Bōsōzoku with a pinch of ADHD ~ Gekkō Koike

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás

gekko.png 23 éves, Osakából származik. A Bōsōzoku japán szubkultúra és életvonal képviselője, mint ahogy apja is kinek keresésére jött az államokba (Aki miatt megkaphatta a zöldkártyáját is). Ugyan csak 8 általánossal rendelkezik kicsapongásai miatt, kezdetekben szerelőként tudott elhelyezkedni egy barátja által, ahol csillogtatta tudását és work-ethicjét a szakmában, azonban a saját maga munkaközbeni pörgetésére használt aderálfüggősége miatt elveszítette munkáját. Az itt-ott neonfényes boltjairól és családias ázsiai-amerikai közegéről elhíresült Lil' Seoulban talált otthonra, ahol a közösség kezdetekben ugyan furcsán tekintett rá nyelvezete és hobbijai miatt, elfogadóak maradtak vele. A toxikológiai tisztulása után (melyet akkori orvosának és későbbi barátjának Dr. Zeke Karevnek köszönhet) az East Tuningba kezdett el kisegíteni egy régi Osakai ismerősének Saitonak illetve az autóskultúra részeként JDM járgányokat, főleg Bōsōzoku stílusú gépeket építget, mind fejben mind pedig (amikor anyagi helyzete ezt megengedi) a való élet színterén. Nem idegenek számára az utcai versenyek, illegális chiptuningok beépítése, az azokkal való sheftelés.



Leírása (Külső, belső):

179 centi, 65-75 kiló között mozog általában. Íriszeinek színe hazel-zöld. Alsó ajkán bal oldalt egy heg foglal helyet. Kellemes bariton hanggal van megáldva. Több helyen tetovált, mozgásából könnyen kivehető ADHD "betegsége", mely lábának folytoni jártatásában, fejének mozgatásában és folyamatos koncentrációs zavarában merül ki. Külsőre ugyan furcsa...belsőre még furább. Alapvetően egy életvidám srác, egy igazi kocsiőrült és adrenalinbomba amíg nem jönnek elő depresszív phase-i, melyet szintén ADHD-jének köszönhet. Fontos tudni, hogy ki lehet hozni a sodrából: A japán nyelv és Osakai szlengjeinek kifigurázásával, barátaiba való belekötéssel, illetve en bloc a balhés emberek jelenlétével. Túlzott merészségének egyik, ha nem legnagyobb hátulütője hogy képes nekiállni a nála kétszer akkorának is, ami általában azzal végződik hogy jól elverik. Diszkalkúliával küszködik kicsi kora óta, az összeadásnál és szorzásnál nem tud többet, néha felkeveri a számokat. Esténként inszomniával küszködik, ilyenkor mutatkozik meg érzelmes oldala, melyet számítógépén egy Word-ben vezet. Szociális multitask-ra képtelen, ha kettő vagy több fél beszélget mellette biztosak lehetnek benne hogy Gekkō idővel egyszerűen elfelejti hogy a Ő maga is a beszélgetés résztvevője és átadja a színteret a többieknek...ellenben egész jó hallgatóság. Figyelemhiánya egy-az egybéli beszélgetések és interakciók során rí le róla. Vágyik a törődésre, arra hogy Őt is meghallgassák úgy, hogy nem vonják el a figyelmét vagy hagyják kifókuszálni a történésekből.


Ismert bűntettei:

-Ittas vezetés-
-Sorozatos gyorshajtás-
-Hatósági szervek elől történő menekülés-
-Késsel való fenyegetőzés-
-Hatósági felszólítás megtagadása-


Gekkofacekepcigany.png

Lojális

Kreatív

JDM "savant"

Érzelmes



Adrenalinfüggő


Krónikus fókuszzavar

Hangulatingadozások

Inszomnia

Diszkalkúlia

Túlzott merészség

Figyelemhiány

Pimaszság / Szemtelenség



( A karakter fejlődésével, az adatok idővel változhatnak! )
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás
gekkogekko.png

1685512292007.png
gekko5.png
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás

A "Gekkō Koike Inszomniás merengései" részek mind olvashatóak in-game amennyiben valaki hozzáfér az asztali gépéhez


Gekkō Koike Inszomniás merengései, pt. 1

pngtree-planets-on-a-purple-background-png-png-image_5831686.png



Anoo, ideje kicsit mesélnem magamról. Még ha a gépemen megnyitott Word-nek is csupán. Ez így olyan összeszedetlen. Általánosságában Én vagyok a fura srác, aki nem igazán csatlakozik beszélgetésekbe, ha pedig igen akkor az emberek olyannyira elfelejtették jelenlétét, hogy nem is nagyon fordítanak figyelmet rá. Tudja vajon valaki hogy a kedvenc színem a lila? Vagy hogy a japán csilagjegyem a sárkány? Sosem kérdezett tőlem ilyeneket senki. Pedig több dologról is tudnék veled beszélni, mint gondolnád.

vaporwave-clipart-anime-japanese-aesthetic-art-11562888655x6nenw9fxg-removebg-preview.png

Kérdezz az otthonomról. Nem gondoltál még arra hogy honvágyam van? Tudod milyen gyönyörű a neonfényes éjszaka Osakában? Egyszer megmutatnám neked szívesen. Ehetnénk valamit a Yakumidoban. Elmehetnénk sétálni a Dotonbori-ra, ahol a folyó mentén beszélgethetnénk és mondhatnánk el egymásnak a legnagyobb álmainkat borvirágos arccal a helyi sakétól. Megmutatnám a régi szobámat, elsuhanhatnánk Ibaraki útjain egyenesen ahhoz a zöldre festett házhoz a kanyar elején, amiben laktam. Elveszett ügy voltam anyámnak. Sajnálom hogy nem segítettem neki többet. Sajnálom hogy nem tudom ezt senkinek elmondani. Megöl ez a csend.

paper-airplane-tumblr-transparent-11549899260vk4b7gzvxk-removebg-preview.png
Kíváncsi vagyok rád. A hobbijaidra, az életedre. Ígérem, elragadom a hallgatóság stafétabotját, ha neked arra van szükséged. Szeretnék Én lenni "Az" a barát. Üljünk ki a parkba, ahol hajnalba nyúlóan mesélünk egymásnak vicceket, sírjuk ki gondjainkat és felejtjük el őket ahogy egymásra dőlve szenderülünk álomba...még akkor is ha ez elég kényelmetlen lesz reggelre. Tudod, van most valaki. Te vagy az. Beszélgetnem kellene veled legközelebb. Remélem meghallgatsz majd.


Elfáradtam. Oyasumi.

images__1_-removebg-preview.png




 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás

A "Gekkō Koike Inszomniás merengései" részek mind olvashatóak in-game amennyiben valaki hozzáfér az asztali gépéhez
Gekkō Koike Inszomniás merengései, pt. 2

3443157-middle-removebg-preview.png

Tudod, ma loptam. Aah, tudom mire gondolsz most. A gyerek aki voltál legutóbb, ilyen hamar megváltozott volna? Hülyén érzem magam. Talán visz a szenvedélyem? Biztos vagyok benne. Ettől olyan rossz ember lennék? Legalább Te nem láttad. Örülök neki. Remélem tetszeni fog az autóm. Miattad is csinálom. Szereted a kocsikat? Meg kellene kérdeznem.
imgbin-black-and-white-anime-manga-drawing-anime-rpZNvtzry2YcUDBPK67V45kxZ_t-removebg-preview.png


Szerinted miért olyan nehéz beszélni az érzésekről? Megtehettem volna ma is. Nem vitt rá a lélek. Talán félek hogy ugyanaz lesz mint legutóbb? Abban biztos vagyok. Pedig nem is ismerlek. De magamat igen. Legközelebb magabiztosabb leszek. Dehogy leszek. Túlgondolom? Ott álltál előttem. Majd legközelebb. Legközelebb.

png-clipart-anime-manga-drawing-couple-kavaii-manga-boy-comics-white-thumbnail-removebg-preview.png

Álmodtam. Benne voltál, nyílánvalóan. A kedvenc Little Seoul-i helyemnél ücsörögtünk. Tudod, ahol van az a sok fény, a ruhabolt. Lelátni a pályára. Ragyog az éjszakában. Vágyálom. Veled. Megint kezdek fáradni, érzem. Valamit mondani akartam, de már nem jön a számra...ujjaimra? Fogalmam sincs. Egyszer kijöhetnél velem oda, gyönyörű lennél a neonok sziluettjében.



Holnap újra megpróbálom ha látlak. Sajnálom.

516-5169866_broken-heart-png-drawn-clipart-removebg-preview.png
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás

A "Gekkō Koike Inszomniás merengései" részek mind olvashatóak in-game amennyiben valaki hozzáfér az asztali gépéhez
Gekkō Koike Inszomniás merengései, pt. 3
a4793a6813c4a38ef7a38288bda35f3d-removebg-preview.png

Élveztem a mai napot. Lassan elkészülök a kocsival. Lassan, de biztosan. Nem hiszem hogy észrevetted, de direkt lemostam ma. Hátha legalább a színe tetszik majd. Kicsit jobban megismertem Kenny-t, az első olyan ember akivel találtam valami közös hobbit. Ismered Őt? Majd bemutatlak neki. Legközelebb eljöhetnél velünk BMX-ezni. Szép este a park, csendesek az utcák is. Biztos orral érkeznék a betonra ha neked kellene megmutatni egy trükköt. De vállalnám.
260-2607991_hey-you-re-cool-wanna-get-bubble-tea-removebg-preview.png
Szorongva telnek az éjszakák. Amint belépek a lakás ajtaján elárasztanak a gondolataim. Véget nem érő, fojtogató magány. Olyan kicsi a szobám, mégis egyedül vagyok egy palotában. Érted mire gondolok? Elszöknék az éjszakába. Hagynék neked nyomot.
png-clipart-anime-art-manga-drawing-anime-manga-hoodie-thumbnail-removebg-preview.png
Hazahoztam Hachimitsut. Nem ismered. Ő a cicám, a neve mézet jelent. Szereted a macskákat? Fogalmam sincs. Tudtad hogy nem kötődnek annyira feltétlenül mint a kutyák? Ki kell érdemelni a szeretetüket. Én is ki akarom. A Tiédet. Egyszer majd megbeszéljük. Holnap is lesz rá alkalom. Mindig van rá. Csak Én nem ragadom meg.


Aludj. Én majd őrködök.

imgbin-hoodie-drawing-anime-sketch-anime-1826axu00YhDNNGDtLqMM1tHw-removebg-preview.png
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás

A "Gekkō Koike Inszomniás merengései" részek mind olvashatóak in-game amennyiben valaki hozzáfér az asztali gépéhez
Gekkō Koike Inszomniás merengései, pt. 4
gekkoins2-removebg-preview.png

A mai nap csodás volt. Saito-val befejeztük a kocsi külsejét. Igazi kis repülő lett az úton (nevetek). Már csak a blokkot kell beszerelnem és minden elkészült! Keresett egy rendőr. A műhelyben. Húh, azért volt egy kis félelmem amikor megláttam...de Ő is pitiáner kis dolognak nevezte amit csináltam. Azt hiszem ez volt a személyes megváltásom. Nincs ezzel baj. Ugye? Jövőhéten befejezem. Ez azért megnyugtat.
gekkoins3-removebg-preview.png
Sokat beszéltünk. Legalábbis, többet mint eddig valaha. Ez nagyon jól esett. Nem tudom innen hogyan tovább...azt hiszem nem is terveztem ezt az egészet ennyire előre. Féltelek megszólítani. Mármint, úgy mint most. Azt hiszem tovább kell próbálkozzak. Nem akarom veszni hagyni ezt. Kuso yaro...mármint nem Te! Én! Izgatott vagyok, kicsit talán túlpörgetem magamat a dolgon. Nem jön álom a szememre emiatt. Régóta az első hogy nem fájdalmas gondolatok fellegei gyülekeznek a fejem felett éjszaka. Talán, remény? Lehetőség...fogalmam sincs minek hívjam. Keresni foglak. Ha szeretnéd.


Örülök. Most legalábbis, mindenképp.
gekkoins1-removebg-preview.png
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás
A "Gekkō Koike Inszomniás merengései" részek mind olvashatóak in-game amennyiben valaki hozzáfér az asztali gépéhez
Gekkō Koike Inszomniás merengései, pt. 5
gekkoins1-removebg-preview (1).png

Húha...rég nem írtam már ide. Mivel kezdjem? Voltam egy Takeoveren, biztos elég sokan hallották. A Seppukut egy ideig üldözték is, csak úgy mint gazdáját. Imádtam, végre otthon éreztem magamat. Talán most kezd kirajzolódni hová is tartozok igazán ebben a városban. Ami pár hete még elég kilátástalan volt, anoo? Bár a versenyt sajnálom. Nem fogok ráérni legközelebb...munka.
gekkoins3-removebg-preview (1).png

Ne haragudj hogy látnod kellett. Egész este azon gondolkoztam a zárkában hogy milyen hatással volt ez rád. Próbáltalak volna többet keresni emiatt, ha tudlak. Aggódtam érted. Hiányoztál is. Egyáltalán mit gondolsz majd ezután rólam? Változni fog a rólam alkotott képed? Nem, Te nem olyan vagy. Tudod hogy csak egy suhanc vagyok, igaz? Nem rossz ember. Legalábbis, igyekszem nem annak lenni. Örülök hogy tudtunk végre kettesben beszélni a dolgokról. Nem akartam mondani, de...érdekelnének a rajzaid. Tudom hogy nem szereted őket mutogatni, ezért sem mertem megkérdezni hogy szeretnél e bevezetni a világodba. Csak szeretnék rólad többet megtudni. A hobbid, az érdeklődési köreidet. Legközelebb! Bár fogalmam sincs mi történik majd ezután, szerintem jó az irány. Remélem majd írsz, ahogy mondtad.


Fakó holdfény vagy, a kietlen éjszakámban.
gekkoins4-removebg-preview.png


 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó