Cash Flow Syndicate - Dylan D'Amore pályázata.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: notorious.stolas:
Óriás kígyó. Egyébként eszméletlen jó lett, tetszenek az ötletek, így ja örülnék ha bent lenne már.

[quote author=undefined]Szia! Örülök, hogy tetszenek az ötletek. Mindent próbálunk megvalósítani![/quote]
 

LeMat

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Heló-beló Relay, jól össze van rakva, rengeteg ötlet, kell majd hozzá idő, de mint minden jóba megéri időt fektetni. Esélyesnek látom a frakciót! Hajrá, támogatom!
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Láttam (amikor még nem voltam banolva) az RP szinteteket, illetve hallotam pár dolgot DC-n, hogy mik a tervek, satöbbi. Támogatom, maga a pályázat eléggé egyedire sikeredett, remélem megkapjátok a frakciót. Big up.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: LeMat:
Heló-beló Relay, jól össze van rakva, esélyesnek látom a frakciót! Hajrá, támogatom!

[quote author=undefined]Heló - beló LeMat! Köszönöm kedves és támogató szavaid! Reméljük össze jön![/quote]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: red rum:
Láttam (amikor még nem voltam banolva) az RP szinteteket, illetve hallotam pár dolgot DC-n, hogy mik a tervek, satöbbi. Támogatom, maga a pályázat eléggé egyedire sikeredett, remélem megkapjátok a frakciót. Big up.

[quote author=undefined]Szia - szia! Sajnálom, hogy már nem vagy részese a szerver közösségének. Köszönöm a belém fektetett bizalmad, próbálom a legjobbat kihozni a frakcióból. Minden leírtat szeretnék megvalósítani. Köszönöm a támogatásod, sokat jelent![/quote]
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
Cső. Olvastam a pályázatot, csatlakozok a többiekhez.
Jó srácnak tűnsz, egy magabiztos kéznek, aki helyét állja szerepjáték terén a szerveren.
A közösségben aktív vagy, gyakran látlak itt-ott (fórum, dc.), alapvetően egy nyílt, őszinte és barátságos személyiséget látok benned.
A pályázatodra visszatérve pedig: a legjobbak között vagy, valószínűleg a frakciót meg fogod kapni, amihez pedig sok sikert és rengeteg tartalmat kívánok, pacsi.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Kolbász:
Cső. Olvastam a pályázatot, csatlakozok a többiekhez.
Jó srácnak tűnsz, egy magabiztos kéznek, aki helyét állja szerepjáték terén a szerveren.
A közösségben aktív vagy, gyakran látlak itt-ott (fórum, dc.), alapvetően egy nyílt, őszinte és barátságos személyiséget látok benned.
A pályázatodra visszatérve pedig: a legjobbak között vagy, valószínűleg a frakciót meg fogod kapni, amihez pedig sok sikert és rengeteg tartalmat kívánok, pacsi.

[quote author=undefined]Szia! Köszönöm a támogató és biztató szavaid! Örülök, hogy elnyerte tetszésed a pályázatom. Még jobban örülök, hogy ilyen embernek írtál le. Reménykedem. Toljuk ezerrel! Köszi még egyszer! Pacsi![/quote]
 

Roland410

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:80
Ideje már, hogy legyen egy bűnszervezet a szerveren, nem csak "bandák" meg "maffiák". Sokan elfelejtik, hogy a való életben nem feltétlen csak spanyol, latin, néger emberek tömegesedése egy adott csoport. Persze, nem valószínű, hogy egy néger vagy latin banda ugyanúgy befogadja, testvérének nézi a fehér embert, de attól még nekik is sokszor fontosabb félretenni a rasszizmust, ha közbe jól járnak vele, ha köztük van az a személy. Régen nekem is volt egy hasonló bűnszervezetem, így nagyon tetszik, hogy végre más is gondolt rá, hogy behozzon egy ilyet, de szerintem kezdek össze-vissza halandzsázni. A lényeg az, hogy támogatom a pályázatotokat, és sok sikert kívánok a jövőben. Remélhetőleg ésszel fogjátok csinálni, és nem lesz egy DMfraki belőle, ha scriptet kaptok.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Roland410:
Ideje már, hogy legyen egy bűnszervezet a szerveren, nem csak "bandák" meg "maffiák". Sokan elfelejtik, hogy a való életben nem feltétlen csak spanyol, latin, néger emberek tömegesedése egy adott csoport. Persze, nem valószínű, hogy egy néger vagy latin banda ugyanúgy befogadja, testvérének nézi a fehér embert, de attól még nekik is sokszor fontosabb félretenni a rasszizmust, ha közbe jól járnak vele, ha köztük van az a személy. Régen nekem is volt egy hasonló bűnszervezetem, így nagyon tetszik, hogy végre más is gondolt rá, hogy behozzon egy ilyet, de szerintem kezdek össze-vissza halandzsázni. A lényeg az, hogy támogatom a pályázatotokat, és sok sikert kívánok a jövőben. Remélhetőleg ésszel fogjátok csinálni, és nem lesz egy DMfraki belőle, ha scriptet kaptok.

[quote author=undefined]Szia! Köszi a támogató szavakat! Azt megtudom ígérni, hogy DM frakció nem lesz! Szeretném azt a helyzetet mindenképp elkerülni és még esélyt sem adni rá! [/quote]
 

Pengu

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Heló,elolvastam a pályázatod.
Az ötleted remek,a pályázatod remekül megfogalmaztad a frakció stílusa is nagyon jó,a pályázat alapján jó srácnak tűnsz megállnád a helyed mint FK leader.
Támogatom!
 

Bojheee

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Nem érzem hogy Arnold Schwarzeneggert megszégyenítő rp-t tolnátok és véleményem szerint intelligensen építenétek fel a szervezet gazdaságát. Támogatom és hajrá tovább, ha meg pultos kell csak pm ide :D
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Clyde:
Heló,elolvastam a pályázatod.
Az ötleted remek,a pályázatod remekül megfogalmaztad a frakció stílusa is nagyon jó,a pályázat alapján jó srácnak tűnsz megállnád a helyed mint FK leader.
Támogatom!

[quote author=undefined]Szia! Örülök, hogy tetszik a pályázatom! Köszönöm az építő jellegű szavaid és a belém vetett bizalmad! Pacsi![/quote]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Bojheee:
Nem érzem hogy Arnold Schwarzeneggert megszégyenítő rp-t tolnátok és véleményem szerint intelligensen építenétek fel a szervezet gazdaságát. Támogatom és hajrá tovább, ha meg pultos kell csak pm ide :D

Szia Bojhee! Örülök, hogy megtetszett a pályázatom! Próbálok nem csalódást okozni neked! Majd felkereslek ha kell egy jó pultos! Pacsi!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A pályázat eléggé szuper lett. Látszódik, hogy fektettél bele időt és energiát. Rendkívül tetszik az ábra a pozíciókról is, igényes munkát mutattál.

Egy dolog van, ami miatt el kell utasítanunk a frakciót. Nem szeretném mindenki elé kiteregetni a dolgot, szóval csak röviden írom le: a legutóbbi beszélgetésünknél, amikor lehetőséged volt Legenddel, Lázárral és velem beszélni nem sikerült (még) meggyőznöd minket arról, hogy máris vezetői pozícióba kellene kerülnöd. A pályázat nem egy végleges elutasítást kapott, viszont egyelőre még jobban örülnénk, ha NS frakció vezetésével mutatnád be, hogy mire vagy képes!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó