Bolti / kutas munka kisebb korrekciózása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Botosjeti

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Felipe Contreras

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Felipe Contreras / botosjeti «

Ötleted leírása

» A mai nap folyamán sikerült kipróbálnom a bolti eladói munkát, amely nagyon jó kezdeményezés, hiszen olyan emberekkel sikerült interakcióba kerülnöm, akikkel ezelőtt még sohasem. Szerintem ez egy hatalmas löket a kapcsolatépítésekre, illetve jó RPket lehet ebből hozni. Azonban azt vettem észre, hogy két óra után, 8000+ dollárt sikerült összeszednem. (A rendszer 1 betűért, 1 dollárt ad). Szerintem a közösség nem fogja ezt a lehetőséget kihasználni, hanem inkább maradnak a kamionozásnál, illetve a tökfarmozásnál, hisz egy kamionos húsz perc alatt simán össze szed 40.000 dollárt. Ebben a két órában elég aktívan ütöttem a billentyűzetet. Véleményem szerint a közösséget arra kéne késztetni, hogy olyan dolgokat csináljanak, amellyel a közösség felé tudnak nyitni, és nem csak kamionnal száguldoznak oda-vissza. Ötletem szerint ha már 1 dolláról, esetleg 3-4 dollárra emelnénk, az már bőven jó. Számolások alapján 8000 billentyű ütés 3 dollárral szorozva az 24 000 dollár, ha 4 dollárral szorozzuk akkor 32 000 dollár.«


Csatolmányok

» Nem készítettem róla képet. «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 
Utoljára szerkesztve:

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Véleményem szerint ez az egész RP bolti munka téma az egyik legjobb kezdeményezés, a legjobb része az egész patchnek.

Az általad leírt díjazás valóban elenyésző egy kamionos körhöz képest, amit jóval kevesebb idő alatt teljesíthetsz.
Támogatom az ötleted úgy, ahogy leírtad. Közösségi RP, akár csomópontok kialakulása is lehetséges újra, mint régebben.
Sok helyen a VH volt a csomópont, itt akár downtownban, a csövesebb helyeken is létre tudnátok hozni ilyeneket, ami szerintem iszonyat menő.

Számomra a Legion Square #kockapark, meg esetleg a strawberry bolt környéke lehetne egy-egy ideális csomópont az átlag polgároknak, a "felső kategóriának" pedig mondjuk az új helyre kerülő VH, mivel akkora parkja van, hogy el lehet lenni ott. Kellenek ezek a csomópontok az RPs környezetbe, ha pedig lent a csóróbb környéken tudtok az RP munkákkal ilyet kialakítani, az isteni lenne :) A script tökéletes használata
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
Kriszokos0
Sajnos még nem volt lehetőségem ki próbálni ezen lehetőségeket, melyeket az 1.3-as update hozott. Viszont nyomon követem ettől függetlenül és alapvetően is meg fogott az e fajta kezdeményezés és jó pontnak is találom.
Korábban míg az enyém volt a Little Teapot, addig az elején én is gyakran be mentem napi X órát pultozni és ténylegesen sok új arcot megismerhettem. Volt, hogy legnagyobb meglepődésemre egy egész illegálos japán banda került az étterembe. Nah ő velük például a japán karakterem nagyon tudta élni magát. Viszont sajnos nagyon gyakran elő fordult az is, hogy csak be szaladt a player, se szia se pá és ment is. Emiatt egy idő után teljesen elment a kedvem az ilyen fajta dolgoktól. Most már látok rá reményt, hogy változtak az idők.

Összességében az ötletet támogatom.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Ez egy jó ötlet, és esetleg ki lehetne terjeszteni a lehetőséget a fegyverboltokra, kézi autómosóra, ruhaboltokra, tettoválószalonokra is!
A kézi autómosóra speciel nem támogatom, hisz az pont kézi. De a többire abszolút támogatom! Amúgy is akartak páran már tetkózni. Lényegében ugyanezzel a működési elvvel lehetne arra is ilyen :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó