Boltrablás túl OP!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» Imént voltam szemtanúja egy boltrablásnak. Hihetetlen milyen gyorsan ki lehet rámolni.
A srác már kint volt a boltból a megszerzett zsákmánnyal, mikor a Police Department-eseknek érkezett a bejelentés.

Véleményem szerint túl sok idő tellik el a feltörés megkezdése, és a tényleges bejelentés között. «


Csatolmányok

» Válasz «
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:393
find out ic
De.. most írta le Laci, hogy mennyire unbalanszolt az egész és kábé 10-20 másodperc alatt ki lehet rabolni egy boltot még azelőtt, hogy bejelentés is érkezne.
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:629
Millie Evers
Adj és hagyj esélyt az illegális frakcióknak/civileknek.

Nem is a PD részről van itt gond, nem feltétlen zavar speciel engem az sem hogy nincs placedo, de kirabol naponta két boltot és már ő jól járt, még azzal a kis pénzzel is. Semmi kötelezettségük nincs már a boltok felé szinte, legalább akkor az x esély is meglenne arra, hogy ahogy valójában is le is bukhat vele. Még így sem lenne garancia, hogy kiérünk, sőt!
De sajnos van olyan, hogy az LSPD 20 tagjának egy nap csak az lesz az egyetlen riasztása, ahogy mindenkivel egy boltrablóval is nagyon szívesen RP-znénk.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Milyen esélyt adjak nekik, ha már ott sincsenek a boltban a pénzzel, mikor a riasztást küldi a rendszer
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
A téma kicsit összetettebb, mint gondolná az ember.. 60k körül lehet ki hozni egy-egy boltrablásból pénzt, de az is kérdéses, hogy ez egyáltalán mire elegendő és mire nem? Tudnék mesélni, hogy mire elegendő és akkor rövidebb is lenne az iromány. De ez a téma nem erről szól, tehát nézzük az időt. Sokat számít az elhelyezkedés, a legközelebbi egység helye, az útvonal, a nyitás nehézsége, a gyakorlottság. Mi is mentünk egy boltrablásra, igazából ti ott arra vártatok pár percet, hogy ki nyissuk egyáltalán a széfet és megkapjuk a pénzt.. Első alkalom, nulla tapasztalat volt mindenki számára, meg is látszott. Azonban aki tapasztaltabb, az úgy is gyorsan ki nyitja a széfet és ha ügyes, akkor még meg is lóg. Ez így van irl is, ügyesség kérdése. Bár az is egy kérdés, hogy irl be szalad, át dobja neki a kasszából a pénzt az emberünk és már megy is.. Csak úgy mint online-ban.
Én az ügyesség kérdése miatt azt mondom, hogy nem igazán tudom támogatni ezt az ötletet.
De megoldás előtt lehet tartani kellene egy tesztet, ahol pontos számok mellett tudjuk azt nézni, hogy mennyi idő is lenne a jó a megfelelő a tényleges értesítésig. Egy kábé értékkel csak egy kábé időt tudnánk belőni, ami csak oda vezetne, hogy mini patch a javítás miatt, ha az nem lenne megfelelő. Illetve pedig szerintem az illegál oldal is reagáljon valamit, hogy az ő tapasztalataik mik.. Eddig nem igazán láttam a reagálást túl aktívan az ő részükről.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
A téma kicsit összetettebb, mint gondolná az ember.. 60k körül lehet ki hozni egy-egy boltrablásból pénzt, de az is kérdéses, hogy ez egyáltalán mire elegendő és mire nem? Tudnék mesélni, hogy mire elegendő és akkor rövidebb is lenne az iromány. De ez a téma nem erről szól, tehát nézzük az időt. Sokat számít az elhelyezkedés, a legközelebbi egység helye, az útvonal, a nyitás nehézsége, a gyakorlottság. Mi is mentünk egy boltrablásra, igazából ti ott arra vártatok pár percet, hogy ki nyissuk egyáltalán a széfet és megkapjuk a pénzt.. Első alkalom, nulla tapasztalat volt mindenki számára, meg is látszott. Azonban aki tapasztaltabb, az úgy is gyorsan ki nyitja a széfet és ha ügyes, akkor még meg is lóg. Ez így van irl is, ügyesség kérdése. Bár az is egy kérdés, hogy irl be szalad, át dobja neki a kasszából a pénzt az emberünk és már megy is.. Csak úgy mint online-ban.
Én az ügyesség kérdése miatt azt mondom, hogy nem igazán tudom támogatni ezt az ötletet.
De megoldás előtt lehet tartani kellene egy tesztet, ahol pontos számok mellett tudjuk azt nézni, hogy mennyi idő is lenne a jó a megfelelő a tényleges értesítésig. Egy kábé értékkel csak egy kábé időt tudnánk belőni, ami csak oda vezetne, hogy mini patch a javítás miatt, ha az nem lenne megfelelő. Illetve pedig szerintem az illegál oldal is reagáljon valamit, hogy az ő tapasztalataik mik.. Eddig nem igazán láttam a reagálást túl aktívan az ő részükről.
Másik oldalról nézve ha csak kicsit is tudod mit kell csinálni, akkor 60K-t kapsz a semmiért, ami egy átlag legálos frakis NAPI fizuja. (Azokat ne nézzük, akik reggeltől estig dutyznak)
Nem baj, ha illegálozással meg lehet gazdagodni, de legalább egy minimum veszély legyen, nem csak az, hogy 5 perc befektetéssel letudod azt, amiért egy legálos 6 órát dutyzik.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Másik oldalról nézve ha csak kicsit is tudod mit kell csinálni, akkor 60K-t kapsz a semmiért, ami egy átlag legálos frakis NAPI fizuja. (Azokat ne nézzük, akik reggeltől estig dutyznak)
Nem baj, ha illegálozással meg lehet gazdagodni, de legalább egy minimum veszély legyen, nem csak az, hogy 5 perc befektetéssel letudod azt, amiért egy legálos 6 órát dutyzik.
A legál frakikban hetente kétszáz ezer dollár kapható prémiumnak, amiért meg van, hogy mit kell, de akkor is kapható az összeg. Ide bejöhet az is, hogy mire kell költeni mind legál, mind illegál oldalon.. Ezért is nem látom célra vezetőnek ezen ötlet alatt a pénz kérdését feszegetni.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
A legál frakikban hetente kétszáz ezer dollár kapható prémiumnak, amiért meg van, hogy mit kell, de akkor is kapható az összeg. Ide bejöhet az is, hogy mire kell költeni mind legál, mind illegál oldalon.. Ezért is nem látom célra vezetőnek ezen ötlet alatt a pénz kérdését feszegetni.
Nem is mondom, hogy adjon kevesebb pénzt. Arra utaltam, hogy ha esélye sincs kiérni a PD-nek, ha kicsit is tudod mit csinálsz, úgy az időhöz és a 0 veszélyhez mérten elég sok pénzt kapsz. Kicsit nem árt igazítani rajta, hogy legalább legyen esélyed lebukni, ne csak akkor, ha konkrétan a sarkon van pont egy kocsi.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[fa] Sziasztok!

A most és régebben felírt ötletek alapján számíthattok egy boltrablás rework-re valamelyik patch részeként. Jelenleg megrekedt a folyamat az alt:V ped sync miatt, amint ezen javítanak folytatjuk a rablás átdolgozását.

Köszönjük az észrevételeiteket! [/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó