Szerverrel kapcsolatos ötletek
In Game Neved/Discord Neved
» Mia Banks / andyhawk1998 «
Ötleted leírása
» Lassan másfél hete lett egy kamionos cégem. Napi szinten több száz liter üzemanyagot használunk el. Ezáltal üzemanyag hiány lépett fel a kutakon. Ic / ooc is jeleztem ezt Gov felé de eddig nem történt semmi. Megértem nyár stb miatt. Sajnos vannak olyan kutak ahová nem igen férnek be a kamionok. Ezért lenne az ötletem a következő. Kamionos cégeknek lehetne egy külön fuvar. Amivel a kutakat tudják tölteni. Lehetne kialakítani helyet ahol ők tudnák tölteni. Ezzel ők is és cégek is pénzt tudnának keresni ha a Gov nem ér rá a foglalkozni vele. «
Csatolmányok
» Válasz «
Egyéb megjegyzések
» A fel és le nyilak mellett véleményt is írjátok meg mért tartjátok jó ötletnek / nem tartjátok jó ötletnek. «