ATM rablás - Ötlet

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Julian Jorovonich

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Julian Jorovonich / KBence#8202 «

Ötleted leírása
» Sok rablást láttam a szerveren de úgyhiszem kellene valami új ami életszerű és egyben jobban megérő lenne mint egy boltrablás, de új rp szálakat szőhetne (és tudom, első írás az öteletem alatt valószínüleg az lesz hogy nem pénzt farmolni vagy a szerveren.....stb. , kérem aki ilyet szerete írni az az admin részlegre tegye meg. Köszönöm :) ) . A rablás nem lenne túl összetett folyamat igazából egyszerűbb kategóriás rablások közé tartozna, a rablásnak két fázisa lenne. Az első fázisba egy fúrógép segítségével kellene az ATM-ről leszedni a stabil burkolatot hogy a kazettákhoz hozzá lehessen jutni, erre egy olyan script lenne a leg célszerűbb mint az Online-ban a Flecca Job-nál a széf fúrásos jelenet, aki nem tudja melyik ez a Heist annak ajánlanám megtekinteni a videót a rablásról amit be fogok szúrni az alsóbb ponthoz. Ha a fúrás sikeres hozzáférne a karakter a kazettákhoz amelyet el kellene bújtatni a rendvédelmi szervek elől ameddig hatástalanná válik a nyomkövető. A nyomkövető hatástalanítása után jönne a rablás második fázisa ahol a kazetták kinyitása kezdődne , amelyhez el kellene menni egy speciális helyre ahol egy minigame segítségével ki lehetne nyitni a kazettát és hozzá lehetne jutni a pénzhez a kezetta random pénzt adna 1 000$ - 35 000$ dollár között mozogna az abból kapott pénz, ezzel szemben ha nem sikerülne a kinyitás akkor a festékpatron felrobban a kazettában és elveszne a benne lévő pénz, ennyiből állna az ATM rablás. «


Csatolmányok

» https://youtu.be/T_YNSgJEp_0«

Egyéb megjegyzések

» Köszönöm a megtekintést , a videót pedig nem promo céljából töltöttem fel csak egyfajta tájékoztató jellegű hogy el lehessen képzelni. ;) «



 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
és tudom, első írás az öteletem alatt valószínüleg az lesz hogy nem pénzt farmolni vagy a szerveren.....stb. , kérem aki ilyet szerete írni az az admin részlegre tegye meg. Köszönöm :)
Nyugi nem ezért jövök. Attól hogy nem feltétlen támogatni jöttem az ötleted.

Alapvetően? Nem lenne rossz HA, HA! Nem lenne elég ehhez hasonló script a szerveren. (Lásd: fegyóraki, hajó, bank stb)

Az illegál scripteknek is kéne egy kis változatosságot adni. Nem bánom a PD vs Illegál fókuszú scripteket, tudja jól mindenki hogy szükségesek egy szinten. Viszont a másik oldalból még nem kaptunk nagyon a szervertől. Inkább arra kéne gyúrni, véleményem szerint.
Ne csináljátok ezt velem könyörgömxd késő van ehhez
Jöttem lefordítani ezt diplomatikusabb módba.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
 

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Julian Jorovonich
Kedves KBence050!

Az ATM rablás mint ötlet nagyon felkeltette a figyelmemet. Kérlek kifejtenéd, hogy milyen új rp szituációkat generálhat egy ilyen illegál script?



Tisztelettel,
charlieka
Kedves charlieka.

Természetesen kifejtem az ezzel sugalni kívánt mondandómat. Nos mivel a szerveren egy új rablás formáról beszélünk így , eleve az illegál mindkét részét foglalkoztathatná mivel a maffia és a banda számára is elérhető lenne egyaránt, a dolog abban a pontba is sző több rp szálat mivel ugye egy rablást alaposan meg kell tervezni és egy teljesen új rablás stílust egy újszerű vagy egy régi taktika átgondolásával érdemes kivitelezni , és így közelebb jutni a tökéletes taktika elvéhez. Ezzel a rablással is ugyan úgy lehetne az illegál, és legál számára is kedvezni, mivel az illegálosok ügyködhetnének azon hogy miféle képpen fogják kihozni a kazettákat a számukra biztonságot nyújtó védett helyre a rendőrség pedig megpróbálhatja elkapni a rablókat , de ez eddig úgy hangzana mint egy sima autóker, DE ameddig az autókernél az autó leadásával befejeződik az rp és onnantól már csak a véghajrá van, addig az ATM rablásnál meg kellene szervezni a kazetták felnyitását ahhoz hogy a teljes sikert véghez vigyük. Így ez a rablási forma egyfajta komplikáltságot élvez az eddigi kissebb rablásokkal szemben (autóker, boltrablás) és ez a komplikáltság szőne több összebeszélést és nagyobb és precízebb csapatmunkát mindkét fél számára mert mind a kettőjüknek logisztikázniuk kellene hogy megtudják oldani a helyzetüket. És ebben teljesülne ki az újonnan beiktatott rablás rp szálak komplikáltsága és egyfajta újdonsága.

Tisztelettel: KBence050
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:789
Kedves charlieka.

Természetesen kifejtem az ezzel sugalni kívánt mondandómat. Nos mivel a szerveren egy új rablás formáról beszélünk így , eleve az illegál mindkét részét foglalkoztathatná mivel a maffia és a banda számára is elérhető lenne egyaránt, a dolog abban a pontba is sző több rp szálat mivel ugye egy rablást alaposan meg kell tervezni és egy teljesen új rablás stílust egy újszerű vagy egy régi taktika átgondolásával érdemes kivitelezni , és így közelebb jutni a tökéletes taktika elvéhez. Ezzel a rablással is ugyan úgy lehetne az illegál, és legál számára is kedvezni, mivel az illegálosok ügyködhetnének azon hogy miféle képpen fogják kihozni a kazettákat a számukra biztonságot nyújtó védett helyre a rendőrség pedig megpróbálhatja elkapni a rablókat , de ez eddig úgy hangzana mint egy sima autóker, DE ameddig az autókernél az autó leadásával befejeződik az rp és onnantól már csak a véghajrá van, addig az ATM rablásnál meg kellene szervezni a kazetták felnyitását ahhoz hogy a teljes sikert véghez vigyük. Így ez a rablási forma egyfajta komplikáltságot élvez az eddigi kissebb rablásokkal szemben (autóker, boltrablás) és ez a komplikáltság szőne több összebeszélést és nagyobb és precízebb csapatmunkát mindkét fél számára mert mind a kettőjüknek logisztikázniuk kellene hogy megtudják oldani a helyzetüket. És ebben teljesülne ki az újonnan beiktatott rablás rp szálak komplikáltsága és egyfajta újdonsága.

Tisztelettel: KBence050
Letellik, a fél óra felmegyek a hegyre BF 400-al eltűnök a pd elől, és utána bemegyek egy intibe, és kinyitom. Íme egy szögegyszerű alternatíva a kazetta nyitásához, és onnantól nincs rizikó. Ezzel pedig nem különbözik egy autókertől. Na meg ezerszer több ATM van.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Kedves charlieka.

Természetesen kifejtem az ezzel sugalni kívánt mondandómat. Nos mivel a szerveren egy új rablás formáról beszélünk így , eleve az illegál mindkét részét foglalkoztathatná mivel a maffia és a banda számára is elérhető lenne egyaránt, a dolog abban a pontba is sző több rp szálat mivel ugye egy rablást alaposan meg kell tervezni és egy teljesen új rablás stílust egy újszerű vagy egy régi taktika átgondolásával érdemes kivitelezni , és így közelebb jutni a tökéletes taktika elvéhez. Ezzel a rablással is ugyan úgy lehetne az illegál, és legál számára is kedvezni, mivel az illegálosok ügyködhetnének azon hogy miféle képpen fogják kihozni a kazettákat a számukra biztonságot nyújtó védett helyre a rendőrség pedig megpróbálhatja elkapni a rablókat , de ez eddig úgy hangzana mint egy sima autóker, DE ameddig az autókernél az autó leadásával befejeződik az rp és onnantól már csak a véghajrá van, addig az ATM rablásnál meg kellene szervezni a kazetták felnyitását ahhoz hogy a teljes sikert véghez vigyük. Így ez a rablási forma egyfajta komplikáltságot élvez az eddigi kissebb rablásokkal szemben (autóker, boltrablás) és ez a komplikáltság szőne több összebeszélést és nagyobb és precízebb csapatmunkát mindkét fél számára mert mind a kettőjüknek logisztikázniuk kellene hogy megtudják oldani a helyzetüket. És ebben teljesülne ki az újonnan beiktatott rablás rp szálak komplikáltsága és egyfajta újdonsága.

Tisztelettel: KBence050
Leírnál nekem egy RP szituációt, hogy miképpen zajlana egy ilyen előkészület? Nálad például hogy nézne ki az elejétől a végéig?
 

charlieka

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Sarah Chiyong
Természetesen kifejtem az ezzel sugalni kívánt mondandómat. Nos mivel a szerveren egy új rablás formáról beszélünk így , eleve az illegál mindkét részét foglalkoztathatná mivel a maffia és a banda számára is elérhető lenne egyaránt, a dolog abban a pontba is sző több rp szálat mivel ugye egy rablást alaposan meg kell tervezni és egy teljesen új rablás stílust egy újszerű vagy egy régi taktika átgondolásával érdemes kivitelezni , és így közelebb jutni a tökéletes taktika elvéhez. Ezzel a rablással is ugyan úgy lehetne az illegál, és legál számára is kedvezni, mivel az illegálosok ügyködhetnének azon hogy miféle képpen fogják kihozni a kazettákat a számukra biztonságot nyújtó védett helyre a rendőrség pedig megpróbálhatja elkapni a rablókat , de ez eddig úgy hangzana mint egy sima autóker, DE ameddig az autókernél az autó leadásával befejeződik az rp és onnantól már csak a véghajrá van, addig az ATM rablásnál meg kellene szervezni a kazetták felnyitását ahhoz hogy a teljes sikert véghez vigyük. Így ez a rablási forma egyfajta komplikáltságot élvez az eddigi kissebb rablásokkal szemben (autóker, boltrablás) és ez a komplikáltság szőne több összebeszélést és nagyobb és precízebb csapatmunkát mindkét fél számára mert mind a kettőjüknek logisztikázniuk kellene hogy megtudják oldani a helyzetüket. És ebben teljesülne ki az újonnan beiktatott rablás rp szálak komplikáltsága és egyfajta újdonsága.

Tisztelettel: KBence050
Szia KBence050!

Köszönöm a tartalmas választ és nekem sajnos az jött le belőle, hogy ez ilyen feszültség levezetésnek lenne jó. Fogalmazzunk úgy, hogyha ez bejön még jobban elősegíti a cops and robbers jelenséget a szerveren.
Erre pedig már vannak nagyon jó szerverek MTA-n belül.

Véleményem szerint ezt az ötletet engedjük el, és inkább a realisztikus karakteralakításokra kellene ráfeküdni.

Hidd el egy jól felépített és átgondolt karakterrel legalább annyi élvezeted lenne, mintha lehoznád a fegyorakit vagy autókert.


Legyen szép napod,
charlieka
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Ha már a Hungarys ATM rablást írtad le, akkor arra reagálok. Szerintem tök feelinges volt, annyi hibával, hogy olyan könnyű volt, hogy ki lehetett rabolni az egészet mielőtt kiért volna a rendvédelem, ergo könnyen elmenekültél, aztán a kinyitásuk sem volt nehéz, simán megcsináltad tökéletesen. Ha nehezítve lenne, akkor annyi értelmét látnám, hogy több lehetőséget adjon az illegál számára a scriptes rablások terén, de kétlem, hogy olyan nagy RP-ket teremtene. Ugyan az lenne, mint a többinél, kis túlzással megbeszélitek, felfegyverkeztek és megcsináljátok, bezsebelitek a lóvét, elosztjátok és vége.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Vezetőségi döntés alapján várható a jövőben, de nem feltétlen ebben a formában, ahogy az ötlet megszületett.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó