Autókerrablás leadási spawnpointok randomizálása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» L.M.«

Ötleted leírása
» Hál istennek az autóker most van a legjobb helyen, könnyen kihozhatóak az autók, köszi Legend. Ugyanitt, a leadó pontokon már vártak minket, amelyből csak egy dologra tudok következtetni: Minden spawn azonos régóta. Járt az agyam, hogy hogyan lehetne ezt kiküszöbölni, hogy már a leadon várjanak minket, így az ötletem a következő: Minden leadási pont legyen randomizálva, lehetőség szerint minden alkalommal más-más helyen, a térkép teljes területén. Az autók így sem mennek túl gyorsan, gyatra a fék rajtuk, a gyáriaktól teljesen elmaradnak a teljesítményadatok, melyeket a menekülés közben is számolni kell! Így is utólérnek minket, hisz a 198 az a198, viszont a leadónál való várakozást nem tartom sem fairnek, sem RP-snek. Mindamelett tetszik a script, sőt, kifejezetten tetszik, hogy ilyen széles választékkal lehet autókat kihozni. Köszönjük, hogy van ilyen lehetőségünk! :) «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések
» Várom a PD oldaláról is az érveket, ellenérveket, ha gondoljátok! :) Köszönöm, hogyha átgondolható lesz és egy picivel fairebb lehet a PD vs. Illegál oldal. <3 «



 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
Csak támogatni tudom. Nem volt tapasztalatom ilyenben, de piszok frusztráló lehet.
 

Taylor

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Chris Meyers
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
Támogatni tudom ezt az opciót, még annyit hozzá tennék a dologhoz, hogy amennyiben lejár az idő akkor az adott gépjármű ne annyit érjen mint időn belül /mondjuk/ ezzel is meglenne az hogy még mindig ér valamit és érdemes leadni és menekülni a rendfenntartó szervek elől.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Ehhez az ötlethez még annyit én hozzá tennék, hogy mikor le jár az idő, ne tűnjön el a kocsi.
Lehetne úgy hogy mikor az idő lejár, nem tudja már akkor le adni a kocsit. De ne spawnoljon el, mert az nem igazán fair.
A jelzést ugyan úgy mutatná rendőröknek, hogy merre jár az adót kocsi. Csak annyni hogy ha lejár az idő, nem tudja leadni már.
Mert ha jön utánunk a PD, Sheriffek és ha közelbe vannak a leadóhoz nem lehet le adni. Akkor tovább kell menekülni. Az után már az a kevés idő nem elég a menekülésre, ha mondjuk rajtam van 3 rendőr kocsi és nem érek vissza, ha le is tudom őket valahogy rázni. Ha pedig nem tudom le rázni őket, akkor el tűnik a kocsi.
Teljes mértékben támogatom, ne tűnjön el, viszont ne legyen ugyanakkora értéke, mintha időn belül adta volna le (mondjuk 85%-a az eredeti árnak). Így szerintem fair az is, hogy nem limitáljuk, hogy hányan üldözhetnek, illetve mindkét félnek megfelel(ne). Ha eltűnik az elrabolt a kocsi az igazából csak mindkét félnek frusztráló/élményromboló. Szeretünk üldözni normális keretek között és ha a menekülőnek van ideje és tudja, hogy nem veszít el mindent(ha lejár az ideje) úgy nem feltétlenül lesz minden üldözésből dara, hanem inkább taktikázni fog a vezetésével.
A leadópontokat már leírta Laca, így azt nem támogatom újra :D
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Köszönöm srácok mindenkinek, akik hozzászóltak, főleg az LSPD oldaláról érkező pozitív véleményeket! Ugyanitt ragadom meg az alkalmat, hogy kifejezzem élményeimet az autókereskedés rablás script használata közben. Élvezhető, izgalomdús és nagyon tetszik!
Csak így tovább mindenkinek! <3
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Amit még ötletnek talán betudnék dobni, hogy legyen korlátozva hányszor lehet egy nap rabolni per frakció.
2 órás limit van rajta, plusz ugye a rablási szabályok. Hogy tervezted a rablási korlátot? Mindenre legyen egy limit, vagy szisztematikusan legyen meghatározva, hogy pl 5/autóker? vagy 2/bank?
Nemtudok számokat, hogy mennyi jelenleg az illegális tevékenység, gondolok itt autóker, bank stb... Viszont nézd azt is, ha ez a szám alacsony, akkor érdemes lenne átértékelni, hogy miért nem tevékenykedik annyira az illegál, hogy megéri-e csak igazoltatni egész nap, vagy belefér pár scriptes rabola is. :)

Ismétlem magam, nekem az autóker nagyon tetszik! Élem! Adom, ahogy csinálni kell! Jelenleg tetszik az illegál, élem nagyon! Tartsuk meg ezt, hogy legalább valakinek tetszik és ad nektek egy kis melót! :) és az autóker csak egy Script... Bankon még nem is voltam, házat még ki sem nyitottam, boltozni sem boltoztam. Tetszik érteni, mire gondolok kedves? :)
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
2 órás limit van rajta, plusz ugye a rablási szabályok. Hogy tervezted a rablási korlátot? Mindenre legyen egy limit, vagy szisztematikusan legyen meghatározva, hogy pl 5/autóker? vagy 2/bank?
Nemtudok számokat, hogy mennyi jelenleg az illegális tevékenység, gondolok itt autóker, bank stb... Viszont nézd azt is, ha ez a szám alacsony, akkor érdemes lenne átértékelni, hogy miért nem tevékenykedik annyira az illegál, hogy megéri-e csak igazoltatni egész nap, vagy belefér pár scriptes rabola is. :)

Ismétlem magam, nekem az autóker nagyon tetszik! Élem! Adom, ahogy csinálni kell! Jelenleg tetszik az illegál, élem nagyon! Tartsuk meg ezt, hogy legalább valakinek tetszik és ad nektek egy kis melót! :) és az autóker csak egy Script... Bankon még nem is voltam, házat még ki sem nyitottam, boltozni sem boltoztam. Tetszik érteni, mire gondolok kedves? :)
Tegnapi nap legalább ötször volt erre példa. Örülök, hogy tetszik neked a script, csak nem tudok vele mit kezdeni. Nem teljes szabályozást akarok, csupán hogy reális legyen. Valahogy az én fejemben nem fér össze az, hogy egy szervezet akár napi többször is elmenjen és raboljon (Edit: Az autókert.). Főleg, hogy tisztában vagy a kockázatával. Mert kit érdekel? Meghalok akkor meghalok, buktam pénzt, majd két óra múlva újra megpróbálom. Ez sehogy sem reális SZERINTEM.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Tegnapi nap legalább ötször volt erre példa. Örülök, hogy tetszik neked a script, csak nem tudok vele mit kezdeni. Nem teljes szabályozást akarok, csupán hogy reális legyen. Valahogy az én fejemben nem fér össze az, hogy egy szervezet akár napi többször is elmenjen és raboljon. Főleg, hogy tisztában vagy a kockázatával. Mert kit érdekel? Meghalok akkor meghalok, buktam pénzt, majd két óra múlva újra megpróbálom. Ez sehogy sem reális SZERINTEM.
Ne az általános dolgokat keresd :) Ennek pont az ellentétje vagyok. Engem nem vittetek még be ilyesmivel IC, ha bevisztek, akkor meg RPzünk egy jót! Hisz pont ez a lényeg, nem? :) A szervezetet pedig 2 órára lelövi a script, ezt is vedd figyelembe... Kétóránként, HA eljutunk oda és VAN KEDVE valakinek, akkor az véleményed szerint sok? Sokaknak nincs kedve már semmit csinálni, vagy nem mernek semmit csinálni, mert félnek, hogy lebuknak! Személy szerint csinálom. Persze, a karakterem fél, hogy lebukik, de ez mindíg mindenben benne van..
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
A megbeszéltek szerint több mint 10 új koordit kapott az autókerrabláshoz kapcsolódó leadó pontok száma. Ezeknek a többsége LS-en kívül lesz. A scriptes limit marad 2 órás tiltással a rablásokra vonatkozóan. Köszönjük mindenkinek aki kifejtette a véleményét. Zárom a témát, mert kezdünk ismét más irányba menni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó