A szerver játékterének megváltoztatása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Sziasztok!

Sokatokban felmerült a kérdés a voice szerverünk bejelentése után, hogy mi lenne, ha a jelenlegi, TEXT RP szerverünkön is megváltoztassuk a játékteret, azaz nem Blaine County-ban lenne, hanem Los Santosban.
Technikailag minden adott, hisz maga a mód már készen áll egy esetleges Los Santos-i léthez.

Hogy mi is lenne jobb Los Santosban?
- Például kivehetnénk olyan szabálypontokat, amik azért kerültek be, mert a kisvárosi hangulatot szerettük volna megtartani. (Rablás-járműves korlátozás, piroslámpa szankció, stb.)
- Illegálok terén sokkal jobban illene egy maffia vagy egy banda egy nagyvárosba, mint a jelenlegi helyre.
- Több lehetőség van magában a városban, akár scriptileg, akár RP szempontból.
- És még sok más..

A kérdés adott. Szavazásra fel! :)
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:688
-
Én igennel szavazok, fentiekkel egyet értek.
Igazából több FPS, ugyanis nem szükséges annyi mappolás, mint ide vidékre. Meghagyni az egész mapot játszható területnek. Csomó RP szál alakulhat ki, amik idő folytán áthúzódnak a kisvárosokba (emberrablás, CK stb...)
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szerintem ebbe is egyedi a szerver hogy vidéken játszódik, nem találtam mást ahol vidéken volna az rp. Minden már megy egy ideje és azt gondolom jól, bődületes ostobaság lenne olyanhoz nyúlni ami működik. Hogy lenne megoldva például a vadőrség? Állatoknak megint új helyet kéne találni rá scriptet írni. Lehet tájékozódni, Los Santost sokan ismerik de az online-ból most megint találni minden frakinak helyet, boltoknak stb senki nem találná a helyét szerintem.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:688
-
Idézet tőle: Kuglóf:
Szerintem ebbe is egyedi a szerver hogy vidéken játszódik, nem találtam mást ahol vidéken volna az rp. Minden már megy egy ideje és azt gondolom jól, bődületes ostobaság lenne olyanhoz nyúlni ami működik. Hogy lenne megoldva például a vadőrség? Állatoknak megint új helyet kéne találni rá scriptet írni. Lehet tájékozódni, Los Santost sokan ismerik de az online-ból most megint találni minden frakinak helyet, boltoknak stb senki nem találná a helyét szerintem.

Legend mar elkeszitette az egeszet a Voice miatt, csak be kelk raknia. 🤷‍♂️
 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:776
Sean Maverick
Szerintem az a baj ezzel hogy ekkora játéktéren alig fogunk találkozni emberekkel. Szinte most is alig találkozunk emberekkel
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:688
-
Idézet tőle: McFarlane:
Szerintem az a baj ezzel hogy ekkora játéktéren alig fogunk találkozni emberekkel. Szinte most is alig találkozunk emberekkel

Ugyanugy meg lenne mindenkinek a placca mint eddig... Csak adott helyeken voltak embik. Ugyanezeket a helyeket ki lehet alakitani LS-ben 🤷‍♂️ pl ott gangelsz egesz nap vhn
 

griff316

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Nem vagyok régi játékos. Kb 1 hete játszom max. De nagyon tetszik ez a kőrnyezet. Biztos vagyok benne, hogy nem szúrnátok el/ nem szúrná el a szervert. Nem tudom, hogy kőnnyebb lenne e a fejlesztés tőle, vagy teljesen megeggyezne így a kettő de szerintem jót tenne ha nem csak a komunikáció módja lenne a különbség. Azonban a régebbi játékosoknak meg biztos tetszene egy környezet váltás, nem is feltétlen azért mert város. Vagy lehet vissza csalogatna még régebbi playereket. Én speciel épp kezdem megszokni, belerázódni, de talán jobb ha ezt a kérdést rábízom a közösség olyan tagjaira akik azért tőbbet látnak ebből, meg tényleg a tagjai nem csak beolvadni kívánó kivülállók akik okoskodnak. Szóval akárhogy is lesz, de mindenképp maradok. Még ha egy kicsit idegenebb lesz mégjobban.
 

ProteinMonster

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Úgy gondolom, ha egybe vonják a map két részét, akkor nem lenne elég player az élvezetes rp-hez. Például vadőrség, közteresek, BCSO  nem tudnak olyan nagy helyet kordában tartani, szinte egy lélekkel se találkoznánk a város ismertebb helyein kívül. Szerintem az tökéletes lenne, ha a mostani határ másik oldalára lenne lekorlátozva a játékmenet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó