Üzemanyag.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Altos123

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:389
Khira Love

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Mia Banks / andyhawk1998 «

Ötleted leírása

» Lassan másfél hete lett egy kamionos cégem. Napi szinten több száz liter üzemanyagot használunk el. Ezáltal üzemanyag hiány lépett fel a kutakon. Ic / ooc is jeleztem ezt Gov felé de eddig nem történt semmi. Megértem nyár stb miatt. Sajnos vannak olyan kutak ahová nem igen férnek be a kamionok. Ezért lenne az ötletem a következő. Kamionos cégeknek lehetne egy külön fuvar. Amivel a kutakat tudják tölteni. Lehetne kialakítani helyet ahol ők tudnák tölteni. Ezzel ők is és cégek is pénzt tudnának keresni ha a Gov nem ér rá a foglalkozni vele. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» A fel és le nyilak mellett véleményt is írjátok meg mért tartjátok jó ötletnek / nem tartjátok jó ötletnek. «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:9,928
-
Head of Staff hozzászólás
Hello, a kamionos cégekhez nem tervezzük betenni ezt a lehetőséget, viszont tervben van rá más megoldás a jövőre nézve. Feltöltöttem minden kutat most.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó