Céges autókat/trailereket is lehessen ponyvázni

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Angel Ascaso / Bálint#1019 «

Ötleted leírása

» Lehessen a céges járműveket is ponyvázni, hamár az illegál feltörheti azokat. «


Csatolmányok

» - «
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Szevasz, az a helyzet hogy semmit sem ér a ponyva, mivel ha a tagok szólnak adminnak hogy ők levették RP-vel a ponyvát, akkor az admin leveszi nekik és úgy már fel tudják törni. Úgyhogy ez a feltörés rendszer jó nagy szivásokat és bukásokat fog még eredményezni a jövőben. Most gondolj bele, sok munkával kivágtál fákat, vagy főztél juhart vagy gyüjtöttél müanyagot, az illegál meg odamegy és kiszedi csomidból, nem vicces dolog, főleg hogy a müanyag darabja is 8-10 ezerbe megy, a többi dologról nemis beszélve. Széf úgysem megoldás mivel nemfog az ember a fatelepről járjkálni kilómétereket oda vissza, és senkinek sincs 20db széfje.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
@boldogdani11 Ez a való életben ugyan igy simán megtörténhet, csak admin nélkül, tehát véleményem szerint ezzel nincsen probléma. A te felelősséged az, hogy hova rakod a dolgaidat, és hogy oldod meg a szituációt.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Akkor szimplán ne lehessen feltörni céges autókat, mivel az mindig ott van és akkor is ki lehet pakolni, amikor nincs senki a cégből fenn. A másik opció, ami szerintem lehetséges, hogy végre a trailereket is lehessen bevinni garázsba.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
@boldogdani11 Ez a való életben ugyan igy simán megtörténhet, csak admin nélkül, tehát véleményem szerint ezzel nincsen probléma. A te felelősséged az, hogy hova rakod a dolgaidat, és hogy oldod meg a szituációt.
Ennyi erővel miért csak a tulaj és a rendőrök tudják leszedni a ponyvát? Miért nem mindenki?
Nem hiába lett úgy megirva a rendszer ahogy szerintem.
Szóval vagy letudja mindneki szedni vagy akkor ne szedjék le az adminok más autójáról.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Ennyi erővel miért csak a tulaj és a rendőrök tudják leszedni a ponyvát? Miért nem mindenki?
Nem hiába lett úgy megirva a rendszer ahogy szerintem.
Szóval vagy letudja mindneki szedni vagy akkor ne szedjék le az adminok más autójáról.
Már ne is haragudj, de ellopni mástól mindent egy két perces minigame-ért cserébe minden, csak nem korrekt dolog, esetleg emeljék meg a ponyva árát 100.000 dollárra hogy az vegye aki meg szeretné védeni a cuccait. Igy nem lessz minden autó leponyvázva, tehát marad bőven feltörni való. Mondom ezeket a dolgokat úgy, hogy nincs fakitermelő cégem és valószinüleg nem is lessz, de ami nem korrekt az nem korrekt kicsit sem és kész. Lehet itt a való élettel dobálózni, csak mig ez egy városban megtörténik egy évbe ötször, addig az sem korrekt hogy egy 120 fős szerveren megtörténik napi 5x.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Lehet itt a való élettel dobálózni, csak mig ez egy városban megtörténik egy évbe ötször, addig az sem korrekt hogy egy 120 fős szerveren megtörténik napi 5x.
Azért ez nem teljesen igaz. Ha a kaliforniai államnál maradunk (mint amit a GTA is mintázna), San Franciscoban az utóbbi 30 napban több, mint 1400 darab feltört járművet jelentettek. Ezek nagyrésze fényes nappal, a nyílt utcán.

1679766712116.png (forrás: https://www.sfchronicle.com/projects/sf-car-breakins/ )

Az, hogy ne lehessen feltörni céges járműveket pedig eléggé unfair az illegális frakciókkal szemben. Számtalan megoldás van rá, hogy ne törjék fel az autóitok, nem szükséges erre script.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Azért ez nem teljesen igaz. Ha a kaliforniai államnál maradunk (mint amit a GTA is mintázna), San Franciscoban az utóbbi 30 napban több, mint 1400 darab feltört járművet jelentettek. Ezek nagyrésze fényes nappal, a nyílt utcán.

Melléklet megtekintése (forrás: https://www.sfchronicle.com/projects/sf-car-breakins/ )

Az, hogy ne lehessen feltörni céges járműveket pedig eléggé unfair az illegális frakciókkal szemben. Számtalan megoldás van rá, hogy ne törjék fel az autóitok, nem szükséges erre script.
Azt is letudod irni hogy San Franciscoban hány ember él, valamint mennyi jármű van forgalomban? Szerintem utána lehetne számokkal dobalozni, ha össze hasonlítanánk az arányokat.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Azért ez nem teljesen igaz. Ha a kaliforniai államnál maradunk (mint amit a GTA is mintázna), San Franciscoban az utóbbi 30 napban több, mint 1400 darab feltört járművet jelentettek. Ezek nagyrésze fényes nappal, a nyílt utcán.

Melléklet megtekintése (forrás: https://www.sfchronicle.com/projects/sf-car-breakins/ )

Az, hogy ne lehessen feltörni céges járműveket pedig eléggé unfair az illegális frakciókkal szemben. Számtalan megoldás van rá, hogy ne törjék fel az autóitok, nem szükséges erre script.
Mondanál kérlek egy megoldást, hogy a céges kocsikban lévő tárgyakat mivel lehetne megvédeni?
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Már ne is haragudj, de ellopni mástól mindent egy két perces minigame-ért cserébe minden, csak nem korrekt dolog, esetleg emeljék meg a ponyva árát 100.000 dollárra hogy az vegye aki meg szeretné védeni a cuccait. Igy nem lessz minden autó leponyvázva, tehát marad bőven feltörni való. Mondom ezeket a dolgokat úgy, hogy nincs fakitermelő cégem és valószinüleg nem is lessz, de ami nem korrekt az nem korrekt kicsit sem és kész. Lehet itt a való élettel dobálózni, csak mig ez egy városban megtörténik egy évbe ötször, addig az sem korrekt hogy egy 120 fős szerveren megtörténik napi 5x.
valószinüleg félreértetted amit irtam én pont azt akarom megvédeni aki leponyvázza az autót hiába vagyok illegális frakiba az a lényeg ha valaki ráteszi ne vegye le az admin mert nem hiába lett úgy megirva a script hogy csak a tulajdonos vagy rendőr tudja leszedni.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
valószinüleg félreértetted amit irtam én pont azt akarom megvédeni aki leponyvázza az autót hiába vagyok illegális frakiba az a lényeg ha valaki ráteszi ne vegye le az admin mert nem hiába lett úgy megirva a script hogy csak a tulajdonos vagy rendőr tudja leszedni.
Erre szoktak olyat mondani, hogy amit a script nem enged azt nem lehet.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
[SA]Sziasztok, a ponyvákat NEM vehetik le adminisztrátorok, céges kocsiban meg ne tároljatok semmi olyat amit sajnálnátok ha elveszne.[/SA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó