Autókereskedés árlimit módosítás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Brian Nelson «

Ötleted leírása

» Sziasztok! Az lenne az ötletem, hogy a használtautókereskedésben a maximális árszabás 4.999.999$ról felemeljük legalább 9.999.999$ra. (Aukciós házban is bőven 5millio felett vannak kikiáltási árak és jó lenne mondjuk normális áron kitenni egy szupersportot.) «
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
Csak nekem szúrja a szemem, hogy a "normális ár" 8-10 milliót jelentene? xd
Tegyük fel van 13K fraki fizum, amiből 2K adó. Óránként 11K-t keresek. 730 játékóra múlva megyek megveszem a kocsidat a kereskedésedből :)
15 perc alatt kijön 25-30k kamionból, tanyából nem tudom hogy mennyi jön de nem hiszem hogy kevesebb lenne a kamionnál.
 

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson
Csak nekem szúrja a szemem, hogy a "normális ár" 8-10 milliót jelentene? xd
Tegyük fel van 13K fraki fizum, amiből 2K adó. Óránként 11K-t keresek. 730 játékóra múlva megyek megveszem a kocsidat a kereskedésedből :)
Ezzel az erővel mondd meg Jákob Zolinak hogy ne vegyen Ferrarit mert te minimálbérért dolgozol.
 

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson
Audace kikiáltási ára 8 millio akkor tudjak már kirakni egy Entity MT-t 7milliért ami legalább meg is ér annyit...
 

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson
Akkor mondjuk meg a Bugattinak is, hogy nehogy drágán adjad az autódat mikor Janika minimálbérből nem tudja megvenni.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Nem, nem ér meg annyit. Imádom szeretem az Entity és a Koenigsegg márkát, de 1. az Entity MT egy szar, 2. egy kocsinak se szabadna 8 milliót érnie.
Nincs is szebb látni, mint hogy anno 500K-ba vettem egy fullos Schafter V12-t (bár nem izgat a tuning benne, nem megyek 198al) és most 5.5 millába hirdetik.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Audace kikiáltási ára 8 millio akkor tudjak már kirakni egy Entity MT-t 7milliért ami legalább meg is ér annyit...

Hol érnek meg ezek a kocsik ennyit?
Csak azért "érnek" ennyit, mert valaki egyszer 3 évvel ezelőtt eladott egy elegy RC-t 1,1 misiért, amit aztán azóta már majdnem akármennyiért lehet árulni.
Már miből érné meg a 7millió? Rubelből?
Ugyanúgy csak egy dologra jók, hogy elvigyen A-ból B-be. Ha collectorozni akarok, ott a red dead online :D
 

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson
Itt bele lehet állni mindenbe... oké, hogy nem ér annyit, de mégis megveszik.
 

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson
Nem 100.000.000$os limitet kértem. hanem 10millioig. Kamachot mikor megveszi valaki 15 milliért majd neki is irogattok, hogy jajj nem ér ennyit?
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Itt bele lehet állni mindenbe... oké, hogy nem ér annyit, de mégis megveszik.
Itt nem erről van szó csak valahogy nem fogsz tudni azzal az ötlettel meggyőzni, hogy megy a kereskedés snipeolás, hogy hátha találsz valamit, amin még nem fogyott el a limit, hogy megvedd 1.2M-ba, aztán kirakd a full gyári, 2km-es kocsit 7.5M-ba a kerbe, mert "limites, ennyit ér"
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Nem 100.000.000$os limitet kértem. hanem 10millioig. Kamachot mikor megveszi valaki 15 milliért majd neki is irogattok, hogy jajj nem ér ennyit?
Igen. Soha életemben nem fogok embertől ennyiért semmit se venni, nem hogy egy Kamachot :D

És mi a szitu szerinted a Scouttal, ami egy Ford Explorer, ami tucat autó IRL is, emberek meg kirakják misik fölött azt a kocsit, ami IRL a PDken mindenhol IS van ötezer, civilek körében meg talán minden tizediknek ilyesmi autója van? :D
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:214
bolondmike
Szimpelek veled, hatalmas tag vagy! Csak ezért támogatom ez az ötletet, habár én azért nem adnék el a 40 kocsimból, egyet sem, ha nem haragszol meg!
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
aki ki akar valami kocsiért adni 10 milliót tegye, aki meg RPzni akar az beéri a nem limites tragacsokkal. Elvégre is RPzni járunk fel, nemde? 💀
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó