Christian Cross - Kamar Johnson

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
panaszkonyvj.png

Neved: Christian Cross
Játékos(ok) neve: Kamar Johnson
Panasz oka: DM, MG
Panasz kifejtése:
[22:28:59] [oneRP] A vészhívásodat (Blaine County Fire Department) elfogadták. Maradj a helyszínen!
24 perc múltán tűnt fel a helyszínen a semmiből.

Ekkor értünk oda Darius Hayes-hez, aki egy quaddal menekült, majd animba esett. 3-an voltunk a helyszínen SO-sok. Értesítettük az MD-t, kiérkeztem, elkezdték a sérültet ellátni. Egy quados, aki már a nap folyamán többször is menekült az SO elől, hirtelen megjelent a semmiből, körözni kezdett. Megpróbáltam fegyver nélkül körbenézni a környéken, első körben nem láttam senki, majd mikor felindul a dombra, lelőtt. Szeretnék bizonyítékot kérni arról, hogyan találtál ránk szinte a semmi közepén az éjszaka közepén, majd mi okból kezdtél 3 SO-s ellen lövöldözni. Tudtommal nem ez volt az első eset, hogy random elkezdtél lövöldözni, elvileg szankcionálva is lettél ugyanezen napon.

A videó első felében látszik, hogy feltűnik a képernyő tetején a quaddal. Aztán a lelövésem pillanata.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.youtube.com/watch?v=9oQ3GGc2yyM
Megjegyzés: Az SO-sok összesen kevesebb golyót kaptak mint a társad, illetve egy előző esetben is megöletted így módon egy másik társad.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Sziasztok!

Christian, nem ez az ügy volt, amit Cserkó intézett, körülbelül két órája?
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
Az ügy félig el lett intézve, sajnos abban a bírálatban semmi bizonyíték nem volt, és eléggé immerzió rombolónak tartom, hogy Kamar akcióról akcióra próbálja egyedül megmenteni a társait úgy hogy ő okozza vesztüket, azt érzem, hogy ő csak lövöldözni akar egész nap. Illetve mivel itt nem köt az idő a bizonyítékokra lennék kíváncsi ami miatt 24 perccel az animba esést követően megjelenik és lelő.
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Darius ellátását követően a Kamar megjelent a semmiből az autópályán déli irányba haladt( Feldolgozó üzem irányából Davis Quartz iránáyba, ha jól láttam kötelező haladási iránnyal ellentétes irányban, azaz szembe. Majd felment aránylag távolabb tőlünk keletre a domboldalra quaddal, nem sokkal ezután kezdődött a dara.
Az állítás, hogy ő végig követett bennünket és figyelt minket erősen hihetetlen történetet ad(ha jól tudom még látták is akciózni máshol néhány percel az érkezése előtt) hisz az egész üldözésnél 1 quados volt jelen, egészen a Darius ellátásának befelyeztéig, kb egy jármű hangját nem hallottam..
Ha meg csak oda akart menni segíteni... Az autópályáról nem látahatta a szituációt csak azt, hogy néhány rendőrautó (2) és egy mentőhelikopter van a sínek mellett egy domboldal alatt, ha így történt.. Körözött járművel ismételten miért megy az SO közelébe szándékosan? Egész délután kergettük elképzelhetetlen, hogy ne tudta volna hogy keressük, ezentúl még OC is kérdeztem Reapert, hogy mi a helyzet egy adott quaddal ( ha jól emlékszem pont Kamarral intézkedett reaper) mert éppen most jelentették be a rendszámát, ezt Kamar is olvashatta, itt bukik a " nem tudhattam " történet is.

[22:03:12] Kamar Johnson: (( hi ))
[22:03:15] Gerald Alba: (( Hali ))
[22:03:25] Derek Moore: (( Sziasztok, miújság reaper? ))
[22:03:39] Derek Moore: (( Quadnak a rendszámát most jelentették be, azért kérdezem. ))
[22:03:49] Reaper: (( Várj kicsit és utána RPzhetsz vele. ))
[22:09:30] PM: Reaper [ID: 63]: Végeztem, mehetsz a sráchoz

Az utolsó kivetnivaló.
Második alkalommal történt 2 órán belül, hogy visszajön/jönnek és elkezdik darálni az SO-t, beleérve a saját tagjukat is aki mit ad isten valamiért elhalálozik a találatok miatt (első alkalom!)..
Jelen esetben Darius több lövést kapott mint az SO oldaláról jelenlévők.

[23:07:20] Kajiwara Yuichi: (( Mi legyen Claude ))
[23:07:33] *** Larissa Coelho Luz  Egy vénakül kitet kikap a táskából és kibontja.
[23:07:37] *** Anthony Colvorado  elővesz egy fegyvert. (Taurus PT92AF)
[23:07:42] *** enyhén vérzik az exacil illetve a nyomókötésnek hála  [Kajiwara Yuichi]
[23:07:48] Darius Hayes: (( Nem halok meg ))
[23:07:56] *** Larissa Coelho Luz  25 fokos szögbe beilleszti a vénakült és csatlakoztatja a zacskót és a vénakült egy szilikoncsővel.
[23:08:08] Kajiwara Yuichi: (( Ennek viszont 1 műtétnek kell lennie ))
[23:08:14] Darius Hayes: (( .-. ))
[23:08:25] Kajiwara Yuichi: (( 10 golyóval nem tudlak elengedni. ))
[23:08:27] Anthony Colvorado: (( XD ))
[23:08:32] Anthony Colvorado: (( Meglőtt? ))
[23:08:36] Darius Hayes: (( Szerintem ))
[23:08:41] Darius Hayes: (( Én kaptam a legtöbb töltényt ))
[23:08:47] *** Larissa Coelho Luz  Megnyitja csapokat.
[23:08:48] Anthony Colvorado: (( Ez már a második ilyen eset ))

Érdekes módja a szabadításnak, hogy szándékosan kilyuggatom a társamat. (TK?)
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Rendben srácok!

A mai nap délutánja folyamán beszélek Cserkóval, hogy pontosan mi is volt eddig.
Addig is türelmet kérnék.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Sziasztok, mivel emlitésre kerül a nevem a PK-ban, igy ide irok. Tegnap ezt az ügyet már Cserkó elbirálta, volt bizonyiték arról, hogy le lett lőve Cross, ezt meg is nézte és a DM részét jogtalannak birálta. Az MG részt pedig nem is értem, mivel én is elmondtam Crossnak Discordon, hogy mikor üldöztek, akkor én folyamatos rádió kapcsolatban álltam a srácokkal, igy le lett "jelentve", hogy én az égető mögött vagyok. A másik, attól függetlenül, hogy ti nem láttátok a másik srácot, aki jött körülöttem, mikor üldöztetek attól függetlenül még ott lehetett, ugyanis ESTE, full fekete felszerelésben egy fekete Quadon nem nehéz eltűnni Off Roadon, amit be is bizonyitottam legalább 3x, mikor utánnam fordultatok. Az ügy egyébként JOGTALAN minősitést kapott még Discordon.
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
Idézet tőle: claude:
volt bizonyiték arról, hogy le lett lőve Cross, ezt meg is nézte és a DM részét jogtalannak birálta.
A bizonyíték az én részemről lett felmutatva, amint ide is linkeltem. Valamilyen banda tag szabadításról beszéltetek, hogy mivel nem sérültél meg ő Rambó módjára 3 SO-s ellen lövöldözhet. Ezt nem találtam szabályzatokban, hogy lehetséges ilyen esetekben ilyen viselkedést tanusítani.

Idézet tőle: claude:
Az MG részt pedig nem is értem, mivel én is elmondtam Crossnak Discordon, hogy mikor üldöztek, akkor én folyamatos rádió kapcsolatban álltam a srácokkal, igy le lett "jelentve", hogy én az égető mögött vagyok. A másik, attól függetlenül, hogy ti nem láttátok a másik srácot, aki jött körülöttem, mikor üldöztetek attól függetlenül még ott lehetett
Ha jól emlékszem az East Joshua Roadnál kezdtünk el üldözni téged, hegyeken bokrokon keresztül amikor leszálltál az autópályára és tovább hajtottál a hegyek felé. Az egész üldözés során nem tűnt fel más quados, motoros. 2 egység üldözött 3 emberrel és senki nem látott mást rajtad kívül.
Továbbá érdekes módon már a mentős RP végére érkezett meg Kamar 24 perccel az animba esésed után és ez nem az első ilyen "mentése" volt aznap, előtte még legalább 3x elkezdett lövöldözni hasonló 1vX szituációban.

Idézet tőle: claude:
Az ügy egyébként JOGTALAN minősitést kapott még Discordon.
Cserkó jogtalannak ítélte a hallott bizonyítékok alapján, de sajnos ezekről semmi kézzelfogható nem volt. A másik quados, aki elvileg jelentett és ott volt. Az hogy miért kezd el lövöldözni 3 SO-s ra, majd egy tárat bele lő a társába Kamar. És hogyha nem sérültél meg törés ügyileg, miért 24 perccel az eset után érkezett meg egyedül.

Az én szempontomból az látszott, hogy lassan vége a mentős rp-nek, akkor most egyedül idefog jönni ehhez az esethez IS és csak úgy hobbiból elkezd lövöldözni.
(Az egyik autókereskedés rablás után már kapott DM-ért szankciót Kamar, illetve 3 "menekítésre" jött, ahol megölette egy társát és belelőtt egy tárat a másikba)
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Ugyan nem én kezelem az ügyet, de javasolnék egy beszélgetést mind a két féllel, ahol átbeszéljük az ügy eseményeit.
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
Idézet tőle: claude:
Ugyan nem én kezelem az ügyet, de javasolnék egy beszélgetést mind a két féllel, ahol átbeszéljük az ügy eseményeit.
Szeretném itt fórumon bizonyítékokkal alátámasztva megbeszélni az esetet, épp ezért nyitottam ide. Itt nyoma marad az állításoknak és a bizonyítékoknak is.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
No, DM és MG-re kihelyezve a hangsúlyt.

Kamar miként tudtad meg, hogy Claude ott van?
Erről tudsz logot mutatni, hogy ki az, aki szólt vagy szóban történt mindez (IG szóban történő rádiózásra gondolok)?

Videóból semmilyen DM és MG nem kerül ki.
Ha jól hallottam Cserkótól, Claudenak egy fejfájása volt (ezt RP-zte), így ki is lehetett volna menteni. <-- Ez nem minősül DM-nek.
 

Darkles200090

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Ahogy elérhető voltam mert AFK-ból jöttem vissza Brayton szólt nekem rádión hogy elkapták Claudet és Brayton mondta IC rádió majd elsőnek megpróbáltunk blokádot állitani de az nem sikerült mert lebuktunk utána képtelen voltam oda menni és megpróbálni ki menteni ami végül nem sikerült mert egy perc se telt el első lövésem után egyből jött az erősités és nem akartam face-to-face harcolni hanem utána is összevissza mentem hogy ne mindig tudják a pozimat.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Akkor, ha jól értem, mindez IG szóban történt.

Ezek alapján tegnap, ahogy már Cserkó mondta jogtalan a panasz.

Videóból, se az MG se a DM nem derül ki.
Ha jól emlékszem, Claude említette, hogy ő is próbált még az elkapása elött szólni a társainak, hogy éppen merre van.
Mivel Kamarnak is szóltak, ráadásul voice rádióban. Így ő is jogosan tévedt arra.
Apropó, a társát jogosan akarta megmenteni, akkor még nem volt benne egy kilőtt lőszer sem.
Az pedig, hogy utána, hogyan és miként lett Claudeban lőszer, megint egy másik dolog. Heves tűzben néha megesik, hogy mást is eltalálnak a lövést leadó emberek.

[adminisztrator=Tanci]A panasz jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó