Aideen Boone

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
fejléc.png
Teljes név: Aideen Boone
Születési hely: Los Santos, San Andreas
Születési dátum: 2000.09.17.
Édesapja neve: Dyar Boone
Édesanyja neve: Naira Rita
Magasság: 185 cm
Testsúly: 77 kg
Állampolgárság: Amerikai
Tanulmányok: University of San Andreas, Manager szakon utolsó éves hallgató
Munka: Pixelix studio. | Owner

Hobbik:
Graffiti, Digitális rajz, Motorozás, Rap
Függőségek:
Marihuána, Adderall, Kodein, Cigaretta, Alkohol

Külső megjelenés:
Aideen egy fiatal, 185 cm körüli srác. Testalkata vékony, sportos alkat. Szőke kócos hajjal rendelkezik. Zöld szemei mindig határozottságot sugallnak. Egész testét tetoválások borítják, arcán is több kisebb motívum található, szemöldöke felett az “INVISIBLE” szó van feltetoválva, Orrában septum van, ujjain mindig gyűrűket hord.

Picsart_22-11-06_21-12-36-437.jpg

Pozitív tulajdonságok:

Társaságkedvelő

Kreatív
Romantikus
Kezdeményező


Negatív tulajdonságok:

Hazudós

Szarkasztikus
Udvariatlan
Szószátyár



"A múlt sem tűnt el nyomtalanul. Átéltük azokat a pillanatokat, úgyhogy a részünkké váltak. Az alkotóelemeink."


Ayyo! Aydee vagyok.. De várj, amúgy mi közöd van az életemhez?

**El neveti magát.**

Na jó csak viccelek..

Ha már így végig kísérsz az utamon, mint egy árnyék, egy gondolat mi fejemben császkál csak elmondok pár dolgot magamról..

**Rárobbant beszéd közben egy bluntra**

Itt születtem Los Santosba. Taposom a huszonhármat. Los Santosi kölyök vagyok és egyetemre járok Manager szakra. Hashtag ULSA dude!
Amúgy nemrég költöztem el a szüleimtől..
Mondjuk eddig is úgy tűnt nem velük élek amennyit itthon vannak, mivel szüleim filmsztárok u know?
Most épp a Disney forgat egy sorozatot.. A Szerelem háborúja.
Nem vágod gee? Nem is baj egy bullshit sorozat. De most Franciaországban tolják emiatt az ipart. Néha kinézek hozzájuk, de hidegen hagynak mit csinálnak.

**Megvonja a vállát és bele slukkol párat a blázba.**

Sosem volt jó kapcsolatom a szüleimmel. Sosem panaszkodhattam, nem voltam egy utca kölyök, sosem kellett nélkülöznöm. De azt a szülői szeretett én sose kaptam meg. Fiatal koromba nem nagyon láttam a szüleimet, mivel folyton a filmek miatt másik cityben, vagy országban posztoltak épp. Általában a dadám vigyázott rám kiskoromba, Lana. Egy fiatal shorty volt, de anyámként tekintettem rá. Ő volt akire számíthattam, akivel megtudtam mindent osztani, aki mindig velem volt..

**Vet egy keresztet, majd küld egy csókot az égbe.**

Meghalt.. Amikor 14 éves voltam.. Namsayin?
Lana egy kis törékeny gyönyörű vékony shorty volt. Sok arc zaklatta őt, sok shorty pedig bántotta. A folyamatos zaklatások miatt végül véget vetett az életének. A gyógyszert túltolta gee..
Amikor megtudtam teljesen le hozott az életről. Bezárkóztam a szobámba nem beszéltem senkivel. Folyamatosan az volt a fejembe, hogy miért nem vettem észre és miért nem voltam ott neki. Úgy éreztem, hogy míg ő mindig ott volt nekem és anyámként tekintettem rá, ő nem számíthatott rám..
Ezért is van, hogy egyből fadelném az összes ilyet. Damn it!

**Sóhajt, csutkára le szívja a blázt és el pöcköli.**

Pszichológushoz jártam, hogy fel tudjam dolgozni. Ilyenkor ismerkedtem meg az antidepresszáns fogalmával. A doki felírt nekem egy Prozac nevű gyógyszert a depresszióra, ami elég sokat segített ennek a leküzdésében de mai napig gondolok rá.. Hiányzik Lana..

Ezután indult el a középsuli. Én mindig is jó tanuló voltam, bár nem nagy energiát fektettem bele a dolgokba. Egyszerűen minden megragadt.. Inkább a magatartással voltak mindig problémák.
Davisbe jártam középsuliba amúgy..
Az egy érdekes időszak volt..
Megismerkedtem a környékbeli arcokkal és bármennyire is gazdag körülmények között éltem, sosem néztem le őket. Én nem az a fajta arc vagyok aki bárkit is le nézz amiatt, mert más körülmények közé született.
Nem mindenki ugyan azokkal a lapokkal játszik..
A srácok be fogadtak sosem volt problémám a suliba. Mondjuk lehet azért mert a gyógyszereket én dealeltem a suliba és mindenki tőlem vette.

**Kacsint egyet, majd elröhögi magát.**

Ahogy egyre idősebb lettem egyre több buliban vettem részt. Szerettem kikapcsolódni és szétcsapni magam. Legalább addig se agyaltam annyit.. Pörögtem a helyi local arcokkal és egyre jobban mentek a dolgok. A gyógyszereket vásárolták mint a cukrot a hommie-k és mivel TB miatt elég olcsón kaptam, elég jól is kerestem vele. Dolla-dolla..

Nyilván ez másnak is feltűnt és hát..
Az irigykedés a legnagyobb méreg..
Így végül valaki be vamzerolt a suliban, átkutatták a szekrényem és minden kiderült.
Szülőket behívták.. Hallod G.. Teljes bukás.. Kicsaptak a suliból..

** Rázza a fejét, majd előkap egy doboz Redwood cigarettát és bepattint a szájába egy szálat, de nem gyújtja meg csak folytatja a sztorit.**

Na szóval így el költöztünk.. Így kerültem Miamiba és végül ott végeztem el a középsulit.
Hát nem sok dolog történt ott. Boring set.. Szüleim nagyon oda figyeltek rám, ne csináljak semmi bullshitet.
Folyamatosan le foglalták a szabadidőm, magántanárhoz jártam ez idő alatt és végül felvettek az ULSA-ra.
Így kerültem vissza Los Santosba.
Szüleim is ide költöztek velem, de mivel alig vannak itthon eléggé magamra vagyok utalva..

Jóó amúgy elég volt, itt jártatom a pofám..
Lent meg várnak az arcok..

*Előkapja a Zippot és belobbantja a végét a cigarettának, majd megindul.*


 
Utoljára szerkesztve:

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
elozmenyek.png


"Sok-sok ember, egykori szerelmek, barátok, ellenségek, vidám és keserű élmények emlékei, győzelmek, vereségek, szégyenek, diadalok, pénz és karrier... Húzzuk, vonszoljuk, újra meg újra belegabalyodunk; végig vonulnak bennünk egykor átélt érzelmek és indulatok, amelyeknek már a nyomuk is elmúlt az időben. Csak mi tartjuk életben, ébresztjük fel őket halálos mély álmukból. S ekkor megjelennek, mint a múlt árnyai. Kísértetek."


**Aideen előtt egy üveg whiskey az asztalon ami félig teli, hamutálban egy sodrott bláz füstöli be a szobát**

Ayyo újra gee!

Szóval az elmúlt 4 hónap elég durván sikeredett.
Annyi minden homie, azt se tudom mivel kezdjem. Feel me?

**Kiönt magának egy pohár whiskyt, felcsapja energiaitallal kicentizve a tetejéig, majd kezébe kapja a bluntot**

Szóval… Megismertem egy shortyt Madisonnak hívják. Hatalmas figura, szét adom a girlt!
Tök random volt az egész gee. Benyúlta egy takony a whippet, hát nem volt mást tenni bazdki, írtam egy hírdetést hátha valaki megszánná a seggem és elvinne.
Na hát pont ő írt. Itt ismertem meg másnap pedig taliztunk.
Be posztoltunk a városháza elé. Láttam a shortyn hatalmas figura és nagyon közvetlen mindenkivel. Az unalmas LS napokat felváltották a pörgős esték, a folyamatos bulik és egyszerűen megszerettem Madit.
De vágod homie fullba lezbi volt a shorty.

*Elneveti magát, majd bele kortyol a whisky energiaital kombóba és tol pár slukkot a blázba**

Na mindegy..
Nagyon jóba lettünk. Imádtam, tényleg a crushom lett.. Vele bármit megtudtam beszélni. Leszartam az érzelmeimet. Úgy voltam nem veszíthetem el ezt a shortyt.
Mivel mindennap együtt lógtunk, nagyon közel kerültünk egymáshoz. Tényleg már-már nem volt olyan dolog amit nem tudott volna rólam.
Ilyenkor ismertem meg a legtöbb embert akikkel jártunk buliról bulira.
Folyamatosan szét, de vitt a vibe homie.
A házam minden este teli volt arcokkal feléről azt se tudtam ki az.
Valaki még a vendégszobát is felavatta.. Hááát inkább több valaki.
Egy orgiát lenyomtak ott, on god!

**Röhögcsél a mondat végén, majd folytatja a sztorit egy nagyobb korty és pár slukk után**

Na szóval jah kemény időszak volt..
Majd jött egy SMS és az óriási lehetőség!
Anyám barátnője volt, Maryan Sancuver.
Vágod gee?
A város egyik legbefolyásosabb shortyja!
Mondta, hogy nézzek el a villába akar velem dumálni. Le is posztoltam egyből.
Kiderült, hogy szeretné kihasználni a villát és jó lenne ha valaki fel pörgetné a spotot és anyám ajánlott neki.
Mondom mi jó végre nem a pecót hányja szét a sok dili.
Így jött létre a Paradise. Hatalmas bulik voltak ott egész nyáron a legkomolyabb DJ-k.
Nagyot mentünk! Imádtam hatalmas vibe volt.

Madivel elég jól alakultak a dolgok és végül egymásba szerettünk. El sem tudom mondani mennyire jó volt és hogy ez mennyire küzdelmes időszak volt nekem bro, hogy végre ő az enyém legyen. Le szartam a többi shortyt mindegyik egy boring bitch, namsayin?
Alakult minden egy tök jó nyarat tudtam magam mögött..

Itt indítottam el a Pixelix studiot.. Egy grafikus cég. Gondoltam csináljunk belőle pénzt, ha már imádom ezt csinálni és ez a hobbim. Felkerestem az összes céget és végül sikerült oda jutnom, hogy a városban az összes nagyobb cég az én munkáimmal promózta magát a social médiában! Vágod gee, meghódítottam a várost! Mindenhol az én műveim voltak és végre nem csak a falakon a többi ezer mellett, hanem realbe, mindenfelé autókon, plakátokon!

**Elhúzza a száját, majd lehúzza a pohárban lévő maradékot és ki végzi a cigit majd elnyomja a hamutálba és felsóhajt.*

De nyilván ami könnyen jött.. Olyan könnyen is megy!
Elkezdődött az egyetem, nem igazán értem rá a Paradise-al foglalkozni. A város gazdasága miatt meg a szerelőtelepek nagy része bezárt, alig volt valami munkám.. Madi hazaköltözött és hetente ha egyszer-kétszer láttam hétvégén. Megviselt az egész szitu, bro..
Főleg, hogy le cuccoltam Párizsba muterékhoz és bazdki hát ott történt egy dolog ami miatt az egy hétvégéből végül három hét lett..
Hát Párizsban buliztam az ottani arcokkal és be kaptam egy LSD-t. Életem első LSD-je.. Fuhh homie meg is vitt olyannyira, hogy hát..
Le szartam az Eiffel torony tetejéről kotta készen..

**Elneveti magát, közben rázza a fejét**

Persze elő is állítottak és bevittek.. Még a legnagyobb ellenségemnek se kívánom azt, hogy egy tripp közbe faggassák a rendőrök.. Meredek!..
Szóval igen.. három hét előzetes, majd anyámék kifizették az óvadékot.
Faternál el is ástam magam, azt mondta többet nem is akar látni.
Volt egy kis pénzem és elköltöztem otthonról egy elég jó kis pecóba Hawicken, majd mutatok képet bro, mert a best spot LS-ben!
Miután visszajöttem LS-be, rákaptam a különféle dizájner szarokra és egyre jobban csúsztam lefelé a lejtőn.
Haverok elköltöztek, vagy hát.. Volt aki meghalt.. Hát na ez LS!.. Bármelyik sarkon be találnak és egy golyó, majd nyekkensz, feel me?
De hát ez van..
Eléggé magányos voltam és eléggé elvesztem gee..

Majd ezután futottam össze Isával és Benyvel hatalmas figurák!
Lent Santeen posztolnak az arcok, nagy estéket letoltunk az arcokkal. Rápörögtem a leanre és mivel eléggé rottyok voltak az esti vibeok, így a reggelek elég neccesek voltak..
Háát minden reggelt, hogy bírjam a sulit egy szem Adderall, amivel kezdtem. Háát vagy néha kettő.. Vagy egy kis meth.. Na mindegy még mindig nem tudok szabadulni ezektől a cuccoktól..

Szóval manapság Santeen posztolok, nagyon imádom az ottani arcokat, nagy formák! Végre újra úgy érzem egy közösséghez tartozok feldobják a napomat.
Néha pedig Madivel találkozok hétvégén, akkor próbálom vele tölteni a napokat.
De már nem olyan semmi, mint régen...




pictures.png

(Az elmúlt 4 hónap képei)


vibe.jpgPicsart_22-07-30_13-31-38-391.jpg
Picsart_22-08-07_01-51-54-023.jpgPicsart_22-08-04_07-36-02-404.jpg
Picsart_22-07-26_06-59-19-731.jpgPicsart_22-08-05_10-40-55-746.jpg
Picsart_22-07-26_06-55-14-584.pngPicsart_22-08-07_01-50-55-744.jpg
Picsart_22-08-17_11-08-06-001.jpgPicsart_22-08-10_10-25-07-717.jpg
Picsart_22-08-30_01-31-43-417.jpgPicsart_22-08-17_11-11-29-228.jpg

Picsart_22-08-07_12-53-57-317.jpgPicsart_22-10-18_00-08-40-245.jpg
Picsart_22-10-04_20-03-07-712.jpgPicsart_22-10-20_23-57-40-073.jpg

Picsart_22-10-19_23-51-59-093.jpgPicsart_22-08-07_09-41-54-692.jpg
Untitled45_20221013210049.pngPicsart_22-09-05_12-31-19-392.jpg

 
Utoljára szerkesztve:

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Picsart_22-10-24_09-41-08-867.png

** ULSA udvarán járunk, egy cigivel füstöl be posztolva Aideen az egyik sarokban, megtörve.**

**Telefonon szól hangosan a: “$UICIDEBOY$ - SOLD MY SOUL TO SATAN WAITING IN LINE AT THE MALL”**



Ayyo arc..
Baj van.. Ki vagyok nagyon..

**Idegesen pukkolja a cigit, nem foglalkozik a környezetével**

Na szóval tegnapelőtt egy kicsit tripbe estem az LSD-től, ami akkora pánikot dobott rám, hogy végre rávettem magam és elmentem a dokihoz és le szokjak ezekről a szarokról gee..
Nehéz.. Tegnap teljes depresszióba estem, remegtem, fáztam minden szar.. Ki se posztoltam a streetre homie..
Ma reggel már nem bírtam.. Bevágtam suli előtt egy Adderallt..

**Sóhajt egyet, csontig le szívja a dekket, elpöcköli majd remegő kezével újabb cigarettáér nyúl, be dobja a szájába és meggyújtja**

Csupa ideg vagyok.. Összevesztem Madivel. Vége.. Vége van..
Nem hiszem el. Olyanon kapta fel a vizet amit tökre nem értek..

Összevesztünk, mert ő azt mondta le szarja a spanjaimat, én meg mondtam neki full verebek a spanjai, sose találkoztam volna velük, ha ő nincs. Totál vizezett a set.
Szavamra..
Kiakadt a shorty, teljesen és hát ennyi volt..

**Rázza a fejét, majd idegesen bele slukkol a cigibe**

Megváltozott teljesen. Régebben egy pörgős nyitott csajszi volt, de teljesen be farsult.
Nem tudom mit csináljak.
Kattogok nagyon.. Nem fogom bírni.. Nem!..
Muszáj valami cuccot letolnom.

**Elpattintja a cigarettát, felkapja a könyveit és elindul befelé órára**

**Aideen telefonjában lévő jegyzet**

iphone1.png


 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
IMG_20221027_103237.jpg

**Ugyanazon a napon járunk éjfél felé, Aideen egy bluntal a kezében füstölög házánál a tetőterasz szélén ülve és lógatja lábát a semmibe.**

Ayyo, cuh!
Na amúgy sikerült lenyugtatni magam, bár még mindig szar érzés, hogy elveszítettem Madit, de a Santee srácok azért felejtetik velem a lányt, hát meg ez a blunt is itt a kezembe.

**Elneveti magát és bele slukkol egy nagyott a blázba.**

Szóval jah.. Kezdem túltenni magam rajta..
Fiatal vagyok nem is értem mit parázok ilyen hülyeségeken, majd alakul, ahogy alakul van fontosabb dolog is jelenleg gee..

Amúgy tegnap be posztoltam Santeera a srácokhoz suli után. Épp mentek egy hűtőt venni a Red Roomba.
Tényleg nem is meséltem a Red Roomról, cuh!
Lesz egy új spot LS-ben. Egy kicsit underground style, de én szét adom.
Már lassan nyit a spot. Lőttem is hozzá egy covert, majd én fogom csinálni a social médiát. Isa lesz a pultos. Double D vereti a zenéket. Hatalmasat fog menni, homie!
Na szóval tegnap elmentünk D-vel, Isával meg Benyvel a hűtőért amiben majd a piák lesznek. Isa hozta a bölényt és felpakoltuk hátulra.
De bazdki! Annyit szenvedni mint mi..

**Elröhögi magát, ki offolja a dekket és le pöcköli a tetőről**

Eskü! Mire felszenvedtük a tetőre, megizzadtam már. Ennyit mondjuk az utóbbi 23 évben nem dolgoztam. Lazy lame nigga vagyok, cuh! *röhögve*
Szóval most már fent van a hűtő, még néhány cuccot felpakolunk és remélem minél hamarabb nyit a spot.
Ezután igazából lent vibeoltunk meg dumálgattunk a placcon.
Azt beszéltük Benyvel, hogy de fullos lenne ha legalizálnák a füvet a városban.
Basszus fixen durrantanánk egy kis coffee shoppot a cityben.. Áhh de élném..
De van egy jó barátom a városházán elég nagy pozícióba megpróbálom meggyőzni gee..
Hátha.. Még akár petíciót is indítok hozzá, csak lényeg, hogy az egyik álmom megvalósuljon. Mi chill lenne.. Ott vibeolnék gee! Egész nap füstölögnének a bluntok. Csinálhatnám az érdekesebbnél érdekesebb Kushokat, Skunkokat.. Óóóó, de jó lenne!
De rá megyek erre, a mostani napok ezzel fognak telni, hogyan tudnám kivitelezni..
Legalább egy kicsit le is foglalom magam..



alt_V Multiplayer 2022. 10. 26. 23_21_09.jpg
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
**Éjszakai órákban, városháza parkolójánál füstölgő Aideent láthatjuk**

Na gee.. Hát őőő.. *Nevetve, megvakarja a tarkóját*

Tegnap taliztam Madivel hazajött megbeszélni a dolgokat. Úgy látszik most minden rendben van. Hát.. Talán mind a ketten felkaptuk a vizet kicsit.. Majd ez alakul homie, nem nagyon foglalkozok most vele, de örülök neki.
Úgyhogy a tegnapi napot vele töltöttem, kicsit kettesben. Mivel reggel hamar ment vissza, mert másik városban tanul, hamar elaludt. Én még nem igazán tudtam, így inkább le posztoltam a setre. Taliztam egy spanommal a cityben. Elkezdett dolgozni az egyik szerelő telepen, kitaláltuk, hogyan tudna ő is pénzhez jutni, illetve, hogy én is jól járjak ezzel. Nem részletezném. A lényeg, hogy mi olcsóbban kapjuk a szerelést, neki meg zsebbe megy.
A városházán is jártam. Nem nagyon sikerült találnom egész délután senkit akivel tudnék bent kommunikálni, hogy legalizáljuk a dzsangát a cityben valahogy gee. Áhh..Fogalmam sincs még hogy.. Valami petíció vagy valami. Azért egy pártba nem szívesen mennék. Nem vagyok én egy öltönyös lame ass niggah, cuh.. *Röhög*
Szóval elég chilles volt a mai nap.
Na, de durranok haza, homie. *Dob egy peacet*


business.png
biznisz.png

madison.png
madi.png

 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[HC]Kedves @Tiiskid94 !

Köszönjük, hogy időt és energiát szántál karaktered megalkotásába.
A lapodat közösen néztük át és úgy véltük, hogy minden HCRP laphoz szükséges elvárt pontnak megfelel. A karaktered HCRP minősítést nyert.

Kérlek, hogy a lapodat küldd be In-Game a Dashboardunkon keresztül, így egy erre alkalmas adminisztrátort teljes mértékben jóvá tudja neked hagyni.
Gratulálunk![/HC]
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

**Éjszakai órákban, Aideen csík szemekkel chillel a kanapéján, mellette egy sör felbontva**

Hát gee.. Kemény ez a hosszú hétvége.
Kezdjük azzal, hogy vasárnap elveszítettük Kimikot. A girl bele durrantott a fejébe egy 9 millist.


*Felsóhajt, majd beleiszik a sörébe és folytatja a sztorit*

Isával találkoztam, láttam elég lehangolt állapotban van a gee. A barátnője kisírt szemekkel volt mellette. Épp mentünk intézni a szerelős bizniszt. Kérdeztem mi a baj. De mondta majd Santee-n megdumáljuk. Na.. Lebeszéltük az üzletet, majd le posztoltunk Santee-ra. Akkor mondta el nekem, hogy Kimiko öngyilkos lett és Busta talált rá a házában. Fejbe lőtte magát. Lehozott az életről... A shorty még csak 16 éves volt. Muszáj volt veretnem egy leant, mert valamivel le kellett nyugtatni magam. Szóval utána le is posztoltunk Cockatoosba kicsit bulizni. Jött Madi is. Nem voltam a legjobb hangulatban. Alapból kiderült, hogy előtte nap keményen be drogozta pár féreg és esküszöm szét volt esve a shorty. Nem volt egy értelmes mondata, össze vissza beszélt. Teljesen kiégtem rajta. Namsayin?

*Előkap egy doboz Red Wood cigarettát és kikap idegesen egy szálat belőle, majd be lobbantja a végét. Bele szippant pár slukkot, le ver egy korty sört és folytatja..*

Szóval érted a shorty, oda mondja nekem, hogy ne drogozzak meg álljak le, erre rá egy hétre remeg meg minden baja van mert szét drogozta magát az éjszaka folyamán.. Duh!
De mindegy is, aztán veszekedtünk egész este már kiégtem teljesen. Egyre többet veszekszünk..

*Bele kortyol a sörébe, szippant párat és elterül a kanapén, sóhajt egyet.*

Ma volt amúgy Kimiko temetése. Busta elintézett mindent. Oda posztoltunk a Santee-s arcokkal akik ismerték Kimit. A templomba volt egy búcsú, ami amúgy nagyon gyönyörű volt és megható. Szegény lány..
Utána az urnát vitték a végső helyre mi felálltunk és ballagtunk utánna. Egyszer csak be fordult egy fekete Scheisser a parkolóba és ki szállt egy arc, kezében egy AK-47. Ben előkapta a fegyverét és elszabadult a pokol, lövöldözés kezdődött azt se tudtam merre fussak. Végül a whip elhajtott akinél meg volt az AK, az meg holtan feküdt a földön. Mindenki pánikolt. Bustát és Bent meglőtték. Damn! Egy temetésen lövöldöztek a férgek. Borzalmas a shortyt se tudtuk rendesen elbúcsúztatni. Az volt a mázli, hogy az egybegyűltek között volt egy orvos, aki pillanati ellátást tudott biztosítani Bennek és Bustának. Nyilván Isáéknál és mindenkinél akinél fegyver volt full illegálisan volt, így DoubleD, elvitte gyors a fegyvereket a helyszínről ne legyen para. Mi ott maradtunk. Kijöttek a mentősök és elvitték Bustát és Bent a kórházba. Mi elmentünk Isáékhoz. Fel volt mindenki dúlva, hogy egy temetésen, hogy csinálhattak ilyet. Bosszút forralunk. Kiderült Davisben bangelnek az arcok, akik fadeltek. Isa beszél Redékkel és valamit ki találunk, hogyan bosszuljuk meg ezt az egészet, on god. Ennyire nem lehet tisztelni az embert? Egy 16 éves shorty temetésén fadelnek a niggerek..

*Idegesen bele kortyol a sörébe, a cigit ki végzi és elnyomja a hamutálba*

Később volt egy biznisz. Isa mondta tartsak velük, kérdezte van e fegyverem.
Apámnak hobbija a fegyverek gyűjtése és az egyetlen közös apa fia program az általában az volt, hogy ki posztoltunk faterral a lőtérre és lövöldöztünk. Megtanított lőni. Néhány fegyverét meg behúztam, amikor vissza költöztünk LS-be. Sose derült ki, hogy elloptam azokat a fegyvereket. Na mindegy alapból a lövöldözés miatt ami a temetőben volt már magamhoz szorítottam egy burnert. Engem nem fognak le fadelni ezek a pussy ass niggerek!
Kiderült, hogy a biznisz az igazából Busta biznisze, csak mi intézzük el és mi vesszük át a zsetont az arcoktól. Elvittük Mae kocsiját, majd le posztoltunk a Vinewood felirathoz mert ott volt a találka.
Késtek..
Elég sokat, sőt már kezdtünk befeszülni, hogy gáz lesz. Majd végre be fordult a whip és Isa beszélt velük. Telefonon meg hívásban volt Busta, ha bármi cink van megvédje a seggünket. Lement a biznisz átadták a táskát, amiben volt Bustának a pénze, mi meg le koccoltunk a helyszínről. Sima volt. Bár elég vizezett volt a set akikkel beszéltünk.
Kivettük a részünket a táskából, a többi pedig Isánál maradt. Busta azt mondta, majd holnap eljön érte.
Ezután le csekkoltuk az új házat, amit Isa vett. Igazából úgy szét füstöltük az egész spotot, hogy vágni lehetet.
*Nevetve, lehúzza az utolsó kortyokat a sörből*

Na de úgy összességében ennyi. Koccoltam, holnap suli van gee.

*Dob egy peacet és elvonul a fürdőszobába*


4.png
5.png
1.png
2.png
3.png

 
Utoljára szerkesztve:

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
PGTA51556796053.jpg

**Aideen az ULSA udvarán posztol, kortyolgatja a kávéját, közben könyvei mellette vannak.**

Ayyo gee!

Tegnap le posztoltam Santeera szokásosan. Amúgy elég sokan össze gyűltünk.
Dumálgattunk.. Isa már pár napja mondogatja, hogy le kéne posztolni a Taco Farmerba kajázni egyet. Ben már mondta elég fullos a flamó lent a setten.
De este 10-kor nyit a hely, úgyhogy még ott dumálgattunk Santeen. Oda jött egy arc.. Gee! Életembe nem láttam ilyen rusnya embert.

*Elneveti magát, megrázza a fejét és bele kortyol a kávéba.*

Na mindegy, kérdezgetett munka után, már le akartam terelni nagyon, elküldtem hozzon nekem cuccokat, pár alkatrészt meg ilyenek. Van egy spanom Stan. Kint él Sandyben. Az arc nagyon vágja a fegyvereket. Azon gondolkodok, így hogy a déli niggerek most be fadeltek, nem lenne rossz tőle eltanulni pár dolgot. Hátha megtanítana, hogy kell össze rakni egy burnert. Mostanság egyre többet olvasok erről.

*Pillant a mellette lévő könyvre.*

Na mindegy..

De hátha hozz pár cuccot, mellette van egy másik rákász spanom is, egyszer találkoztunk random. Kiderült elég sok ilyen cuccokat össze halászgat, így le beszéltem vele nekem passzolja el inkább a cuccokat.
Amúgy egyre többet olvasok róla és egyre jobban érdekel ez a cucc. Meg legalább lenne mivel megvédeni az arcokat Santeen. De úgy érzem Stan, gyakorlatban is megtudná mutatni nekem ezt. Majd valamikor felhívom és átugrok hozzá.

*Bele kortyol a kávéba, majd előkap egy doboz Red Wood cigarettát és szájába dob egy szálat, majd be lobbantja a végét a Zippojával és folytatja a sztorit.*

Na szóval este 10-re le posztoltunk a Tacos Farmerhoz.
Hát hallod gee! Olyan családias ott a hangulat és kedvesek az emberek.
Épp főzték a vaddisznó ragut a srácok. Damn! Olyan illatok voltak...
Közben vágod gee! Mindenfelé lowrider whipek verték a feelt az egész szpotra.
Én nagyon élveztem, tökre össze spanoltunk az arcokkal, rendesek nagyon.
Aztán megkajáltunk. Nagyon finom volt, kellett volna kétszer szedni. *nevet*
Na mindegy úgy be laktam mint a szar. Utánna Isa flexelt a verdával. Oda se mertem vinni a 811-et. Kicsit kitűnt volna.

*Elneveti magát, majd bele szippant a cigibe és folytatja.*

Volt ott egy shorty Gracenek hívták, elbeszélgettünk, kicsit megismertük egymást.
Talán túlságosan is megismert. *nevetve*

Elhívtam, hogy igyunk valamit, bár kicsit bűntudatom van Madi miatt. De most ismerkedni csak lehet nem?
Bár nem tudom. Cuki csajszi a Grace, de úgy érzem kicsit komoly. Én egy olyan lányt keresek akivel el tudok szórakozni és benne lenne minden hülyeségbe. Na mindegy emiatt kicsit most... Sőt kurvára össze vagyok zavarodva és nem tudom mit tegyek. Ott van Madi is. Bár beszéltünk erről Janával és azt mondta ez káros kapcsolat. Mivel alig találkozunk és fiatal vagyok, engedjem el ezt az egészet.

*Sóhajt, bele slukkol párat a cigibe és el pöcköli a csikket.*

Nem tudom mit tegyek..

Közben voltam a kórházban, majd ma vissza megyek a következő lépésre. Le rakom végleg a szintetikus szarokat végre. Sikerülni fog...

Na de mindegy, megyek is..

*Felkapja a könyveit, meg a kávét, dob egy peace-t és be megy órára.*


santee.jpgtaco01.jpgtaco02.jpg

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
**A kocsiban ülve, füstöl Aideen, Los Santos utcáit járva.**

Nem találtam meg, gee!
Nem találtam meg Blairet! ... Remélem nem esett semmi baja..

*Sóhajt majd bele szippant a cigibe idegesen és le húzza az ablakot, majd elpöcköli.*

Szóval az egész úgy kezdődött, hogy le posztoltam Santeera, ahol épp ott kajált Blaire, rég láttam már nagyon. Beszélgettünk és mondta menjünk el kosarazni. Én? Érted hommie, még egy dobozt se raknék arrébb olyan lusta nigger vagyok.. De hát érted, ezt csak nem mutatom ki. Mondtam, hogy: Naná. El alázlak úgy is. Meg húztam az agyát a hülyeségekkel..
Ki posztoltunk a déli kosárpályára le a gettóba, kicsit feszültem, nehogy a Davisi niggerek be posztoljanak oda balhézni, de szerencsére nem így lett. Igazából szétalázott a csaj kosárba. Fuu, nagyon kikaptam.
Aztán igazából a pálya közepén elkezdtünk beszélgetni. Nem tudom mi van velem gee, de esküszöm az egyetlen girl a városban aki megmozgatja a fantáziám. Bejön nagyon, a viselkedése, a stílusa, úgy az egész, egy gyönyörű lány.. Tényleg nagyon kedvelem. Beszélgettünk és kiderült lövi magát a girl.

*Sóhajt egy nagyot és idegesen remegő kezekkel előpattint még egy szálat a dobozból, ami az anyósülésen van és belobbantja a végét a cigarettának.*

Hát most ez nagyon le vert lelkileg, de nem mutattam ki felé, úgy voltam vele, hogy inkább bízzon meg bennem és ha bármikor segítséget kér, akkor én ott tudok neki lenni.
Inkább vele leszek és támogatom, hátha sikerül elérnem, hogy lerakja. Hát bazdki ti láttatok képeket mit csinál az a szar az emberekkel? Damn, sose mertem volna csinálni.
Végül, fura volt a dolog. Mert Blaire általában nem bízik meg az emberekben, de nekem még is elkezdte mesélni a múltját, eléggé érdekes gyerekkora volt szegénynek, sajnáltam és basszus értem miért ilyen stresszes és miért tolja ezeket a szarokat szegény lány.

*Egy pillanatra abba hagyja a sztorit, bámul kifelé az ablakon, pásztázza a környéket, majd bele szippant pár nagyobbat a cigibe és folytatja.*

Mindegy… Beszélgettünk, majd szerintem olyan érzelmek törtek elő benne, aminek nem kellett volna. Ki borult Blaire teljesen, összetört és mondta most azonnal menjek el. Nem akartam otthagyni. De ordított velem, hogy menjek el most azonnal!

*Visszagondol a pillanatra, szemét becsukja, majdnem megkönnyezi az egészet, de tartja magát majd rá slukkol a cigire.*

Végül el mentem. Kurvára egy faszfej vagyok! Ott hagytam szegényt, olyan állapotban! Ekkora gyökér is csak én lehetek! Ott kellett volna vele maradnom! Elmentem Santeera majd kicsit később visszamentem megnézni ott van e még, mert baszott a bűntudat, meg érdekelt hogy van. Nem volt ott, se a kocsija. Egész este kerestem a városban hátha megtalálom. De kurvára nem jött össze! Sehol sincs. Ez az én hibám, ha most valamit tesz magával nem tudom mit csinálok..

*Belever egymás után több nagyobb ütést a kormányba idegesen, majd hesszel kifelé az ablakon, minden kis utcába be néz.*

**Kocsival körözz egész este a városban Blairet keresve.**


blaire3.png
blaire2.png
blaire1.png

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
**Reggeli órákban posztol a Crucial Fix előtt Aideen egy kávéval a kezében**

Tegnap érdekes egy nap volt gee!

Isával taliztam itt. *Biccent a szpot felé*
Aztán beszéltünk át vennék néhány gubszit dilibe, ha tud intézni nekem.
Mondta, hogy lazán.. Le dumáltuk a devizát, majd le posztoltunk egy szpotra, le is passzolt nekem egy téglát, így egy darabig el chillelek. Faszom szerek miatt, így legalább kibírom a napokat. Nem kattogok annyit rá hommie..
Majd koccoltunk a szpotról, de a sarkon egy nigger meg egy fehér shorty, azon flesselt vicces ha meg szivatják az embereket és le pakoltak pár szöget az útra.
Damn! Nem bele hajtottunk lendületből? De persze, hogy ekkora mázlink csak nekünk lehet. Isa bepipult a faterja whipét vezette épp ki is ragelt, előkapta a burnert. Basszus sokkoltam mondom mi a fasz történik? Láttam, hogy a shorty hátra fut, áhh mondom megvédem a brot nincs mese belemegyünk minden szarba csak az egyik legjobb spanom a citybe, előkaptam én is a burnert, a shortyra fogtam. Elkezdődött egy balhé, majdnem a shortyval ketté lőttük egymás fejét. Szarrá paráztam magam, de nem mutattam, nehogy azt higgye a girl esélye lehet. Szóval elindult egy rap csata, ki rakja le a burnert. Végül a shorty le engedte és belökte a kocsi alá.
Damn olyan idegbe volt Isa. Elszedte a zsetonját az arcnak, legalább a szereltetés ki jön belőle. Duh..
Végül, megbeszéltük a dolgokat, hárman be tolták a verdát a helyére. Én mondjuk rá bíztam volna a két dilire ha már így kibasztak velünk. Majd vissza vittek a Crucialhoz. Le dumáltam velük, hogy semmi se történt. Amúgy nem tudom.. Remélem beszartak annyira, hogy ne legyen belőle cink. Mondjuk max megoldjuk, de szerintem azt ők se akarják..
Szóval jah.. Parázok most egy kicsit..

*Körbe tekint, kivesz a zsebéből egy doboz cigit, majd pörgeti a jobb kezében és folytatja.*

Tegnap ezután csörgött Blaire és elmentünk bowlingozni.
Jaja.. Meg lett a girl és szerencsére nem is lett baja. Megnyugodtam.
Mondta, hogy jól tettem, hogy el mentem onnan. Bár még bűntudatom van miatta.. Na de, elmentünk bowlingozni. Szerencsére én vér profi vagyok abban, így a tegnapelőtti kosarat így tudtam kompenzálni. Gáz lett volna ha itt is beégek a picsába.

*El neveti magát, majd bele kortyol a kávéba és ki kocogtat egy szálat a dobozból, majd be lobbantja a végét és el rakja a dobozt.*

Szóval jah… Képzeld amúgy kiderült bemegy a kórházba, hogy segítsenek neki a leszokásban. Basszus! Annyira megörültem neki! Nem gondoltam volna, de úgy látszik hatással voltam rá valamennyire. Végre van valaki rajtam kívül, kivel tudok erről beszélni. Ugye most én is naponta járok a dilidokihoz, hogy kiűzze belőlem a démont. *röhög*

Szóval bowling után el is mentünk. Míg bent voltam eltűnt, majd keresgéltem hátha megtalálom, a dokival volt a kosárpályán, meg ott volt Busta is. Igazából be is paráltam.. Láttam a girl kocsiját, mellette a five-o. Damn! Mondtam magamba valami gáz van így bementem a fitneszterembe. Majd Blairet elhívta Busta beszélgetni. Ennél szarabb kamut mint amit a végén nyomott az valami vicc. Gyanús a sztori nekem.. De nem mentem bele, frusztrált a helyzet így el jöttem. Bustának dobtam facen egy üzit dumáljunk. Nem csak erről akartam vele beszélni, hanem egy másik témáról is amiben segíthetne, csak mondom nem kezdek ott bele.. De most gee, nem is részletezném. Majd a végén, ha le csendesedett az egész faszság. Sajnos nem sikerült talizni, valami akcióra ment a nigger, vagy dunno. Szóval jah, végül le posztoltam Santeera. Taliztam Bennel, majd körbe kocsikáztuk a várost, arról mesélt mekkora szemétládák ezek a New Horizonban lévő arcok, nem tudnak válaszolni egy normális kérdésre, a múltkor a kutya miatt elküldték őket, de már engem is felbasztak régebben, így én mondtam soha nem mennék oda. Na mindegy végül eldöntöttük megleckéztetjük a helyet. Oda posztoltunk és felkaptunk egy maszkot, ki kaptam a sprayt a kabátból, oda rohantunk, leste a környéket Ben, én meg felfújtam a falra. Háhá! Köcsögök.. Ezt kaparhatjátok egy darabig… Aztán el is száguldottunk a helyszínről gyorsba.. Hajnalig dumálgattunk Bennel minden szarságról, kocsikázgattunk, aztán igazából le koccoltam..

nemtudomkik01.png
nemtudomkik02.png

NewHorizondrips.png

 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
20221110124619_1.jpg
**Egy sötét szobában vagyunk Aideen ül az asztalnál előtte nagy mennyiségű gyógyszerek.**

Ayyo gee.. - Ez egy búcsú szerintem..
Már van bennem két levélnyi nyugtató le küldtem egy üveg whiskyvel. Miért csinálom ezt?
Miért akarom eldobni magamtól az életem?
Talán mert nem számítok, nem érzem magam egy olyan embernek aki bármit is elért volna. Minden amibe belekezdtem kudarcot vallott. Isa börtönben van, szülei szóltak facen. Én meg itt állok magányosan és egyre jobban össze vissza tép ez a sok gondolat ami bennem van. Madivel mi lesz? Vagy nem is érdeklem? Blaire? Ben? Vajon hiányozni fogok nekik? Vajon miért teszem ezt magammal és velük?
Miért bántok meg mindenkit és miért menekülök önmagam elől? Vajon a pokolban találkozni fogok Kimikóval, vagy ő megbocsátást nyert?
Ezernyi kérdés… Egy ami biztos. Ma véget vetek az életemnek. Elég ebből az életből az embereknek való megfelelésből, abból hogy mindenhez jó pofát kell vágni. Ne Aideen, ne mutasd ki a fájdalmat… Takarj el mindent… Vegyél fel egy KIBASZOT állarcot! Soha senki se ismert.. Nem is engedtem meg nekik. Neked se..
A kórházban le se szarták a problémákat csak belém nyomkodták a nyomorult gyógyszereiket! Nesze neked gyógyszerek!

*Elkezdi kifelé nyomkodni a levélből a gyógyszereket az asztalra*

Tessék! Itt vannak a gyógyszerek! Ezek majd megmentenek engem?
Megnézzük megmentenek e..
Ha beveszem mindet. Akkor jó lesz minden? Jó lesz…
Vége lesz.. Csend lesz a fejemben és végre nem hallom azt az ezernyi egy gondolatot ami folyamatosan kérdésekkel bombáz. Amiket én se tudok!
Beteszem az összeset és vége lesz. Úgy se hiányoznék senkinek, senki vagyok csak… Egy nyomorult senki..

*Marokra fogja az összes gyógyszert ami előtte van, bekapja és leönti egy kis whiskyvel.*


// Aideen gyógyszer túladagolásban hal meg, több nap múlva találnak rá a mentősök, mikor nem jelenik meg a szokásos időpontban a kórházban a drogok kezelése miatt.
Szervezetében többféle drogot is találnak, LSD, Meth, Crack és többféle nyugtató és antidepresszáns gyógyszerek összetevői. Mellette nagy mennyiségű drogok és a telefonja volt, egy be nem fejezett üzenettel amit Blairenek szánt. //

Picsart_22-11-09_17-07-42-685.jpg
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
Igazi legenda volt mint a Busta era összese. Reméljük hasonló élvezettel és átéléssel fog előkerülni a következő karaktered papi.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó