[ASjelentkezés] Doge

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

MartinIgnac

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Doge jelentkezése adminsegédnek

I. Magamról

Sziasztok! Martinnak hívnak, 14 éves vagyok, Tokaj mellett egy faluban élek családommal. Fórumokon általában Doge néven vagyok regisztrálva, ezt a becenevet régebben az osztálytársaim ragasztották rám. A hobbiaimat szabadidőmben űzöm, ezek közé sorolnám a motorozást, horgászást, szerelést, számítógépezést és a sportolást. Több RP szerveren is megfordultam már a karrierem alatt. Komolyabban az AVRP szerverén játszottam, 1000 óra játékidőm volt a szerveren. Ez idő alatt tapasztalatokat szereztem, mint friss szerepjátékos, egyre komolyabban vettem, kezdtem ráérezni a roleplayre. A szerveren volt egy NS frakcióm, ami a Red Cross nevet képviselte, tartós ideig az LSPD tagja is voltam, rendőri karrierem alatt viszonylag nagyobb rangig jutottam, az adatbázist Én kezeltem. A szerveren voltam adminsegéd, viszont az a tulajdonos váltás után. (A későbbiekben ezt nem is említem, mivel ez már nem veletek volt.) Ez után áttértem a GTA:Hungary RP szerverre, a szerveren eltöltött idő alatt sikerült körülbelül egy fél évig egy bandát vezetnem.

II. RP tapasztalat

Legtöbbet az AVRP-n játszottam, viszont megfordultam a FineMTA-n, SeeMTA-n, GTA:Hungary RP-n. Ezek mellett több voiceRP szervert is kipróbáltam, viszont tartósan nem játszottam egyiken sem.

III. Motivációm

A szerver látszik, hogy a csúcson lesz, már tavaly, lassan egy éve elhatároztam, hogy szeretnék játszani az oneRP-n és az adminsegédi feladat is viszonylag közel áll hozzám, így ezt a feladatot teljes mértékben el tudnám látni. Tegnap sikerült is kipróbálnom a szervert, szóval eléggé elszánt vagyok.

IV. Az aktivitás

Előreláthatóan 2 óra felett teljesítenék naponta, viszont többet tervezek a szerveren játszani, hogy minden részét megismerjem a rendszereknek.

V. Miben nyújtanék többet bárki másnál?

Nos, ezt a kérdést pontosan nem tudnám megválaszolni, inkább összedolgoznánk, megpróbálnánk egymást kiegészítve a legtöbbet nyújtani.

VI. Erősségeim és gyengeségeim

Erősségeim közzé sorolnám, hogy hamar megjegyzek dolgokat, megértő és tisztelettudó vagyok. Megpróbálom magamból kihozni a legtöbbet, legtöbbször sikeresen és ezek mellett a helyesírás sem okoz gondot.

Gyengeségeim közé tenném, azt, hogy hamar feltudnak idegesíteni, nem tűröm ha tiszteletlenek velem az emberek és a hazudgálást sem nagyon prefelálom.

VII. Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek

Egy adminsegédnek muszáj a szerver rendereinek működésével tisztában lennie, a segítőkészség, türelmesség és az aktivitás kiemelkedő szerepet játszik abban, hogy Ő normálisan el tudja végezni az adminsegédi feladatot.

VIII. Végszó

Köszönöm mindenkinek, hogy elolvasta a jelentkezési lapomat, építő jellegű kritikákat nagyon szívesen elfogadok a lapom alatt, hogy az esetleges hibákat, melyek becsúszhattak javítani tudjam, illetve, ha tetszik a lap írd le azt is.
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szia!

Tetszik a jelentkezésed! Egy, még fejlődő személyiséget látok a fogalmazásod alapján, de nagyon a jó irányba haladsz. Nagyon negatív tulajdonság egy ilyen "munkakörben" esetleg a későbbiekben, ha továbblépsz adminként, hogy nem viseled jól, amikor tiszteletlenek veled az emberek. Valójában ez a "szakma" is a vendéglátásról szól, ha jobban belegondolunk. Itt viszont kapnak a staff-ok hideget, meleget, de túl kell lépni rajta, hiszen nem érdekünk, hogy ne játszanak a szerveren. Fiatalon lettem én is másik szerveren admin és ugyanúgy mint te, szintén lobbanékony voltam és alacsony volt az ingerküszöböm az ilyen offenzívákra. Tűrni kell a tiszteletlenséget, természetesen egy határig és nem szabad átvenni az ő stílusukat. Emelkedj mindig felül és higgadtan, megfontoltan cselekedj. Nagyon jó módszer a "számolj el 10-ig".

Hidd el, hogy ha sokat foglalkozol emberekkel egy jó társaság szárnyai alatt, akkor idővel megszűnik ez a "gyengeség", ami a te korodban természetes. Kívánom, hogy minél hamarabb történjen meg ez és szerintem ezen pozíció betöltése egy jó lehetőség lenne számodra, a fejlődésedet tekintve, így csak támogatni tudom a jelentkezésedet.

Sok sikert kívánok, remélem hamarosan dolgozhatunk együtt!
 

MartinIgnac

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Idézet tőle: userjuan:
Nem igazán értek a GTA5 világához, de amikor szükségem van egy gyors válaszra akkor Doge mindig besegít!
;D
Idézet tőle: Puma:
Szia!

Tetszik a jelentkezésed! Egy, még fejlődő személyiséget látok a fogalmazásod alapján, de nagyon a jó irányba haladsz. Nagyon negatív tulajdonság egy ilyen "munkakörben" esetleg a későbbiekben, ha továbblépsz adminként, hogy nem viseled jól, amikor tiszteletlenek veled az emberek. Valójában ez a "szakma" is a vendéglátásról szól, ha jobban belegondolunk. Itt viszont kapnak a staff-ok hideget, meleget, de túl kell lépni rajta, hiszen nem érdekünk, hogy ne játszanak a szerveren. Fiatalon lettem én is másik szerveren admin és ugyanúgy mint te, szintén lobbanékony voltam és alacsony volt az ingerküszöböm az ilyen offenzívákra. Tűrni kell a tiszteletlenséget, természetesen egy határig és nem szabad átvenni az ő stílusukat. Emelkedj mindig felül és higgadtan, megfontoltan cselekedj. Nagyon jó módszer a "számolj el 10-ig".

Hidd el, hogy ha sokat foglalkozol emberekkel egy jó társaság szárnyai alatt, akkor idővel megszűnik ez a "gyengeség", ami a te korodban természetes. Kívánom, hogy minél hamarabb történjen meg ez és szerintem ezen pozíció betöltése egy jó lehetőség lenne számodra, a fejlődésedet tekintve, így csak támogatni tudom a jelentkezésedet.

Sok sikert kívánok, remélem hamarosan dolgozhatunk együtt!
Köszi a támogatásod és tanácsodat :D (Én is remélem, hogy együtt dolgozhatunk hamarosan)
 

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Tetszik a lapod, bár elég halványak a betűk - legközelebb én írnám fehérrel ha te lennék.
Meglepően fiatal vagy, de szerintem értelmesnek mondható. Az 1k óra + szorgalomra vall.
Egyébként pedig, akinek BMW a profilképe rosz ember nem lehet :p ui: csak indexelj lécci  ;D
 

MartinIgnac

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Idézet tőle: MAXI:
Tetszik a lapod, bár elég halványak a betűk - legközelebb én írnám fehérrel ha te lennék.
Meglepően fiatal vagy, de szerintem értelmesnek mondható. Az 1k óra + szorgalomra vall.
Egyébként pedig, akinek BMW a profilképe rosz ember nem lehet :p ui: csak indexelj lécci  ;D
Köszi :D
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Doge!

Köszönjük a pályázatodat! Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Ne csüggedj emiatt, mert még lesz lehetőséged a jövőben pályázásra.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó