Amerikai Autók "limit" korlátozása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Gimi «

Ötleted leírása

» Nos szóval az olyan "Amerikai" klasszikus mondhatni mindennapi autók amelyek megtalálhatóak Amerikába annak az autónak a limit számát jóval megemelni.... Mivel mindenki várta az updateval ezeket az autókat.... És szerintem eléggé kicsi limit került ezekre. Mondhatni tényleg csak az tudott venni belőle aki "szerencsés" Kicsit furának tartom hogy egy Amerikában lévő roleplay szerveren olyan klasszikus Pickupokhoz és hasonló Amerikai autókhoz lehetetlen hozzájutni, amiből Amerikában túlnyomó többség van . Mondhatni hogy ténylegesen Amerikában szinte már "versengenek" hogy kinek van jobb és nagyobb autója.. Tudom hogy a szerver gazdaságát a játékosok befolyásolják, de eléggé vicces szerintem hogy egy klasszikus Amerikai Dízel szörnyetegért 4-5-6 milliót is elkérnek, tudom hogy a legtöbb dolog annyit ér amennyit egy ember hajlandó megfizetni. UTÓLAGOSAN ténylegesen nem szeretném a szerver gazdaságát befolyásolni vagy "KERESKEDŐKET" előnyben részesíteni csak igazából eléggé furcsának / mondhatni érthetetlennek tartom ezt a fajta kicsi limitet amit magára az autóra raktak.«


Csatolmányok

» X «
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Jó ez így ahogy volt, így is vártunk hogy időbe be mehessünk, szerintem így is 3 nap volt arra hogy betelt az egész limitje!
Pontosítok egy, max egy és fél nap volt hogy beteljen a PP LIMIT, a sima limit kábé rá egy órára betelt, ahogy bemehettetek. Kicsit érdekes, hogy egy ilyen Pick-Up, ami amerikában majdnem minden háztartásban megfordul, körülbelül egy szuper autó szintjén van kezelve. Nem teljesen vágom ez miért jó így?

Sidenote: Egy Vapid Sandstormról beszélünk, ez egy Ford F széria IRL, pontosabban egy F250-es. Ezekből a szériákból átlagban statisztikák szerint 2022-ben több mint 300.000 darabot adtak el, valamint ezek előtt rengeteg ideig tartotta az eladási lista legkelendőbb járművei részét, ezáltal is vélhető az, hogy nem éppen a ritka járművek közé tartozik.

Mi miatt lesz egy autó ritka általában?

- Kialakítás, teljesítmény, kényelem, széria, ezek köszönhetőek a luxuskivitelnek, valamint egyéb extráknak.

Nos egy Pick-Up mitől lesz használható és miért veszik?
Mivel a kialakítása miatt robosztus, alkalmas rengeteg munka ellátására, szállításra, dolgok hordására. Nagy raktérrel rendelkezik, így bőven lehet rá pakolni is. Ezeket általában Építészeteknél, Farmoknál/Ranchoknál, hétköznapi használatra is használják ha valaki szállítani szeretne valamit. Egy ritka autó drága, azért drága mivel költséges a kialakítása is, extrák egyebek...

Vegyünk alapul egy Dubsta R-t ami IRL a Mercedes városi terepjáróinak megfelelője, ez annyira nem esik messze. Na az már egy eléggé költséges autó, rengeteg kényelmet szolgáló extra, valamint rengeteg luxus amit az az autó rejt, persze sokan használják ezt is "munkás" autónak, de legtöbben inkább csak városban ,egyéb helyeken furikáznak vele. Egy Pick-Upot nem azért vesz meg valaki, hogy naponta elmenjen vele a városban és párszor a boltba. Általában mindig lesz valami haszna a ház körül, valami ami miatt az adottságait kihasználjuk, azaz kelendő termék, mivel sok a dolgozó ember, azaz olyan munkát dolgozó ember, ami dolgok szállításával, vagy A-ból B pontba gyorsan történő eljuttatásával jár valamilyen folyamat miatt. Ebben is megtaláljuk az extrákat, mint pl: ülés fűtés, GPS, tolató radar stb... de mégsem egy luxuscikk, de miért?

- Azért mert teljesen más célt tűztek ki vele, teljesen más a kialakítása és teljesen más az egész címkéje, azaz amíg egy ferrarit a szuper autó címkével láttak el, addig ezek a fajták maradnak simán Pick-Upok, melós autók... Ezért sem értem miért kábé lehetetlen venni egy ilyen járművet egy Amerikai városban, ahol tömeg szinten járnak ezek az autók. Itt most nem említem meg azokat akik ezeket a gépeket versengésből veszik, mert dízel őrültek, vagy imádják egyszerűen ezeket a típusokat, mint például a Redneckek. Szóval miért is kerül egy ilyen, plusz akár más "Off-Road" Pick-Up kb 5-10 limitre és árulják majdnem 5 millió dollárokért?
 
Utoljára szerkesztve:

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Én ezt a limites témát sem értettem sosem, mert egyébként csak magyar szerveren látsz ilyet, de mindenhol, mert a rossz dolgok valamiért mindig megmaradnak. Talán a szuperautókra érteném meg, de úgyis ímmel-ámmal - minek vannak olyanok egyáltalán? Amúgy jól szólsz, az amerikai identitásnak ősidők óta része a minél monstrumabb, böszmébb gépek birtoklása. A forgalom is teljesen más, mint itt, ezért is nehéz elképzelni. Itt egy 8 órás autóút egy másik ország, ott meg még mindig ugyanabban az államban vagy.
Egy Pick-Upot nem azért vesz meg valaki, hogy naponta elmenjen vele a városban és párszor a boltba.
Amúgy de. Amerikában általánosságban elmondható, hogy méretre is sokkal nagyobbak a termékek, mint itt ( gallonos kiszerelésű tej, étolaj például ), szóval a sarokra is ilyennel mennek, mert amúgy máshogy kész életveszély vagy nem praktikus. A bejárandó távolságok is másak. Régi probléma ez, hogy nem gyalogosnak vagy kerékpárosnak való hely. Persze, ez nem jelenti azt, hogy nem fordul elő más kategóriájú autó.

Őszintén kíváncsi vagyok az érvekre, hogy mi lenne akkor, ha nem lennének limitek. Mindenki olyan járművet venne, amilyet akarna?
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Én ezt a limites témát sem értettem sosem, mert egyébként csak magyar szerveren látsz ilyet, de mindenhol, mert a rossz dolgok valamiért mindig megmaradnak. Talán a szuperautókra érteném meg, de úgyis ímmel-ámmal - minek vannak olyanok egyáltalán? Amúgy jól szólsz, az amerikai identitásnak ősidők óta része a minél monstrumabb, böszmébb gépek birtoklása. A forgalom is teljesen más, mint itt, ezért is nehéz elképzelni. Itt egy 8 órás autóút egy másik ország, ott meg még mindig ugyanabban az államban vagy.

Amúgy de. Amerikában általánosságban elmondható, hogy méretre is sokkal nagyobbak a termékek, mint itt ( gallonos kiszerelésű tej, étolaj például ), szóval a sarokra is ilyennel mennek, mert amúgy máshogy kész életveszély vagy nem praktikus. A bejárandó távolságok is másak. Régi probléma ez, hogy nem gyalogosnak vagy kerékpárosnak való hely. Persze, ez nem jelenti azt, hogy nem fordul elő más kategóriájú autó.

Őszintén kíváncsi vagyok az érvekre, hogy mi lenne akkor, ha nem lennének limitek. Mindenki olyan járművet venne, amilyet akarna?
Teljesen egyetértek az álláspontoddal, a felsőbb részhez pedig annyit:

“Egy Pick-Upot nem azért vesz meg valaki, hogy naponta elmenjen vele a városban és párszor a boltba.”

Itt leginkább arra értettem, hogy senki sem azért vesz meg egy ilyen járművet, mert városban járkál vele és de menő már, nekem ilyen van, mindenki bámulni fog, hanem mint te is írtad haszon gépjárműként már ekkor is szerepét tölti be, mivel egy targetben vagy bármi más üzletben nagy kiszerelésben kaphatóak termékek.

Sokszor előforduló, tömeg járművek, nem úgy mint egy Ferrari. Ezt fogadjuk el, ennek fényében mérlegeljük a limiteket az autóknál (már ha ragaszkodik ehhez ennyire a vezetőség) és semmi probléma nem lenne.

Már az is hatalmas lépés lenne egy élhetőbb rendszer felé ha csak a ténylegesen ritkának számító autók lennének limiten, vagy kisebb limiten. (Nem, nem egy ikonikus japán autóra gondolok, ami amúgy egy átlag autó, szimplán szépen ki lehet tuningolni és nem, nem egy Kamachora vagy nem egy tök átlagos kombira. Olyan autókra amelyek tényleg ritkák, tényleg luxus autók és csak kevesen engedhetnek meg maguknak. Én is felteszem a kérdést, alapjában véve mi értelme a limitnek? Az hogy 15 millió átlagban egy Kamacho, ha pedig valaki venni akar vagy elengedi vagy rpre szánt idejét mégtöbb farmolással tölti? Persze, megölné a kereskedéseket egy hasonló megoldás, viszont jelenleg sem lesz sokáig értelme ilyen áraknál ahogy lassan már az RP is értelmét fogja veszteni mert legtöbben farmolnak a 5-10 millás autókra. Vagy legyen az autókereskedésnek folyamatosan változó kínálata, így nem minden autóhoz lehet hozzájutni, de játékostól/játékos által vezetett kerekből továbbra is lehet válogatni. Talán így az árak is kicsit a földre szállnak.
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
A válasz nagyon egyszerű a limitekre. Természetesen nekünk, mint játékosoknak elég szar, hogy nem tudunk olyan autókkal járni, amilyenek tetszenek nekünk, mert vagy olyan, a földtől elrugaszkodott ára van amit nem tudunk megfizetni, vagy full limites. Azonban, hogy a másik oldalát nézzük a szerver egy vállalkozás, a Tulajdonos egy vállalkozó. Feltételezhetően más keresete nincs a szerveren kívül (ahogy egy más fajta vállalkozónak sincs a vállalkozásán kívül), így abból kell eltartania magát. A PP az a szolgáltatás, amit mi vásárolunk és nyújtanak nekünk, így fenntartva a vállalkozás tovább futását. Mi vásárolható PP-ből? Javarészt járművek, tuningok, hogy gyorsabban menjen vagy jobban nézzen ki, vagy olyan dolgok, amiket egyébként csak grind-dal tudnál kiszedni.

Ha most az új update-kor bekerült járműveket vesszük figyelembe, akkor tudható volt, hogy úgy is mindenki azt akarná megvenni. Így nyilvánvalóan kicsi volt rajta a limit, hogy az emberek PP-zzenek. Nagyon egyszerű üzlet.

Azonban vica-versa, ne csodálkozzunk, ha az autókereskedés megnyitásakor ott van a fél szerver, és úgy rohannak be, mint amikor segélyt osztanak a faluban.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Régen rossz, ha egy átlag 70 játékossal rendelkező szerverhez úgy áll bárki is, hogy ez megélhetés, biznisz. Side hustlenek talán elmegy, az meg ha szignifikánsan profitos, már megéri, nem kell belőle aranybányát csinálni. Bár nem mindenki rendelkezik azonos értékrendekkel, így ez szubjektív részemről.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
A válasz nagyon egyszerű a limitekre. Természetesen nekünk, mint játékosoknak elég szar, hogy nem tudunk olyan autókkal járni, amilyenek tetszenek nekünk, mert vagy olyan, a földtől elrugaszkodott ára van amit nem tudunk megfizetni, vagy full limites. Azonban, hogy a másik oldalát nézzük a szerver egy vállalkozás, a Tulajdonos egy vállalkozó. Feltételezhetően más keresete nincs a szerveren kívül (ahogy egy más fajta vállalkozónak sincs a vállalkozásán kívül), így abból kell eltartania magát. A PP az a szolgáltatás, amit mi vásárolunk és nyújtanak nekünk, így fenntartva a vállalkozás tovább futását. Mi vásárolható PP-ből? Javarészt járművek, tuningok, hogy gyorsabban menjen vagy jobban nézzen ki, vagy olyan dolgok, amiket egyébként csak grind-dal tudnál kiszedni.

Ha most az új update-kor bekerült járműveket vesszük figyelembe, akkor tudható volt, hogy úgy is mindenki azt akarná megvenni. Így nyilvánvalóan kicsi volt rajta a limit, hogy az emberek PP-zzenek. Nagyon egyszerű üzlet.

Azonban vica-versa, ne csodálkozzunk, ha az autókereskedés megnyitásakor ott van a fél szerver, és úgy rohannak be, mint amikor segélyt osztanak a faluban.
Az utolsó sorokra reflektálnék, a többit @honey_ tökéletesen leírta. Szerintem echte hülyeség az, hogy ha bejön egy autó majd mindenki azt akarja megvenni. Ha bejön egy új autó vagy több új autó és nekem az nem tetszik, nem fogom megvenni, ha tetszik valamelyik veszek, ha az egyik egy RITKA autó és nem telik rá, így jártam, de ne egy Pick-Up legyen már 5-ös limiten vagy akár egy SUV legyen kis limiten. Rátérve a megélhetés részére, te ebben hol láttad a logikát, ha kis limittel kerül be egy autó, minél több bevétel jön be? :eek: Minél nagyobb a limit, annál több játékos fog venni. Akinek nincs annyi pénze, mivel ez sem a legolcsóbb árazást kapta már alapból, az legtöbb esetben pphez folyamodik. Ezek mellett ezerféle lehetőség van ami miatt pp-t veszel és előnyt szerzel.

Sidenote: Az meg, hogy mindenki felvásárolja az új autókat, na azokat a játékosokat szankcionálnám, mivel végül is tök reális az, hogy bejönnek az új autók, berohanok a kereskedésbe, felvásárlok amit tudom majd 5-10 milliókért árulom őket, ha meg valaki alkudni mer felháborodok.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
A válasz nagyon egyszerű a limitekre. Természetesen nekünk, mint játékosoknak elég szar, hogy nem tudunk olyan autókkal járni, amilyenek tetszenek nekünk, mert vagy olyan, a földtől elrugaszkodott ára van amit nem tudunk megfizetni, vagy full limites. Azonban, hogy a másik oldalát nézzük a szerver egy vállalkozás, a Tulajdonos egy vállalkozó. Feltételezhetően más keresete nincs a szerveren kívül (ahogy egy más fajta vállalkozónak sincs a vállalkozásán kívül), így abból kell eltartania magát. A PP az a szolgáltatás, amit mi vásárolunk és nyújtanak nekünk, így fenntartva a vállalkozás tovább futását. Mi vásárolható PP-ből? Javarészt járművek, tuningok, hogy gyorsabban menjen vagy jobban nézzen ki, vagy olyan dolgok, amiket egyébként csak grind-dal tudnál kiszedni.

Ha most az új update-kor bekerült járműveket vesszük figyelembe, akkor tudható volt, hogy úgy is mindenki azt akarná megvenni. Így nyilvánvalóan kicsi volt rajta a limit, hogy az emberek PP-zzenek. Nagyon egyszerű üzlet.

Azonban vica-versa, ne csodálkozzunk, ha az autókereskedés megnyitásakor ott van a fél szerver, és úgy rohannak be, mint amikor segélyt osztanak a faluban.
Szia őszinte leszek veled BÁR nem látok bele a szerver jelenlegi gazdasági helyzetébe és hozzá tenném nem is szeretnék más zsebében turkálni / nincs is rá semmiféle indíttatásom és szándékom se. De szerintem tényleg rossz ha már egy "Roleplay" szerveren előnybe helyezzük magát a "Profitot" mint önmagát a játékosokat... Mi nem a limit eltörlését szerettük volna, csak hogy legyen egy nagyobb megnövelt "SLOT"-ja az autónak ami egyaránt PP-s és Dolláros is . 2023-ban picit eléggé furának tartom hogy egy olyan AUTÓT ami Amerikában konkrétan a "Munkásemberek" autója 5-6 millióért árulnak mert csak 10-10 darabot raktak be belőle....

UI: Meg hozzátenném hogy ténylegesen nem SPORTKOCSIKAT meg JDM meg nemtudom milyen autókat szeretnénk SLOT növelni csak egy olyan EGYSZERŰ autót ami az átlag ember autója AMERIKÁBAN
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Szerintem már most hagyjuk abba a Legend zsebében turkálást, hogy neki ez "side-hustle"-e és hasonlók. Bőven lehet látni, hogy nálunk jóval olcsóbb PP ügyileg IS minden, mint az indirekten is akár de konkurens szervereken.

Régen rossz, ha egy átlag 70 játékossal rendelkező szerverhez úgy áll bárki is, hogy ez megélhetés, biznisz. Side hustlenek talán elmegy, az meg ha szignifikánsan profitos, már megéri, nem kell belőle aranybányát csinálni. Bár nem mindenki rendelkezik azonos értékrendekkel, így ez szubjektív részemről.

Ne írjunk hülyeségeket sem, ameddig nincs belelátásunk a dolgok mögé.
Olyan filozofálásokba mentek bele, amihez nincs meg az elegendő tudásotok. Tippelésekbe meg ne vesszünk el.
 
Utoljára szerkesztve:

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
A szerver fogyasztói hadd vonják már kérdőre a termék minőségét, amit eléjük raknak. Elvégre közösségi finanszírozásból üzemel, vagy nem?

Kérdőre vonhatjátok, de ha hülyeségekbe mentek bele, aminek semmi köze nincs a realitáshoz annak már nem látom értelmét. Tippelhettek, hogy mi hogyan működik de messze áll a valóságtól. Mint ahogyan azt be is mutattad az előző írásodban.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Kérdőre vonhatjátok, de ha hülyeségekbe mentek bele, aminek semmi köze nincs a realitáshoz annak már nem látom értelmét. Tippelhettek, hogy mi hogyan működik de messze áll a valóságtól. Mint ahogyan azt be is mutattad az előző írásodban.
Nem teljesen tudom mire érted most a "hülyeség" szót, a támogatással kapcsolatos irományokra, vagy a szerver jelenleg eszméletlenül hanyatló gazdaságára és az autók limitjére? Mivel többesszámban fogalmaztál. - Ettől független bátorkodom pár kérdést feltenni. Miért ne tudnánk mi hogyan működik, amikor napi szinten tapasztaljuk a rendszerek működését, gazdasági helyzet állását? - Miért ne tehetnénk javaslatokat arra, ezt miképp lehetne javítani? Nagyon régóta fen áll ez a "vita" a gazdasággal kapcsolat, mégsem láttunk eddig semmiféle változtatást, vagy akár egy ötletelő részt erre, ahol átbeszélhetnénk ezeket. Miért? - Ha pedig nem erre gondoltál a "hülyeség" és "tipp" jelzőkkel, akkor elnézést, viszont a kérdésem ugyanúgy adott.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Nem teljesen tudom mire érted most a "hülyeség" szót, a támogatással kapcsolatos irományokra, vagy a szerver jelenleg eszméletlenül hanyatló gazdaságára és az autók limitjére? Mivel többesszámban fogalmaztál. - Ettől független bátorkodom pár kérdést feltenni. Miért ne tudnánk mi hogyan működik, amikor napi szinten tapasztaljuk a rendszerek működését, gazdasági helyzet állását? - Miért ne tehetnénk javaslatokat arra, ezt miképp lehetne javítani? Nagyon régóta fen áll ez a "vita" a gazdasággal kapcsolat, mégsem láttunk eddig semmiféle változtatást, vagy akár egy ötletelő részt erre, ahol átbeszélhetnénk ezeket. Miért? - Ha pedig nem erre gondoltál a "hülyeség" és "tipp" jelzőkkel, akkor elnézést, viszont a kérdésem ugyanúgy adott.

Konkrétan azt értem a hülyeség alatt, hogy feljönnek egy LIMIT növelési / kivételi poszt alatt olyan témák, hogy mennyi bevételt termel ez a szervernek, illetve megtippelitek hogy mennyi az átlagos játékosszám (ezeknek semmi köze a valósághoz). Tehettek rá javaslatokat, de akkor azok korrekten legyenek megindokolva, hogy mit és miért. A másik pedig az, hogy az amerikai autóknak a 90%-án amúgy sincs, vagy nagy limit van.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Konkrétan azt értem a hülyeség alatt, hogy feljönnek egy LIMIT növelési / kivételi poszt alatt olyan témák, hogy mennyi bevételt termel ez a szervernek, illetve megtippelitek hogy mennyi az átlagos játékosszám (ezeknek semmi köze a valósághoz). Tehettek rá javaslatokat, de akkor azok korrekten legyenek megindokolva, hogy mit és miért. A másik pedig az, hogy az amerikai autóknak a 90%-án amúgy sincs, vagy nagy limit van.
Az én álláspontomból tudok kiindulni jelenleg. A játékosszámmal kapcsolatban rengeteg formai megvilágítás érkezett, volt 60, volt 100+ is az átlag, rendben. Nyílván tudjátok jól melyik áll közelebb a valósághoz és mi is tudhatjuk, mivel napi szinten monitorozza egy Discord bot a játékosszám mozgását. Azért próbálunk javaslatokat tenni és nem egy kész tervet állítunk elétek, mivel pontosan nem tudhatjuk nektek mi lesz az ideális. Annyi javaslat érkezett már, hogy kisebb lépéseket lehetett volna már tenni ennek a javítása érdekében, akár egy Vezetőség által moderált ötletelő részleget is létre lehetett volna hozni, melyből ti tudtok kiragadni részeket és közösen összeállítani egy megoldást erre, ha már a rengeteg téma által nem tudtatok eleget meríteni.

Az amerikai autók 90%-án nagy a limit? - Egy Pick-Upból indult ki az egész, melyből amúgy is kevés van, abból a kevésből is eszméletlen csekély mennyiségen van normális limit. Ha behozunk valamit a közösségnek, akkor legalább mérlegeljük mennyire ritka valóban és mennyire hajlik inkább a haszonjárművek felé. Plusz mérlegeljük azt is, hogy a jelenlegi gazdaság szerint, ha ezt meglépjük kis limittel, annak irreálisan nagy ára lesz, ami szintén megint nem jó.

Ötletek jöttek arra is, hogy ezt a hatalmas pénz mennyiséget próbáljuk valahogy kivinni a szerverről, viszont eddig ezek sem jártak sikerrel, kétlem hogy ha közösen MINT egy közösség lennénk arra sarkallva, hogy találjunk ki valamit ezeknek a javítására, lehetetlen lenne létrehozni bármi működőt is... Ha egy játékos megír egy ötletet erre és nem kap támogatást benne a vezetőségtől, persze hogy a végkifejlet ismételten ugyanaz lesz mint volt, azaz a semmi.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Realitásról beszélünk, de körbenézek és elröhögöm magam. Az oké,hogy a szuper sport kocsikra limitet kéne pakolni, tudomásom szerint a legtöbb ilyen autógyár amúgy is megrendelésre készít autót - wait listel. De ezt engedjük is el, mert csak a remegés menne. Szuper autókon kívül a limitre realitás szempontjából szükség nem lenne. Nekem már az sem oké, hogy orvosok rendőrök tűzoltók sportkocsikban, JDM-ekben pull upolnak. De lehet ez csak nekem sok, és nektek totál megfelel. Minden ck után minden új karakter eredendően gazdag, mert örökölt valamit.18 éves kislány karakter GN-ben lakik a szülei nyaralójában. Hát hol máshol?(Xddddd) És nem, az sem oké, hogy 16 eves kiskorú karakterek olyan kocsiban ülnek, amiknek a kormányát sem érik fel, vagy ha igen, akkor a lábuk nem ér le a pedálig. Az sem oké,hogy lent a gettóban parkol a Dubsta, lehetne sorolni a listát. Ötlet volt már elég szerintem.

Szép eszmecserét levezettetek, a dolgok nagy részét magam is osztom. Ám sajnos, ha az általatok felsoroltak bevezetésére kerülnének, játékos sem lenne. (Pedig elhihetitek,hogy én élném) Addig látunk, amég a bankszámlánkon elér az összeg. Azon túl semmit. Vagyon = Roleplay. Vagy nem? Vagy most akkor mi van?
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Realitásról beszélünk, de körbenézek és elröhögöm magam. Az oké,hogy a szuper sport kocsikra limitet kéne pakolni, tudomásom szerint a legtöbb ilyen autógyár amúgy is megrendelésre készít autót - wait listel. De ezt engedjük is el, mert csak a remegés menne. Szuper autókon kívül a limitre realitás szempontjából szükség nem lenne. Nekem már az sem oké, hogy orvosok rendőrök tűzoltók sportkocsikban, JDM-ekben pull upolnak. De lehet ez csak nekem sok, és nektek totál megfelel. Minden ck után minden új karakter eredendően gazdag, mert örökölt valamit.18 éves kislány karakter GN-ben lakik a szülei nyaralójában. Hát hol máshol?(Xddddd) És nem, az sem oké, hogy 16 eves kiskorú karakterek olyan kocsiban ülnek, amiknek a kormányát sem érik fel, vagy ha igen, akkor a lábuk nem ér le a pedálig. Az sem oké,hogy lent a gettóban parkol a Dubsta, lehetne sorolni a listát. Ötlet volt már elég szerintem.

Szép eszmecserét levezettetek, a dolgok nagy részét magam is osztom. Ám sajnos, ha az általatok felsoroltak bevezetésére kerülnének, játékos sem lenne. (Pedig elhihetitek,hogy én élném) Addig látunk, amég a bankszámlánkon elér az összeg. Azon túl semmit. Vagyon = Roleplay. Vagy nem? Vagy most akkor mi van?
Az a baj lassan már így is kezd eléggé hanyatlani a player szám, viszont javaslatokból megoldások, megoldásokból pedig javulás, de sajnos ténylegesen több hiszti lenne ebből, mint minden másból ami a hőn áhított és szeretett milliókat próbálja kicsikét redukálni a játékosoknál vagy esetleg húzni a játékosokat a valós karakter alakítás és roleplay felé. Persze így is lehetnek ötletek, viszont rizikós ezeket meglépni, de rizikó nélkül nincs nyereség. Mindez egyrészt múlik a közösségen, valamint a vezetőségen is egyaránt.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Szerintem elég ha most csak annyit mondok, hogy egy amerikai majdhogynem népautónak számító modell (Ford Explorer aka Vapid Scout) szerény véleményem szerint túl drága lett, s mire lement az első roham, esélyem nem volt szerezni egy ilyen triviális autót. Utólag is köszi, de 1,6M-ért egy 50ezer dolláros (újonnan IG 700k) népautót nem fogok megvenni senkitől, akkor már odaadhatnám érte a Turismo S-emet, amivel nem tudok kezdeni semmit amúgy sem, hiába nem használom, mert nem néró hehe.
Egy rém egyszerű járműről beszélünk, ha szabad így neveznem, és mivel van rajta 20as limit, (ami nem lenne túl kicsi amúgy), de már csak a limitáció miatt elkapkodták 5 perc leforgása alatt, mert miért ne. Mert limites. Mert ebből amint betelik a limit, az első hirdetéssel próbálják rádsózni MINIMUM 1,6M-ért, de ha nem hagy ki a memóriám (márpedig nem hagy ki általában), akkor láttam hirdetve HÁROM millióért. :)))) valószínű. A szimpla népautó. Három.Egész.Millióért.
Kérlek titeket ne őrüljünk meg, hogy ha valamin limit van, akkor azt ha egy rakás hulladék is egyébként ,akkor is milliókért próbáljuk elpasszolni megjegyezném CSAK annyi kilométerrel, amit a tuningolóig és szerelőig (festés céljából) megtettünk, mert szó szerint közröhej. A jármű annyit ér, amennyit a playerek rászánnak.
Ez olyan, mint a 80 ezres Rune Cheburek, aminek 8as vagy 6os a limitje, és nem lepne meg ha milliókat kérnének érte, akik egyáltalán eladják.
Értem, az nem amcsi kocsi. Bocsánat, off topicba mentem át, de a lényeg ott van, hogy az egy 100k-t sem érő autó.
Amint betelik a limit egy egyébként halálosan triviális, mindennapos kocsin, már fellövitek az árát a tízszeresére, minimum. Ezt a népbetegséget kéne végre kigyógyítani, hogy ne az legyen a cél, hogy többmilliót kaszáljatok a semmin, hanem, hogy az a kocsi olyan emberhez kerüljön, aki AKARJA használni, de NINCS neki, mert limiten van, nem fogja a mára már egekben lévő PPváltós árat kifizetni senki fiának, mert az még magasabb is lenne, mint amennyit egyesek kérnek a használt autókért :)

Önmagatoktól lőttétek fel az árakat, akinek nem inge, nem veszi magára. A limitáció egy dolog, a CSAK haszonra felvásárlás pedig betegség.
Köszönöm szépen, további csodás napot és jó RP-ket nektek <3
 

Skynet1990

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Sziasztok én csak annyit szólnék hozzá hogy megint akkor jött be az update amilor 3napig éjszakás vagyok és megint nem volt lehetőségem olyan autót venni amit szerettem volna hát így jártam 😁
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Sziasztok!

Az én véleményem, hogy a limitek eltörlésének csupán annyi haszna lenne, hogy a pénz valójában kimenne a szerverről. Amennyiben pedig hagyjuk a limiteket úgy a playerek hozzáállásán kellene változtatni. Sajnálatos módon sok embernek abból áll a járművásárlás, hogy beszalad felvásárolni a járműveket hogy utána 2-3 vagy akár 5x áron eladja gyári állapotba. Hol tesz jót a szerver gazdaságának az, hogy egy 200-300 vagy 500k-s kocsit a megvétel után és a limitek 0-zását követően 5-10 milliókba árulnak? Én személy szerint valamilyen szinten büntetném a járművásárlást pl: ha megvetted az autót úgy 1-2 hónapig nem adhatod el, max bonthatod. Ne azért vásároljunk járműveket, hogy ezzel húzzuk le azt, akinek hozzátenne az RP-hez a jármű vagy éppen megtetszik neki és használná.

UI: Arról meg ne is beszéljünk, hogy a rengeteg limites autón ülnek néhányan mert ha 2-es limit van rajta akkor mind a kettőt meg kell venni és 66 garázs kell a rengeteg autó tárolására, természetsen azért, hogy másnak ne lehessen. Reménykedni tudok abban, hogy az adórendszer már jól működik és fizetik kocsinként ezen személyek a 300$-t.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó