Autókerrablás leadási spawnpointok randomizálása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» L.M.«

Ötleted leírása
» Hál istennek az autóker most van a legjobb helyen, könnyen kihozhatóak az autók, köszi Legend. Ugyanitt, a leadó pontokon már vártak minket, amelyből csak egy dologra tudok következtetni: Minden spawn azonos régóta. Járt az agyam, hogy hogyan lehetne ezt kiküszöbölni, hogy már a leadon várjanak minket, így az ötletem a következő: Minden leadási pont legyen randomizálva, lehetőség szerint minden alkalommal más-más helyen, a térkép teljes területén. Az autók így sem mennek túl gyorsan, gyatra a fék rajtuk, a gyáriaktól teljesen elmaradnak a teljesítményadatok, melyeket a menekülés közben is számolni kell! Így is utólérnek minket, hisz a 198 az a198, viszont a leadónál való várakozást nem tartom sem fairnek, sem RP-snek. Mindamelett tetszik a script, sőt, kifejezetten tetszik, hogy ilyen széles választékkal lehet autókat kihozni. Köszönjük, hogy van ilyen lehetőségünk! :) «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések
» Várom a PD oldaláról is az érveket, ellenérveket, ha gondoljátok! :) Köszönöm, hogyha átgondolható lesz és egy picivel fairebb lehet a PD vs. Illegál oldal. <3 «



 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Érdekesnek vélem a gondolatod. Sosem volt rá példa, hogy szándékosan, egyből oda mentünk volna. Ha a mostani esetre gondolsz, akkor azért voltunk ott, mivel valaki már bemenekült oda.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Helló, támogatom a nagyobb választékú leadó pontokat viszont egy dolgot mindenképpen megtartanék ami pedig az lenne, hogy csak Blaine Countyban lehessen leadni. - Miért? Két indokból is. Első az, hogy a BCSO dolga ugyan úgy megmaradjon mint a jelenlegi kiosztásban és az üldözések nagyobbak legyenek. (Mármint akkorák mondjuk mint most)
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Ha a mai esetre gondolsz, akkor azért mesélnék. Nem mi mentünk oda elsőnek, hanem követtük az egyikőtöket. Sőt. Én személy szerint nem is tudom a leadópontokat. De egyből minden PD-s csak MG-zni tud, gondolom.
Szia Daco Mester. Egy másodpercig sem beszéltünk, hovatovább, még nem is gondolkodtunk a MetaGaming fogalmán, az ötlet nem arra íródott, hogy bárkit megbántsak! Ezt kérlek tartsd szem előtt. :)
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Helló, támogatom a nagyobb választékú leadó pontokat viszont egy dolgot mindenképpen megtartanék ami pedig az lenne, hogy csak Blaine Countyban lehessen leadni. - Miért? Két indokból is. Első az, hogy a BCSO dolga ugyan úgy megmaradjon mint a jelenlegi kiosztásban és az üldözések nagyobbak legyenek. (Mármint akkorák mondjuk mint most)
Szia Csani, köszi, hogy válaszoltál. Ez tökéletes ötlet, támogatlak is. Az LSPD-nek hol szabjunk határt, ahol kiszállnak az üldözésből? :) 10 autó, 20 rendőr VS. 1 bandita. Nem feltétlen Fair.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:872
Szia Csani, köszi, hogy válaszoltál. Ez tökéletes ötlet, támogatlak is. Az LSPD-nek hol szabjunk határt, ahol kiszállnak az üldözésből? :) 10 autó, 20 rendőr VS. 1 bandita. Nem feltétlen Fair.
Miért kéne határt szabni, hogy kiszálljanak egy üldözésből? Alap üldözésnél sem mondod meg, hogy hány autóval üldözzenek. Annyi egység fog üldözni amennyi csak tud. Nem mindegyik csak egy kocsin lesz rajta, van egy pár rabolható autó.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Szia Csani, köszi, hogy válaszoltál. Ez tökéletes ötlet, támogatlak is. Az LSPD-nek hol szabjunk határt, ahol kiszállnak az üldözésből? :) 10 autó, 20 rendőr VS. 1 bandita. Nem feltétlen Fair.
Amíg ti kettő helikopterrel mentek a fegyverraktárat kirabolni ezen gondolat alapján azt is szabályozzuk! A topichoz visszatérve pedig nem campeljük a leadó pontokat csupán most nem volt szerencsétek ennyi történt. Meg lett változtatva az autóker helye a ti és az illegál kérésére, szerintem ez pont elég!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Nem szeretnénk mindent szabályozni, hanem fairplayt várunk mindkét oldaltól. Ezen felül bekerül pár új leadó pozi a következő patch-re. Nem zárom a témát, folytatható a beszélgetés, míg vitába nem torkollik.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Nem szeretnénk mindent szabályozni, hanem fairplayt várunk mindkét oldaltól. Ezen felül bekerül pár új leadó pozi a következő patch-re. Nem zárom a témát, folytatható a beszélgetés, míg vitába nem torkollik.
Hálás vagyok Laca, köszönöm szépen, minden illegális frakció nevében!
Az LSPD-nek pedig köszönöm, hogy minden nap tesznek értünk IC, hogy eltűrik a rendőrgyűlölőket és részeseik a kiváló, minőségi RPnek! :) Le a kalappal fiúk!
 

Edison

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Lisa Crowley
Sokan vannak a frakcióban akik nem tudják hol vannak a leadópontok, így háttérbe szorul a "campelés" lehetősége. A vérfrissítés sosem árt, ezért én is olyan keretek között tudnám támogatni a random leadópontokat, hogy ha van egy minimum táv amit meg kell tenni és nem csak 2 kilométerre van az autókereskedéstől a leadó.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
még nem is gondolkodtunk a MetaGaming fogalmán
Szia, Hector. Inkább nem írok tovább ebben a támadó jellegű stílusomban. Nekem nagyon úgy tűnt a topic hangneméből, hogy MG vádjával lettünk gyanusítva.
A több leadópontos dolgot támogatom. De ahogy olvastam egy korábbi hozzálósában, lesznek is. Mi ezen semmit nem vesztünk, ha lesznek. Sőt, szerintem mindkét törvényi oldal csak profitálni tud belőle, hiszen legalább minden ilyen rablás más-, és más lehet.

Továbbá inkább elnézést kérnék az előző stílusomért, nem volt valami helytálló. Nem áll módomban senkivel sem összeveszni, főleg egy ilyenen. Csak kissé felkaptam a vizet.
 
Utoljára szerkesztve:
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Szia, Hector. Inkább nem írok tovább ebben a támadó jellegű stílusomban. Nekem nagyon úgy tűnt a topic hangneméből, hogy MG vádjával lettünk gyanusítva.
A több leadópontos dolgot támogatom. De ahogy olvastam egy korábbi hozzálósában,és lesznek is. Mi ezen semmit nem vesztünk, ha lesznek. Sőt, szerintem mindkét törvényi oldal csak profitálni tud belőle, hiszen legalább minden ilyen rablás más-, és más lehet.

Továbbá inkább elnézést kérnék az előző stílusomért, nem volt valami helytálló.

"Tévedni emberi dolog, megbocsájtani isteni." - Snoop Dogg (Starsky és Hutch)

Várom a további közös RPket! :)
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Azt vettem észre igazából a PD közül egyedül Csani fogalmazott meg érdemleges ötletet míg a többi PDs csak kiemelt egy mondatot aminek most nincs is köze az ötlethez. Első dolog az lenne, hogy a PD képzelje bele magát az Illegál helyébe. El lopsz egy autót nyilván mondjuk mindent ki hozzátok a srácokkal egy leadó pontra kell vinni két járművet egy autót üldöztök és mondjuk az le adja az autót, mivel időhöz van kötve a script és időben kell leadni így a következő ember aki leadná az autót azon a ponton az nem tudja leadni anélkül, hogy a rendőrség ne kattintsa rá a bilincset, esetlegesen ki ne alakuljon egy lövöldözés a helyszínen.
(annó mikor Paletoban voltunk még akkor többször tapasztaltam ezt meg)
Szerintem kellene a pontokat bővíteni, pontosan ezért amit előbb leírtam.
Másik ötletem a témához, hogy mi lenne ha nem lenne időhöz kötve az autók leadása? Egy az, hogy akár egy érdekesebb nyomozás lehet a PD számára. (Ne lehessen be állni vele garázsokba! )
Másik pedig, hogy így az Illegálnak is nagyobb esélye van és ő is jobban tud okoskodni ezzel kapcsolatban.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Szerintem kellene a pontokat bővíteni, pontosan ezért amit előbb leírtam.
Mint írtam fentebb, ezek bővítve lesznek a következő patch-re.

Másik ötletem a témához, hogy mi lenne ha nem lenne időhöz kötve az autók leadása? Egy az, hogy akár egy érdekesebb nyomozás lehet a PD számára. (Ne lehessen be állni vele garázsokba! )
Míg nem adja le, nem kap érte semmit, illetve eltulajdonított kocsikkal amúgy sem lehet garázsba állni, szabályzat szerint.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
Ezt nagyon tudom támogatni! - Sokkal izgalmasabb és békésebb üldözések lehetnének ebből és nem az lenne, hogy üldözzük a kocsit majd az első egység egy sortűzben részesül. Véleményem szerint ez az egyik indok amiért néha akár 10 egység is reagál, mert nagyon sokszor automata fegyverrel kezdenek el lőni az elsődleges üldöző autókra.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Ezt nagyon tudom támogatni! - Sokkal izgalmasabb és békésebb üldözések lehetnének ebből és nem az lenne, hogy üldözzük a kocsit majd az első egység egy sortűzben részesül. Véleményem szerint ez az egyik indok amiért néha akár 10 egység is reagál, mert nagyon sokszor automata fegyverrel kezdenek el lőni az elsődleges üldöző autókra.
Köszönöm Csani, hogy nem csak a negatívumokat látod az ötletben! Hálás vagyok, hogy ismét együtt játszhatom veled! <3
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
Kiegészítésnek tökéletes! Köszönöm.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
Ezt tudom támogatni én is, tetszik az öltet. Első kézből kellett tapasztalni azt, hogy milyen kellemetlen az, amikor lejár egy kocsi ideje rablás során. És nem volt valami vicces egyik oldalról sem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó