Autókereskedés megváltoztatása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Destiny McCharm / loco7496 «

Ötleted leírása

» Nem saját ötlet, átdolgozott. A számok csak példaként szolgálnak!

Lenne három hely, három kategória:
• Olcsó járművek: $0-$600.000
• Drágább járművek: $600.000 – X
• Haszonjárművek: Teherautók, furgonok, pickupok, vontatók, trailerek, lakóautók.
Motoroknak akár külön kereskedés..

Heti háromszor töltődne fel új járművekkel a kereskedés, más váltaná fel a régieket. A most is választható matt színek egyike közül spawnolna ott, ahogyan azt most is megtehetjük a kereskedésből megvásárolva. Ez főleg amiatt kellene, hogy a hajnali restart-nál ne lehessen rögtön felvásárolni őket, valamelyest balanszolt esélyek legyenek. Lehetne használni a jelenlegi limitrendszert, mint egyfajta ritkasági faktor, hogy milyen eséllyel érkezzen le egy adott autó a kereskedésbe. A megjelent járművek számát is véletlenszerűsíteni kellene, nem mindig kell hogy csordultig legyen a kereskedés. Mondjuk minimum 6, maximum 15 jármű jelenjen meg. A jármű megvétele lehetne hasonló, sőt ugyanaz mint a használtautó kereskedéseknél, hogy kiírja a jármű árát, sőt a tulajdonságait az autó felett. Egy ember egy napon csak egy járművet vehessen készpénzért, PP-ért bármennyit. Emellett maradjon meg az épület belsejében egy NPC, ott lehessen tesztvezetni bármelyik járművet.«


Egyéb megjegyzés

» Nagyon megosztó téma, számomra azért is érdekes, mert kíváncsi vagyok a pro és kontra érvekre is. Remélem tartalmas hozzászólások születnek és jó meglátások.
Plusz ötletekkel bombázzatok bátran! «
 
Utoljára szerkesztve:

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Az aukciós házat is jobban pörgetném, mert hasonló mint ez az autókereskedés ötlet, és ha több kocsi jönne be limites, akkor gyorsítana a dolgokon. Mivel a folyamatot gyorsítani kellene véleményem szerint, ha azt nézzük ez a koncepció pedig bent van.
Pöröghet gyakrabban, persze.
Illetve, ez az ötlet nem öli meg az aukciós házat, mehetnek párhuzamban.
Viszont az aukciós ház önmagában nem javít a dolgokon, ugyan úgy a playerek szabják meg az árakat, feltolják akármeddig a licitet.
 

r0xtar

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:133
Romain Bordeaux / Prudence Laveau
A nyitva tartási időt csak azért nem tartom reálisnak, mert így a nem magyarországon élők teljesen el vannak lehetetlenítve. Autóváltáskor már 4 órakor ott afkolnának és várnának. Lásd az unlockoladó autó esetét. Magyarországon délután 5 óra volt. Mindenki sorba vette az autót, én kíváncsiságból bementem, hogy veszek egyet. Kiírta a rendszer, hogy még nincs itt az idő, gyere vissza délután 5 órakor. Közben meg mindenki másnak spawnolt le hátul.
vagy akik 16:30-01:00 dolgoznak 😒
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Szerintem is ez a random váltás lenne a legjobb a fix időpontok helyett. Viszont látom benne a lehetőséget, hogy a szerver gazdaságát normalizálja. Drukkolok, hogy minél előbb lássam ezt a szerveren.
 

ferisz

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Ronnie Yates
hungaryn volt erteke autoknak, voltak gyujtemenyek, es volt “mukodo” hasznalt kereskedes is (de hianyzik a csillaggarazs es a madmans 😅). azt lehetne tovabb finomitani gyartonkenti kereskedesekkel (hely van neki), hasznaltauto kereskedesekkel (elvegre vatta uj regi auto nincs sok) amik akar mar lehetnek modositva is, lelakva, rossz muszaki allapotban..
vasarlasi limittel persze, mert ebbol ott is gondok voltak amig nem kerult be.
edit: oda ezt paran kidolgoztunk meglehetosen konkretan, lehet elo tudom keriteni…
 

Róka

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Amira Phoenix
Abszolút megértem hogy miért írod, azonban azt gondolom, hogy még javíthat a szerver gazdaság

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Destiny McCharm / loco7496 «

Ötleted leírása

» Nem saját ötlet, átdolgozott. A számok csak példaként szolgálnak!

Lenne három hely, három kategória:
• Olcsó járművek: $0-$600.000
• Drágább járművek: $600.000 – X
• Haszonjárművek: Teherautók, furgonok, pickupok, vontatók, trailerek, lakóautók.
Motoroknak akár külön kereskedés..

Heti háromszor töltődne fel új járművekkel a kereskedés, más váltaná fel a régieket. A most is választható matt színek egyike közül spawnolna ott, ahogyan azt most is megtehetjük a kereskedésből megvásárolva. Társulhatna hozzá egy nyitva tartási idő, például 17:00-22:00. Ez főleg amiatt kellene, hogy a hajnali restart-nál ne lehessen rögtön felvásárolni őket, valamelyest balanszolt esélyek legyenek. Lehetne használni a jelenlegi limitrendszert, mint egyfajta ritkasági faktor, hogy milyen eséllyel érkezzen le egy adott autó a kereskedésbe. A megjelent járművek számát is véletlenszerűsíteni kellene, nem mindig kell hogy csordultig legyen a kereskedés. Mondjuk minimum 6, maximum 15 jármű jelenjen meg. A jármű megvétele lehetne hasonló, sőt ugyanaz mint a használtautó kereskedéseknél, hogy kiírja a jármű árát, sőt a tulajdonságait az autó felett. Egy ember egy napon csak egy járművet vehessen készpénzért, PP-ért bármennyit. Emellett maradjon meg az épület belsejében egy NPC, ott lehessen tesztvezetni bármelyik járművet.«


Egyéb megjegyzés

» Nagyon megosztó téma, számomra azért is érdekes, mert kíváncsi vagyok a pro és kontra érvekre is. Remélem tartalmas hozzászólások születnek és jó meglátások.
Plusz ötletekkel bombázzatok bátran! «
Szerintem nem is kellene nyitva tartás. Lehet be sem kellene jelenteni az újonnan bekerülô autókat. Ha veszi a fáradságot és el lâtogat az autó kereskedéshez, majd a fejéhez kap, hogy basszus itt egy új autó. Aki nem veszi a fáradságot az lemarad. Így elkerülhetô lehetne az ilyesfajta táborverés az autóketeskedésnél.
 

An0nim

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Gondoltam hozzá szólok pár szót.
Az ötleted teljes mértékben támogatom. Annyival kiegészítve hogy ne hetente spawnoljanak a kocsik. Anno ezzel a Hungaryn az volt a gond hogy jegyezték az időket, ez alapán tudtad kb mikor spawnolnak új kocsik és ment a camp ...
Ez ellen annyit tudtunk csinálni hogy rájuk szóltunk ( ebből vita is volt ) . A megoldás annyi lett hogy 2-3-4 naponta random időben spawnolt az autóker így mindenkinek volt valamilyes esélye vásárolni valamit .
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Gondoltam hozzá szólok pár szót.
Az ötleted teljes mértékben támogatom. Annyival kiegészítve hogy ne hetente spawnoljanak a kocsik. Anno ezzel a Hungaryn az volt a gond hogy jegyezték az időket, ez alapán tudtad kb mikor spawnolnak új kocsik és ment a camp ...
Ez ellen annyit tudtunk csinálni hogy rájuk szóltunk ( ebből vita is volt ) . A megoldás annyi lett hogy 2-3-4 naponta random időben spawnolt az autóker így mindenkinek volt valamilyes esélye vásárolni valamit .
Szia!
Az ötletben az van írva, hogy háromszor firssülne egy héten, illetve az, hogy a számok csak példaként vannak feltűntetve. Egy későbbi hozzászólásban pedig fel van tüntetve, hogy akár heti négyszer is.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:261
Camilla Roberts
Srácok, megkérnélek titeket, hogy ne térjetek el továbbra se az ötlet tárgyától, illetve próbáljátok meg kultúráltan fogalmazni.
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Ez a koncepció ezen a szerveren valószínűleg nem működne. Megvolt ennek a rendszernek a helye ott, ahol, egy egészen más környezetben. Volt egy koncepció ott, és van egy itt, amit sajnos nem lehet egyik napról a másikra lecserélni.
 

gunter!

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Jaydee Banks
Ez a koncepció ezen a szerveren valószínűleg nem működne. Megvolt ennek a rendszernek a helye ott, ahol, egy egészen más környezetben. Volt egy koncepció ott, és van egy itt, amit sajnos nem lehet egyik napról a másikra lecserélni.
Fearlest válaszolt helyettem... Ott ezt nagyon eltalálták, viszont itt annak semmi keresnivalója.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Az autókert - autóbirtoklást így nem, de minimálisan módosítani fogjuk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó