[AS Jelentkezés] Pawel Vasiljenko [PuFFy]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

PuFFy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
btXYKPb.jpg


Elsősorban köszöntöm a kedves olvasókat!

Beszeretnék mutatkozni, Szabó Patrik a becsületes nevem. Barátaim és ismerőseim "PuFFy" néven ismernek idestova 12-13 éve. 22 éves vagyok, de pár nap múlva a 23-at fogom taposni. Szakácsként végeztem a fősuliban, és jelenleg Németországban élek, s dolgozok egy elég neves étteremben. Van pár hobbim, de igazából a "Gamer" világot tekintem számomra a legkedvesebbnek.

Tulajdonságaim:

Jó tulajdonságaim:
Megbízható
Odaadó
Barátságos
Csapatjátékos

Rossz tulajdonságaim:
Szókimondó
Igazságtudatosság
Ingerlékenység
Kissé önfejűnek tartom magam


A szerverrel való kapcsolatom:

Első körben a szerverrel úgy találkoztam, hogy egy számomra kedves ember megmutatta azt, még a nyitás elötti időkben. Iszonyatosan megtetszett, és kapva az alkalmon "Béta tesztelői" státuszba kerültem. Napról napra, percről percre vártam a nyitás napját. Annyira ki akartam próbálni mit is rejt magában egy viszonylag jól össze rakott szerver. Persze mivel még text alapú Gta V szerverrel még nem találkoztam, csak a Hungary Rp-vel, ezért kiváncsian vártam, mit is alkot a OneRP, és csapata. Megtapasztaltam a szerveren szinte minden változást, és változtatást. Büszkén kijelenthetem, jól érzem magam ebben a környezetben, és szeretettel mondhatom, hogy le a kalappal mind a vezetőség, mind az adminok miatt. Nem könnyű egy admin élete. Gyorsan növekszik a szerver, és szeretnék én is azoknak a táborába kerülni, akik kijelenthetik azt magukról, hogy "én is tettem valamit a jó közösségért". Munkámból adódóan mindössze közel 40.000percet sikerült a szerveren töltenem, de ezen a "Covid" segítséget nyújt, így napról napra többet, s többet tudok foglalkozni a szerverrel.

Tapasztalataim:

Kezdetek kezdetén még 2008 környékén kezdtem el az akkori "SAMP" verzíót nyüstölni, és a SeeRPG volt a kedvenc szerver ahol még gyerekként igazából csak ismerkedtem a dolgokkal.
2012-2013 volt a válaszvonal nálam, mikor megismerkedtem a SeeMTA tulajával személyesen is, és segítséget nyújtott nekem mit, és hogyan kellene csinálni, hogy jobban élvezhessem az adott "RP" szituációkat. Egészen 2018 teléig, játszottam a szerveren, ami igazából csak amiatt volt, mert nem tudtam mással elfoglalni magam, és a baráti társaságomat. Rólam tudni illik, hogy közösségi ember vagyok, azaz, szeretek a középpontban lenni, és mivel a "SeeMTA" volt az akkori kedvenc a barátaim körében, akkor nekem is annak kellett lennie. Admin még "GTA V" szerveren soha nem voltam, ámbár a "SAMP" verzióban egészen főadminig meneteltem. 2019 Január elején találkoztam a "Hungary GTA V RP" szerverrel. nyüstöltem pár hétig, hónapig, és ráuntam. Admin barátok, ismerősökkel vesztünk össze a "munkájuk" miatt. Nem volt rendes csapatmunka az ottani admin team és a játékosok között. Ezért hatalmas megnyugvást jelentett az, hogy a OneRP megnyitja kapuit.


Aktivitás:

Napi szinten a 4-5 óra az átlagos szerveren töltött időm. Ez "IRL" dolgok függvényében változhat, de igyekszem a legtöbb, és a legjobb időt eltölteni eme szerveren.

Motiváció:

Szeretek segíteni az embereknek. Jártam én is a kezdő cipőben, és ahogy akkor nekem is sok dolog fura volt, és nem értettem, jól esett az, hogy valaki tudott nekem segíteni, és ez által fejlődtem a jó irányba.
Napról-napra több, és több az új játékos. Ami jó dolog, de sok terhet ró rá az adminokra, és az adminsegédekre. Szeretném én is kivenni a magam részét a segítségből.


Egy kis szösszenet:

Köszönöm mindazoknak akik végigolvasták. Remélem sikerült lyukat beszélnem a szívetekig! Minden jót továbbá!
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Ismerem szinte szervernyitás óta, sokat beszélgettünk, és alázatos csapatjátékos, és minden olyan képesség meg van benne ami erre a posztra alkalmassá teszi. Csak támogatni tudom
 

Pandaa18

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Ismerem egy ideje Puffy-t, nagyon jószívű ember, sok jó tulajdonsága van, szerintem megállná a helyét a csapatba, TÁMOGATNI tudom csak.  ;)
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Úgy gondolom, hogy teljes mértékben igazak rád a felsorolt tulajdonságok. Igaz nem sokat beszéltünk, de volt alkalmunk a beta teszt során és a jelenben is kommunikálni. Ezen beszélgetések során, mely akár egy adminügy akár egy átlagos beszélgetés volt, mindig nagyon intelligensen és összeszedetten fogalmaztál. Sosem éreztem azt a beszélgetésünk során, hogy bárkifelé támadóan léptél volna fel.

Ezekből adódóan, tapasztalatból mondom, hogy jó a srácnak a konfliktuskezelési stratégiája.

Véleményem szerint jó részét tudnád képezni a csapatnak!
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Volt szerencsém ütközni veled a szerveren, még amikor a Motoros NS frakciódat vezetted.
Összeszedetten és értelmesen fogalmaztál, ez már egy jó löket lehet az Admin karrieredhez.
Az RP tudásodban sem lehetett észrevenni különösebb kivetni valót, legalábbis én nem véltem felfedezni. Nem tudom a többi játékos és az Admin csapat felől milyen a megítélésed.
Nem tisztem megmondani ki milyen ember, de a személyed, - már amennyit mutattál belőle - , úgy gondolom képes lenne helytállni ebben a korántsem könnyű szerepkörben.

Sok sikert a pozitív elbíráláshoz! :)
 

Norbiiy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Mióta egy frakció tagjai vagyunk megtudtalak ismerni annyira, hogy megtudjak írni egy ilyen hozzászólást. Első sorban örülők, hogy egy helyre kerültünk, mivel tényleg egy jószivű, segítőkész embert tudtam megismerni benned. Akármilyen kérdésem volt te legjobb tudásod szerint mindig választ adtál. Voltak szituációk, amikor a legtöbben nem tudtuk kezelni megfelelően a helyzetet, te voltál az egyik ember, aki mindig nyugodtan, megfelelően tudtad kezelni a helyzetet. A tapasztalatod tényleg meglátszik, nem hasra csapás szerűen lett odaírva. Sok sikert!
 

borbpetii

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Teljes mértékben támogatom, mindig is egy jó pozitív hozzáállású, illetve kisugárzású embernek ismertem meg Puffy-t. Sok sikert kívánok! ;)
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves PuFFy!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Van egy pár adminjailed, ami miatt nem vagy tiszta. Visszajelzések alapján sem nyerte el tetszésünket a jelentkezésed.

Szívélyes üdvözlettel,
krekor​
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó