A bőség zavarában - beszélgető topic.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Igazatok van mindenben! Legyenek csak autós frakciók !!!444! Ja és rpzzetek nőt mindannyian
Kettő autós frakció van a szerveren, aminek az összlétszáma (igen a két frakciónak) nem haladja meg a 14-et. Ellenben a Ti frakciótokban 17 fő van. Nem értem mi a gondod ezzel a témával, de folyamatosan előjön nálad, be van akadva.

Az pedig, hogy ki milyen nemű karaktert RP-zik, nem mindegy neked? Hogy jön ez a témához?
 

Vilmos

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Simon Khorozian
Akkor mehet tovább a grind? Jó ez így és ne is törődjünk vele, hogy nulla illegális mocorgás van a szerveren?

És nem, én nem számítom bele az NPC-t, a "cserélgetést" a fegyvert methért és fordítva hülyeségeket.


Nekem ennyi elég volt Srácok, köszi. Jól érezzük magunkat a térdig érő langyi vízben, a bőség zavarában. Megvan minden és kifarmoljuk magunknak a cuccokat. Másokra nincs szükség, megcsináljuk inkább magunknak. Mert ez így jó. Nem tudok innentől mit hozzáfűzni a dologhoz.
Nem is akarunk belegondolni, hogy mi lenne, HA. Ha nem az lenne a cél, hogy minél hamarabb meglegyen minden, hanem az, hogy kimaxoljunk mindent, amíg elérünk odiág. Az egész fejben dől el. Amíg az illegál élete kimerül a scriptekben és az esti bulikban, addig érdemben nem tudunk előre lépni a roleplay felé. Majd ha egyszer nem lesz elég jó az esti Cockatoos vagy Masionette, vagy éppen tuningtali akkor majd dumálunk.

Köszi a véleményeket és, hogy hellyel-közzel sikerült normális keretek között beszélni a dolgokról.:whistle:
Nem szokásom NPC-vel kereskedni, de az sem állapot, hogy nincs egy illegális FK-nak fegyvere, mert nekünk így is például alig van, meg arról, hogy nincs együttműködés, szerintem hagyjuk is el mert már nem tudom hányszor dolgozunk össze különböző FK-kal, arról nem tehetek, hogy hiába akarunk drogot / fegyvert adni, mert nem veszik. Volt több próbálkozásunk mind a kettő eladásával, nyílván RP-sen és szofisztikáltan, egyikre sem volt igény, akkor mást nem tudok mit mondani erre.

Szerintem rossz helyen kotorászol, mert nem a probléma lényegét nézed, mert érdekes most például lehetőségünk nincs fegyverrel kereskedni, mert éppen van elég nekünk. De ha tudnánk is, nem azzal van gond, hogy sok van, hanem azzal, hogy rossz ember kezében és ezért nem veszik.
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Erre is csak fel tudom hozni a "kivételek" témáját.
Egy ideje nem járok fel aktívan, csupán arról írok, amit eddig láttam, vagy esetleg fórumon elcsíptem, így mondhatni szándékosan beszéltem általánosságban. Ha tényleg felnőtt emberrel beszélünk, úgyis leszűri a maga tanulságát függetlenül attól, hogy kinek és mi lett megfogalmazva.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Ennyi. Kicsit àtment veszekedésbe a dolog, fasz voltam mert felvettem a dolgot de kicsit felbosszant hogy a CARTELL van előszrdve mert a PD ellen mellénybe nagykaliberrel megyünk mert anélkül nincs esélyünk, meg mert én egyszer mellényben voltam màr fos a cartell

Kettő autós frakció van a szerveren, aminek az összlétszáma (igen a két frakciónak) nem haladja meg a 14-et. Ellenben a Ti frakciótokban 17 fő van. Nem értem mi a gondod ezzel a témával, de folyamatosan előjön nálad, be van akadva.

Az pedig, hogy ki milyen nemű karaktert RP-zik, nem mindegy neked? Hogy jön ez a témához?
Semmi probléma, minden jó úgy ahogy van
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Itt nem arról van szó mit tudsz elképzelni, mit éltèl meg…
Nem hiszem, hogy releváns lenne. Egy elkényeztetett 15 éves is tud egy kemény maffiózót RPzni, akire felnéznek, (és rendesen nem csak az ilyen illegálos vagyok tisztelj alapon) annyit kell tennie, hogy utána néz és tájékozódik, hogy hogy kell ilyen szerepet alakítani. Vagy segítséget is kérhet tapasztaltabb személyektől, mivel nem szégyen segítséget kérni.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szerintem sokkal jobban tudsz olyat hozni amit átèlltél.
Ez igaz, de maga az RP arról szól, hogy más bőrébe bújj, szóval annak nincs értelme, ha magad RPzed a szerón. És igen, meg lehet azt is oldani, hogy a karakterednek van olyan része, amit átéltél, de ettől nem magadat adod, de nézd meg az MD-seket. Van egy szép tananyaguk, segítenek a kezdőknek és olyan RP-ket tudnak letolni, hogy csak nézel. És megkockáztatom, hogy elenyésző részüknek volt része műtétekben vagy hasonló kórházi szituációkban.
 

Kriftós.

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Gustavo Guadarrama
Szerintem is el lehetne elég sok mindent és ezt az energiát másba is lehetne fektetni. Esetleg fórumtopic vezetésbe, mert nincs megint 10 napja kint semmi. Köszi!
Valakinek csak napi 1 órát van ideje játszani, vagy 2-3 naponta pár órát. Nem mindenki azzal akarja tölteni az idejét, hogy hazaér munkából, edzésből, barátnőzésből, hogy leüljön és még megfelelési kényszerből neki álljon rp képeket szerkesztgetni, hanem inkább a szerverre felmegy rp-zik egy kicsit. De ezt nyilván nem látják a civilek vagy a fórum függők, hogy valakinek van magán élete és nem mindenki ért a szerkesztésekhez, de annál jobban az rp-hez. Ne az ő véleményük számítson, aki még vagy fent se volt a szerveren vagy akinek 0-24 van ideje a szerverre, hogy ez a fraki tök inaktív meg ilyenek, miközben minden nap van rp csak nem látják, mert nincs idő még a szerkesztgetésekre. :D
És ha eltelik 10 nap, de még mindig nincs fent kép akkor mi lesz? Heti szinten 3-4 képet ki kellene rakni, vagy mi?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Valakinek csak napi 1 órát van ideje játszani, vagy 2-3 naponta pár órát. Nem mindenki azzal akarja tölteni az idejét, hogy hazaér munkából, edzésből, barátnőzésből, hogy leüljön és még megfelelési kényszerből neki álljon rp képeket szerkesztgetni, hanem inkább a szerverre felmegy rp-zik egy kicsit. De ezt nyilván nem látják a civilek vagy a fórum függők, hogy valakinek van magán élete és nem mindenki ért a szerkesztésekhez, de annál jobban az rp-hez. Ne az ő véleményük számítson, aki még vagy fent se volt a szerveren vagy akinek 0-24 van ideje a szerverre, hogy ez a fraki tök inaktív meg ilyenek, miközben minden nap van rp csak nem látják, mert nincs idő még a szerkesztgetésekre. :D
És ha eltelik 10 nap, de még mindig nincs fent kép akkor mi lesz? Heti szinten 3-4 képet ki kellene rakni, vagy mi?
17 embernek csak van annyi ideje összesen, hogy ki tudjon tenni heti 1 élményképet, nem? De.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Valakinek csak napi 1 órát van ideje játszani, vagy 2-3 naponta pár órát. Nem mindenki azzal akarja tölteni az idejét, hogy hazaér munkából, edzésből, barátnőzésből, hogy leüljön és még megfelelési kényszerből neki álljon rp képeket szerkesztgetni, hanem inkább a szerverre felmegy rp-zik egy kicsit. De ezt nyilván nem látják a civilek vagy a fórum függők, hogy valakinek van magán élete és nem mindenki ért a szerkesztésekhez, de annál jobban az rp-hez. Ne az ő véleményük számítson, aki még vagy fent se volt a szerveren vagy akinek 0-24 van ideje a szerverre, hogy ez a fraki tök inaktív meg ilyenek, miközben minden nap van rp csak nem látják, mert nincs idő még a szerkesztgetésekre. :D
És ha eltelik 10 nap, de még mindig nincs fent kép akkor mi lesz? Heti szinten 3-4 képet ki kellene rakni, vagy mi?
Lesz helyette egy autós frakció vagy kap olyan ember frakciót aki 5x lett vissza engedve
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó