Brant Walker - Jacob Baker, Enrico De Moreno

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Brant Walker
Panaszra tett játékos(ok) neve: Jacob Baker, Enrico De Moreno
Panasz oka: dm, (pg), valamint a oneRP-hez nem méltó, ostoba roleplay
Panasz kifejtése: A panaszban megnevezett két személy átesett a ló túloldalára, ostoba viselkedésük, és a karakterlap, karakterfejlődés nélküli szánalmas (nem)szerepjátékuk nem méltó ahhoz a szinthez, amit a oneRP képvisel. Legalább kettő, de lehet, hogy három, vagy több napja 24/7 rabolászásból állnak, amiről több megkeresést is kaptam a privát üzeneteim között, adminsegédként. Erről logot nem tudok csatolni, de a játékosoknak elege van abból a semmirekellő játékból, amit képviselnek. A mai napon üldözőbe lettek véve két egységgel,  és nagyjából olyan egy kilométer megtétele után, - bár szerintem nem volt annyi, mivel egészen pontosan az alagút bejáratától a grapeseedi leágazásig tartott - olyan 213 km/h-ás tempónál pulloztak, amire azért jobban belegondolva, sávváltás közepette nem hiszem, hogy egy átlag ember képes lenne. Ha jól látom, karaktertörténetük nincsen, tehát nem hiszem, hogy ők valami sniper elite 4 szökevények lennének. A bizonyítékok csatolmányában szintén látható, hogy nem egész 9 perc elteltével, - miután egy ÁTLAG ember elkövetett egy rendőrgyilkosságot - már a következő embert rabolják. Sajnos ilyenkor csatlakoztam be, így nyilván nem láttam pontosan, hogy mikor, de már percekkel előtte lelőhették az arrajáró áldozatot.
Megjegyzés: Ez a minősíthetetlen, és gta onlinehoz illő fun címszóval sem jellemezhető stílus, nem a oneRP színvonal, ezért ilyennek helye itt nincs, véleményem szerint.

Bizonyíték(Kép, log, videó):
https://imgur.com/a/P2czFX8
oGu82H3.png

EjvJ1Qx.jpg
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Egyetértek teljesen. Undorító amit műveltek, és ez már a HARMADIK napja megy. Szerintem nem kell ragozzam, ez így számunkra nem valami élvezetes. Ma legalább három bejelentést kaptunk, hogy kiraboltátok őket. A BCSO-nak is elege van már ebből, de a játékosoknak is.

Tegnap előtt kétszer lőttétek ki mellőlem a sofőrt, tegnap csak egyszer. Igazából a probléma azzal van, hogy elég nagy sebességekről beszélünk itt, ha 30-al mellénk gurulnátok és úgy pulloznátok még el is fogadnánk. Elég unfair-nek tartom ezt így. Amit még esetleg érdemesnek tartok megemlíteni, az az, hogy múltkor Jacob vezetés közbe lőtt ránk.


[youtube]vxhdAfwWj6k[/youtube]
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Sziasztok, a panaszt én kezelem. Várom Jacob Baker és Enrico De Moreno válaszát 24 órán belül.[/adminisztrator]​
 

Perecz

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Teljes mértékben egyet értek veled velem is ugyan ez volt csak akkor egy buta RP mellet még egy laza irreális közlekedést is nyomtak ezen kívül még ooc chaten nekik állt feljebb hogy milyen NRK le lett iczve. Én teljesen egyett értek veled.
 

Kopter

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
A rendőr gyilkosságot(pullozást) követően nemsokkal, megtaláltuk őket, amikor épp a képpen látható rablást végezték! Mivel egyedüli egységként voltunk a helyszínen nem közelítettük meg őket erőssítés nélkül! Amikor kiszúrt minket nemes egyszerűséggel bepattant a jugulárban, elindult felénk - ekkor én(sofőr) megfordultam és ellenkező irányba indultam - majd mikor utolért egyszerüen fejbelőt, úgy hogy közben ő maga vezette a Jugulart. ~ Christopher Eydan
 

Nyikolaj Vaszilijev

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Ma is ki akartak minket rabolni, mentünk az úton, utól értek minket, mentek vagy 200-al és akkor elkezdi darálni a kerekemet a gyerek. szerintem az sem volt fear, hogy egyből elkezdi darálni a kerekem amikor egy pit után köteles vagyok megállni, én is meg a "perecz" is elmondja, hogy így volt, meg látom, hogy nem csak mi vagyunk rájuk ki akadva.
 

punkiestar112

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
de jól teszik hogy rabolgatnak, nem lehet egész nap ülni a ház előtt és /me szíjja a füvet irogatni.

[globmod=Gergő]Mivel hozzászólásodból nem derült ki, hogy részed lenne a panaszban, ezért a oneRP fórumszabályzatának hozzászólásra vonatkozó szabályok 6. pontjának értelmében figyelmeztetést osztok ki a felhasználódra.
"Az olyan fórumrészekbe nyitott témákhoz, amely a fórum egy adott csoportjához szól (legyen az panaszkönyv, bármilyen igénylés, stb) csak a témanyitó, a témanyitó társaságában lévő résztvevők és a témát bíráló személyzet szólhat hozzá." [/globmod]
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Kérnék mindenkit, hogy aki hozzászólást írt írja a végére az IG nevét.[/adminisztrator]​
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[globmod=Gergő]Perecz, Dom és punkiestar112;
Kérlek Titeketet, hogy innentől csak az ügyet kezelő adminisztrátor kérésére szóljatok hozzá a témához, mert a panasz szempontjából jelentéktelen kommentjeitek csak megnehezítik az ügy kezelését.[/globmod]
 

Azi

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Sziasztok, mivel a Frakcióm tagjai ellen irányul a PK, kénytelen vagyok hozzászólni a leírtakhoz.
Mielőtt kifejteném a véleményem le szeretném szögezni, hogy Pl. a tegnapi üldözést (és még jópár rablást is) végigkövettem megosztáson keresztül, illetve a tegnapi üldözést Szigor is végig tv-zte. Se ő, se más admin nem látott szabálytalanságot mind az üldözés, mind a rablások alatt. (ha az történt volna, akkor rég AJ-ban ülnének)
Én egyébként egy TS/DC megbeszélést javasolnék az ügyre.

Elsősorban a PK hangneméhez és stílusához szólnák hozzá, ami valljuk be őszintén nem kicsit minősítés lett.
Tény, hogy ez hozzászólásra szabály, viszont szépen összefoglalja.
3. Semelyik felhasználónak nincs jogosultsága másokat megsérteni hozzászólásával. Amennyiben valaki nemtetszését fejezné ki, azt higgadtan és kultúrált módon, az érveinek teljes mondatokba foglalásával teheti meg, és az ezekre adott választ is hasonló módon kell megírni.
Véleményem szerint a leírtakkal pont fordítva sült el a dolog, hogy "átestek a ló túloldalára." (ez Rafi hozzászólására is igaz)

Másodsorban, mivel Illegál frakcióba tartoznak mindketten, így nem hiszem, hogy ha valakit kirabolnak az egetverő problémának minősül. "három, vagy több napja 24/7 rabolászásból állnak"- ne essünk feltételezésekbe, ha nem tudod, hogy így van e vagy sem. Ha unatkoznak, akkor meglett engedve, hogy menjenek. Az mégse legyen elvárva, hogy nem csinálhatnak semmit + legalább ti se unatkoztok.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Idézet tőle: Azi:
Amennyiben valaki nemtetszését fejezné ki, azt higgadtan és kultúrált módon, az érveinek teljes mondatokba foglalásával teheti meg, és az ezekre adott választ is hasonló módon kell megírni.

Úgy gondolom, hogy bármiféle trágár, és nem idevaló szóhasználat mellőzve lett a témából. Igen, valóban kinyilvánítottam a véleményem a szerepjátékukkal kapcsolatban, de úgy, hogy megőriztem a higgadtságom, és "érveimet teljes mondatokba foglalva" tettem meg. Hajlandó vagyok nyilván változtatni, ha ez bárkinek is szúrja a szemét, de ameddig erre egy adminisztrátor nem kér, addig én tartom magam ahhoz, amit leírtam. A minősítésre visszatérve, az szerverszabályzatba nem ütközik.

Idézet tőle: Azi:
Másodsorban, mivel Illegál frakcióba tartoznak mindketten, így nem hiszem, hogy ha valakit kirabolnak az egetverő problémának minősül. "három, vagy több napja 24/7 rabolászásból állnak"- ne essünk feltételezésekbe, ha nem tudod, hogy így van e vagy sem. Ha unatkoznak, akkor meglett engedve, hogy menjenek. Az mégse legyen elvárva, hogy nem csinálhatnak semmit + legalább ti se unatkoztok.

Senki nem panaszolta azt a tényt, hogy kirabolnak valakit. Örülünk neki, hogy van mivel foglalkozni. A probléma azzal van, mint látod, és a mai esetből száz százalékban kiderül, hogy ezek a rablások folyamatosak, megállás nélkül történnek. Ez még szintén a kisebb probléma, sokkal inkább probléma, hogy ez karakterfejlődés szinten sem a frakcióban, sem pedig egy egyéni lapban nem jelenik meg, hogy ők ilyen nagy gengszterek. A "szerinted miért követnek?" "úgyis tudják hogy ez lesz" véleményem szerint nem megfelelő szerepjáték egy ilyen szituációban. Ott van a bizonyítékok között rá az élő példa, hogy nem telik el egész KILENC perc egy rendőrgyilkosság, és a következő ember lelövése között. Ez, amit ők csinálnak, ez nem arra megy ki, hogy bármiféle RP legyen belőle, hisz ha arra menne, akkor már rég egy túsz-szituációt generáltak volna. Ez a saját szórakoztatásra, vagyonszerzésre, és a rendőrökkel való tűzharcra megy ki. Szerintem pont én nem estem feltételezésbe, aki az elmúlt kettő napban folyamatosan bennevolt az üldözésekben, illetve aki a szerver JÁTÉKOSAITÓL kap visszajelzést arról, hogy normálatlanul viselkednek.


Idézet tőle: Azi:
Mielőtt kifejteném a véleményem le szeretném szögezni, hogy Pl. a tegnapi üldözést (és még jópár rablást is) végigkövettem megosztáson keresztül, illetve a tegnapi üldözést Szigor is végig tv-zte. Se ő, se más admin nem látott szabálytalanságot mind az üldözés, mind a rablások alatt. (ha az történt volna, akkor rég AJ-ban ülnének)

Engem nem igazán érdekel, hogy ki látta, vagy ki nem látta a szituációt, már csak azért sem, mert - ahogy azt már többször hangsúlyoztam - 24/7, számtalan eset volt amikor üldözést láthattak. És igen, volt olyan eset, ami után felkerestem én is személyszerint Jacob Bakert, és rákérdeztem, hogy egy adott dolog miért történt úgy. Az én megkeresésemre ő PM-ben válaszolt, és letudtuk a témát, mert ott nem volt semmi, ami panaszolható. A probléma az itt látható eseményekkel van, mind abban amit én csatoltam, mind pedig abban, amit Rafi csatolt. Azt, hogy ezeken a bizonyítékokon látottak megállják-e a helyüket, az majd kiderül, amikor az ügyet kezelő adminisztrátor döntést hozott.

Idézet tőle: Azi:
Ha unatkoznak, akkor meglett engedve, hogy menjenek.

Ezt a részt pedig csak nagyon nagyon merem remélni, hogy azért ennél egy picit jobban legalább magatok között átbeszéltétek, mert ha frakcióvezetőként Te küldted azt csinálni őket, amikről itt szó esett, akkor valójában kiderült, hogy a szervezésben kell keresni a hibát, nem pedig az ő cselekedeteikben. Én úgy gondolom, hogy ameddig a panaszkönyvben nem szerepel olyan eset, ahol arról kell vitázni, hogy unatkozásból a BCSO tagjai jailelgettek, vagy netán lelövöldöztek valamit - próbáltam hasonlítani a gta onlineba illő rabolgatás, gyilkolászást -, addig úgy gondolom, hogy sem nektek, sem pedig bármelyik másik illegálnak alkalmazni a
"unatkozol? nincs semmi gáz, lelőhetsz pár so-st, nem lesz gond belőle, ez így megfelelő !!!" stílust.

 

Azi

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Én lezárásként tartom magam a leírtakhoz, majd Viki dönt az ügyben.
Szó elszáll, írás megmarad, ettől függetlenül én még mindig egy TS/DC megbeszélést javasolnék az ügyre.
 

Ibron007

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Sziasztok Jacob vagyok. Az ellenem felhozott vádpontokkal nem értek egyet, ugyanis nem értem hogy mi volt ezekben az esetekben PG és DM.
Az szerintem nem minősül DM-nek, hogyha üldöztök és a végkifejlet lövöldözés. Az indok így adott arra, hogy le lőjelek titeket.
Legalább kettő, de lehet, hogy három, vagy több napja 24/7 rabolászásból állnak, szóval a megítélésed szerint, amikor mi fent vagyunk a szerveren, akkor csak rabolgatni tudunk. Ezt megkell cáfoljam.
Idézet tőle: Gergő:
an 213 km/h-ás tempónál pulloztak, amire azért jobban belegondolva, sávváltás közepette nem hiszem, hogy egy átlag ember képes lenne. Ha jól látom, karaktertörténetük nincsen, tehát nem hiszem, hogy ők valami sniper elite 4 szökevények lennének.
Erre csak azt tudnám mondani, hogy kilőttem egy tárat a kocsira nem voltam biztos benne hogy eltalállak, de ahogy a videón is szerepel be adta a hitet, egyébként nem értem hogy miért kell belekötni minden egyes dologba amit nem látsz olyannak hogy te is meg tudnád csinálni.

Másrészt én nagyon azt érzem, hogy  ez egy bosszú pk, amit csak az miatt írtál, mert még egyszer sem sikerült se elkapni, se egyéb.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Idézet tőle: Ibron007:
Legalább kettő, de lehet, hogy három, vagy több napja 24/7 rabolászásból állnak, szóval a megítélésed szerint, amikor mi fent vagyunk a szerveren, akkor csak rabolgatni tudunk. Ezt megkell cáfoljam.

És akkor hol a cáfolat? Mert karakterfejlődésre utaló még csak kezdeményezést sem látok sem egyéni, sem frakció szinten. Értem én, hogy cáfolsz, de akkor légyszives tegyél is oda valami kézzelfoghatót. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy én vagyok a miniszterelnök.

Idézet tőle: Ibron007:
Erre csak azt tudnám mondani, hogy kilőttem egy tárat a kocsira nem voltam biztos benne hogy eltalállak, de ahogy a videón is szerepel be adta a hitet

A legelső gifnél én nem gondolom, hogy bármelyikőtök egy tárat lőtt volna ki ránk, bár véleményem szerint ott nem te, hanem a társad volt az a elit mesterlövész, aki 212-nél kilőtt, sávváltás közben. Arról, hogy sofőrként autópályán hátrafelé lősz, majd az adminisztrátor eldönti, hogy minek ítéli.

Idézet tőle: Ibron007:
egyébként nem értem hogy miért kell belekötni minden egyes dologba amit nem látsz olyannak hogy te is meg tudnád csinálni.

Örülök, hogy sikerült kiragadnod a lényeget, és neked az egészből az jött le, hogy én nem tudok lőni. Hát gratulálok, de azért felvilágosítalak, hogy szándékomban nincs kilőni mozgó autóból, mert a realitástól elég messze megy.

Idézet tőle: Ibron007:
Másrészt én nagyon azt érzem, hogy  ez egy bosszú pk, amit csak az miatt írtál, mert még egyszer sem sikerült se elkapni, se egyéb.

Legjobb tudomásom szerint el lettél kapva pár órával ezelőtt, szóval ezt meg végképp nem tudom hova tenni.

 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Sziasztok, Enrico vagyok.

Úgy gondolom, hogy bármiféle trágár, és nem idevaló szóhasználat mellőzve lett a témából. Igen, valóban kinyilvánítottam a véleményem a szerepjátékukkal kapcsolatban, de úgy, hogy megőriztem a higgadtságom, és "érveimet teljes mondatokba foglalva" tettem meg. Hajlandó vagyok nyilván változtatni, ha ez bárkinek is szúrja a szemét, de ameddig erre egy adminisztrátor nem kér, addig én tartom magam ahhoz, amit leírtam. A minősítésre visszatérve, az szerverszabályzatba nem ütközik.

"ostoba roleplay", "ostoba viselkedésük, és a karakterlap, karakterfejlődés nélküli szánalmas (nem)szerepjátékuk", "semmirekellő játékból", "sniper elite 4 szökevények"

A probléma azzal van, mint látod, és a mai esetből száz százalékban kiderül, hogy ezek a rablások folyamatosak, megállás nélkül történnek.

Mivel erre nincsen külön szabálypont, pl hogy rablások között várni kell bizonyos időt, ezért nem gondolom, hogy bármilyen szabályt szegtünk, vagy bármi probléma lenne ezzel.

Ott van a bizonyítékok között rá az élő példa, hogy nem telik el egész KILENC perc egy rendőrgyilkosság, és a következő ember lelövése között.

Azt a következő embert animba lőttük, mert elkezdett futni előlünk (bár ketten céloztunk rá). Nem tudom mit kellett volna tennünk, talán utána futunk és megpróbáljuk elkapni?

Ez, amit ők csinálnak, ez nem arra megy ki, hogy bármiféle RP legyen belőle, hisz ha arra menne, akkor már rég egy túsz-szituációt generáltak volna. Ez a saját szórakoztatásra, vagyonszerzésre, és a rendőrökkel való tűzharcra megy ki.

Lehetne belőle RP, csak szimplán nem olyan emberekkel, akiket ma kiraboltunk(gondolva itt Dom Carlosra és haverjára). Pár héttel ezelőtt csináltunk egyébként túsz-szituációt, kijöttetek, lövöldözés lett belőle.

Ez a saját szórakoztatásra, vagyonszerzésre, és a rendőrökkel való tűzharcra megy ki. Nyilván, hogy a szórakozásra megy ki, nem ez a lényege a játéknak? A vagyonszerzésre is ugyanezt tudom mondani, akik IRL rabolnak, azok miért csinálják? nem vagyonszerzésért?
"rendőrökkel való tűzharcra megy ki" Egyáltalán nem, ezt csak te gondolod így.

Szerintem pont én nem estem feltételezésbe, aki az elmúlt kettő napban folyamatosan benne volt az üldözésekben, illetve aki a szerver JÁTÉKOSAITÓL kap visszajelzést arról, hogy normálatlanul viselkednek.

Ha tényleg normálatlanul viselkedtünk volna, akkor miért nem kaptunk érte szankciót, vagy miért nem szóltatok nekünk? Valamint, miben nyilvánul meg ez a "normálatlan viselkedés?"

Engem nem igazán érdekel, hogy ki látta, vagy ki nem látta a szituációt, már csak azért sem, mert - ahogy azt már többször hangsúlyoztam - 24/7, számtalan eset volt amikor üldözést láthattak.

Pedig eléggé fontos dolog, ha egy admin végignézte a szituációt, és nem adott se Jacobnak szankciót, se nekem.

A probléma az itt látható eseményekkel van, mind abban amit én csatoltam, mind pedig abban, amit Rafi csatolt. Azt, hogy ezeken a bizonyítékokon látottak megállják-e a helyüket, az majd kiderül, amikor az ügyet kezelő adminisztrátor döntést hozott.

Én abban személyesen nem látok nagy problémát, hogy miközben én vezetek, a társam elkezd rád lőni, és szerencséjére, pont fejbe lő téged.
A másik videóban pedig annyi látszik, hogy 120-130 km/h-val mentek, és Jacob lő rátok.
A képeket meg nem értem minek kellett csatolni. Semmi nem derül ki róluk.

Ezenkívül annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy szerintem ebben nem volt se DM, sem PG. Egyébként nem én lőttelek ki a kocsiból, én vezettem.

 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Idézet tőle: enrico:
Idézet tőle: undefined]A probléma azzal van:
Én abban személyesen nem látok nagy problémát, hogy miközben én vezetek, a társam elkezd rád lőni, és szerencséjére, pont fejbe lő téged.
A másik videóban pedig annyi látszik, hogy 120-130 km/h-val mentek, és Jacob lő rátok.
A képeket meg nem értem minek kellett csatolni. Semmi nem derül ki róluk.

Szerintem 120, 30-nál vezetni, és lőni, valamint 212-nél sávváltás közben lőni az inkább a játéknak köszönhető, mintsem egy szerepjátéknak. Véleményem szerint azért ez fizikai határokat feszeget, de ezt majd az adminisztrátor eldönti.
 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
[quote author=undefined]Szerintem a szabályzat értelmében a józan ész elvének követése azért megcélozza azt, hogy mindent lehet, amit normális szerepjátékkal alá tudsz támasztani. Az esetetekben a probléma az, hogy sem karakterfejlesztés, sem pedig frakciószinten nem jelenik meg az, hogy Ti ilyen irányt képviseltek. Leginkább az egészből annyi jön le, amit a leaderetek is alátámasztott "meg van engedve ha unatkoznak, menjenek csinálják csak". A kép pedig azért került csatolásra, mert ez is bizonyíték arra, hogy semmi szerepjátszás nem követi tetteiteket.[/quote]

Frakciószinten nyilván nem jelenik meg, mert a frakciónak semmi köze nincs ahhoz, hogy mi elmegyünk ketten rabolni. Ez teljesen a frakció életén kívül történik. Ha frakcióval megyünk rabolni, akkor megértem a problémádat.

Itt nem arról van szó, hogyha unatkoztok, öljetek meg mindenkit, hanem arról, hogy elmehettek rabolni. A rablás van, amikor öléssel jár, itt pont ez történt, mert ti elkezdtetek üldözni minket. Mi mást tudnánk csinálni, hogy ne kapjatok el? Megállni nem fogunk, mert akkor megyünk börtönbe. Ha pedig tovább húzzuk az üldözést, akkor egyre többen lesztek, mert erősítést hívtok. Így egy lehetőség maradt, hogy megpróbáljuk befejezni az üldözést azzal, hogy elkezdünk lőni rátok, megölünk titeket. Szóval nem értem ezt, egyáltalán nem arról volt szó, hogyha unatkoztok, menjetek BCSO-sokat lőni.

[quote author=undefined]Szerintem 120, 30-nál vezetni, és lőni, valamint 212-nél sávváltás közben lőni az inkább a játéknak köszönhető, mintsem egy szerepjátéknak. Véleményem szerint azért ez fizikai határokat feszeget, de ezt majd az adminisztrátor eldönti.[/quote]

Szerintem pedig a lövés a sávváltás után történt, és amikor Jacob lőtt, egyenesen ment az autó. Azt is hozzáteszem, hogy te gyorsabban mentél mint mi.

Egyébként a DM és a PG mikor, és hogy történt?
 

Azi

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Gergő kezded elvetni a sulykot. Nem hiszem, hogy egy Moderátorhoz való ezek a hozzászólások. Tudtommal semmilyen jogod nincs eldöntetni bárkiről, hogy mennyire RP-s az illető vagy nem.
"Az esetetekben a probléma az, hogy sem karakterfejlesztés, sem pedig frakciószinten nem jelenik meg az, hogy Ti ilyen irányt képviseltek. Leginkább az egészből annyi jön le, amit a leaderetek is alátámasztott "meg van engedve ha unatkoznak, menjenek csinálják csak".
 

PuFFy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mint az érintett srácok leadere szólalnék fel. Egyet értek mindkét féllel, és mind a kettő fél hibázott. Ezek nyomására egy ts megbeszélést javasolnék, érvek, s ellen érvek felhasználásával, és megbeszélès után, ha úgy dönt az adott kirendelt admin, hogy hibáztak, én kérem a büntetésük kiosztását. Ja és hozzá tenném, ha lehet, fejezzük be azt, hogy ha semmi közük nincs az embereknek, s mégis beleszólnak. Remélem célba jut ez a kis szösszenet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó