontottam az autómat, mivel kellett egy kis kereslet. Így leadtam és az út szélén elkezdtem sétálni egyedül majd egy férfi egy Hellion nevezetű járművel megállt, kiszállt és megkérdezte mit csinálok, majd rádión szólt a barátjának aki megérkezett egy quaddal. Beszállítottak a kocsiba, majd Bodean Huckleberry leRPzte hogy a KÉT személyes jármű hátsó ülésére beül, majd fejemhez szegezi a fegyverét. Majd pedig utánunk jött egy quaddal és "RP" szerint hátul ült végig, miután felvittek egy hegyre rám szegezték a fegyverüket. Majd elkezdték kipakolni a zsebeimet, azzal még nem lett volna semmi baj HA normálisan és nem HanyagRP-vel és ForceRP-vel teszik meg. A MetaGaming pedig abból következtethető le, hogy a DO kérdezésében 820 dollárt rpztem, nem fejtette ki hogy nálam hanem a pénztárcámba van-e a pénz, majd megkérdőjelezte vagyis mondta hogy ne hazudjak DO-ban (OOC chaten) mivel a kérdezés pontossága miatt tudtam ezt rpzni hiszen, egy okos ember nem csak a pénztárcájában tárolja a vagyonát, az ingzsebében a nadrágjában esetleg belső zsebben. Majd úgy akarták elvenni az összes ruhámat, hogy RP szerint nem lehet nálam a ruha mivel a karakter nem tudja hova elrakni, és mivel nincs lehetőség szekrényre a házakban ezért voltak nálam. Majd a kirablás után két ütéssel lelöktek a hegyről és meghaltam.
Bizonyíték(Kép, log, videó): https://imgur.com/a/ADrPMYu  Első kép: Hanyag RP, Force RP Második kép: MG, miután megtudták az inventorymból hogy több pénz van nálam egyből levetkőztettek ezzel arra kényszerítettek hogy adjam át a többi pénzem is.

Megjegyzés: Szerintem kellene egy olyan szabály hogy ha kirabolnak valakit akkor ne lehessen megölni az illetőt, csak ha nyomós oka van rá.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Sziasztok, a panaszt én fogom kezelni.

A szituáció felét láttam körülbelül, de átnézem a képeket még. Addig Sebastiano Rossi, Sochiro Yamamoto és Bodean Huckleberry, ha van hozzászólni valótok várom. [/adminisztrator]
 

xDiamondx

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Möggyüttem-e.
Nos.
"Majd pedig utánunk jött egy quaddal" Quadot direkt ott hagytam és fel geteltek engem...

"DO kérdezésében 820 dollárt" /do ba nem hazuhatsz...

"fejtette ki hogy nálam hanem a pénztárcámba van-e a pénz" Itt nem értem hogy akkor miért akadtál fenn azon hogy én a hátsó ülésre ültem, miközben ennyi erővel én is írhattam volna hogy jaj nem rp-zhetsz olyan ami nincs scriptelve a szerveren...

"RP szerint nem lehet nálam a ruha mivel a karakter nem tudja hova elrakni, és mivel nincs lehetőség szekrényre a házakban ezért voltak nálam."
Én ekkor már nem voltam ott mert kollega véletlen leütött.. De ha jól tudom meg lett beszélve hogy azt akkor hagyjuk mert az kajak nem lenne valós.

További cíp estét-e Komák !
 

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
Felgeteltek? Az még rosszabb mintha quaddal jöttél volna, milyen RP szituáció az ahol getelik az embert? Ennyi erővel beírhattam volna hogy /me legurul a hegyoldalról aztán írok egy adminnak hogy geteljen Paletoba.. Komolytalan, hogy lehet olyat "RP"-zni amihez OOC segítség kell?

/do-ba nem hazudhatsz, tisztában vagyok a szabályokkal, nem is hazudtam. Azt kérdeztétek hogy a pénztárcámba mennyi pénz van, én beírtam hogy 820, mert a többi a kabátomba volt mondjuk. Tehát nem hazudtam, utána mikor ezt beírtam nektek csodával határos módon gyorsan levetkőztettetek IC.

Kollega véletlen leütött, oké az egyikőtöknek alapból elvolt törve a lába, nem tudom hogy bug miatt-e vagy IC dolog miatt de az is elég érdekes.

Ennyit szeretnék válszolni/reagálni ez volt az utolsó hozzászólás tőlem az üggyel kapcsolatban. Innentől várom az admincsapat döntését.

 

AkoSYS

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Hi,

Először is igen elvolt törve a lábam, mivel belebugoltam az autó platójába. És igen leütöttem véletlenül a kollégát, mivel Laptopomon játszom és véletlen hozzáértem a TouchPad-hez(amit egyből ki is kapcsoltam).
Arról nem is beszélve, hogy rádtartjuk a fegyvert (ketten is) és te olyanokat teszel hozzá, hogy "tudom hova hívjam a rendőrséget". Meg a fülünkbe ordítod, hogy ne ordíts már? Legalább egy kicsi félelmet is mutathattál volna a szikla szélénél állva. Direkt utánanéztem, hogy hátha esetleg van valami power karaktertörténeted, de NINCS.

Az pedig, hogy leöltöztettünk egyből azután, hogy láttuk a /do 820$-t, az pedig azért volt, mert ilyen az RP-nk! Mindenkit akit ott kirabolunk és úgymond "kivégezzük", leöltöztetjük és utána ledobjuk, te is annál a résznél jártál. Ha pedig leöltöztetünk, nem hiszem, hogy lenyelted a dolgokat amik nálad maradtak. Ha nem egyből utána, ígyis-úgyis leöltöztettünk volna és előbb utóbb megtaláljuk a kabátodba az "eldugott" pénzt, amire azért érdekelne engem az az RP, hogy előtte beraktad oda vagy eldugtad valahova azt a pénzt.

Várom az ügy kimenetelét!
 

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
Azt mondtam hogy nem fogok többet hozzászólni de nem bírom ki.

Nos. Számomra elég érdekes hogy tőlem elvárjátok hogy RP-zem hogy a kabátomba van a pénzem, a ruháim a szekrénybe a házamba, de amikor ti /me elvesz tőle mindent raboltok azzal semmi probléma nincsen, meg azt hogy RP-zi valamelyikőtök hogy rám tartja a fegyvert egy kocsiba és felgetelik a hegyre.

A levetkőzős sztorihoz pedig lenne egy különálló hozzászóló is Chester J Atwood (Lynton) nem tudom hogy ide tud-e írni, de ő azt mesélte hogy őt érdekes módon NEM vetkőztettétek le amikor kiraboltátok.
 

xDiamondx

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
De azt nem értem hogyha ennyire zavar téged hogy DIREKT ott hagytam a quadot mert állítólag jött volna oda érted a kondihoz a spanod , és legalább egy bizonyítékot otthagytam hogy sehol senki csak egy quad van ott. Akkor miért akarsz te is olyat rp-zni hogy nem a pénztárcádba  van a pénz hanem jobbra balra dugdosod el? Csak mert ott a kép is hogy sikeresen de saját magadra is nyitottad ennyi erővel a pk-t...
"Amúgy azt tudjatok hogy olyat nem lehet RP-zni amire nem ad lehetőséget a szerver amúgy." Ezt írtad ott a kép is. szóval szerintem engedjük el ezt a részét.
Azt nem értem hogy hogyan volt a "többi a kabátomba" mikor csak egy ing volt rajtad.

Másik pedig. Fear rp ha hárman rád fogják a fegyvert és egy szikla szélén állsz akkor szerintem nem a rendőrséggel fogsz jönni hogy tudod hogy hova hívod ki, meg nem ordítasz ott jobbra balra.Meg hogyha azt mondjuk hogy vetkőzz akkor nem fogsz engem ic lebuzizni meg társai mert ahogy írtam is akkor ruhába döglesz meg ...

Chester J Atwood kirabolva lett mert asszem ő volt az első ember akit kiraboltunk és akkor még nem ezt csináltuk hogy felvittük, azóta turkálót akarunk nyitni azért kellenek a ruhák meg nem tudtuk azt hogy van olyan hogy rablás után meg is ölhetjük.


 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]

Idézet tőle: Gorel:
Felgeteltek? Az még rosszabb mintha quaddal jöttél volna, milyen RP szituáció az ahol getelik az embert?

Bodean részéről le lett rp-zve, hogy bemászik Hellion csomagterébe, ezért történt egy kivételes getelés. Arravaló tekintettel, hogy szerver eleje van igyekszünk az illegál frakciókat, ahol csak lehet támogatni köztük a Menedéket is.

Idézet tőle: Gorel:
/do-ba nem hazudhatsz, tisztában vagyok a szabályokkal, nem is hazudtam. Azt kérdeztétek hogy a pénztárcámba mennyi pénz van, én beírtam hogy 820, mert a többi a kabátomba volt mondjuk. Tehát nem hazudtam, utána mikor ezt beírtam nektek csodával határos módon gyorsan levetkőztettetek IC.

Akkor OOC chaten, miért írtad azt, hogy zokniban vagy nadrágzsebben tárolod? Még a nadrágzseb rendben lett volna, de a zokni bullshit. A Menedék tagjai csóró/ostoba/paraszt/elmebeteg embereket rp-znek. Már napokkal ezelőtt elkezdtek ruhákat gyűjteni/lopni, hogy nyissanak egy turkálót. Azon a napon amikor téged elraboltak te voltál a negyedik ember akit boxerig vetkőztettek és lelöktek a szikláról.

Idézet tőle: Gorel:
Számomra elég érdekes hogy tőlem elvárjátok hogy RP-zem hogy a kabátomba van a pénzem, a ruháim a szekrénybe a házamba

Ebben igazad van emiatt jeleztem is feléjük, hogy ne vegyék el a többi ruhád, ami meg is történt.



Most pedig kitérve a szabálysértésekre, amiket felfedeztem mindkét fél részéről.

1. Bodean Huckleberry - Enyhe ForceRP

Ha legközelebb rablás rp-t csináltok ne csak annyi legyen, hogy /me kipakolgatja a zsebeit és /do elvesz mindent. Figyeljünk oda a másik playerre is akivel éppen interakcióban vagy és vonjuk bele az rp-be.

Pl.: /me felülről lefelé haladva végig tapogatja a férfi zsebeit.
    /do Ellenkezik vagy /do Reakció? vagy /do Miket találhat a férfi zsebeiben?

2. Corey Collins - Enyhe FearRP

"Fear RP alatt a karakter félelmét értjük. A szerveren kötelező alapvető félelmet és „életben maradni akarást” RP-zni."

Ha elrabolnak és egy sziklaszirten állsz három fegyveressel akkor ne az legyen az rp-d, hogy "Remélem itt szoktatok csövezni" és "Akkor tudom hova hívjam a rendőrséget ". Ezekkel a kijelentésekkel szabályt szegsz, mert nem rp-zed a karaktered félelmét és fixen meghalsz.


Mindkettőtöknek 15-15p jailt osztok ki.

[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó