ATM feltöltése és ATM rablás rendszer.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bounty

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52


qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Thomas Teller / Bounty #3041 «

Ötleted leírása

»
Sziasztok kedves oneRP közösség!

ATM feltöltés script ötlet:


Az ötletem az úgy nézne ki hogy át lehetne alakítani az ATM-t olyan formában hogy egy bizonyos fix összeg lehessen csak benne (például 1 millió maximum ,de ezt a vezetőség úgy is eldöntené) és ez ugye kifogyna ahogy a playerek használnák. Itt jönne képbe az hogy akkor egy frakció (itt gondolok az LLS-re most) ezeket az ATM-t tölthetnék amikor azok kifogynak. (Járműre egy Stockade-re gondolok). Szerintem valamivel reálisabb lenne ez a módszer mivel ha nagyobb összegre lenne szüksége a playernek akkor nem az ATM-ből vesz ki 10 milliót hanem bemegy szépen a bankba és ott.
ATM rablás:


Szeretném az érme másik oldalát is vázolni , mivel ennek a rendszernek is lenne egy másik része: még pedig az ATM rablás amit személy szerint hiányolok a szerverről. Itt úgy gondoltam hogy két féleképpen lehetne ezt megcsinálni, vagy egy pénzzel teli ATM-t rabolnak ki az illegális frakciók az adott szerszámmal vagy pedig feltöltés közben a Stockade-t.
«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ui: Igen nem a leghosszabb ötlet a topicban mert nem az erősségem a fogalmazás és a hosszú regény írás viszont köszönöm ha végig olvastad. Jöhet hideg és meleg vélemény erre egyaránt. Szép napot mindenkinek! «



 
Utoljára szerkesztve:

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:160
Kriszokos0
Az ötletet támogatóm. Megvalósítást tekintve szerintem lehetne egy vagy több pénz központ, ahonnan ezen szállítások indulhatnának. Illetve az adott frakciónál mely a pénz szállításért felel(pl LLS-nél) lenne egy panel vagy vissza jelző felület, melyben megtudja tekinteni a városban, illetve az azon kívüli ATM pénz tartalmát, hogy hogyan is áll. Ezzel is elő segítve azt, hogy egy hónapon belül akár több szállítás lehetséges lenne. Ezen kívül pedig szerintem az ATM-ekből felvehető összegek változtatását is eszközölni kellene, melyet esetleg a banki csomagok váltásával lehetne növelni, csökkenteni.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector

ha elrontod a minigamet akkor 1-2 óráig a fejed felett mindig ki lenne írva hogy festékes az arca / ruhája
Közben beleeditáltam a kommentbe, azt is élném, hogy ott legyen a fejed felett a cuccos.
Ez remek volt, bármelyik, a térképen lévő (és működő) ATM-et megtudtad fúrni, jött a NOOSE meg az LSPD, persze volt delay az értesítésen is.
Jelzavaróval 2% esély, hogy rossz jelzést adjon a rendvédelem felé? Más ATM-re jelezzen.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
A pénz töltős LLS-es rész menő. A rablás legyen szigorúan szabályozva, ne az legyen,hogy a Nero Custom Commando (Just kiddin') megy, fúr és elhajt. Ja és túl sok pénzt se adjon,kerüljük el, hogy úton -útfélen fúrjanak.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
A pénz töltős LLS-es rész menő. A rablás legyen szigorúan szabályozva, ne az legyen,hogy a Nero Custom Commando (Just kiddin') megy, fúr és elhajt. Ja és túl sok pénzt se adjon,kerüljük el, hogy úton -útfélen fúrjanak.
Miért kell azt is szabályozni megint hogy mivel mehetnének fúrni egy ATM-et? Ha van elég vér a faszomba hogy kimenjek egy ilyen helyre egy több milliós kocsival amit elég egyszerű lesz lenyomozni hisz kevés van belőle akkor egye fene. Az se jobb hogy Jugularral meg Torossal mennének rabolni. A sebesség korlátozva van minden kocsin, szóval tök mindegy, hogy mivel mennek.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Miért kell azt is szabályozni megint hogy mivel mehetnének fúrni egy ATM-et? Ha van elég vér a faszomba hogy kimenjek egy ilyen helyre egy több milliós kocsival amit elég egyszerű lesz lenyomozni hisz kevés van belőle akkor egye fene. Az se jobb hogy Jugularral meg Torossal mennének rabolni. A sebesség korlátozva van minden kocsin, szóval tök mindegy, hogy mivel mennek.
Pont azért, amiért azt sem szerettük,hogy szuper sportautóval vitték a fát az ócskáshoz. Szerintem nem szorul bővebb magyarázatra. Nem kell velem egyet érteni, ha fontolóra veszik az ötletet, majd a vezetőség eldönti.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Miért kell azt is szabályozni megint hogy mivel mehetnének fúrni egy ATM-et? Ha van elég vér a faszomba hogy kimenjek egy ilyen helyre egy több milliós kocsival amit elég egyszerű lesz lenyomozni hisz kevés van belőle akkor egye fene. Az se jobb hogy Jugularral meg Torossal mennének rabolni. A sebesség korlátozva van minden kocsin, szóval tök mindegy, hogy mivel mennek.
Nocap.
A pénz töltős LLS-es rész menő. A rablás legyen szigorúan szabályozva, ne az legyen,hogy a Nero Custom Commando (Just kiddin') megy, fúr és elhajt. Ja és túl sok pénzt se adjon,kerüljük el, hogy úton -útfélen fúrjanak.
Scriptesen, de csak az ATM fúrást FIX (független, hogy ki fúrta vagy ki nem és hogy melyik csapat) időhöz kötni. MIttudom én, mondjuk 1 óra scriptesen két ATM fúrás között. Otthagyni a rizikót, hamár @Bounty ötlete után megyünk, hogy ÜRES az atm... Így megvan a rizikó, hogy nagyot mész, vagy benyalod, mint micimackó a mézet, ugyanitt az LLS-nek is lesz melója, nemcsak a havi 1 szállítás, vagy biztosítás. Stb. Viszont, hogy ne legyenek lesz**atva, legyen meg, hogy melyik ATM-et lehet fúrni, mekkora körzetben, stb. Ha tölteni kell valamit és azt frakció csinálja, az nem egyszerű.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Imádom az ötletet, tetszik az "arcán lévő festék" és minden hasonló ötlet. A jelzavarós is, így még több értelmet nyerne az eszköz. A videóban amit beküldtetek kb pont azt mutatta be ami elösszőr ezzel kapcsolatban az eszembe jutott.
LLS-nek lenne még egy feladata, de akkor az illegál ne kapjon értesítést, hogy elkezdték. Fizessenek le embereket az infókért és legyen mondjuk egy "schedule" ami alapján haladnak, ami változik x időnként, hogy lehessen mondjuk 1 nappal elötte tudni, hogy melyik ATM-et fogják tölteni. Én még akkor hozzátenném azt, hogy akik ekkora táskával vannak felszerelve, minimálisan lassabban tudjanak futni, mert azért egy ekkora fúrót és a rengeteg kazettát vinni nem kis pálya, ezzel arra ösztönözve az embereket, hogy többen menjenek egy ATM-et kipakolni. Támogatom!!
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Imádom az ötletet, tetszik az "arcán lévő festék" és minden hasonló ötlet. A jelzavarós is, így még több értelmet nyerne az eszköz. A videóban amit beküldtetek kb pont azt mutatta be ami elösszőr ezzel kapcsolatban az eszembe jutott.
LLS-nek lenne még egy feladata, de akkor az illegál ne kapjon értesítést, hogy elkezdték. Fizessenek le embereket az infókért és legyen mondjuk egy "schedule" ami alapján haladnak, ami változik x időnként, hogy lehessen mondjuk 1 nappal elötte tudni, hogy melyik ATM-et fogják tölteni. Én még akkor hozzátenném azt, hogy akik ekkora táskával vannak felszerelve, minimálisan lassabban tudjanak futni, mert azért egy ekkora fúrót és a rengeteg kazettát vinni nem kis pálya, ezzel arra ösztönözve az embereket, hogy többen menjenek egy ATM-et kipakolni. Támogatom!!
Azt a részét nem támogatnám, hogy mikor várható a pénzszállítás, unfair lenne a konvoyt meglőni. Persze, lehet valid, de hamár tölteni kell, akkor legyen diszkréten kezelve, esetleg az illegál is mehet megfigyelni (?), felderíteni (?), hogy van-e mozgolódás stb... Amikor a Stockade lerakja az ELSŐ atmet, akkor lehetne esetleg egy illegál felé jelzés. Akkor is elég nagy a térképünk ahhoz, hogy rejtve maradhasson a szállítmány, hisz sok ATM van. :)
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Akkor...


A második videó a párja.

Kicsit nagyobb összeggel, nem feltétlen pénzt kipakolva, bárhol a városban, 10 seces PD értesítési delay-el. A kazettás rendszer sem volt rossz, de ott @Philips John tud mesélni, hogy milyen.

Többször volt dolgom ezzel a scriptel és nagyon éltem akkor. (Többször is bannolt az Anti Cheat miatta xdd)
Még jó régen egy fél éve talán én is írtam egy ATM rablásos topicot ide nem kérdés, hogy kell a szerverre bár akkor a vezetőség nem úgy látta és el lett utasítva.
Most hátha másképp lesz.
Én csak támogatni tudom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó