Cash Flow Syndicate - Dylan D'Amore pályázata.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
brGQmZk.png

IC


Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
A Cash Flow Syndicate eleinte csak egy kisebb baráti kör volt, mely szerencsejáték tippekkel látta el (húzta le), a lakosság nagy részét. Székhelyük Las Vegas, a szerencsejáték országa. Bőven volt bevétel, hisz a sok marha elhitte, hogy ebből nyerhet nagyot...​

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
Egy évvel később a baráti kör nagyobb és több bevételre vágyott... Elkezdtek belefolyni az illegális ügyletekbe a környéken. Las Vegas az a hely, amely sosem alszik… a folyamatos partik és a bulik, amelyek táplálják azt a várost. Mivel a pénz nem volt náluk kérdés, eleinte csak a tevékenységek pénzelése volt a szerepük. Illegálisan szervezett rendezvényeket támogattak, ahol nem volt szó másról, mint a szerencsejátékokról, a drogokról és a nőkről. Hamar betekintést nyertek ezekbe a programokba, és azok a nullák, amiket ott láttak elengedhetetlenné tette számukra, hogy nagyobb teret nyerjenek.​
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
Mivel terjeszkedni is szerettek volna, így egy kisebb bagázst helyeztek el Los Santos és Blaine County területén.​
[/float]
[float=right max=45%]
Qwd7ucT.png
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
A társaság száma hamar gyarapodott. Nagyban szerettek volna játszani, aminek az ára viszont az volt, hogy kívülállókat nem vonhattak be. Saját biztonsági szolgálatot építettek ki, természetesen ekkor még papírok és egyéb bejelentések nélkül. Fedőcégnek megmaradt ekkor még a szerencsejátékokhoz való tippadás, de már bőven nem ez volt a fő bevételi forrásuk. Gyakran előfordult, hogy fegyveresen kellett megjelenni egy adott bulin, amely nem okozott nekik nagy gondot. Hirtelen, robbanásszerűen váltak ismertté Las Vegas legnagyobb szórakozóhelyein. Az a figyelem, amit a profizmusuk és a hozzáértésük miatt kaptak, elengedhetetlené tette, hogy egy céget építsenek ki erre a tevékenységükre. Ugyanúgy folytatták az illegális partik pénzelését és biztosítását, de immáron a legális rendezvényeken is vezető szerepet kaptak. Hamar nyertek teret a városban, amely hatására terjeszkedni próbáltak… így kerültek Blaine County-ba, ahol hamar tudtak érvényesülni.​
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
Blaine County-ban elhelyezkedett tagok Sandy Shores területén mozgolódnak, de sűrűn néznek át Paleto városába is. Létszámban egyre jobban gyarapodnak, a területeiket növelni kezdték. Egyelőre semmilyen illegális tevékenység nem köthető hozzájuk, először csak beilleszkedni próbálnak. Céljuk még csak a környék és az igények feltérképezése.
[/float]

[float=left max=45%]
n0Lypxs.png
[/float]
[float=right max=45%]
Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
A szervezet elkezdte az illegális beruházásokat, cégek felépítését és fontos kapcsolatok kialakítását. Érkezésük első hetében a fegyveralkatrészeik és kész fegyvereiknek helyét alakították ki. Ezzel párhuzamosan intézték és még folyamatosan intézik is a legfőbb fedőcég, azaz a biztonsági szolgáltatással foglalkozó cég beiktatását.​
[/float]
[float=right max=45%]
w9Px88b.png
[/float]

































































Idézet tőle: Cash Flow Syndicate:
Amint kialakították a befolyásos kapcsolataikat, egyre több illegális tevékenység vette kezdetét a maffia csoporton belül.



OOC

Idézet tőle: ReLaY / Dominik:
Szia kedves olvasó! Lehet többeknek ismerős vagyok a szerverről (sőt, elég aktív vagyok Discordon.), de be szeretnék mutatkozni! Ugye Discordon mindenki ReLaY-kén talál meg. Dominiknek hívnak, 18 éves múltam (személyigazolványom szerint). A sulival tavaly májusban végeztem, blablabla szakon. Hosszú neve van, szóval maradjunk az Épületgépésznél. Ebből adódóan az építőiparban helyezkedtem el, ami amúgy nem rossz, csak néha fárasztó... RP-vel nagyjából 4 - 5 éve foglalkozom. Megfordultam pár MTA szerveren. Szerény véleményem szerint közösségi ember vagyok, könnyen megnyílok mások előtt. Plusz eléggé barátságos vagyok. Szeretem a problémákat megbeszélni (ha nem sikerül, ott a kábítószer ((jk)) ), nem szeretem ha nézeteltérések vannak jelen a környezetemben. Céltudatos ember vagyok, tudom mit szeretnék és mit nem.
Mint mindenki másnak, nekem is vannak negatív tulajdonságaim... Néha lázadó típus vagyok, de ez ritkán jön elő. Szeretem kimondani az igazat, vagy ami a szívemen ül... Ezzel sokszor bántok meg valakit akaratomon kívül. Ennyit rólam, remélem jobban megismertél. Térjünk át a frakcióra!​

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Frakció típusa:
A frakciót egy banda és egy maffia köztes állapotaként tudnám elképzelni, afféle szindikátus ahol mindenki egy - egy szerepet tölt be. Nemzetiség igazából nem számítana, ahogy leírtam az IC részben is. Számomra nem az a fontos, hogy egy vaskalapos, csak olasz vagy csak német nemzetiség jöhet... Sorolhatnám még a nemzetiségeket végtelenségig. Mai világban amúgy sem az a rendszer megy az illegális "közösségek" között sem. Már ők is vegyülnek, haladnak a korral. El szeretnék szakadni az only öltönyös getleman-ektől... Szóval, ez egy "vegyes" frakció lenne, ahol bárkit szívesen látunk, mindenkinek szeretnék adni egy esélyt!​
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: Frakcióval való célom:
Egy olyan közösséget szeretnék létre hozni, ahol nem a scriptes rablások lennének a fő téma, hanem több és több RP-be belefolyni. Értem én ez alatt azt, hogy bőven kellenek a legális kapcsolatok egy jól működő frakcióhoz. Minden más - más legális frakciót szeretnék a "szövetségeseink" közt látni. Szükség van a befolyásos emberekre, szükség van az adott frakciók vezetőire. Persze, felmerülhet a kérdés, hogyha nem a scriptes rablásokból szeretnénk megélni akkor minek is a script. Erre az a válaszom, hogy nem egy DM vagy egy Cops & Robbers szerveren vagyunk, hanem egy RP szerveren. Persze, fognak nálunk is scriptes rablások történni, ezzel nincs kétség. VISZONT! Az RP szálakra szeretnék ráfeküdni. Plusz szeretnék a meglévő illegális frakciók között is jó kapcsolatokat kialakítani... Ahogy mondani szokás. "Az ellenségem ellensége, az én barátom."​
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Frakció megélése:
Fedőcégek, fegyver- és drogkereskedelem (utóbbi nem tudom mennyire lesz sikeres) és a néhai scriptes rablásokból szeretném fenntartani a frakciót. Plusz az adott frakciókkal való kialakított kapcsolatokból származna a bevétel. Értem ez alatt azt, hogy mind illegális, mind legális téren segítőkészek lennénk az adott frakciókkal szemben. Akár egy bulin testőrség elvállalása (mint tegnap DRH bulin). Plusz sorolhatnám még egy kis ideig.​
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: Frakció Hierarchiája:
Frakción belül szeretnék erős Hierarchiát kialakítani. Tehát ha IC RP-be keveredik valaki egy nála magasabb rangú személlyel, akkor az fegyelemmel és tisztelettel legyen ellátva. Itt nem azt értem, hogy mindenki, mint egy karóba húzott emberke legyen, csak legyen meg egy kisebb IC nyomás. OOC pedig egy olyan közösséget szeretnék létrehozni, amiben mindenki jól érzi magát és szeret feljönni a szerverre játszani velünk.​
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Maga a rangrendszer:
Igazából egy Maffia alapú rangrendszert használnék / használok most is.
Maga a koncepció ez lenne:
bqw79vK.png

Boss, Underboss és az Advisor feladatai egyértelműek. Frakció vezetése, cégek és egyéb üzletek üzemeltetése, megszervezése.
Minden Captain egy - egy csapatot fog "vezetni". Tehát minden Captain alatt lesznek beosztott "Enforcerek" és "Made Man"-ek.

Weapon Team feladatköre:Fegyverek, tárak craftolása. Alkatrészek és blueprintek beszerzése.

Team One feladatköre:Rablások, illegális tevékenységek szervezése és vezetése.

Team Two feladatköre:Ők lennének azok akik a piszkosabb munkát végeznék. Például kivégzések, megfélemlítések, zsarolások.
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Frakcióba való bekerülés:
Igazából ez teljesen IC menne már a legelejétől fogva. Összességében nem lesz nehéz bekerülni a frakcióba, inkább az illegális részlegbe lesz a nehéz bejutás. Ezt úgy értem, hogy a fedőcégekhez keresünk majd embereket akik vagy sofőrök, őrök stbstb. szerepet töltenének be. Ők lesznek a "Munkatársak". RP-ben teljesen közel állnának hozzánk, viszont kell egy kis idő míg tényleges tag lesz és mindenbe bele lesz avatva. Meg kell ismerjük jobban, mind IC, mind OOC. Kell egy kisebb "haverkodási" idő. Amint közelebb kerül a tagokhoz és egyben a frakcióhoz is, akkor egy bizonyos módon "be lesz avatva" az adott illető.​
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: Frakció mostani felépítése:
Elkezdtük a frakciót NS frakcióként. Pár élménykép megtalálható a topic alatt hsz-ben. Jelenleg 13-an erősítjük a szervezet kapacitását, ami nem egy rossz létszám az elején.
https://forum.onerp.hu/index.php/topic,7050.0.html
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: BCSO tudni való:
Magáról a Las Vegas-i tevékenységekről tudhat, viszont a Blaine County-ban elhelyezkedett tagok és vezetők kilétével, foglalkozásával és maga a szervezet itteni létezésével a legelején nem lesznek tisztában. Amint egy nagyobb balhét csinálunk, lesz bizonyíték vagy bármi kézzelfogható, esetleg direkt hátra hagyott célzásokkal teli bizonyítékok akkor tudomást szerezhet rólunk a BCSO.​
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Frakció járművek:
A Vezetőség számára szeretnék 2db Rebla GTS-t, ami igazából legális tevékenységre lesz tervezve. Terepjárókat, illetve SUV-okat preferálnánk jobban az illegális tevékenységekre. Pl.: Caracara, Dubsta, XLS esetleg Everon. Sportautókat hanyagolnánk, bár tudomásom szerint nem lehet sportautóval illegális tevékenységet folytatni.​
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: Frakció HQ:
Harmony-ban a 3-as Motel mellett lévő benzinkútra gondoltam. Egy iroda interiort lerakatni és teljesen megfelel a célnak.​
[/float]


























































































Idézet tőle: ReLaY / Dominik:
Végszónak pedig annyit szeretnék, hogy köszönöm ha végig olvastad a pályázatom, elfogadok hideg - meleg kritikát. Szép napot! Pacsi!
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Támogatom! Teljesen jó lenne egy ilyen szervezet ha már a cartelek nincsennek. :) valamint hátha relay még többet néz be a korházba. :p

 

RedK5050

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Milanmuresan@gmail.com
Teljes mértékben támogatom! Jó felépítés és jó ötletek helyezkednek el a pályázatban. A leírtak alapján nem lesz ez rossz! Ha nem is sikerül, folytassátok NS frakcióként, ahogy kezdtétek! Sok szerencsét az elbíráláshoz!​
 

SnugLion4848772//Yu

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Üdv! Támogatom az ötletet...bárhol lehet bünözni bármilyen formában(banda, maffia, stb) ha jó a kivitelezés és megfelelő a hozzá állás,
az elmult hetek karteles idöszakából tanulva egy komoly bün szervezetet lehet létrehozni!!! Minden adott hozzá, kitartást és sok sikert!
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
[quote author=undefined]
Elsőnek is, sziasztok, üdvözlök mindenkit...

Hát, "Riléj" nem is tudom, hogy hol kezdjem eme frakció pályázattal kapcsolatosan a mondandóm..áhá' meg is van!

Kezdjük is ott, hogy a formázás eléggé jó lett, tetszenek a kép(ek)/gif(ek). A szöveg nem túl hosszú és nem is túl rövid, tartalmas és részletesen "elbeszélsz" a OneRP közösségnek a frakcióról, magadról is sok mindent leírsz, amit fontosnak vélsz jómagad és ezt így is kell. Kicsit fáradt vagyok így délután 2 fele..szóval, így nagyon sok szót most nem találok, de a véleményem fejben is ott van..éreztetem veletek, hogy ez a Frakció.. egy jó Frakció lesz! Sok embert tudtok fogadni és megtudjátok tanítani őket, az illegális RP(k)-re. Nem toloncoltok ki, senkit ami egy jó nagy pozitivítás. Már majdnem 100.000 perce játszok itt a szerveren és úgy érzem, hogy én is itt fogom keresni a helyem..Én ezt a pályázatot, egy jó nagy IGEN(TÁMOGATOM) gombal(szóval) tudom támogatni!
Ui.: Csatolok egy előzetes videót..úgymond látványgerjesztőt..vagy nem is tudom, hogy - hogy fogalmazzam meg. Remélem tetszik..
[youtube]lRK0eifpabY[/youtube]
[/quote]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Jake Day:
Teljes mértékben támogatom! Jó felépítés és jó ötletek helyezkednek el a pályázatban. A leírtak alapján nem lesz ez rossz! Ha nem is sikerül, folytassátok NS frakcióként, ahogy kezdtétek! Sok szerencsét az elbíráláshoz!​

[quote author=undefined]Szia! Köszönöm a támogató és biztató szavaid! Ahogy leírtad, ha nem is jön össze a script része, akkor NS-ként folytatjuk tovább! Pacsi![/quote]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Cody:
[quote author=undefined]
Elsőnek is, sziasztok, üdvözlök mindenkit...

Hát, "Riléj" nem is tudom, hogy hol kezdjem eme frakció pályázattal kapcsolatosan a mondandóm..áhá' meg is van!

Kezdjük is ott, hogy a formázás eléggé jó lett, tetszenek a kép(ek)/gif(ek). A szöveg nem túl hosszú és nem is túl rövid, tartalmas és részletesen "elbeszélsz" a OneRP közösségnek a frakcióról, magadról is sok mindent leírsz, amit fontosnak vélsz jómagad és ezt így is kell. Kicsit fáradt vagyok így délután 2 fele..szóval, így nagyon sok szót most nem találok, de a véleményem fejben is ott van..éreztetem veletek, hogy ez a Frakció.. egy jó Frakció lesz! Sok embert tudtok fogadni és megtudjátok tanítani őket, az illegális RP(k)-re. Nem toloncoltok ki, senkit ami egy jó nagy pozitivítás. Már majdnem 100.000 perce játszok itt a szerveren és úgy érzem, hogy én is itt fogom keresni a helyem..Én ezt a pályázatot, egy jó nagy IGEN(TÁMOGATOM) gombal(szóval) tudom támogatni!
Ui.: Csatolok egy előzetes videót..úgymond látványgerjesztőt..vagy nem is tudom, hogy - hogy fogalmazzam meg. Remélem tetszik..
[youtube]lRK0eifpabY[/youtube]

[/quote]

[quote author=undefined]Huh - huh... Cody... Amm. Nem tudom mit mondjak erre... Szavaim elakadtak. Ahogy te is írtad, kezdem azzal, hogy köszönök. Szóval, szia! Köszönöm a lelkesítő, bátorító szavaid. Értékelem, hogy megtetszett a frakció leírása és szeretnél a részese lenni... Na és ez a trailer... Egyszerűen oda vágott a falnak... Köszönöm a fáradtságod. Várlak köreinkben! Pacsi![/quote]
 

kapi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Mindenképpen kell pár illegális frakció, mert jelenleg majdnemhogy totál kiürülés van. Bízom benne, hogy a frakció célnál leírtak valóban úgy lesznek és sikerül egy arany középutat belőni, a scriptelt rablások pedig elvétve, inkább háttérbe lesznek szorítva. Előlegbe kaptok tőlem egy támogatást, remélve hogy amennyiben bekerül, úgy egy pozitív képet fogunk tőletek kapni.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: kapi:
Mindenképpen kell pár illegális frakció, mert jelenleg majdnemhogy totál kiürülés van. Bízom benne, hogy a frakció célnál leírtak valóban úgy lesznek és sikerül egy arany középutat belőni, a scriptelt rablások pedig elvétve, inkább háttérbe lesznek szorítva. Előlegbe kaptok tőlem egy támogatást, remélve hogy amennyiben bekerül, úgy egy pozitív képet fogunk tőletek kapni.

[quote author=undefined]Szia! Szeretném a pályázatban leírtakat megvalósítani, és megtartani a frakció életében! Nem szeretnék elhajlani más irányban. Én így tudom elképzelni egy illegális frakció felépítését, üzemeltetését ahogy leírtam. Így szeretnénk érvényesülni.[/quote]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Joshua:
A többiek már mindent leírtak előttem, amikkel csak egyetérteni tudok. Sok sikert a dologhoz!

[quote author=undefined]Szia! Köszönöm a pozitivitásod, sok sikert kívánok neked is![/quote]
 

Armin2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Szintúgy támogatom!

[globmod=zos.]A hozzászólásodnak legyen érdemi üzenete.
Írd is le, hogy miért támogatod![/globmod]
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Szépen elkészült, keveslem az ic részt.Történeteket vissza nézve, néhányat már a lap benyújtása előtt láttam tetszett. Az utolsónál megakadtam hogy egy NS frakciónak ki kell ckznia valakit a szűk köreiből abból a keménymagból amivel indulni akar fixen, talán ez hagy némi kivetnivalót a vezetési képességedről.Illetve az hogy állig fegyverbe, kevlárokba végeztek ki egy tagotokat.


Összeségében ha kettő illegális frakció is kaphat pozitív elbírálást akkor a Redneck frakció után ezt támogatom szivesebben mintsem egy újabb Cartelt. Feltéve ha nem váltok majd azzá. Ebben az esetben sok sikert !
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Idézet tőle: Kreator:
Szépen elkészült, keveslem az ic részt.Történeteket vissza nézve, néhányat már a lap benyújtása előtt láttam tetszett. Az utolsónál megakadtam hogy egy NS frakciónak ki kell ckznia valakit a szűk köreiből abból a keménymagból amivel indulni akar fixen, talán ez hagy némi kivetnivalót a vezetési képességedről.Illetve az hogy állig fegyverbe, kevlárokba végeztek ki egy tagotokat.


Összeségében ha kettő illegális frakció is kaphat pozitív elbírálást akkor a Redneck frakció után ezt támogatom szivesebben mintsem egy újabb Cartelt. Feltéve ha nem váltok majd azzá. Ebben az esetben sok sikert !

[quote author=undefined]Szia! A CK-ra engedélyt Dani adott. IC részletek meg lettek osztva (Szerintem érthető a CK. Leader-t megfenyegeti egy tag, plusz fegyvert fog rá. Szerencsére akkor nem lőtt le, így mindent tudtunk a terv szerint végezni). Plusz a kivégzett tag tele volt jó kapcsolatokkal (Ezért is kellettek a fegyverek és a kevlár. BÁR ÖSSZESEN KETTEN VOLTUNK FEGYVERREL ÉS KEVLÁRBAN.). Nem, nem szeretném egyik Cartel példáját követni. Nem szeretnék se DM-et, se veszekedést. Meg lehet találni azt a bizonyos arany középutat ami mindenkinek megfelel.
Köszönöm a bizalmat, támogató szavakat! Pacsi![/quote]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
[quote author=undefined]A PÁLYÁZATBAN LEÍRT IC INFORMÁCIÓK KIEGÉSZÍTVE, ILLETVE ÁTÍRVA![/quote]
 

Stolas

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
son chaeyoung
Óriás kígyó. Egyébként eszméletlen jó lett, tetszenek az ötletek, így ja örülnék ha bent lenne már.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó