Abbie Hely - Klaudia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CreeperMC11

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
panaszkonyv.png

Neved: Abbie Hely
Adminisztrátor(ok) neve: Klaudia
Panasz oka: Jogtalan ban, az érveink figyelmen kívül hagyása.
Panasz kifejtése: MG indokkal tiltott ki engem és egy barátomat, amit nem érzek jogosnak, ugyanis kocsikáztunk a városban de haverom nagyrészt nem volt gépnél mivel IRL csinálta a dolgát még, én vezettem nézegettem a kamionos telephelyeket, utána mentem ki Park Enforcementhez megnézni, hogy vannak e ott és akkor jött le Klaudia, hogy mi volt ez hogy megyünk és akkor, hogy nem igazán beszélünk, biztos hogy MGzünk ezt kijelentette, igazából le írtuk neki a dolgokat OOC, de nem igazán érdekelte, nem vette figyelembe azt amit írtunk neki, szerettünk volna felmenni vele DC-re beszélni közölte velünk, hogy részéről megvan beszélve ő már oszatná a szankciót, igazából semmi indokunk nem lett volna MGzni, semmi nem indokolta volna valamint már 2021 óta játszok a szerveren és még csak felsem merült egyszer sem ilyen, hogy MGzek, de a nagyjából 8 éves RP pályafutásom óta egy szerveren sem, valamint már volt ilyen, hogy haver beült mellém akár mikor kamionoztam és akkor senki sem kötött bele, senkit sem zavart az, hogy vezetek és valaki ül mellettem, egészen idáig, valamint amikor lejött akkor le is írta, hogy nem is olyan régóta talán 10 perce specelt, tehát amit előtte beszélgettünk azt nem látta, valamint még abba is belekötött, hogy én átöltöztem az autóban, minthogyha azzal is szerverszabályt sértettem volna.
Bizonyíték (kép, log, videó): Bíráló adminnak küldöm a logomat amennyiben szükséges.
Megjegyzés: Várom a bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:629
Millie Evers
@CreeperMC11.
Nem szeretném sokáig szaporítani a szót, szeretnék néhány dolgot csak bemásolni, hogy neked is tisztább legyen az, amiért szankciót kaptál. Kitértél arra, hogy te biztosan azért vagy ekkora figyelem alatt, miszerint utolsó esélyes vagy. Ez nem igaz, egyszerűen felfigyeltem arra, hogy az autóval egy közel kilencvenfokos sóderbuckára hajtottál rá, még lent a dokkokban. De azt fel sem hoztam már, hisz nem az volt a legsúlyosabb.
A következő állítás:
de nem igazán érdekelte, szerettünk volna felmenni vele DC-re beszélni közölte velünk, hogy részéről megvan beszélve ő már oszatná a szankciót.
Én elmondtam, hosszan és részletesen azt, amiért ti meg lettetek állítva. Közöltem veletek a szankciótokat, illetve az unban lehetőségeket. Én nem tudtam volna ezt még ragozni a discordon.

Végezetül, még a szabályzatból idéznék:
A szerveren tartózkodás alatt minden esetben kötelező a karaktereddel szerepben maradni. Ez alól nincs kivétel semmilyen esetben. Figyelembevéve, hogy egy Roleplay szerveren tartózkodsz, úgy köteles vagy minden egyes cselekedetet / történést megfelelően és a környezethez hűen szerepjátékoznod.
illetve:
Egyéb pár példa a metagaming-re:
❖ játékostársakkal történő szerepjáték nélküli folyamatos közlekedés, ami mellett pl. Discord beszélgetés zajlik és In Character cselekedet követ, MG-nek minősül;

Nekem további hozzászólásom nincs, várom HoS hozzászólását.
 

CreeperMC11

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
hogy az autóval egy közel kilencvenfokos sóderbuckára hajtottál rá
Nem rosszból, de már észrevettem, hogy a szerveren sokan nagyon nincsenek tisztában a fokokkal, ugyanis közel sem volt kilencven fokos, remélem tudod, hogy a kilencven fok az a konkrét függőleges mint egy betonfal amire az autó rá sem tudna hajtani.
 
Utoljára szerkesztve:

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Sziasztok!

A szabályzat egyértelműen kimondja a következőket:
"Játékostársakkal történő szerepjáték nélküli folyamatos közlekedés, ami mellett pl. Discord beszélgetés zajlik és In Character cselekedet követ, MG-nek
minősül"

"Szerepjáték közben próbáld elkerülni az AFK állapotot. Amennyiben mégis erre kerül sor és hosszabb ideig nem történik változás, úgy egy adminisztrátor
kickelhet a szerverről. Ha tudatosan és hosszabb ideig nem tervezel a számítógép előtt tartózkodni, akkor próbálj olyan helyet keresni, ahol a legkisebb az esély
arra, hogy szituációba keveredhetsz. [Interiorok]"

Ezek értelmében, ha az egyikőtök AFK lesz, mert ki megy kaját csinálni (már ha igaz is, a képek nem felelnek meg bizonyítéknak, hogy pózolsz a kakaós csigával), akkor ne autókázzatok céllal vagy céltalanul, mivel az adminisztrátor nem tudhatja azt, hogy Discordon beszéltek-e közben, vagy sem. Klaudia a fent bemásolt szabályzati pontok értelmében döntött arról, hogy szabálytalanság történt. A szankció súlyosságát pedig az alapján döntötte el, hogy kevesebb mint 30.000 perc alatt már bezsebeltél 5 AJ-t, 1 warnt és a mostanin kívül egy bant. Ráadásul még itt fórumon aláírásnak is tetted, mintha büszkeség lenne. (Nem az).

Jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó