Autókereskedés árlimit módosítás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Brian Nelson «

Ötleted leírása

» Sziasztok! Az lenne az ötletem, hogy a használtautókereskedésben a maximális árszabás 4.999.999$ról felemeljük legalább 9.999.999$ra. (Aukciós házban is bőven 5millio felett vannak kikiáltási árak és jó lenne mondjuk normális áron kitenni egy szupersportot.) «
 

Laller

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Brian Nelson
Sunrise a legjobb példa. Van belőle egy rakat példány mégis 5-8milliért mozog. Pedig kerben egy 300ezres kocsi. Kereslet-Kínálat. De az IRL kocsimat sem adom majd 6millióért mert valakinek nincs rá pénze és dolgozni kell érte.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Sunrise a legjobb példa. Van belőle egy rakat példány mégis 5-8milliért mozog. Pedig kerben egy 300ezres kocsi. Kereslet-Kínálat. De az IRL kocsimat sem adom majd 6millióért mert valakinek nincs rá pénze és dolgozni kell érte.
Én egy szóval nem mondtam azt, hogy nincs rá pénzem. Csak tudod, nem tudok olyat támogatni, ami mégjobban azt húzza, hogy csak a pénz a fontos a szerón, az RP meg le van szarva. Plusz valahogy nem érzem nagyobbnak a kukkerom, ha felvágok vele, hogy egy játékban mennyi pénzem/kocsim van, ezért nem fogom megtenni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó