Branimir Bogovic-Yamazaki Ren.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Branimir Bogovic.
Panaszra tett játékos(ok) neve: Yamazaki Ren.
Panasz oka: DM.
Panasz kifejtése: Tegnap este Jessica Darc-al elmentünk mágneshorgászni.Jessica Darc előrébb ment,én meg lemaradtam és egyszer kapok egy SMS-t Jessica Darc-tól hogy zaklatják,mire oda értem 2 csaj volt vele,kiszálltam és rájuk fogtam a P2000-et.Akkor már történt egy admin ügy és az illetékes személy meg is kapta a szankcióját,utána folytatásra került az RP csak 1 személlyel Ashley Williams-el.IC tudtam hogy Ashely az önkormányzatnál dolgozik és ezért levetkőztetem mivel nem tudtam hogy IC van nála gyors hívó vagy sem.Amikor tovább ment az RP jött Yamazaki Ren és Alina Kylashenko,rájuk tartottam a P2000,őket is levetkőztetem,majd Jessica Darc tőlük is elvete a pénzt,illetve Yamazaki Ren-tól egy kést.Utána mivel IC mondták hogy ismerik Mikhailékat,gondoltam akkor megbeszélhetjük bent Ashley házában a történteket és fátylat az egészre.Egy ideig úgy is volt,megbeszéltük hogy az egész egy félreértés volt,vissza is adtuk nekik a cuccaikat,illetve Jessica Darc a kést nem adta vissza RP szerint Yamazaki Ren-ek,csak OOC.Szóval a kés RP szerint Jessica Darc-nál volt és csak OOC volt Yamazaki Ren-él a kés.Folytatódtak a beszélgetések IC és egyszer arra kapjuk fel magunkat hogy Ashley Williams és Alice Liddle nincs a házban illetve a ház ajtaja is zárva van,majd Yamazaki Ren elkezd a késének a történetéről beszélni hogy hogyan szerezte azt a kést és a végén csak azt látjuk hogy /me-be leírja hogy nekem ugrik és elvágja a torkom és Jessicát is megöli.A kés RP szerint Jessicánál volt és nem Yamazaki Ren-él és szerintem nem volt elég nyomós indoka arra hogy megöljön minket ha már mindent megbeszéltünk IC.
Bizonyíték(Kép, log, videó): Nálunk nincs bizonyíték,de Yamazaki Ren az egészet le videózta és ezt Szigor is látta.
Megjegyzés: Nincs.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
Hali, én vagyok Ashley, szóval, mint résztvevő hozzászólnék, főleg, ha már meg lettem említve.
IC Ren megkért, hogy menjünk ki a házból, mi így is tettünk, melletted kiabált oda hozzám, hogy menjünk ki székért, mivel ugyebár a ház másik felében voltunk, mert direkt elvonultunk, mivel nem akartunk részt venni semmiféle illegális tevékenységben és ti belemélyültetek eléggé. Az, hogy te Ren kiabálását és a beszélgetést köztünk (mennyi széket hozzak stb) nem vetted észre... Gondolom nem figyeltél az RP során, többször is megtörtént, hogy szóltam hozzád és nem reagáltál semmit, szóval ezt figyelmetlenségnek betudom. Miután kiértünk bezártuk a házat és rendőrt hívtunk, mivel vissza kaptuk a cuccaink és már nem volt ránkfogva fegyver és volt lehetőségünk ezt megtenni.
A kés története úgy emlékszem az volt, hogy Jessica eleinte nem adta neki vissza, mert nem kérte, viszont utána rájött, hogy mégis kell neki és visszakérte, ezután Jessica vissza is adta neki. Ren ha jól tudom a legelejétől azt tervezte, hogy megöl titeket az IC cselekedeteitek miatt, de ezt már ő tudja csak egész pontosan kifejteni.
A DM részre csak annyit mondanék, (előre leszögezem OOC nincs semmi harag) mivel IC engem megaláztatok, fenyegettetek, zaklattatok stb... szerintem teljesen jogos, hogy bosszút áll rajtatok azért amiket tettetek, akkor is, ha utólag áttértetek egy kicsit diplomatikus részre.
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Yamazaki Ren vagyok.

Admin végig nézte az egész RP-szituációt, és elmondta hogy nem történt DM.

Jessica elvette tőlem a késemet, majd mondtam neked IC hogy kéne vissza, rám lett húzva. Nem lett semmi megemlítve OOC, és nonszensz is lenne az, hogy miután elvesztek tőlem valamit azt vissza adjátok de csak azért mert "OOC adjátok vissza" Ilyen nincs. Valamit vagy elvesztek, vagy nem.

A barátságos viselkedésem pszichológiai hadviselés volt, elhitettem veletek IC hogy barátok vagyunk, szerinted azok után hogy így megaláztatok egy ex MOB főnököt és molesztáltátok az élettársát és a barátait majd elenged titeket csak úgy és fátylat vet a múltra? 

Én egyáltalán nem viszem át az IC dolgokat OOC-ba és ezért leírom nektek megint, hogy semmilyen ellenszenvem nincsen felétek OOC. Sőt, azzal hogy megöltelek titeket úgy létrehoztam kb a legjobb megoldást annak érdekében, hogy ne ugorjon egymásnak két szövetséges frakció a ti hibáitok miatt.

Mivel meghaltatok így kötelesek vagytok velünk kapcsolatban mindent elfelejteni, és ebből kifolyólag tiszta lappal indultok a jövőben nálunk.
 

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
[adminisztrator]Szép napot mindenkinek! Így van. Láttam az eset 75-80%-át. Hajnalban nagyjából éjfél és fél 1 környékén kezdődött az rp, majd valamikor 3 és 4 óra környékén ért véget akkor, viszont még most is folyik a nyomozás tudtommal. Mivel volt egy szerver restart, ezért logot nem tudok küldeni az esetről. Tiltakozom a DM ellen ugyanis az elején fegyvert fogtál rájuk és ki lettek rabolva. Az egyik jelenlévő hölgynek intim részéhez fogtad a pisztolyod és mint említetted levetkőztetted őket. Fentebb Ash leírt mindent ami fontos. A késes történetről nem tudok mit mondani mert mint említettem közben voltak pm-ek is és oda is el kellett mennem.  [/adminisztrator]
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Yamazaki Ren frakciójának illetékes vezetőjeként írok ide.

Mielőtt a panasz lezárásra kerül, szeretném megtudni, hogy mi volt Ren felvételi státuszának állapota tegnap hajnalban, az RP idejében?
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Önvédelemből követtem el a kettős gyilkosságot, mivel Jessica és Branimir az életünkre tört, molesztáltak több nőt, és megakartak ölni minket. Az hogy nem öltek meg senkit időben IC az kizárólag Ren retorikájának köszönhető. Jogilag a karakterem nem követett el bűncselekményt, mivel a barátait menekítette ki a lakásból két bűnöző elől.

A dulakodás után Ren kihívta a rendőröket a helyszínre amint lehetőség adódott rá, és úgy gondolom Ren ezzel tisztázta magát jogilag.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Szeretném látni a bizonyítékot az esetről. Továbbá, ha DM nem, de ForceRP történt ha valóban csak annyit ír hogy /me neki esik a torkának.[/adminisztrator]
 

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
Most hogy elolvastam Ashley és Ren válaszát és jobban átgondoltam a történteket,a DM része jogos és sajnálom hogy nem gondoltam át jobban a szituációt.Illetve a késes ügyre vissza térve,a kést az RP végén úgy is vissza kaptad volna amikor már távozunk és azért adta neked vissza Jessica még ott a házban mert OOC mondtad neki hogy még is kellene az a kés,ezért adta vissza Jessica a kést OOC és a legvégén meg vissza adta volna RP-vel is és írta is neked OOC hogy csak OOC van nálad a kés.Illetve a molesztálás kicsit túlzás,mivel csak a ruháitokat kellet levenni mivel,nem szeretük volna ha a rendőröket kihivjátok vagy hogy valami fegyverel ránk támadtok és azért tartotam a Ashley intim részéhez a pisztolyt mivel éppen akkor legugoltam előtte és a ház kulcsait kerestem a földön lévő ruhák közöt és nem akartam hogy rám támadjatok közben és csak a Ashley részére lehet még mondani hogy molesztálás de ti rátok már túlzás lenne.
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
IC kértem el a kést nem csak OOC. Claude, discordon felkereslek és lestreamelhetem az egész videóanyagot amim van, ha gondolod.

UI: Frissítem a témát, mivel a forceRP-s kérdéssel kapcsolatban szeretnék bizonyítékot mellékelni a vád ellen.

e5vO5oj.png


oay5PDL.png


eTKHlTH.png


Nem történt ForceRP mivel a karakterem bőven elég időt hagyott felkészülnie Branimirnak, többször is felmutattam a kést mielőtt megkéseltem, és az hogy ő nem számított a támadásra egy teljesen reális szituáció. Sajnos egy kés ellen félmesztelenűl, ököllel senki nem tud semmit sem tenni. Le RP-ztem a késelést, majd elkezdtem megkéselni. A script miatt a kés egy szúrással megöli az embert, tehát ott bármit írtam volna, az megöli Branimirt.



 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Claude: az én kérdésem részéről tiszta, nem történt szabályszegés. Köszönöm a választ!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó